Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.2.2014, 19:12   #7261
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Do want Realno uz takvu glumacku postavu i rezisera, ne smeta mi ni 10 sati.

Inace devojka koja glumi Leovu zenu je '90-to. Jesus...
Realno, film bukvalno proleti, ne osete se ta 3 sata

A ta scena, mislim da nema osobe kojoj to nije najjaci deo filma, ceo bioskop se smejao
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2014, 18:02   #7262
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledao sam film The Bling Ring http://www.imdb.com/title/tt2132285/

Producenti su otac i cerka Coppola, dok je cerka reziser. To me je privuklo da pogledam film, ako ne racunamo trejler sa Emom Votson

Film je toliko dobar da sam pozelio da udarim ekran par puta. Dakle film izaziva iste emocije kao kad gledate Dzeka Glisona. Nervira vas, ali jedini razlog zasto vas nervira je sto je on dobar glumac i zato sto je ovo odlican film.

Kazem film je odlican iako tako na prvi pogled ne djeluje tako. Djeluje kao neko jeftino, vulgarno smece koje cete vjerovatno pozeljeti da ugasite u prvih 15 minuta filma. Ali upravo je u tome i ideja. Film je ispirisan stvarnim dogadjajima i izvrce ruglu americko drustvo i sprda se sa poremecenim vrijednostima u svakom trenutku. Ovome dopronosi sama tema filma, cinjenica da je radnja inspirisana stvarnim dogadjajima, glumci koji su odlicno predstavili idiote ispranog mozga, vulgaran jezik, i sto je najzanimljivije vrlo jednostavna fotografija i kadriranje koje doprinosi prizemnosti i jednostavnosti filma. Kao da gledate dokumentarac o nekim kretenima, sto zaista nervira, ali je u tome i poenta filma. Prema tome film od mene ima 10/10.

Film pocinje malo sporije ali isplati se gledati do kraja, jer poslednjih 20 minuta su najupecatljiviji.

Jos da napomenem ako slabije znate engleski bice problema jer nema dobrog titla za film(ili ga ja nisam uspio pronaci). Ali pronasao sam ovaj prevod od nekog tipa Mite. http://titlovi.com/titlovi/the-bling-ring-169716/
Prevod je najblaze receno ocajan, ali sa obzirom na smece koje se odvija na filmu, smece od prevoda mu bas odgovara.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2014, 16:50   #7263
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Thor: The Dark World (2013)

Solidan, meni licno bolji od prvog dela koji mi je bio malo dosadnjikav. Vise vremena se provodi na Asgardu i drugim svetovima nego na Zemlji sto je plus svakako, efekti odlicni, gluma ok mada A. Hopkins tu i dalje dominira a covek je bukvalno uzeo ulogu da bi obradovao unuke. Loki standardno harizmatican, ne mozes napraviti Thor film bez njega, ponekad mi se cini da uzima vise paznje od samog Thor-a a to svakako znaju i ovi iz studija.

Takodje mi se svidelo kako su odradili Malakith-a (vizuelno) ali su se posprdali zesce sa njim kao likom, nikakvu opasnost ne osetis ni u kom momentu u filmu. A ima i nekih neukusno ubacenih komicnih scena, slicno kao u IronMan3. Al sve u svemu dobra razbibriga dok cekamo glavnu stvar - Avengers 2.

Doduse nikakve naznake za A2 ne postoje ni u ovom filmu... End credits scena glupava kao i u IM3, malo ljudi ce ukapirati o cemu se tu uopste radi.

Iz druge faze ostaju jos Captain America 2 (koji ce sudeci po svemu ispasti jos i najbolji) i Guardians of the galaxy za koje jos ni cestit trejler nisu izbacili.

BTW Captain America 3 i Thor 3 projekti su vec zapoceti... Marvel/Disney masinerija ne posustaje.
Odgledao i ja malopre, slazem se, nista posebno, ali to je i ocekivano jer su dostigli peak sa avengersima. Svejedno, za svakog fana marvela ovo je must see.
Inace pre Thora sam odgledao poslednju epizodu Agents of Shield i interesantno je da se Sten Li pojavljuje u jednoj sceni, a onda ga vidim opet i u Thoru

Sinoc sam odgledao Her na preporuku ortaka. Sta znam, meni nije nesto, mada kapiram zasto ga kriticari hvale. Preporuka
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2014, 18:15   #7264
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Inace pre Thora sam odgledao poslednju epizodu Agents of Shield i interesantno je da se Sten Li pojavljuje u jednoj sceni, a onda ga vidim opet i u Thoru
Pa Sten Li se skoro uvek pojavi u Marvel ekranizacijama Agents of Shield sam krenuo da gledam i ubrzo batalio... Losa gluma generalno a superjunaci iz avengersa se naravno pojavljuju samo u vidu igrackica i spominjanja imena. Doduse ne znam kako je sad ali po rejtingu vidim da linearno opada iz sezone u sezonu.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2014, 18:36   #7265
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Pa Sten Li se skoro uvek pojavi u Marvel ekranizacijama Agents of Shield sam krenuo da gledam i ubrzo batalio... Losa gluma generalno a superjunaci iz avengersa se naravno pojavljuju samo u vidu igrackica i spominjanja imena. Doduse ne znam kako je sad ali po rejtingu vidim da linearno opada iz sezone u sezonu.
Znam da se pojavljuje, ali mi bilo interesantno jer sam gledao jedno za drugim. Inace nije nesto shield, bolji mi je arrow visestruko.

Sta moderatori misle o temi Dnevnik gledanja serija u ovoj sekciji?
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 13:40   #7266
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dallas Buyers Club(2013)

Odlican film. Metju Mekonahi briljirao, mislim da mu je ovo jedan od najboljih ako ne i najbolji (nisam gledao jos Mud) performans u filmu. Covek je jednostavno pokidao sve uloge prethodnih par godina, sad mi je jasno zasto ga je Nolan uzeo za lead u Interstellar. Tematika filma je malo teza, zasnovano na istinitim dogadjajima doduse nisam bas proveravao koliko je to sve istina, a iskreno i ne interesuje me, film kao film je super. Pored Metjua treba spomenuti i Leto-a, mislim covek glumi coveka koji se pretvara da je zena, odlicna gluma takodje.

Preporuka

Mislim da mi je od oskarovaca ostao samo "12 years a slave" mada mi se film i ne gleda nesto zbog tematike.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
zvjer (8.2.2014)
Stara 7.2.2014, 21:55   #7267
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Agents of Shield: totalno krsh serija.
Don Jon: baš dobar film.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 22:12   #7268
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Agents of Shield: totalno krsh serija.
Don Jon: baš dobar film.
Meni je Don Jon isto OK film. Ne znam zasto ljudi toliko duboko zalaze u srz filma i traze nesto cega skoro da i nema. Drzao mi je paznju, ima neke svoje fore, muski deo publike ce se pronaci u nekim situacijama i to je to. Ne treba praviti Mullholland Drive od ovoga.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
bela lampa (7.2.2014)
Stara 8.2.2014, 4:37   #7269
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Pored Metjua treba spomenuti i Leto-a
Ne pricaj da je ono Jared Leto? Definitivno je pokidao! Slazem se, odlican film.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2014, 19:19   #7270
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Drinking Buddies

Бирам речи. Филм има лепу идеју, и на крају се некако све то уклопи, али тај пут је прилично дуг. Ужасни дијалози, у форми small talk-а, који су намерно такви јер је жеља била да се створи напетост флерта. Мени је створило само жестоку анксиозност, а свака друга реч је "so, like, thats not gonna happen". Прилично сам се намучио, и цео филм ми је изгледао као директна исповест аутора, који јесте млад и не треба бити превише строг. Помаже ако вам се свиђа Оливија (изузетно дискутабилан перформанс btw), али мени не, тако да сам се прилично сморио :/

Sharknado

Застрашујуће. Суштина је да су филмови ове озлоглашене компаније све бољи и забавнији, али није лако написати ни пост након гледања овог спектакла. Невероватно глупи фазони, монструозни глумци (Тара Рид је још и најбоља, а то довољно говори), заиста јединствено искуство. Уопште ми није жао што сам га одгледао, али само за фанове жанра.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2014, 12:07   #7271
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Sharknado

Невероватно глупи фазони, монструозни глумци (Тара Рид је још и најбоља, а то довољно говори), заиста јединствено искуство. Уопште ми није жао што сам га одгледао, али само за фанове жанра.
Ovo redovno vrte na Sci - fi kanalu pa ako si ljubitelj žanra, svakog dana od 21 do 00 daju sličnu produkciju
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2014, 18:38   #7272
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Ovo redovno vrte na Sci - fi kanalu pa ako si ljubitelj žanra, svakog dana od 21 do 00 daju sličnu produkciju
Пратим ову продукцију кад год могу, али овај је баш успео да скрене пажњу на себе. Свима препоручујем одељак "quotes" на имДБ страни овог филма, тешка главобоља )
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2014, 19:48   #7273
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ken Park, Shortbus, Caligula....

Inače, ovo nije tema za preporuku filmova.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2014, 22:11   #7274
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Sta moderatori misle o temi Dnevnik gledanja serija u ovoj sekciji?
Nekla moderatori razmisle o ovom predlogu, jer je dobra ideja...

Spoiler za lista filmova:
Pacific Rim

Dobar film. Efekti upadaju u oci, ali msm da nisu preterali, za razliku od neki filmova. Prica, gluma, efekti, atmosfera filma...sve je generalno ok i mogu reci da sam zadovoljan vidjenim. Msm da bi dozivljaj bio najbolji da sam gledao u 3D, ali i ovako je zanimljiv. Nisam ljubitelj previse spec. efekata u filmovima, ali ovaj film je drugaciji, jer me relaksirao prvenstveno inovativnom pricom, pa kada se udubite, nervoza raste sve do kraja. Takodje, nastavak je potvrdjen, a mozda ga i odgledam u 3D.
Ocena 7,5/10.

Drive

Posle svih izuzetno visokih ocena i pohvala ovog filma, uopste nisam odusevljen. Ima par razloga za to: premalo desavanja u filmu, premalo dijaloga, lose skrojena i prebrzo preradjena prica, mnogo scena gde se likovi samo gledaju po par minuta i slicno. Jednostavno, nedovoljno dobra sprovedena lepa zamisao, koja je samo i ostala zamisao. Medjutim, mogu da pohvalim Ryan-ovu glumu, umetnicki retro stil fima i jos par stvari, tako da to pokriva sve nedostatke u meri da cu dati pristojnu ocenu.
Ocena 7/10.

Sex Drive

Skroz ludacki film koji sam gledao pre dosta godina na TV-u, ali tada nisam znao ni ime niti je bila unrated cut verzija. Utisci su slicni kao prosli put, ali iako mi se unrated verzija nije svidela zbog previse bljutavosti, preporuka za ovaj film.
Ocena 7/10.

Ender’s Game

Toliko podizanje u nebesa da bi na mene ostavilo bled utisak. Necu reci da je los, da mi se nije svideo, jer je sve manje vise ok, ali deluje mi previse decje, sa neozbiljnim pristupom i losijom realizacijom celog projekta. Da su odredjene stvari uradjene bolje, da je nesto dodato...dao bih preporuku za ovaj film, ali s obzirom na vidjeno, ostaje vam samo da ga odgledate iz radoznalosti.
Ocena 6,5/10.

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Dobar nastavak, iako nisam zadovoljan previse. 1. deo mi se mnogo vise svideo, ali nije ni ovaj los. Moze da se pogleda, ako bas imate slobodnog vremena.
Ocena 6/10.

Poslednja ispravka: Iris (10.2.2014 u 1:08) Razlog: veliku poruku treba staviti u spojler
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2014, 22:29   #7275
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Sharknado

Застрашујуће. Суштина је да су филмови ове озлоглашене компаније све бољи и забавнији, али није лако написати ни пост након гледања овог спектакла. Невероватно глупи фазони, монструозни глумци (Тара Рид је још и најбоља, а то довољно говори), заиста јединствено искуство. Уопште ми није жао што сам га одгледао, али само за фанове жанра.
Recenzija na imdb-u zlata vredi - koliko sarkazma u samo nekoliko redaka .

Citat:
If you love sharks and tornadoes, well...now you don't have to choose!
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
caine (9.2.2014), zvjer (10.2.2014)
Stara 10.2.2014, 1:06   #7276
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Sta moderatori misle o temi Dnevnik gledanja serija u ovoj sekciji?
Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Nekla moderatori razmisle o ovom predlogu, jer je dobra ideja...
Nije poenta zatvarati teme koje se ne slažu sa uredničkom politikom foruma na jednom njegovom delu, da bi ih par meseci kasnije ponovo otvorili u drugom. Ovde se trudimo da promovišemo teme koje se bave uticajem kompjutera na filmsku umetnost, i nećemo dodatno zalaziti u off-topic. Ko želi da diskutuje o tv serijama, ima dovoljno mesta na Netu gde to može da radi.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 1:21   #7277
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Zavisi sta.

Na primer, "pomenimo ih, zasluzili su", je definitivno tema koja je trabalo da previzi pretumbacije sa brbljaonicom, i opstane u opstoj kulturi, jer itetako ima veze sa naukom, kompjuretima, kulturom i geek subkulturom u sirem smislu.

Al sta ces...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 2:18   #7278
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ako volite urnebesne,uvrnute filmove koje su pritom jako duhoviti i originalni preporucujem vam ovaj australijski biser http://www.imdb.com/title/tt0106341/ ,film je totalno drugaciji od svega ostalog sto ste gledali tako da nije za svakoga ko voli holivudske stereotipe i laku komediju ili bilo sta slicno neka preskoci za sve ostale totalna preporuka,iako je tema filma ozbiljna ja sam se toliko ismijao ovom filmu kao nijednom drugom,ima scena koje su bolje od bilo koje komedije,znaci za ozbiljne filmofile totalna preporuka,a sto se filma tice pa samo cu spoilerovati ovo,posle 35 godima drzan u podrumu od strane majke covek bezi u stvaran svet ne imajuci pojma o bilo cemu,film je genijalan ali je i cudan boze sacuvaj iako krije duboku humanu poruku kad ga odgledas,pogledajte ovaj film i uljepsacete sebi dan
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Bad_boy_bubby.jpg
Viđeno:	31 puta
Veličina:	55,6 KB
ID:	48307  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku NOTTINGHAM na korisnoj poruci:
bokela (10.2.2014), Dark Magician (5.5.2014), pentraksil (10.2.2014), tiho86 (10.2.2014), ZoNi (10.2.2014)
Stara 10.2.2014, 9:47   #7279
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Komentar na poruku iz sestrinske teme, da posluzi kao dnevnik sa moje strane:

Citat:
Dark Magician kaže: Pregled poruke
2 Guns, najveci krs u skorijem secanju, i sa tako protracenim glumcima da je to strasno.
Interesantno.
Juce sam odgledao bas isti film. I prilicno me je iznenadio u pozitivnom smislu.

Akcioni film, i to bas kako treba da se odradi. Ne mogu da verujem da se nekome ne svidja (a da npr. voli akcione filmove).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 10:52   #7280
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@NOTTINGHAM: hvala za preporuku i za jednu od najdužih rečenica
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com