Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.6.2008, 14:02   #61
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
ForceCommander kaže: Pregled poruke
Pa, izgleda sam se i ja naložio na ovo. Jes da mrzim hack & slash, ali ne mogu sam protiv ostatka sveta... Evo sad prelazim Diablo 2, Sacred i Silverfall da se uhodam u to silno hackanje i slashanje. Meni se dopada ovaj anime šmek koji Diablo 3 ima na screenovima. Ko vam je rekao da ako je igra u anime stilu ne može da bude mračna, ozbiljna i tmurna? Ne valja vam takav stav...
Silverfall slobodno preskoci,bolje odigraj Titan Quest
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 14:08   #62
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Sad odgledao gameplay video i laknulo mi. Izgleda fino. A izgledace jos bolje kad zavrse igru. Ali grafika treba da bude sto vise "realna" i "ozbiljna" bas kao Diablo2,a ne "Cartoony" kao u Warcraft-u i WoW-u za koje je dobro sela,ali za Diablo je to pogresan izbor. Totalno pogresan. Slicni komentari se cuju sa svih strana i mislim da Blizzard nece dozvoliti da Diablo bude "Cartoony" na kraju
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 14:13   #63
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Eeeee ... los pocetak , ali nadajmo se da ce se to ispraviti, ali da se pitam kad to Blizzard nije slusao fanove 100% ce cuti kako ovo izgleda WoW like i uradice nesto... sta da kazem neki delovi izgledaju dobro , ali cak mogu reci da me grafika podseca na TITAN QUEST ali je modeli su mnogo robusniji sa grubljim ivicama.

Neznam kolko je D3 razvoj odmakao , ali nadao sam se da ce napraviti neki novi engine za ovu igru... i da ce biti mracan i pun efekata.

Mada pogledajte sliku http://pc.ign.com/dor/objects/714955...page=mediaFull drvece u gore u srediti izgleda kao skica tj. grubo nacrtano tako i ostali delovi slike , jedno 3d modeli izgledaju kao da su animacija.
Jeste napravice 15 endgin-a... ljudi ovo je tek flash, prvi snimak, jedna od mnogih oblasti... ja stvarno ne znam sta vi ocekujete, full igru od jednog 10min snimka ???

Citat:
ForceCommander kaže: Pregled poruke
Imam čudan osećaj da je ovo isti engine koji je pokrećao WoW. Mada, biće da je igra na početku razvoja, pa će blizz možda imati dobrih par godina da ispravi stvari. Ja ipak ne vidim šta tačno nije uredu sa ovom grafikom. Meni deluje sasvim OK...
WoW engine je nabudzeni wc3 engine, ovde se vidi prikaz kvalitetnih efekata, aktivna fizika, prikaz mnogo jedinica odjednom, sto je slabost wc3 engin-a tako da nije sigurno.

Poslednja ispravka: Dr Zoidberg (28.6.2008 u 14:26)
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 14:15   #64
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Od Diabla 3 očekujem da bude bolje od svojih prethodnika, ako ne bude bolji, onda će verovatno biti veeeeelika kesa
Najverovatnije će sve ''utući'' u grafiku, a gameplay ko jbe... Ali nadam se da neće biti tako
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 14:19   #65
ForceCommander
Član
 
Član od: 28.4.2008.
Lokacija: Arrakis
Poruke: 277
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Renche kaže: Pregled poruke
Najverovatnije će sve ''utući'' u grafiku, a gameplay ko jbe... Ali nadam se da neće biti tako
Ne, neće. blizzardu je gameplay na prvom mestu. Da nije, WoW, W3 i Starcraft bi bili davno zaboravljeni, pošto im je grafika prilično zastarela. Ali nisu, još se igraju, pa i Starcraft, star 10-tak godina. Šta misliš zašto?

Poslednja ispravka: ForceCommander (28.6.2008 u 14:33)
ForceCommander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 14:44   #66
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

StarCraft je napravljen 1997. godine, a grafika mu je bila odlična u to vreme, kao i WarCraft-u 3
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Renche na korisnoj poruci:
ForceCommander (28.6.2008)
Stara 28.6.2008, 15:04   #67
ForceCommander
Član
 
Član od: 28.4.2008.
Lokacija: Arrakis
Poruke: 277
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Renche kaže: Pregled poruke
StarCraft je napravljen 1997. godine, a grafika mu je bila odlična u to vreme, kao i WarCraft-u 3
Promašio si poentu onog što sam rekao grafika jeste bila sjajna u ono vreme, ali danas više nije. Ali sve tri igre koje sam spomenuo su i danas u vrhu popularnosti. Dakle, ne zbog grafike, već zbog gameplay-ja...
ForceCommander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ForceCommander na korisnoj poruci:
Renche (28.6.2008)
Stara 28.6.2008, 15:09   #68
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Okacen je Teaser na Battle.net i Blizzard.com, docekasmo ljudi konacno, hocu da se srusim od srece. Ne znam jos uvjek da li je MMO, ne mogu da vjerujem da se ovo desava...
mozda bi trebao malko da uzmes vazduha... tesko ces doziveti ono sto jesi kada si igrao diablo 1 ili 2...
ali, svakako- zajedno cemo se nadati dobroj igri
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 15:23   #69
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
ForceCommander kaže: Pregled poruke
Promašio si poentu onog što sam rekao grafika jeste bila sjajna u ono vreme, ali danas više nije. Ali sve tri igre koje sam spomenuo su i danas u vrhu popularnosti. Dakle, ne zbog grafike, već zbog gameplay-ja...
Onda se nadam da će nastaviti u dobrom duhu dobro gameplay-a BLIZZARD-ovih igara
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 15:39   #70
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Evo posle slusanja o d3 na stream-u evo nekoliko zanimljivih informacija
1. Putpuno random igra koja se stvara [e sada ne znam dali svaki put kada ucitate igru ili pocnete ispocetka]

2. Random eventi poput putnika kojima treba pomoc, questova, blaga, bossova itd...

3. Health sistem se vise nece zasnivati na porcijama, nego na hmm... "runama" koje ispadaju od mobova kao powerup. Znaci samo kliknete na "runu" i zleceni ste. Ovo je uradjeno da bi se odrzao brzi tempo igre i non stop akcija [sto se meni svidja]. Takodje ako ste blizu jedan drugog obojica ce te dobiti heal [ako igrate co-op ili preko bnet-a]

4. Max podrska za igrace ce otprilike iznositi oko 4-5 [nije potvrdjeno]

5. Loot u multiplayeru ce biti raspodeljen pojedinacno, tj svaki player ce videti loot za sebe, sto ce spreciti pljackanje i otimacinju oko loot-a

6. SP i MP ce biti isti po pitanju duzine, item-a itd...

To bi bilo to sto mogu da se setim a da je vazno

Stay Tuned
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dr Zoidberg na korisnoj poruci:
Srlandand (28.6.2008)
Stara 28.6.2008, 16:33   #71
grdja
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 452
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Sve je ekstra. Samo mi se ne svidjaju powerupi koji ispadaju iz mobova i koji sa automatski pokupe. Nije dijablo bas takva arkada da ima lebdeci health. Valjda ce to da promene.
grdja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 17:56   #72
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Diablo 3

Ovde imate sve o diablu III http://www.blizzard.com/diablo3/ ima i game play, odlicno je uradjeno!!
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 18:49   #73
Jkovla
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Lokacija: :]
Poruke: 174
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 84 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Blizardov Diablo 3 sajt mi se veoma sporo ucitava ,valjda zbog navale fanova , pa ko hoce moze da pogleda gameplay trailer na youtube-u:

http://www.youtube.com/watch?v=NQMBIRipp5A Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=uhWhOTap-QE Part 2
Jkovla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Jkovla na korisnoj poruci:
Garinca (28.6.2008), gently (28.6.2008)
Stara 28.6.2008, 19:33   #74
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Diablo 3

vidite sta je ovaj lik napravio skidam mu kapu
http://www.youtube.com/watch?v=sAXCiUEv0ks

za**** je i blizzard
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 19:44   #75
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Post Re: Diablo 3

Citat:
Crusader88 kaže: Pregled poruke
vidite sta je ovaj lik napravio skidam mu kapu
http://www.youtube.com/watch?v=sAXCiUEv0ks

za**** je i blizzard
Dobro je odradjeno, nije ni priblizno dobro kao blizzard original, ali dobar je. Nego iz koje je to igrice uzeo game play?
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 21:10   #76
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Najbitnije stvari sa pres konferencije u Parizu u kratkim crtama...

Citat:
- Blizzard vice president Frank Pearce has stated that at this time there is no set release date for Diablo III. ““It’s far too early in development for us to put a release date for it,” says Frank. “It’s been in development for four years”. Lead designer Jay Wilson stated: “We’re in hardcore production and working mainly on content at the moment”.
- Jay states that the game will use a new engine designed specifically for the game and developed in-house. The engine has no name as of yet. The game has real physics, but it’s not a “pure, physics reactionary system”.
- Jay also stated that Diablo III will be coming to Mac as well as the PC so that should make Apple users extremely happy. “It’s always our goal to run on a broad range of systems,” says Jay. System specs will be confirmed at a later date when development is getting closer to goal. As far as mods go, “It’s not very mod-friendly game because of the random nature,” says Jay. “Mods haven’t been a big focus. It’s difficult with this title”, he says.
- The Diablo III storyline takes place 20 years after the events of Lord of Destruction and that the length of the game will be “similar to Diablo II”.
- We have a new version of Battle.Net that will appear in the coming months,” says Jay. Frank says the new features for Battle.Net will be seen in conjunction with StarCraft II’s release. “The biggest thing we have to help us protect against piracy is the community”, says Frank.
- The ideal of the game have stayed consistent with only the look and style changing the most. As far as monsters, Jay stated that while they have toyed with having one hundred of them on screen at once, they have not accomplished it - yet. However, the game is going to mix random and static maps and the development team which consists of 50 people, has been experimenting with random exits, entrances, monster placement, items, and so on. They have loads of monsters to reveal to us in the future.
- On the subject of co-op: “We really see the single-player and co-operative play as the same thing,” says Jay. So I guess this means that both will be equally as awesome as the other. Frank stated that they’re also planning PvP features but they’re not saying anything about it right now. They also would like to add web-functionality to the game somehow.
- Jay talks about how World of Warcraft and the Zelda games inspired the boss designers, and that while they do not have a boss frequency yet, the bosses will be much more complex this time around than they were in Diablo II. He also mentioned that he though the “Seasonal” stuff that WoW does is a “cool idea”.
- Characters in the game will have their own plotlines and stories. You can pick your characters gender, but no customization options will be available because they want you to jump in and start killing monsters as soon as possible.
- A beta will be discussed by all involved, but nothing regarding a beta has be confirmed or discussed as of yet. The Diablo III team is also hinking about e-sports and whether or not it makes sense for the game.
- According to Frank, Blizzard’s main goal is to ship Diablo III in as many languages as possible, although that will be very hard to do. Since all regions are different as well, they have not made a decision regarding their financial model either.
- Trading will be improved in the game, although the team is still working out how to do it, and the skill tree format has not been nailed down yet, so they refused to discuss it at this present time.
- Frank stated that they are very interested in consoles, but that at this time they have no plans on becoming a console developer.
http://www.videogaming247.com/2008/0...ss-conference/

Najbolji je odgovor na pitanje kad će izaći igra: When it`s done!
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
ForceCommander (28.6.2008), zdravkelja (28.6.2008)
Stara 28.6.2008, 21:23   #77
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Najbolji je odgovor na pitanje kad će izaći igra: When it`s done!
Isto kada je lik na konferenciji pitao da li ce biti "tajni" u smislu super tajni cow lvl, covek je odgovorio: Its a secret
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 22:17   #78
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Najbolji je odgovor na pitanje kad će izaći igra: When it`s done!
Po tome je Blizzard i poznat
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 22:48   #79
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

o jes! diablo 3 posle krsa godian i krsa bednih kopija....
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 23:44   #80
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Diablo 3

Da rezimiramo:
Diablo (jedan)-pokvario levi click misa(warrior)
Diablo 2-pokvario desni click(Barbarian-Bash),pokvario levi click(igrao kao paladin,na desnom clicku aura)
Znaci 2 misa
Diablo 3-levi,desni click i kuglica?
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo, diablo 3

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo (1 i 2) ACHTUNG Role-Play 563 7.8.2022 14:36
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Diablo kec na XP-u Hmeljisha Role-Play 1 10.10.2007 22:45
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58
Diablo 3 Aljosa Role-Play 35 22.3.2006 16:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com