Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje > Pravljenje igara

Pravljenje igara Programski jezici, tehnike, alatke u službi pravljenja igara...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.8.2008, 23:30   #1
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Arilienta

Pre par meseci moj ortak i ja smo krenuli da radimo na ovom projektu.

U pitanju je 3D igra iz prvog lica. Zamisao gameplay-a se moze opisati kao akciona avantura uz primese RPG-a (gameplay ce biti Hexen-like). Trenutno je zavrsena prva alpha.

U igri se radi o mladom junaku (nije neimenovan vi mu dajete ime), polubogu, sinu boginje bola Lepterije i ne znanog smrtnog coveka. On je jos kao mala beba bio predat kultu Lepterije na odgajanje i obuku verujuci da je on njihov mesija. U njegovim zlatnim godinama biva poslat na ostrvo na obuku, ali ga zahvata oluja i biva vracen na obalu. Vracajuci se u selo, zatice ga spaljenog i unistenog, i nastanutim demonima i nemrtvim. U svom besu ubija sve demone i krece u potragu za bicem koje je ucinilo to nedelo...

Wallpapere, screenshotove, pricu i trenutnu verziju Alpha 1 otvorenu za testiranje mozete naci na nasem (privremenom) forumu: http://hellthronelepteria.forumotion.net/forum.htm

Inace ovo je tek Alpha 1. Posto verujem da ce oni koji budu uopste obracali paznju na ovo preleteti preko mog posta u Announcementu i skinuti igru, da razcistim neke stvari.

1. Grafika je placeholder. Koriste se stvari koje su dosle uz engine i pride neke besplatne skinute sa interneta. Nemamo modelara i stanje je trenutno takvo.
2. Muzika i zvuci su placeholder. Muzicar (optimus_prime) treba da krene da radi muziku i efekte tako da dok nije to gotovo koriste se placeholder muzika i zvuci cisto da ne bude atmosfera prazna.
3. Gameplay trenutno nije na nivou na kome je zamisljen. Nedostatak modelara uskracuje mnoge stvari, jer borba zavisi od animacije karaktera, fali raznolikost, gradjevine gde ce biti zamke i zagonetke etc...
4. Engine koji koristimo je u trenutnom stanju neoptimizovan tako da ce verovatno dolaziti do pada FPS-a. (Poiskljucujte sve "napredne" opcije pomaze).

Ova demistifikacija je napisana iz cistog razloga da se ne bi sirio "hejt" tipa "Aaaa ovo nije tvoja grafika ukrao si model X iz igre Y" itd. (posto se to cesto desava kada sam ja u pitanju).

Inace planovi za Alphu 2 ukljucuju poboljsanja na nivou gameplay-a (koliko je to god moguce u trenutnom stanju), nadamo se vecu raznolikost i bolju optimizaciju.

Komentare molim vas postujte na nasem forumu, posto hocemo da stvorimo mali (veliki) community za feedback, ideje, etc. + temu o ovome postavljam na vise foruma pa ne bih da budem razbacan po svim forumima (sto se feedbacka tice).

Nove verzije izlaze svakog 15-og u mesecu, sa malim zakasnjenjima / poranjenjima (Alpha 1 je izasla dan pre "oficijelnog release date-a").

Unapred se radujem vasim komentarima.
Pozdrav.

Poslednja ispravka: Andross (14.8.2012 u 17:13)
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
iMa_NeKo_PljUgU (28.10.2008), Irena 93 (15.8.2008)
Stara 15.8.2008, 12:24   #2
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Evo pokoji screenshot, da vas malo vise zainteresujem:







Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 12:38   #3
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Deluje zanimljivo
Videh na forumu pise da se koriste PhysX drajveri, znaci li to da ce biti interesantne fizike?

I da, smem li da pitam koji endzin koristite? Imate li neki game engine, ili ste ukombinovali vise engine-a?
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 12:40   #4
Bozidar
Član
 
Član od: 16.1.2008.
Lokacija: Luxor
Poruke: 347
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 55 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bozidar
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Bice nesto od ovoga,salim se .
Po ovim screenshotovima bice to lepa igrica.
Sa obzirom da ste je sami pravili igra je po meni odlicna.
I jos nesto,u kom engine-u si je radio?
Bozidar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 12:46   #5
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Ja sam vec igrao igru kod tebe, znas sta san tu rekao al recicu ti ponovo: Igra je preteska za pocetak Necu vise da komentarisem, dok ne izadje verzija za linux
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 13:36   #6
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Koristimo NeoAxis game engine koji koristi Ogre za rendering i moze da se bira da li ce se koristiti PhysX ili ODE za fiziku.
Bice interesantne fizike, ali otom potom

Inace taj engine ima dosta stvari predefinisano, ali smo dodali dosta custom sadrzaja (kako u kodu tako u igri, neki trenutno nisu u igri, na prvi pogled vam se moze uciniti da je isto kao i na default enginu, ali nije). Nedostatak modelara predstavlja glavni problem, jer kao sto sam vec rekao utice na mehaniku igre.

Postavio sam roadmap za Alphu 2 na forumu i jedan manji feature je vec implementiran, a radi se na drugom.

Pozdrav.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 13:41   #7
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Stevvan me je zainteresovao, hoce li biti nativne verzije za linux?
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 13:44   #8
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Engine podrzava mono, u planu su MacOSX i Linux, ali sumnjam da ce nesto od toga biti skoro (ima na samom engineu dosta da se radi).
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 16:44   #9
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Posto imamo problema na forumu sa registracijom, postavljacu sve informacije o igri ovde.

Prica do sada:

Mracna noc je bila, pun mesec visoko na nebu. Boginja bola po imenu Lepteria je rodila decaka, a njegov otac je bio samo obican smrtnik. Jedina stvar koju je kult njenih obozavatelja ikada zeleo je zastitnik, mesija, neko ko bi ih stitio i predvodio u ratovima. I tako je im je boginja dala svoga sina, poluboga. Poducavan je ratnim vestinama od malih nogu.

U njegovim zlatnim godinama, poslat je na <ostrvo>, ostrvo u centru okeana, gde se nalazila Akademija Majstora, mesto gde samo najbolji obitavaju. Ali avaj, zahvacen velikom olujom, negov splav bila razbijen na stotine delova, kao staklena casa bacena o kameni zid. Majka poluboga je prizvala oluju, i bacila ga nazad na obalu.

Sin boginje nije imao drugog izbora nego da se vrati svom rodnom selu, naselju kulta Lepterie. Ali tragedija se desila. Selo je spaljeno, muskarci ubijeni, zene silovane do smrti i deca odneta. Samo su ostale neke kreature, nekakva vrsta ruznih ljudi... impovi, koji su napali selo. Bes je rastao u polubogu. Pravi sin boginje Bola se probudio. Jos jedan masakr se desio u tom selu, na isti dan.

Kada je svaki demon bio slomljen, polubog se smirio... I krenuo je u potragu za covekom koji je ucinio to. Ali sumnjao je da to zlodelo nije mogao pociniti obican smrtnik. Njegove sumnje su se obistinile. Sakriven u pecini, iskvareni demon je ispricao svoju pricu. Uzviseni, gospodar medju demonima, <njegovo ime> je to bio.

Polubog je znao da bi bio slomljen pod naletom <demonboss>ovog buzdovana, kao mrav pod ljudskom nogom. Odlucio je da se ponovo uputi ka Akademiji Majstora.

Na putu ka obali, suocio se sa bicima koja su jednom bila miroljubiva, ali sada uznemirena od strane demona uzurpatora. Na svu srecu, more je bilo mirno ovoga puta, stoga polukrvni demon nije imao problema na putu ka Akademiji.


Imena koja jos nisu smisljena su stavljena u tagove.

Evo jos par screenshotova:







I na kraju download linkovi:

Download Hell Throne: Lepteria
Download PhysX Game Drivers
Download .NET Framework 2.0

Inace PhysX drajver je obavezan ukoliko zelite da koristite PhysX za fiziku u igri (u Configuratoru se kao opcija moze koristiti ODE, ali PhysX je primaran).

Unapred se radujem vasim komentarima.
Pozdrav.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 16:48   #10
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Skidam, pa cemo da vidimo.

Edit: Skinuo sam je i za koliko sam mogao da vidim. Nije blockbuster ali vidi se da ste radili na igri. Ono skakanje me podseca na quake (sto je super). A oni mali "tipovi" izgledaju kao velike mutirane bebe

Salim se. Zanimljivo je iako nije neki extra kvalitet.

Stavise, cestitke sa moje strane.

Poslednja ispravka: dzonihsv (16.8.2008 u 17:27)
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 17:20   #11
Irena 93
Član
 
Član od: 18.6.2008.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 240
Zahvalnice: 566
Zahvaljeno 230 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Evo i ja je skidam....
Irena 93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 17:51   #12
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Pa dobro ljudi, ne mozete ocekivati AAA kvalitet od male grupe ljudi koja nema budzet. Da imaju par miliona evra, da mogu da zaposle jos ljudi, mozda bi bilo bolje.

Ali grafika nekad nije bitna (mada ova nije losa, podseca me malo na myth), mnogo je bitniji gameplay.
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 17:59   #13
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Nije mozda, nego bi bilo 100% bolje. Salim se.

Sa moje strane sve pohvale.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 18:03   #14
Irena 93
Član
 
Član od: 18.6.2008.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 240
Zahvalnice: 566
Zahvaljeno 230 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

E evo ja sam skinula igricu i pustila je i ispostavilo se da toliko puno baguje da sam jedva uspela da odem na new game.E onda nije htelo nista kad sam pustila.Ni da se mrdne.Mada ne verujem da je zbog igrice,niko se nije zalio vec zbog kompjutera(ovo je caletov komp i jedva ista radi na njemu....)Probacu ponovo kad dodjem na svoj komp...pa cu da vidim..
Irena 93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 19:40   #15
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

@Irena93: Poiskljucuj svasta, u Configuratoru stavi Texture Filtering na Trilinear ili Bilinear, a u igri u optionsu iskljuci senke, Material Scheme na Low, i WaterReflection na OnlySky, pomaze (mada ko zna kakav je komp tvog caleta).

Inace tih par miliona evra bi nam dobro doslo Taman da uposlimo modelara
Modelar je najveci problem, kao sto sam vec naveo, koci gameplay, ali to se da ispraviti u nekoj meri (gameplay, bez modelara).

Evo sta mozete ocekivati u Alphi 2:

* Ispeglani expirience sistem.
* Poboljsano procesiranje smrti igraca. Prvi put kada umrete odlazite u pakao, ali u pogresan deo grada. Da bi ste se oziveli treba da pobegnete iz zatvora pakla. Sledeci put kada umrete cuvari nece biti toliko nepazljivi (moracete da ucitate neku snimljenu poziciju).
* Bolji sistem cuvanja igre. Sada upisujete ime za poziciju (umesto koriscenja slotova).
* Krv. Kada udarite neprijatelja oni prolivaju krv.
* Klase. Kada pokrenete novu igru mozete izabrati klasu za heroja.
* Ime. Vas heroj ce se zvati kako mu god vi date ime.
* Status sistem. Umesto samo inventara, postojace tab sa informacijama o heroju (ime, level, expirience, health, mana...), tab sa boljim inventarom, tab sa spellbook-om i journal tab.
* Ispravak tekstura na pojedinim delovima mape.

Nove verzije se izbacuju svakog 15 u mesecu +- 2 dana.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Irena 93 (16.8.2008)
Stara 16.8.2008, 20:39   #16
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Originalna muzika i sound Effects nece biti pre Alphe 5. A mozda cak i pre prve bete.
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 23:34   #17
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Posto vidim da ste uzeli ovo za ozbiljno (nadam se da ce tako i ostati), resio sam da sa vama podelim utiske. S obzirom da mi se ideja igre i izvodjenje (uglavnom) svidjaju, uglavnom cu vas iskritikovati. Prihvatite ih kao prijateljske savete u cilju da igra bude bolja (da smatram da igra ne moze uspeti, samo bih rekao dobar posao i nikad vise ne bi zalazio u ovu temu). Posle nekog vremena provedeno uz testiranje, ovakav je utisak (ne morate mi se pravdati, pisem kao sto bi pisao neko ko se prvi put susrece sa igrom):

+
- muzika (dobro docarava atmosferu)
- protivnici (Ok su, mada, iskreno, kad sam nabasao na prve protivnike i video kako napadaju, odjednom mi se islo u WC...ko je igrao, shvatice) i nacin napadanja - projektili se krecu nepredvidljivom putanjom, oni sektasi (ne znam kako drugacije da nazovem one pod ogrtacem) izgledaju ok
- vatra nije samo lep detalj, zaista utice na vas (nesto kao ignition, traje 5 sec i tada konstantno gubite health)
- samo ponasanje fizike (cekicem sam uspeo da zveknem dvojicu u isto vreme, skok sa vece visinu rezultira u gubitku healtha, creepovi mogu da slucajno povrede jedan drugog...bar sam takav stekao utisak)
- treca kamera daje pregled na teren i broj protivnika

-
- uh, ne znam da li da vas kritikujem, toliko toga ima da se ispravlja, a i sami ste toga svesni. Lik iz treceg lica izgleda glupavo (recite mi da je samo privremeno), nema drugih oruzja, nisam video magije. Skok mi je malo quakeovski, ne znam da li odgovara igri, na predmetima i inventaru treba pise sta su...ma da ne nabrajam. Bolje da vam postavim neka pitanja/sugestije:
* oce li na predmetima u inventaru pisati za sta su?
* za sta sluzi onaj potion kada se u gornjem uglu pojavi neka glava
* jesu li u planu magije i koriscenje luka i strela
* da li previse ocekujem od vas?
* sta ce biti sa klasama?
* Oce biti nekih skillova, prekova, traitova....?
* oce li biti dialoga?
*sta cete jos novo da unesete?
...ako sam vas vec prepao/slogirao sa ovim(ovoliko) pitanja, onda znate sta vas ocekuje kad postanete slavni. Dobro znate da su svi stvaraoci pomalo udareni.

Sto se tice radnje, ako je ono sto si napisao to (a samo treba da se prevede na engleski), onda bas i nije dobro.

(samo) Malo obradjeno(ne zamerite, ispravljao sam samo 10 minuta):

Mracna noc je bila,a pun mesec visoko na nebu bio je svedok neobicnog dogadjaja. Strashna Lepteria,Boginja Bola, donela je na svet decaka, ciji je otac bio obican smrtnik.
Jedina stvar koju je kult njenih obozavatelja ikada zeleo jeste da im velika Boginja podari zastitnika, Izabarnog, koji bi ih stitio i predvodio u ratovima. I tako im boginja dade svoga sina, poluboga, koga ratnici od malih nogu poducavase macu, a mudraci znanju.

U njegovim zlatnim godinama, poslase ga na <Kadariju>, usamljeno ostrvo u centru okeana, gde se nalazila Akademija Majstora, mesto gde samo najtalentovaniji medju ratnicima i carobnjacima obitavaju.
Ali avaj,neka drevna zla sila se obrusi na boginjinog sina i posla strasnu buru, i razbi njegov splav na stotine delova, kao staklenu casu bacenu o kameni zid. Leptirijin sluga, duh Panear, koji je krisom pratio mladog junaka, preuzme oblik munje i u trenutku se stvori kod Boginje Leptirije i saopsti joj strasnu vest. Uplasivsi se za zivot svog jedinog sina, strasna Leptirija zapreti vetru da ce ga zauvek zatvoriti u Vecnu Tamu ako joj ne spasi sina. Uplasi se vetar ovih strasnih reci, i umesto smrti, on ga vrati nazad na obalu njegovog doma.

Sin boginje nije imao drugog izbora nego da se vrati svom rodnom selu, naselju kulta Lepterie. Odjednom zacu krik sa neba koji sledi njegovo srce. Skupisvsi hrabrost, potrca ka selu, nadajuci se da je sve u redu.
Ali tragedija se desila.
Njegovo selo je spaljeno, muskarci ubijeni, zene silovane do smrti ,a deca oteta. Samo su impovi, kreature Haosa, koji su napali selo, lutali u potrazi za preostalim prezivelima.
Mladi polubog pade na zemlju, bolno placuci i proklinjujuci svoju sudbinu. Ali, sa svakog suzom, osetio se jacim. Osetio je Bes. Strasan urlik je odjeknuo ostrvom. Toliko strasan da se i zemlja tresla od straha. Prava snaga sina boginje Bola se probudila.
Jos jedan masakr se desio u tom selu, na isti dan.

Kada je svaki demon bio ubijen, polubog se smirio.


....(odavde mi vec nije jasno, pa sam malo izmenio)
... I krenuo je u potragu za krivcem. Ali sumnja da to zlodelo nije mogao pociniti obican smrtnik nije ga napustala. Njegove sumnje su se obistinile. Iznenada, pred njim se pojavi On. <Belzanar>, gospodar Strave. Toliko strasan, da se i mladi polubog uplasi pred njegovom velicinom. Bog Strave se nasmeja ugledavsi mladice i nestade.
Polubog je znao da bi bio zgazen pod naletom <Belzanarovog>buzdovana, kao mrav pod ljudskom nogom. Zato je Odlucio da se ponovo uputi ka Akademiji Majstora.
Na svu srecu, more je bilo mirno ovoga puta, stoga polukrvni demon nije imao problema na putu ka Akademiji.

Tako nekako.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2008, 0:47   #18
Thrugg
Novi član
 
Član od: 17.8.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Red Dragon, hvala. Konacno je neko ozbiljno podelio utiske

Lik iz treceg lica je placeholder. Kao sto je ANDROSS vec naglasio, fali nam modeler (hitno). Pa.. vecina stvari su placeholderi.
*Za iteme ce biti crossover, gde ce pisati sta su, koji im je efekat i mozda neki mali description. Vec se radi na tome.
*Onaj potion tera karaktera da luci posebne hormone koji ga na kratko vreme ojacavaju xD (daje bonus damage i mali bonus speed). A glava treba da predstavlja besnog lika.
*U planu jesu magije, verovatno ce ih biti vec za mesec dana (tj, na Alphi 2). Takodje ce biti i lukova i samostrela, ali samo za odredjenu klasu.
*mozda
*Bice klasa, trenutno planiramo neke vrlo tipicne klase (Doom Knight, Necromancer, Soul Hunter i Assasin) i smisljamo nove
*Bice nesto slicno, player ce birati neke od ponudjenuh ability-a na svakih par levela.
*U vezi dijaloga jos nismo pricali :O


EDIT: I da, u vezi price... pricu sam napisao na engleskom, a moj drug andross se malo mucio da prevede.. Na forumu pise engleska verzija teksta. Na sprskom zvuci glupo -_-
Thrugg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Thrugg na korisnoj poruci:
Red Dragon (17.8.2008)
Stara 17.8.2008, 0:49   #19
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Uuuu dijalozi...

-Give me your soul!
-Ne dam!
-Give....
-Ma mrs more dzukelo jedna. (baba style language)

dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
Irena 93 (17.8.2008), Peruzzi (6.11.2008)
Stara 17.8.2008, 1:04   #20
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Procitao sam i verziju na engleskom...... pa isto je (zamislite vi to!?). Salim se, mislim, i dalje treba da se uradi lep uvod, mnogo vam ovo je ovo sturo. Ocete da vam prodam moj tekst. Trazim samo original igru, i malo % od prodaja, moje ime ime na thanks listi, konsultacije prilikom ekspanzija i te sitnice.......ma koga ja zavaravam, dajte mi samo original igru.
I jos sto se tice teksta. Bilo bi dobro da uvodni deo bude uradjen tako sto nadjete nekog naratora hrapavog i cinicnog glasa, dok se tekst pomalo pomera, kao sto je bio narator u Seven Kingdoms II Frythan Wars.
More odo ja da spavam, kasnije cu pisati.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
arilienta, game development, hell entertainment, hell throne lepteria, pravljenje igara

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough) zoran845 Avanturističke igre 190 1.3.2012 12:56
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Flash igre jonathan Male igre 26 2.7.2008 17:20
Halo 2 na PC-u i Win Vista Meho Krljic O igrama uopšte 4 18.4.2006 20:00
Pojava gresaka I losih sektora na hard-diskovima Vlado78 Nosači podataka 6 2.3.2006 9:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com