Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2016, 23:32   #1
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Open beta ovog zanimljivog free to play naslova za probranu klijentelu,cryengine
https://winningputtgame.com/
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 20:56   #2
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Malo sam igrao ali cim sam vidio perk koji pokazuje na "greenu" putanju loptice, (to je prakticno aimbot) prestao sam sa igranjem.

Nije losa ali nije ni blizu shot online koja je trenutno najbolja golf igra ali je na zalost pay 2 win.

Cini mi se da je ista sudbina i ovog naslova ali vidjet cemo.. mene nije odusevila i ako sma veliki fan golf igara.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 12:31   #3
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Malo sam igrao ali cim sam vidio perk koji pokazuje na "greenu" putanju loptice, (to je prakticno aimbot) prestao sam sa igranjem.

Nije losa ali nije ni blizu shot online koja je trenutno najbolja golf igra ali je na zalost pay 2 win.

Cini mi se da je ista sudbina i ovog naslova ali vidjet cemo.. mene nije odusevila i ako sma veliki fan golf igara.
Ja kada vidim onu anime sladunjavu korejsku grafiku u Shot online odmah preskačem.A taj aimbot nisam provalio.Ako stvarno puno pomaže u igri onda je to za hitan nerf
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 13:55   #4
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Volim što bolja oprema ne znači i pobjedu. Sad sam za redom pobijedio dva lika lvl 13 i 11 a ja sam bio lvl 5 sa default drajverom i ostalim palicama.Za sada nije p2w igra jer opremu možeš kupovati za novac koji zaradiš u partijama.
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 14:20   #5
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

night - Da, grafički zaostaje nekih petnaest godina ali sa tehničke strane je mislim najbolja.

Taj perk u ovoj igri mozes kupiti ili dobiti. Ja sam ga dobio par puta. Kada si na "greenu", kliknes na njega i on ti pokaze putanju loptice. Jednostavno nema logike.

night - Ako i malo budu imali oslonac na shot online, bice katastrofa. Problem i jeste sto oprema donosi pobjedu jer i neka sitna oprema na igracu, i palice i loptice donose na preciznosti i distanci i kada se to sve sabere, suparnicki igrac prebaci na (karikiram) 600y lopticu, ti na 300y.. nemas sta traziti. . pa ono sto free igracu treba iz 4 udarca, nekome iz 3. Sracunaj na 9 rupa i to je 9 poena prednosti.

Razliak mozda nije sada velika ali kada se izleveluju ti sto ulazu pare, poslije ce razlika biti ogromna. Znam da trebaju zaradjivati pare ali ili izadj igru za pay 2 play ili nemoj prodavati nesto sto ocito ima veliku prednost u igri. U shot online je to neigrivo. Imas cak perk da kupis da vratis potez u nazad. Ja sam bio u guildu i dobijali smo povremeno opremu i imam odlican setup, jako skup ali dodju oni $ sto su se brze izlevelovali i kupili strasnu opremu da jednostavno ne vrijedi igrati. Bas sam neki dan igrao malo shot online i osjecao se kao noob. a kak orekoh, imama dobru opremu i nekoliko miliona keša. Cak sto vise, kadqa kupis opremu ne znaci da su gotov. Oprema se trosi, popravlja i odrzava a to kosta nekoliko mil.

Vijet cemo kako ce ovdje ici. Mene mrzi da ulazem vrijeme i da na kraju vidim da je ista prica. Pa cu sacekati. I ono sto mi mnogo smeta jeste sto fizika nije konzistentna. Vjetar nekada nema nikakvog uticaja ma kolika jacina bila.

Iz bunkera samo "radi" SW. Ostale palice ne mogu ni izvaditi lopticu iz bunkera sto je besmisleno.

Nisam puno igrao, ima onih skillova za otkljucati pa ce biti vise manipulacije ali kako sam rekao, na prvu me nije mnogo privuklo te se bolja oprema moze kupovati za $ sto me odvraca pa cu sacekati.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 19:28   #6
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Sorry za dupli post ali na ovo sam mislio:

dfdsafsa
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 20:27   #7
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Sorry za dupli post ali na ovo sam mislio:

dfdsafsa
Jeste bezveze ali je potrošna roba i opet treba da pogodiš snagu naspram vlažnosti trave itd.Da li je to dostupno i u mečevima na hard?
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 20:29   #8
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Ne znam samo takvo nesto nema mjesta u ovoj igri. Ako ga ne uklone, ja je ne igrao jer je skill free.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2016, 20:11   #9
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Ne znam samo takvo nesto nema mjesta u ovoj igri. Ako ga ne uklone, ja je ne igrao jer je skill free.
Meni je za sada super zabavna, jeste da ima puno stvari koje se kupuju za novac, ali opet dosta finih dropova ima u lucky ball i od misija.A onaj perk čini mi se vrlo malo ljudi koristi, tako da je to ok

Inače ingame nick mi je SrpskiEagle

Poslednja ispravka: night (7.2.2016 u 22:47)
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2016, 19:56   #10
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

I pored dosta nedostataka, ovo je zanimljivo i zarazno

Vidimo se na terenu,

nick: Brrr1975
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2016, 17:52   #11
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Posto sam nekoliko dana dosta igrao i ucinilo mi se prilicno jednostavno, pogotovo sto imam iskustva iz online TW EA Sports, naleteh na grupu igraca na terenu Wildstone sa podesavanjima na very hard. Wow kakav horor i tek tada shvatih koliko jos treba da vezbam. Dakle, 18 rupa i na kraju +14 i to sam jos imao srece na nekoliko rupa, uslo nesto prilicno slucajno

Cak i test za semi pro (Plumeria teren) nije neozbiljan, padnem za 2 poena. Sada skupljam virtualnu lovu za bolje stapove, pa da platim 5000 za novi test.

Malo mi je glupo da se neki udarci (punch, fade itd) dobijajo kroz skills, ali najveca mana je ocajan izbor terena. TW online je tu carovao u odnosu na Winning Putt.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2017, 12:46   #12
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

Vec oko godinu dana postoji grupa Balkanci. Ima nas oko 15 sa prostora ExYU i jos toliko "stranaca". Ako je neko zainteresovan da se prikljuci, dobro dosao. Sve je besplatno.
https://winningputtgame.com/entrance?content=niceshot
vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
3D Mini Golf Kit - WIP IcaRakijica Pravljenje igara 22 2.3.2011 0:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com