Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.1.2021, 11:59   #21
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
pa moj desktop komp iz profila je gotovo isti kao ovaj laptop, samo mi je jaca grafa a slabiji procesor (sto mu dodje da je i bolje za gaming).
i platio sam sve to 600e potpuno novo PRE 6 GODINA!

a lik DANAS trazi 430 evra za to njegovo, naravno polovno i sa beskorisnom baterijom. pa sa tom karticom ne mozes ni 6 godina stari witcher 3 da odigras, kamoli da pricamo o novijim naslovima.

jedino ako te zanimaju samo dota2 i csgo, i nista drugo. ali za to onda mozes da kupis i nesto za 250 evra.

ova varijanta nit stedi, nit daje.
Mislim da se danas ne moze kupiti iole bolji (jaci) laptop sa 17.3 ekranom za 600 eura,vec treba skoro duplo vise para...pa onda ona "racunica" od 300-400 eura za polovan i dobro ocuvan i nije tako losa.....ali naravno,rizik je jer nema garancije da ce raditi sve ok...
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 13:56   #22
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

nije toliko pitanje da li taj laptop vredi 400 ili 500 evra, jer u odnosu na ostale cene mozda i vredi. pitanje je koliko tebi zavrsava posao. meni je bar suludo da dam 500 evra i da ne mogu da igram igre koje su 5 godina stare, plus da nemam garanciju. to bi bar meni bilo dovoljno da odustanem od pomenute varijante.
a kada dodamo da baterija drzi "dva sata na internetu"... nadam se da ti je jasno da na njemu nema igranja ako nije ustekan. osim toga, mozda to i govori koliko je vec izakan (iako ne mora da znaci).
ne znam koliko bi kostao komp koji je jaci 50% jer bi sa 50% vise dobio tonu igara vise koje mozes da pokrenes. razmisli jbg. srecno.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 14:22   #23
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Da bi se udobno igralo potrebna je i eksterna tastatura i eksterni mis ili neki kontroler kod naslova koji su pravljeni da se igra i sa njim. Dakle, ne vuces samo laptop sa sobom vec i tastaturu i misa i evtl gamepad ako hoces da se igras udobno. Mozes da biras i naslove koji su zgodni za igranje na laptopu kao npr Civilization, King's Bounty, Neverwinter Nights i sl. Za takve igre nije neophodan gaming laptop. Za "vikend igranje" na laptopu dati vise stotina evra je cisto bacanje para. Mozes za stotinak eur uzeti neki 17-inchni laptop (ne gamig vec allrounder) i igrati starije (medju njima i pomenute) naslove "vikendaski" i gledati filmove i surfovati. Vuci 17-inchni laptop sa sobom uopste nije prijatan i lagan sport, pogotovo svakog vikenda. Ako vikende provodis stalno na istom mestu kupi 15inchni laptop (neki jaci allrounder star do osam godina - kosta oko 100-150 eur) a na odredistu neka te ceka neki monitor, tastatura i mis. Ali da puknes 300+ eur za nesto sto se em greje em ne mozes da se igras ljudski em je pod ogromnim znakom pitanja sto se ispravnosti tice je u najmanju ruku nerazumno. Izvoli, trosis svoj novac, svakako si upozoren sta mozes da ocekujes. Postoje sanse da prodjes i korektno, ali one nisu bas velike. Pogotovo ne u Srbiji.

Poslednja ispravka: Laskaris (31.1.2021 u 18:26)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 16:02   #24
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ako vikende provodis stalno na istom mestu kupi 15inchni laptop (neki jaci allrodunder star do osam godina - kosta oko 100-150 eur) a na odredistu neka te ceka neki monitor, tastatura i mis.
ako postoji varijanta da ga na odredistu ceka monitor, onda moze tamo da ga ceka i desktop.
u tom slucaju, za ove pare i za igranje moze i ps4, pa udri.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 22:08   #25
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Vikend odrediste je vikendica u sumi (skoro k'o iz nekog horor filma),nema ni televizora tamo,pa bi zato uvece laptop sa filmovima,serijama bio prava stvar....inace,mogli bi tamo da me cekaju i tastatura i mis da ih ne vucem tamo vamo,ali monitor vec ne.....tj ne kupuje mi se jos jedan monitor samo za tu svrhu...I kako sam pomenuo,ne bi laptop sluzio samo za igre i zabavu,vec i poslovno,tj onda bih preko vikenda u sumi pravio izvestaje i prezentacije u offisu,ovako to moram preko nedelje na poslu...

E sad,pomenuli ste da su graficke u tim starijim laptopovima dosta slabe za moderne igre,ali kako bi tek moderne (a i bilo koje druge igre) radile npr na nekom ovako novom laptopu od 100.000 din

https://itsvet.com/laptop_hewlett_pa...-18.i?id=30059


Pretpostavljam nikako,jer on ima jos slabiju grafiku od onih gejming laptopova...Neki laptop koji bi ispunjavao minimum gejmerske zahteve,po meni je npr ovaj (gledam modele na IT svetu)....

https://itsvet.com/laptop_hewlett_pa...-18.i?id=30881

Ali kosta 130.000,sto je takodje suludo da se daje samo za vikend igranje,zabavu i "light" posao.....a i ta 1650 grafika,rekao bih da je pitanje je li brza od neke tamo 980m....Sa druge strane,nasao sam ovako neke "jeftine" polovne allrounder-e

https://www.kupujemprodajem.com/komp...glas/109398081

https://www.kupujemprodajem.com/komp...glas/109400551

...koji bi mi mozda posluzili svrsi,pod uslovom da rade OK....mada,i oni imaju dosta slabasne grafike pa je pitanje koja igra na njima moze da se pokrene....po meni drasticno slabije od te 980m....



I znaci suma sumarum....od 17,3 laptopova ima da se kupe

1) Neki od 100,200 eura koji valjda samo "bacaju sliku" na ekran i mozda bi mogli da se koriste za gledanje filmova...

2) Neki polovan gejmerski od 300,400,500 eura koji ce moci da pokrene igre koje su izasle do pre 2-3 godine,ali koji ko zna koliko ce da radi,grejace se i bice bucan....

3) Nov laptop od 100.000 din sa takodje jadnom grafikom,od 130.000 din sa boljom grafikom,i neka "zver" od 200.000 din koja ce da radi super,ali meni totalno neisplativo za moje potrebe....

Tako da kad se sve sabere i oduzme,meni najbolje da ni ne kupujem laptop...
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 23:17   #26
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Citat:
maxx kaže: Pregled poruke
inace,mogli bi tamo da me cekaju i tastatura i mis da ih ne vucem tamo vamo,ali monitor vec ne.....tj ne kupuje mi se jos jedan monitor samo za tu svrhu...
Polovan 1080p monitor 24'' možeš bez problema da nađeš za 50 eur, a za 30 eur možeš da kupiš i 21.5'' 1080p monitor.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 23:17   #27
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Zavisi sta zaista zelis da igras. Neko ko zeli da igra igre stare 10 i vise godina onako laganeze vikendom moze to da radi i na laptopu od 50 eur i da se pritom odlicno godinama zabavlja. Postoji ogroman broj sjajnih igara-klasika koje odlicno rade na laptopu od bukvalno 50 eur. Takav laptop je naravno i za surf, office i filmove sasvim pogodan iako je bas jeftin. Za relativno moderan gaming na laptopu treba imati zaista snazan uredjaj i tu te ne krpi ni polovan laptop od 300-400 eur.
Da imam kucu u sumi gledao bih da se sto manje igram a sto vise da setam ali kapiram da ne mozes stalno ni da setas i da ti laptop treba za sve pomalo - za tebe je definitvno allrounder a ne gaming laptop. Onaj Lenovo je kvalitetan, deluje ocuvano, ima razumnu rezoluciju za 17 incha, graficke kartice mu nisu jake ali zato se nece grejati a ipak ces moci da se naigras dobrih (ne bas novijih) naslova. MSI mi nikada nije ulivao neko poverenje (imao sam par njihovih uredjaja, imam jos uvek jedan stariji model), to je prosto kvalitet iz druge lige u odnosu na npr Lenovo.
Nov novcijat fullHD 22 inchni monitor (npr ASUS) kosta manje od 10 hiljada dinara koliko se secam a polovan je 30-ak eur tako da i 15inchni laptop moze da posluzi a da te monitor ceka u vikendici. 17inchni laptopovi imaju vece kuciste i generalno se nesto manje greju od manjih 15 i narocito 14inchnih modela, to je ipak cinjenica. Zato su dosta tezi i nepodesniji za nosenje.

Poslednja ispravka: Laskaris (1.2.2021 u 0:24)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
maxx (1.2.2021)
Stara 1.2.2021, 9:40   #28
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Uh,ja sam veteran u setanju....ne znam ni sam koliko sam kilometara presao po sumamaa i goraama....

A pazite ova dva polovnjaka,ne znam da li sam nekada video tako ocuvane laptopove......prodavac tvrdi da su bukvalno kao novi i da rade savrseno,da su tihi (osim kad se ukljuce ventilatori na 100%) i da su im temperature ok......kojem bi dali prednost?....MSI ima jacu grafiku i to je njihov najeltiniji model,ali Lenovo je Lenovo i dosta jeftiniji...

https://www.kupujemprodajem.com/komp...99441#photoBig

https://www.kupujemprodajem.com/komp...glas/107440663

Cene su bas jake,mada kaze da se mozemo dogovoriti,tj da popusti......jos izdaje i apartmane na Tari,taman da odem na neki produzen vikend i pokupim laptop....
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 10:43   #29
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

I dalje mi nije jasno kako neko može da baci 600€ na laptop star 5-6 godina

Plus čim se organizovano bavi valjanjem polovnih laptopova znači da laže kao pas u oglasima.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
DaniloNS (1.2.2021), polarnimeda (1.2.2021)
Stara 1.2.2021, 12:45   #30
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Svakako Lenovo, ne MSI. Ipak, kao sto ti svi do sada napisase - rizik je zaista preveliki a sume nisu male. Vikendom mozes lepo da igras i starije igre i gledas filmove a to je moguce i na mnogo jeftinijem laptopu.

Poslednja ispravka: Laskaris (1.2.2021 u 13:05)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
maxx (1.2.2021)
Stara 1.2.2021, 15:36   #31
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Hvala svima na savetima i misljenjima

Edit,covek sto prodaje one ocuvane Lenovo i MSI laptopove mi nudi,dok sam na produzenom vikendu na Tari u njegovom apartmanu,ta dva laptopa na koriscenje da se uverim kako savrseno rade kao sto je opisao,pa ako mi se svidi neki od ta dva da ga kupim,ako ne nikom nista...

Edit (edita) taj Lenovo izgleda ima screentouch ekran....i vidim po netu da su se ljudi zalili da ekran zna da trepce i blinka cak kad je bio nov......dok su za onaj MSI dominator svi bili puni hvale,osim sto postaje dosta bucan kad je pod opterecenjem.....i ima TN ekran,ne IPS......a i stvarno je preskup,ajd mozda bi ga dao i za 500 eura,ali i to je dosta para za polovan laptop...

Verovatno cu uraditi kao sto ste me svi posavetovali....trazicu neki 17,3 laptop za 100-200 eura,pa valjda ce mi sluzziti za vikende...

Poslednja ispravka: maxx (1.2.2021 u 16:12)
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 12:50   #32
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
I dalje mi nije jasno kako neko može da baci 600€ na laptop star 5-6 godina

Plus čim se organizovano bavi valjanjem polovnih laptopova znači da laže kao pas u oglasima.
Mada,bas me zanima,koji (kakav i koliko star) laptop bi ti kupio za nekih 600-700 eura?...Al' da ima IPS 17,3 ekran i da je sposoban za gejming (znaci da mu je grafika solidno jaca od neke gtx 880/980m ili da je bar na tom nivou)

(Tj da li tako nesto uopste postoji?)
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 14:06   #33
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Ako mi je potreban takav laptop kupio bih nov, jer ću brzo da ga otplatim radeći na njemu. Ako mi treba za zayebanciju na par dana, kupiću opet nov ali slabijih karakteristika, neće mi kruna sa glave spasti ako za vikend ne igram Cyberpunk i Doom Eternal.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 14:27   #34
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Pa koji konkretno 17.3 model po toj ceni?

Ajd,ne bih ni ja igrao Cyberpunk,ali da moze bez problema da pokrene na high u 1080p npr Mad Max,Street Fighter 5,Need for Speed,itd....tj igre od pre 3,4,5 godina......I da ima IPS ekran,ne TN....(da slika ne postaje jadnija kada se gleda malo iskosa)
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 14:31   #35
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

ne znam zašto se uopšte opterećuješ da igraš igrice kad odeš na vikendicu, ako ti se igraju igre sedi kući i cepaj, ako ćeš malo da udahneš svež vazduh odeš na par sati obrneš roštilj i vratiš se kući...
Ili lepo staviš pare u džep, a kad ideš napakuješ desktop u kola, to je 10 minuta poso.. i igraš ko čovek na velikom ekranu, sa jačom grafičkom..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 16:21   #36
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Uf,sad ako bih detaljnije krenuo da odgovaram na to pitanje,ovaj forum bi poceo da lici na neki zenski forum na kojem preovladjuju porodicno-bracne teme,pa bolje da ne idemo toliko u off............i pakovanje mog full tower kucista i 32incnog monitora u auto (pored ostalih stvari) ne bi bio bas neki jednostavni poduhvat (najblaze receno)

Btw,kako sam napisao,laptop ne bih nosio samo u vikedicu to sam naveo kao primer,desava se da sam poslovno odsutan i u sred radne nedelje po 2-3 dana a tek onda bi zabavni laptop dobro dosao...

Nego,primecujem da na IT svetu nema vise tolikog izbora novih 17,3 laptopova....da li je ovo ponovljeno majning ludilo i haos sa cenama komponenti to prouzrokovalo?
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 16:39   #37
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

lol stvarno nema ni jedan 17 koliko sam video u jednoj prodavnici.. ne bi trebalo, ako mogu veći monitori može i na laptop..
Dobro pošto nisam neki fan laptopova, još jedan predlog pa da napustim temu jer se ne razumem mnogo, imaš i amd ryzen sa integrisanom grafičkom, amd ih hvali dosta a ima garanciju, e sad što su mali ekrani..
Baci pogled na neki youtube review, ja generalno nisam nešto ni protiv polovne robe, ali ako ovi stručnjaci kažu da nije preporučljivo imaj u vidu i njihov savet
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 17:41   #38
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Pa ne sumnjam da ljudi imaju dobronamerne savete,tj ni meni nije svejedno da dam 300-400-500 eura na tako polovnu osetljivu robu kao sto je laptop,bez ikakve garancije...

..ali opet,sa druge strane,deluje mi da ljudi nisu upuceni u cene polovnih laptopova....mislim,nisam ni ja bio dok nisam malo detaljnije gledao po sajtovima kao sto su KP,Limundo,Kupindo itd......tamo,jednostavno,nema polovnog laptopa da iole vredi,tj da je ocuvan i ima bar malo bolje komponente,jos ako je malo noviji a da ne kosta 300 eura pa na gore......kako sam postavljao primere,ima i onih polovnih gejmerskih starih 4-5 godina sa cenama od po 500,600 eura.....a opet,ima i nekih od po 100-150 eura,ali starih skoro 15 godina sa grafikom od 512 mb i core 2 duo procesorom.....nesto sumnjam da bih se sa njima naigrao necega osim tetrisa..(ne bas bukvalno,ali tako nekako)

...opet ponavljam,svatam da je to suludo na neki nacin,ali eto cena je tolika i velika vecina tih prodavaca nece da ih (mnogo) spusta.....tj mogu ja njemu da napisem da nije normalan sto trazi za laptop star 5-6 godina toliko,ali ne verujem da ce ga to nagnati da spusti cenu......jer,sto je mozda najapsurdnije ti laptopovi se i prodaju po tim manje ili vise cenama....

A eto,i situacija sa novim laptopovima je neka cudna....em se smanjio izbor,em nije garancija da ce neki nov 17.3 laptop od skoro 100.000 din moci da pokrene novije igre (bukvalno) jer ima prilicno slabu grafiku (definitivno slabiju nego neki gejmerski polovan laptop star 5 godina)....(?!)
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 17:54   #39
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Ako ćeš da kupuješ gejming laptop računaj na nekih 2000€, eventualno 1500€ za slabije brendove tipa Acer.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
player1 (6.2.2021)
Stara 2.2.2021, 18:34   #40
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Citat:
tamo,jednostavno,nema polovnog laptopa da iole vredi,tj da je ocuvan i ima bar malo bolje komponente,jos ako je malo noviji a da ne kosta 300 eura pa na gore.
U Srbiji se po oglasima generalno prodaje smece od laptopova. Nije drasticno razlicito ni na Zapadu (niko ne prodaje povoljno nesto sto valja a najcesce ne prodaje uopste nesto za sta je pukao ca. 1500 do 2k eur a to nesto lepo radi) ali u Srbiji je bas katastrofa. I to sve neki nakupci, laptopovi ko zna odakle..neki krs iz De ili Francuske koji je tamo nabavljen povoljno pa ovde zbudzen (prekuglan, prepakovan itd) da kao radi. Slicno kao na auto placevima. Za polovni laptop u Srbiji ne bih dao vise od 100 eur, maksimum maksimuma 150 i to da je od prvog vlasnika uz racun na uvid, cuvarnog i urednog coveka. Sve ostalo je preveliki rizik. Bukvalno isto kao pri kupovini automobila.
Laptop za Cyberpunk kosta nov novcijat bar 1500 eur tj. kao otprilike tri mainstream desktop konfiguracije bez monitora. Svako iole zdrav u glavi vidi da je to bacena para.

Poslednja ispravka: Laskaris (2.2.2021 u 20:09)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gaming laptop do 1000e? Ivan1985 ŠDK - Prenosni računari 0 23.9.2014 14:03
Laptop od 70 000 do 110 000 rsd pmale Prenosni računari 9 7.4.2014 12:46
Kvalitetan laptop do 40k doctor ŠDK - Prenosni računari 10 17.12.2013 21:43
Laptop do 500e za gaming i posao veximon87 ŠDK - Prenosni računari 23 17.7.2013 22:49
Gaming Laptop do 800€ dario_cile Prenosni računari 29 22.11.2010 17:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com