Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.1.2015, 0:32   #2021
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mechwarpera je neuporedivo lakše ukloniti nego Undertakera samim tim što košta više mane i ne raste dalje od 3 hp.

Da ne pričam o tome što ako se naložiš previše na mechwarpera, možeš da isprazniš ruku, popiješ aoe clear, uletiš u draw probleme i vrlo lagano izgubiš. Jednostavan razlog zašto su mech deckovi (govorimo o deckovima koji uglavnom koriste mechove, ne svim koji ih sadrže) uglavnom slabo upotrebljivi iznad ranka 10. Eventualno poneki mech mage.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 10:25   #2022
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

^This. Kome smeta mech mage moze da igra Rogue-a sa duplim blade flurry-jem i oil-om, ili shamana (zbog l.storma) ili taunt druida (zbog ancient of wara). Nije mech mage toliko dobar dek.

Lepo je sto su nerfovali undertakera, samo zbog toga sto hunter/zoo nece moci da ima one jeftine pobede kada mulliganujes celu ruku i ne nadjes odgovor u prva 3 kruga i izgubis. Malo me plasi da li ce to da oduzme previse snage agresivnim strategijama (zoo je vec u osrednjoj poziciji, hunter ce sigurno moci da se igra), ne bih voleo da preterano opadnje njihova popularnost.
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 13:04   #2023
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da nece toliko uticati na Huntera.
1 u 10 partija se provucem sa bafovanim Undertakerom i zavrsim partiju za 2 minuta. U ostalih 9 slucajeva ili mi nije u pocetnoj ruci ili je protivniku Counter u pocetnoj ruci jer su tu Win Axe, Wrath, Shadow Word, Lightning Bolt, Frostbolt itd. Jednostavno, svaki deck u meti je spreman za Undertakera.

Iako mi je main Hunter jer jos uvek nemam dovoljno dusta za skuplje deckove podrzavam ovaj nerf. Nadam se da cu nekako stici do Legenda pre nerfa
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 13:34   #2024
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Apsolutno se slazem, hunter ce sigurno raditi, samo ce sada Zombie Chow biti mnogo veci problem za agro dekove, sada kada nemaju one drop koji ima vise od 2 healtha (ko je jos video undertakera kao 1/2, boze pomozi)

A Wolf to sto ti je undertaker u ruci samo u desetini partija to jasno znaci da nisi talentovan Hunter igrac
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 14:50   #2025
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

RNG Gods nisu uz mene
Pazi, 1 u 10 partija imam dobrog Undertakera, a da protivnik nema resenje. U ostalih 9 ili ga nemam u ruci ili on ima resenje sto je cesci slucaj verovanto.
Mada evo sad cetiri pobede za redom protiv cetiri razlicite klase, u 2 Undertaker prosao Pao Rank 2.
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:05   #2026
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ljudi poceo sam da otvaram naxxramus kao sto ste mi preporucili...Imate li neki savet kako lakse da savladam bosseve?tj sa kojim klasama da igram protiv njih?Prvog sam dobio al ovaj drugi sto ima skill da roka dmg kolko karata imam u ruci stvarno ne znam kako da pobedim...svaki put mu dodjem na 10hp i puknem
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:40   #2027
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Ljudi poceo sam da otvaram naxxramus kao sto ste mi preporucili...Imate li neki savet kako lakse da savladam bosseve?tj sa kojim klasama da igram protiv njih?Prvog sam dobio al ovaj drugi sto ima skill da roka dmg kolko karata imam u ruci stvarno ne znam kako da pobedim...svaki put mu dodjem na 10hp i puknem
Iraj warlocka,stavi dosta karata koje malo kostaju da ne moze iskoristavati moc svoju + stavi nerrubian egg i pobijedices
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:47   #2028
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
aammeerr kaže: Pregled poruke
Iraj warlocka,stavi dosta karata koje malo kostaju da ne moze iskoristavati moc svoju + stavi nerrubian egg i pobijedices
Da, hvala, izvalio sam i sam posle nekog vremena Nego sta mu znaci class challenge unlocked?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:55   #2029
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Za svaku klasu imaš taj "challenge" gde dobiješ gotov deck kojim moraš da pobediš nekog od Naxx bossova. Kada to uradiš otključaćeš klasnu kartu za klasu sa kojom si igrao.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 0:31   #2030
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pa sto nerfovase Undertakera pre kraja sezone
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 20:35   #2031
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Otvorio sam oko 50-60 pakova, nikada nisam dobio Legendary! U čemu je problem?

Poslednja ispravka: simke85 (30.1.2015 u 20:51)
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 20:41   #2032
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

U varijansi.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (30.1.2015)
Stara 30.1.2015, 20:58   #2033
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Verovatnoća za dobijanje legendary karte u pack-u je valjda 5% (1 na svakih 20 pakova). Jel neko izračunao kolika je varijansa? Ma ja sam veliki maler, ovo je još jedan dokaz toga. Kad posle 100 i nešto paka napokon dobijem legendary to će biti Millhouse Manastorm ili neko gori!
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 23:14   #2034
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Svakih dvadeset packova 1 legendary u prosjeku ja mislim,ja evo danas dobio iz packa iz arene Malronea,vrijedi li ga ostaviti ili da ga disenchantujem za nesto korisnije?Do sada sam dobio:
-Crusha(disenchntovao)
-Lorewalker Cho x2 (oba disenchantovao)
-Malrone
-Trade prince gallywix(mislio sam ga disenchantovati ali je zapravo dobar u rougeu tako da sam ga ostavio)
-Bloodmage thalnos (u Samanu ga gotovo uvijek koristim,nekad i u drugim deckovima tako da sam i njeg ostavio)
-Harrison Jones(ne korsitim ga ali vidim da ga dosta ljudi koristi tako da ga ne diram,mzoe zatrebati)
Sylvanas(kraftovao prije 15ak dana) vrlo dobra karta i veoma zabavna za igrati.
Mislio sam ragnarosa kraftovati sta mislite?
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 0:05   #2035
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

^
Nemoj da diras harrisona, od trenutno dobrih klasa jedino nije dobar protiv druida i mage-a (warrior, paladin, rogue, hunter su trenutno prilicno popularni).

Slobodno kraftuj ragnarosa ukoliko zelis, ali je mozda pametnije napraviti Dr. balanced-a. Ja imam oba i mnogo vise igram doktora nego Ragnarosa u dekovima. Jos ako bog da malo pravde, pa ga nerfuju u skorije vreme, mozes da vratis dust nazad
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 2:25   #2036
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
^
Nemoj da diras harrisona, od trenutno dobrih klasa jedino nije dobar protiv druida i mage-a (warrior, paladin, rogue, hunter su trenutno prilicno popularni).

Slobodno kraftuj ragnarosa ukoliko zelis, ali je mozda pametnije napraviti Dr. balanced-a. Ja imam oba i mnogo vise igram doktora nego Ragnarosa u dekovima. Jos ako bog da malo pravde, pa ga nerfuju u skorije vreme, mozes da vratis dust nazad
Ehh to cu onda i uraditi,dokle god je ovakav koristice se u svim deckovima a cim ga nerfuju mogu kraftovati ragnarosa,hvala.A sta mislis o tome da dicenchantujem Malronea,izgleda mi previse sporo da bi se ikada koristio a i ne igram druida jer mi fali dosta karata (FoN,Ancinet of war,ancient of lore)
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 5:00   #2037
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam disenchantovao Harisona pre jedno pola godine jer sam mislio da mi neće trebati. Nije baš da mi nedostaje, ali verovatno bi se negde uklopio, budući da sam pre GvG-a umeo da naletim na warrior/paladin wave tu oko rankova 5-1 i da ubacim ooze u poneki deck i radio je čudesan posao. Svakako ga ostavi.

A Malorne-a sam već disenchantovao, previše je spor, a postoji toliko mnogo legendaryja koje ramp može da koristi visoke cene (KT, Dr.Boom, Sneeds, Cenarius, pa i Ragnaros, a jednom me je čak istrolovao i ramp sa Deathwingom) i svaka je bolji izbor. Ne vidim da će se skoro uklopiti u metu.

P.S. Karma is a bitch, čim je izašao GvG craftovao sam Dr. Balanced-a i pre 2 dana sam disenchantovao i treći komad. Pored toga sam dobio još samo Toshleya i Malorne-a. A ne bih se bunio za nekog Sneed'sa, Vol'Jina, Foe Reapera, pa čak ni Mal'Ganisa.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 12:56   #2038
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Upravo sam odigrao meč protiv priesta kao handlock. Naravno, pobedio sam, jer je handlock jednostavno u prednosti u tom MU, ali ono što se dogodilo nakon toga je zapravo zanimljiv deo. Lik me je dodao za prijatelja i ja sam prihvatio očekujući standardni trash talk koji se događa kod takvih partija.

Lik mi je prosledio neki reddit link i obavestio me kako me je dodao na listu korisnika botova. Pretpostavljam da je stekao taj utisak jer nikad ne prelazim mišem preko karti, a igram prilično brzo. Ubrzo nakon toga me je izbacio sa liste (posle tirade o "drugom talasu banovanja botera" sa kojom je počeo da se vrti u krug), tako da nisam stigao da prekopiram taj link i pogledam o čemu se radi. Malo sam guglao, ali nisam naišao ni na šta pametno na ovu temu, pa ako neko ima link ka toj stranici gde zaludni ljudi prijavljuju i prave i lažne botove, neka bude ljubazan da okači ovde. Ne kapiram da butthurt nekoga ko izgubi partiju u Casual stvarno ide toliko daleko.

Navodno je u pitanju neka aplikacija za prijavljivanje koja automatski šalje 50 prijava sa različitih mejlova (tehnički spemuje Blizzard), što meni izgleda kao bot za prijavljivanje botova, ali 'ajde.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 13:50   #2039
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da nema bota za handlocka, barem ga ja nisam video. Mislim da imas suvise nelinearne odluke da bi mogao da se napravi lako.

Ja nisam cuo za takvu listu i mislim da blizzard ne banuje ljude po prijavama koje im pristizu na mailove nego analiziranjem logova meceva. Doduse moguce je da ce pre analizirati naloge za koje im je vec stizalo prijava, ali svejedno nemas o cemu da brines.

Inace ja skoro svakodnevno proveravam /r/hearthstone/ i /r/competitivehs i nikad nisam video tu temu, sto doduse naravno ne znaci da ne postoji. (moguce je i da sam je prevideo jer bi me mrzelo da prijavljujem ljude, nek botuje ko hoce da rizikuje) Ja bas dugo nisam igrao protiv nekog ociglednog bota, mozda sam igrao protiv nekog jako dobro zamaskiranog
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 14:14   #2040
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma ne brinem se ja uopšte, nego sam samo hteo da se uverim sopstvenim očima da li je moguće se da se lik toliko primio nakon tog poraza, ili jednostavno blefira. Ja isto nisam čuo za handlock bota, deck je dovoljno komplikovan i za prave ljude, a kamoli za botove.

Koliko sam ja njega skapirao to je ovaj program ili neka njegova varijanta, ali ja tu nigde ne vidim nikakav spisak imena. Rekao mi je da mogu da se nađem na nekom tom fiktivnom spisku, kao i na zvaničnom forumu.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com