Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.1.2017, 12:35   #461
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Onaj osecaj kad igras heroja bez self-heala, a tvoj tim nema hilera.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2017, 12:56   #462
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

tako vam i treba kada necete da hilate pa posle kukate po forumima kako su vam timovi losi a vi ste ti isti na koje kukate. mehhh... sta sve necu procitati ovde
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2017, 14:29   #463
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Paladins pre svega odaju utisak amaterski odradjene igre. Na primer, izbor karaktera koji se pojavljuju u igri nema nikakvu postojanost i smisao odnosno imas karaktera koji se zove Ying koji je tipican anime karakter koji se bori na mapi koja deluje kao ruinirani hram Asteka i pri tome gura neko steam-punk vozilo krcato bombama. Nigde veze s vezom. Postoji jos par generickih mapa, tipa mapa na snegu ili mapa u nekom seocetu ali sve su toliko genericke i nezanimljive da je prosto sramotno nazvati to finalnom mapom.

I ostali karakteri su manje ili vise ripoff iz filmova, serija i drugih igara u pojavnom smislu.

Mape su sve na istu foru, zbir ravnih hodnika ukrasen nekim sitnim elementima cisto da ne bude da se sibate po praznom hodniku. I sve imaju taj Astecki smek (ove na snegu i po selima nemaju nikakav smek tu se nisu ni trudili) na koji nacin se to uklapa sa ostalim karakterima nemam pojma. Mislim da ni autori igre nemaju pojma. Gledano dizajnerski deluje mi kao da je igra u alfa verziji razvoja pa koriste proizvoljne elemente kako bi testirali igrivost, a ne kao dizajnerski zaokruzen produkt.

Price koje se vezuju za karaktere su potpuno sulude, na primer, Ruckus je goblin koji je dobio neki magicni cekic koji je potom pretopio i napravio odelo robota. Da, to ovako deluje bas smisleno. Karakteri su takodje poceli da budu kopije jedni drugih pa tako za sada Viktor/Tyra ili Sha-Lin/Cassie su prakticno cetiri heroja ali u praksi varijacije na istu temu. Jos jedan promasaj od strane dizajnera.

Graficki igra nema neki kvalitet takodje ali ces je zato terati na masini staroj 8 - 9 godina.

Po meni ako zelis da igras FPS igru za dzabe onda je ovo dobar izbor ako imas 30 evra i zelis da kupis neku igru ovog tipa, a dvoumis se izmedju Paladina i OW-a uzmi OW.
A u OW karakteri su toliko originalni, eno pudge iz dote, kauboj sa revolverom, majmun koji skace zamisli originalnost, brazilac na rolerima koji nosi mali zvucnik, japanac koji nosi bow, i dwarf koji postavlja turete, totalno originalno nikakav rip off iz drugih igri posebno za dwarfa sa turetom, to je najoriginalnije. Inace price oko karaktera ne postoje jos. A sha lin i kesi se igraju na totalno ali totalno drugaciji nacin, veze nemaju sa time da se igraju isto. U sustini nesto kao ti cu da kazem, po meni ako zelis da igras FPS igru za dzabe paladins je pravi izbor, medjutim ako imas 30e da BACIS i zelis da ih BACIS uzmi OW, i bice ti kul nekih 10-20 sati a onda ces da se kajes sto si bacio a imao si 10x bolju igru za free.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2017, 16:44   #464
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
A u OW karakteri su toliko originalni, eno pudge iz dote, kauboj sa revolverom, majmun koji skace zamisli originalnost, brazilac na rolerima koji nosi mali zvucnik, japanac koji nosi bow, i dwarf koji postavlja turete, totalno originalno nikakav rip off iz drugih igri posebno za dwarfa sa turetom, to je najoriginalnije. Inace price oko karaktera ne postoje jos. A sha lin i kesi se igraju na totalno ali totalno drugaciji nacin, veze nemaju sa time da se igraju isto. U sustini nesto kao ti cu da kazem, po meni ako zelis da igras FPS igru za dzabe paladins je pravi izbor, medjutim ako imas 30e da BACIS i zelis da ih BACIS uzmi OW, i bice ti kul nekih 10-20 sati a onda ces da se kajes sto si bacio a imao si 10x bolju igru za free.
Ono kad se izlupetas za sve pare...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Psycho13 (31.1.2017)
Stara 30.1.2017, 18:33   #465
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Upravo sam ja to pomislio i za njega, ali ljudi imaju to nesto cudno da kad daju pare to nesto u ovom slucaju igra dizu i dizu u nebesa. Ne OW nije originalan u nikakvom smislu, tako da ne kapiram kada neko uopste koristi u istoj recenici OW i originalnost. Mislim najvise nisam mogao da verujem da lik napise karakteri u paladinima ripoff dok OW bozee moj. Sve u svemu rekao sam, zabava za 10ak sati i posle kajanje za bacane pare. Ovamo bar ne moras da se kajes samo obrises. Dovoljan je onaj na rolerima sto nosi zvucnik da pokaze kreativnost blizarda, mislim dovoljan je da se pogleda kao karakter i da se ne pridje igri.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2017, 18:48   #466
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

ali kad imas ekipu za igranje zabavi nikad kraja bez obzra koja je igra u pitanju
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2017, 19:03   #467
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

E to sto jeste jeste, to si totalno u pravu.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2017, 23:51   #468
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Overwatch ~19€ na tajvanskom battlenet-u, kažu ljudi da radi iz Jevrope bez problema.

https://tw.battle.net/shop/en/product/overwatch
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2017, 0:27   #469
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Upravo sam ja to pomislio i za njega, ali ljudi imaju to nesto cudno da kad daju pare to nesto u ovom slucaju igra dizu i dizu u nebesa. Ne OW nije originalan u nikakvom smislu, tako da ne kapiram kada neko uopste koristi u istoj recenici OW i originalnost. Mislim najvise nisam mogao da verujem da lik napise karakteri u paladinima ripoff dok OW bozee moj. Sve u svemu rekao sam, zabava za 10ak sati i posle kajanje za bacane pare. Ovamo bar ne moras da se kajes samo obrises. Dovoljan je onaj na rolerima sto nosi zvucnik da pokaze kreativnost blizarda, mislim dovoljan je da se pogleda kao karakter i da se ne pridje igri.
Ja sam poceo da osecam zasicenost (ili moguce da mi je gta online preuzeo primat) posle otprilike 50ak sati (ne znam gde na bnetu moze da se proveri vreme) i svakako ne mislim da sam bacio pare. Kao bivsi TF2 igrac (1.5k casova po steamu) mogu reci da je gameplay mnogo bolji, rafinisaniji, utegnut do maksimuma (U OW). Likovi u TF2 su neprevazidjeni i to je onaj klasicni valve kvalitet i humor. Naravno da ce ovi iz blizzarda da crpe inspiraciju iz takve igre.
Blizzard je pozitivna kompanija sto se tice igraca i to potvrdjuje konstantnim updateima, onaj Jeff non stop izbacuje vlogove, stvarno top podrska developera.

Jedan savet samo, mislim da ne bi trebao da brines za tudje novce, da li ce igrati 10 sati ili nece ni ukljuciti, njihove su pare
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2017, 11:15   #470
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Paladins je Overwatch za siromasne.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2017, 17:13   #471
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Nisam igrao Paladins i ne znam kakva je igra, ali lupati da je kupovina Overwatcha bacenih 30 evra mi je smesna. Jedini problem koji postoji u igri je losije balansiranje heroja, tako da u je u visem skill ratingu skoro neminovnost da imate Anu, Reina i Lucia, dok se ostatak obicno popunjava sa Zarya/Dva/Hog/Soldier, tj. neka njihova kombinacija. Prosto receno, ako su timovi na podjenakom nivou po pitanju skilla, a jedan tim ima Anu i Reina, a drugi nema... Rezultat je skoro izvestan.

To je jedini problem koji igra ima, takozvana tank meta. Ako izaberete bilo kog DPS-a koji nije Soldier (ja sam recimo bio Genji main do trece sezone), vecina ljudi ce odmah na voiceu da pitaju "Genji can you switch?".
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2017, 0:08   #472
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Ma šta je ovo sa Symmetrom? Svaki potg njen. Bafovali je u nebesa izgleda
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2017, 0:21   #473
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

^ A sad planiraju i Bastiona da buffuju
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2017, 0:26   #474
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Za Bastiona sam video da planiraju rework što je ok. A videh sada da je Symmetra dobila opak buff.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2017, 1:40   #475
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.885
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

http://9gag.com/gag/aVD28KO
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2017, 21:32   #476
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
A u OW karakteri su toliko originalni, eno pudge iz dote, kauboj sa revolverom, majmun koji skace zamisli originalnost, brazilac na rolerima koji nosi mali zvucnik, japanac koji nosi bow, i dwarf koji postavlja turete, totalno originalno nikakav rip off iz drugih igri posebno za dwarfa sa turetom, to je najoriginalnije. Inace price oko karaktera ne postoje jos. A sha lin i kesi se igraju na totalno ali totalno drugaciji nacin, veze nemaju sa time da se igraju isto. U sustini nesto kao ti cu da kazem, po meni ako zelis da igras FPS igru za dzabe paladins je pravi izbor, medjutim ako imas 30e da BACIS i zelis da ih BACIS uzmi OW, i bice ti kul nekih 10-20 sati a onda ces da se kajes sto si bacio a imao si 10x bolju igru za free.
Pre svega ne radi se o igrama u istom cenovnom rangu. OW kosta 40 evra, a Paladins je besplatan (uslovno).

Dizajn karaktera, dizajn mapa, dizajn modova u igri, kompletna grafika i efekti su daleko, daleko, daleko bolje odradjeni u OW-u tako da ako neko zeli da kupi ovakvu igru onda je OW daleko bolja kupovina.

Ako nekoga smori OW posle 20-50 sati igre ni Paladins ga nece zadrzati duze jer je u osnovi isti tip igre sa mnogo manje modova pa ce ga smoriti jos brze.

To sto je ubacen sistem sa karticama koje daju boost na odredjenu osobinu pa je donekle moguce menjati svog karaktera (promene su veoma male to je i dalje ista uloga tank/dps/flank/support) jednostavno po meni nije dovoljno da bih ovo nazvao drugim tipom igre ili da je to momenat koji ce nekoga kao zadrzati jer toga nema u OW.

Niko nije rekao da Blizzard ne koristi elemente iz drugih igara jer je gotovo nemoguce napraviti karaktera koji je apsolutno originalan ali kada neko prekopira cak tri glavna karaktera iz filma "Guardians of the Galaxy" onda je to tesko ne zapaziti.

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Paladins je Overwatch za siromasne.
Paladins je OK igra i nekome sigurno odgovara vise od OW-a, a neko jednostavno zeli da proba da li ga privlaci ovaj tip igara pre nego sto kupi neku igru ovog tipa jer OW nema "Trial".

Poslednja ispravka: BobaL (4.2.2017 u 21:40)
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2017, 22:13   #477
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Meni vise lezi Paladins jer mi nekako bolji osecaj kada krene akcija u odnosu na OW, mislim da ce najbolje Lawbreakers sto pravi Cliffy B da mi legne gameplay wise, ali cekam da me prime u neku alfu, betu,gamu da vidim prvo kako sljaka. Isto mi se mnogo vise svidja vizuelni fantasy cell shaded dizajn heroja iz Paladinsa, vecina OW heroja je izgleda dizajnirana za teenager ciljnu grupu i hipstere, sve je sareno i shiny, ali moram da priznam da su od svih heroja Genji i onaj Riper iz OW( kako mu vec bese ime) najbolji likovi u obe igre.

Ono sto mi se najvise svidja u Paladinsu je sto timovi imaju samo po 1 heroja bez duplikata (bez all MeCree BS timova iz OW koji su se neko vreme furali) i tako se igraci navode da igraju druge heroje, a tako sam i ja skontao da mi kornaca Makoa najbolje lezi u Paladinsu.

Naravno bzv. je porediti zavrsenu igru(OW) sa OB neke igre (Paladins), posebno sa strane br. i kvaliteta mapa i modova koje postoje u jednoj i drugoj igri. HiRez tek sada upumpava kintu u Paladins,a Activision ce da se osloni samo na redovan update i odrzavanje igre jer se igra skoro prodala koliko je maksimalno moguce, tako da ko zna sta nam buducnost donosi

BTW kome su dosadile obe ove igre, kao meni obavezno neka proba Paragon od Epica koji je donekle slican,ali meni se cini da ce biti mnogo bolji kada ga Epicovce ispoliraju
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2017, 22:46   #478
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

HiRez radi Paladins? Hahaha nema od toga nista, destined to fail...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2017, 22:54   #479
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke

HiRez tek sada upumpava kintu u Paladins,a Activision ce da se osloni samo na redovan update i odrzavanje igre jer se igra skoro prodala koliko je maksimalno moguce, tako da ko zna sta nam buducnost donosi
Ne samo redovan update, nego novi content koji će biti potpuno besplatan, novi heroji, mape i modovi. A i kozmetika za koju će ipak trebati da se brkne u džep ako baš hoćeš da imaš sve.
Takođe, ali ti to već znaš, Blizzard radi na ovoj igri a ne Activision. Jeste da su deo ActiBlizza ali su oni samostalni u donošenju odluka.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2017, 16:53   #480
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Heroes of the Storm Gets Amped Up with Lucio
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, multiplayer, overwatch, shooter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com