Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2015, 13:33   #3021
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kad stignem do 15 ranka, porazom se vraćam na 16-ti ili ostajem na 15-om (kao kod 20-og)?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 14:23   #3022
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kakav sam maler... otključao sam ceo LoE a sad počelo nešto da mi flešira....
Recite mi jeste li imali možda takve probleme - HS zapuca na minut, minut i po, kao da izgubi vezu iako je sa internetom sve u redu, posle se rekonektuje i nastavi normalno. Nije drugi problem već to potraje taman dok mi istekne turn i nemoguće je da odigram jednu celu partiju da mi se to ne desi - znači, ne mogu da pobedim nikako jer mi bar dva puta zapuca za jednu partiju. Igru i battleten klijent sam reinstalirao a problem je ostao.
Ako ste imali slične probleme i zante kako da ih otklonim unapred ahvaljujem na predlozima, u suprotnom, reinstal sistema kao poslednja odbrana, kolko još danas kad se vratim sa posla.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 16:14   #3023
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kako si mogao da otključaš ceo LoE, kad su ove nedelje napravili pauzu za treće krilo, a četvrto će biti otključano tek one tamo nedelje? Mislim, ako sam ja to dobro shvatio...

Inače, ja taj problem imam stalno, ali ja igram preko mobilnog uglavnom... Dovoljno je da malo samo izgubi vezu i odmah mi izbaci da je veza prekinuta i da pokušava da je ponovo uspostavi, pa ako uspe, uspe... ako malo duže to traje, vrati me posle u igru, ali ne mogu ništa da uradim... moram da zatvorim aplikaciju, pa da je ponovo pokrenem, i onda dobijem poruku da sam izgubio zadnju partiju zbog konekcije...

Poslednja ispravka: m1aden (30.11.2015 u 16:41)
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 18:28   #3024
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma nisam otključao celo nego sam kupio, loše se izrazih... Meni na PC se to dešava. Saću da reinstaaliram sistem pa će vidimo.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 19:11   #3025
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Kad stignem do 15 ranka, porazom se vraćam na 16-ti ili ostajem na 15-om (kao kod 20-og)?
Vraćaš se na 16. Samo je 20. "siguran", u smislu da ne možeš pasti ispod njega.

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Recite mi jeste li imali možda takve probleme - HS zapuca na minut, minut i po, kao da izgubi vezu iako je sa internetom sve u redu, posle se rekonektuje i nastavi normalno.
Redovan problem svaki put kada izađe novo krilo/ekspanzija/grupa karata.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
NaraYan (30.11.2015)
Stara 30.11.2015, 22:09   #3026
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Ma nisam otključao celo nego sam kupio, loše se izrazih... Meni na PC se to dešava. Saću da reinstaaliram sistem pa će vidimo.
1. Pre svega ocisti cashe memoriju, potrazi po netu kako se cisti battle net cashe memorija. Reinstalacija battle-net-a i HS-a ne brise cashe.

2. Probaj da prosledis saobracaj preko google public dns servera. Meni je to bilo potrebno da bih mogao da igram HOTS, a vidim da mnogi imaju problem sa Diablo3. Nikada nisam cuo da je neko imao problem sa HS ali vredi probati.

Oba tutoriala potrazi po netu.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
NaraYan (1.12.2015)
Stara 1.12.2015, 13:28   #3027
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Reinstalirah ceo sistem i za sada nema problema. Ko zna šta je bilo u pitanu, čak sumnjam na audio drajver ili zvučnu integrušu.
inače, prva dva winga LoE sam prešao, zanimljivo je, nije loše.
Karte su simpatične i sad sam napravio par dekova sa Renoom čisto da probam malo kako funkcionišu. Doduše, stigao sam da odigram samo jedan ranked i to sam izgubio, odrao me lil sa magom (ja priest bio) znači ja njemu skinuo samo 6 healta a on stigo da me dotera jednom do 4 i plus da me ubije pošto sam se zahilao sa RJ.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2015, 10:00   #3028
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Reče mi kolega za ovu vest, jer zna da se ložim na HS, ja onda izguglah i eto ako niste znali naši su baš dobri. Perović kralj.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2015, 19:59   #3029
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Imam bas problem. Ne mogu nikako da predjem Heroic Chieftain Scarvash. Na hearthpwn sajtu imaju deckovi za to, ali nemam ja te karte. Pocetnik sam.
Usput, posto igram od skora, treba mi pojasnjenje jer sam procitao skoro sve postove. Sta je to zoo, agro i jos koji nazivi za deckove? U cemu je razlika, kako se prave ti deckovi i kako da ih prepoznam?
Znam da je bas dosta pitanja, ali ako ima neko raspolozen, bicu mu zahvalan.
Inace sa starter Priest deck sam uspeo da budem i u 17om levelu. To mi je za ove 2 nedelje igranja najbolji plasman.
Hvala.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2015, 21:56   #3030
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Što se tiče špilova evo ti moj post od pre par meseci koji je bio odgovor na slično pitanje, pa da se ne ponavljam.

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Face špilovi uglavnom ignorišu stanje na tabli i napadaju direktno heroja, odnosno lice (face), te su tako i dobili ime.

Aggro igra "brze" karte koje koštaju malo mana kristala i cilj mu je da pobedi u prvih 4-6 krugova. U principu aggro = face.

Midrange igra "srednje brze" karte kojima na početku igre kontroliše tablu, ali mu je cilj da ubije protivnika pre nego što se igra otegne.

Control špilovi su najsporiji i njima je cilj baš da otegnu partiju jer igraju "skupe" i "spore" karte koje mogu da se odigraju tek sa 8 ili više mana kristala. Pre toga koriste karte za čišćenje table i pojedinačno uklanjanje protivničkih stvorenja, kao i lečenje, kako bi uspeli da prežive.

(Ekskluzivni) Tempo špilovi su retka stvar. Taj termin se više koristi generalno tokom partije jer manje-više svi špilovi teže tome da imaju dobar tempo, a to znači da što efikasnije iskoriste svoje resurse (mana kristale i karte) kako bi uspeli da odigraju što više stvari ili uklone što više protivničkih pretnji i tako onemoguće protivniku da se vrati u igru.

Sikret / secret špilovi su špilovi koji koriste Secret karte. Jedini takav trenutno aktuelan špil je Secret paladin. Ima i drugih deckova koji ih koriste (mage i hunter), ali u njima te karte nisu okosnica kao u ovom, već ih samo dopunjuju.

Handlock je control špil za Warlocka. Zove se hand-(war)lock jer ima "veliku ruku". Ako se optimalno igra tokom cele partije igrač drži veliki broj karti u ruci jer mu hero power omogućava da vuče dodatne karte (što uglavnom i radi tokom prva 2-3 kruga, a tek u četvrtom zapravo odigra neku veliku pretnju).
Zoo, koji se ne spominje iznad, je špil za Warlocka koji se sastoji gotovo sasvim od jeftinih stvorenja. Cilj mu je da od prvog kruga uspostavi kontrolu table i preplavi protivnika. O tome koliko je uspešan govori podatak da je jedan od malobrojnih špilova koji postoji od nastanka Hearthstone-a (naravno, tokom vremena se menjao izlaskom novih karata).
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
simke85 (2.1.2016)
Stara 29.12.2015, 22:46   #3031
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Što se tiče špilova evo ti moj post od pre par meseci koji je bio odgovor na slično pitanje, pa da se ne ponavljam.



Zoo, koji se ne spominje iznad, je špil za Warlocka koji se sastoji gotovo sasvim od jeftinih stvorenja. Cilj mu je da od prvog kruga uspostavi kontrolu table i preplavi protivnika. O tome koliko je uspešan govori podatak da je jedan od malobrojnih špilova koji postoji od nastanka Hearthstone-a (naravno, tokom vremena se menjao izlaskom novih karata).
Hvala puno. Sad mi je mnogo jasnije. Ako neko ima zelju nek me doda u prijatelje.
Sad jos samo da nekako predjem Heroic Chieftain Scarvash. ��
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2016, 23:28   #3032
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Teško je, najverovatnije i nemoguće, preći heroic sa početnim kartama. Ne gubi vreme na to, nagrada je samo jedna pozadina za karte. Igraj koliko god možeš više Arenu, ostatak vremena Constructed, budi strpljiv i kroz neko vreme ćeš moći da pređeš i Heroic Avanture.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2016, 14:01   #3033
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Teško je, najverovatnije i nemoguće, preći heroic sa početnim kartama. Ne gubi vreme na to, nagrada je samo jedna pozadina za karte. Igraj koliko god možeš više Arenu, ostatak vremena Constructed, budi strpljiv i kroz neko vreme ćeš moći da pređeš i Heroic Avanture.
Shvatio i ja. ��
Koje pakovanja karata kupujete? The Grand Tournament, Classic ili GvG.
Koji ti je nik u igrici da ti posaljem zahtev za prijateljstvo? ��
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2016, 23:16   #3034
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Najzad 4 pobede u areni. Do sad najvise 3 i to jednom.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2016, 23:14   #3035
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
McLovin1982 kaže: Pregled poruke
Shvatio i ja. ��
Koje pakovanja karata kupujete? The Grand Tournament, Classic ili GvG.
Koji ti je nik u igrici da ti posaljem zahtev za prijateljstvo? ��
Ja ne kupujem ni jedno pakovanje, igaram samo Arenu i kupujem avanture. Kada izadje nova ekspanzija kupicu 30ak ili vise pakoova u zavisnosti koliko zlata tada imam, sada vec imam 3000. Ako ti je prosek bar 3 pobede u Areni uvek je isplativije igrati Arenu usmesto kupovine pakova.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2016, 0:51   #3036
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koliko sam bio zadovoljan prosle sezone ovom igricom toliko mi sad jede zivce. Poceo sam igrati oko 10og proslog meseca i stigao do rank 17, vecinim se vrteo u 19 i 18, a sad ne mogu da spojim 2 pobede u rank 20
Sto je najgore, imam i bolje i jace karte, ali kao da ove sezone su svi protivnici jaci bar 5x od mene. Nije mi jasno sta se desava.
P.S. Ako neko hoce, moze me dodati za prijatelja. McLovin1982#2547
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2016, 0:54   #3037
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

početak meseca, mnogi dobri igrači kreću od "nule".
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2016, 1:02   #3038
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom

A to je caka. Aj samo da prodje sto pre. ��

Inace, procitao sam skoro ceo forum, ali primecujem da vise nije ziv kao do letos.

Poslednja ispravka: DeCoy (5.1.2016 u 1:51) Razlog: postoji EDIT dugme
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2016, 12:15   #3039
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam postovao dosta, prestao polovinom septembra jer sam otišao u Slovačku. Sad kad sam ovde mrzi me da krenem opet, pogledam šta sve ima interesantno na redditu i to je to. U međuvremenu sam 'pozlatio' još 2 heroja - Paladina i Warriora, ostao još mučeni Priest za koga mi se ne kraftuju karte da bih imao pristojan deck. Igram sa nekim lično sklepanim poluproizvodom, tako da nema ništa od dugotrajnog grinda, do sledeće godine će da se dogura do 500.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2016, 21:48   #3040
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

A ja najvise do sad igrao bas sa pristom. Sad spremam deck za paladin murloka. Mislim da je to ok za pocetnika. Samo moram da otvorim trece krilo one prve avanture. Trebaju mi te karte za deck. Mislim da sa njim do rank 16 mogu da guram. Gledao sam na youtube da neki profi igraci igraju taj deck i u legendary ranku uz naravno, dodata nekih legendary karata koje ja nemam, ali bice. ��
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com