Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2010, 14:57   #1
raspucin
Član
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Gde u Beogradu da kupim TV, i koji?

e ljudi,pisem u brbljaonici jer je tema totalno van kompova,al metar dana vec sam sokiran sa televizorima u beogradu,mislio sam da se to kao nekada kupuje za jedan dan...ali je stvar mnogo komplikovanija,prvo sam sokiran sto nema nigde samsunga,i prvi put cujem za neke quadro,fox,veg...nemam para za plazme,i treba mi obican tv,do juce sam bio sokiran izborom,ili neizborom,postoji ona tehnomanija koja je monoplista u tv prodaji..a kada cuju da necu tv od 40 000 predju na drugu musteriju,najvise me je nateralno da se pozlalim jer mi je juce neki lik iz kraja koji kao prodaje tv doneo neki quadro 12 000 dinara,i kada sam ga upalio frapirao sam se slikom,moj samsung star 7 godina ima 40 puta lepsu sliku u stvari ovde na ovom ne moze da se procita temperatura na studiu b,i slika titra,drhti,sta god,uzas...pitanje konkretno ima li igde samsunga obicnog za oko 12,14000,i gde da kupim tv??????ne mogu da verujem da ovo moram na forumu da pitam....
raspucin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 15:46   #2
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Ne znam gde da ga kupis, ali ne kupuj od neproverenih proizvodjaca, jer je tu najcesce stavljen polovan ekran, a televizor se prodaje kao nov. Za oko 13000 ima normalan Samsung-ov CRT televizor, i sasvim solidno radi. A da stariji televizori CRT televizori daju lepsu sliku, to ne treba da te cudi, jer su se nekada televizori pravili da rade deset godina, a danas se ni ne opravljaju, bacis ga i odes i kupis drugog kineza od 7000.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 16:20   #3
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Zavisi, ima i samsungovih milion kopija koji se samo zovu Samsung i ništa više.

Mislim da kada su u pitanju CRT televizori, manje više je nebitno koji je proizviđač...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 16:27   #4
raspucin
Član
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

ma cini mi se da je drasticna ralika izmedju kopija samsunga i ove trojke quadro,fox,vivax,kako se vec zovu,sada sam nasao u tehno marketu da imaju samsunge,al opet cini mi se da mi je neko rekao da tamo slucajno nista ne kupujem...
raspucin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 18:13   #5
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Ne moraš biti bukvalista. Potrži Samsunga, ali zapamti da su sve ređi na tržištu, a s obzirom da će za dve do četiri godine cela televizija preći na digitalni signal, iz rečenog ti je jasno da se ne isplate više ti CRT modeli. Imaš za dvadesetak hiljada 19" samsunga ili LG, LCD model.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 18:30   #6
raspucin
Član
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

bacio si me u rebus sada...http://www.tehnomanija.rs/katalog/sa...le-22b350.html a opet,meni je bitno samo da je normalna slika kakvu sam navikao,a cena je 13000...http://ser.kkelectronics.com/product...ct_id=09024241

Poslednja ispravka: raspucin (21.2.2010 u 18:46)
raspucin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 19:19   #7
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Eto onaj lcd ti je bombona, samo ne bi bilo loše da bude 1080P, i za te pare ima bolja rešenja. Zavisi na koji način kupuješ, ali ako to već radiš, uradi kako treba.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2010, 19:42   #8
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Prijatelju vec nekoliko dana razmisljam o tome da postavim temu kupovina crt televizora u Srbiji:nemoguca misija jer imam isti problem kao i ti.Dok je postojao Eltim mogao si da nadjes neki kvalitetan crt ali sto se tice kupovine novog pristojnog crt-a sada mogu slobodno da kazem zaboravi!Pod tim pristojni mislim na to da nisu Vivax,Neo,Vox,Elite,Quadro i ostali Qr**vi.A zamisli da jos hoces pored crt-a da kupis i vcr kao ja,e tek to nema sanse.Ne znam ni sam koliko sam vremena potrosio trazeci na netu gde moze da se kupi normalan televizor i zakljucio sam da mi je bolja opcija da kupim neki polovnjak u dobrom stanju nego neki novi od gore pomenutih.Svi su ruzni i jadni,a o kvalitetu msilim da ne treba ni trositi reci.Ali sada je problem sto i ako nadjes neki zvucnijeg imena kao Toshiba,sva je prilika da tu nema ni T od toshibe.Evo pogledaj pazljivo postove na sledecim linkovima i razmisli sta ti je ciniti.
http://www.elitesecurity.org/t201170-0
http://www.elitesecurity.org/t135429...acke-da-ili-ne
http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=163169
http://www.elitesecurity.org/t161294...ti-ova-vremena

I ovo je jos od pre par godina a zamisli tek sada kakva je situacija.Znam samo da kada se budem dokopao nekog dobrog crt-a i video rekordera ima da ih cuvam kao vredne primerke vintage elektronike i necu ih dati nikome ni za kakve pare!
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2010, 4:21   #9
raspucin
Član
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

uzassss,pa kupicu tv karticu na kraju ,pa covece sta da kupim,aaaaa,meni samo treba obican televizor,o jbt,Srbija...I kako da znam da li je samsung samsung ili nije,bas sam mislio da kupim onaj iz gornjeg posta od 13000
raspucin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2010, 4:42   #10
raspucin
Član
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Eto onaj lcd ti je bombona, samo ne bi bilo loše da bude 1080P, i za te pare ima bolja rešenja. Zavisi na koji način kupuješ, ali ako to već radiš, uradi kako treba.
mozes li link da mi ostavis nekog boljeg resenja,slucajno sam veceras zavrsio na uscu ovaj model je oko 28 000,ne mogu nigde jeftinije da nadjem od tehnomanije
raspucin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2010, 10:44   #11
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Možeš da uzmeš monitor TV P2370HD, znači 23" za tih istih 28K. Jednostavno u BGv možeš da odeš i u samsung šop. Imaš daleko više izbora nego ostali. A za ovu preporuku je firma koja počinje na slovo G, ili W.
p.s. (Mora da znaš da na forumu nisu dozvoljene nikakve reklame, osim preko PM-a).
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2010, 12:30   #12
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Uzeo ja CRT za dedinu sobu marke MB Quart (posto je stara Tosiba konacno ispustila dushu), i prijatno sam iznenadjen slikom koju taj TV daje! Pogotovo sto mu je i cena vrlo pristojna.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2010, 15:11   #13
raspucin
Član
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde u beogradu da kupim tv,i koji???

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Možeš da uzmeš monitor TV P2370HD, znači 23" za tih istih 28K. Jednostavno u BGv možeš da odeš i u samsung šop. Imaš daleko više izbora nego ostali. A za ovu preporuku je firma koja počinje na slovo G, ili W.
p.s. (Mora da znaš da na forumu nisu dozvoljene nikakve reklame, osim preko PM-a).
,ovaj forum se sastoji 70 posto od reklama,u svakoj diskusiji se favorizuje odredjeni brend odredjene firme,da li su graficke u pitanju,ili igrica odredjene kompanije,majkrosoftov sistem,laptopovi...al ok,postujem uvek pravila foruma...a za monitor,sam skapirao al koristim lap top,jbg,neda mi se,sinoc sam prosao pored samsung shopa,al sam tripovao da su oni najskuplji...
raspucin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji mikrofon da kupim speedy323 Zvuk na računaru 9 21.8.2009 14:49
Koji monior DA KUPIM za obradu fotografija? VedRun ŠDK - Grafika 1 18.12.2008 21:30
Koji dvd/divx player da kupim? stankefa ŠDK - Foto i audio/video 8 21.6.2008 20:13
Koji telefon da kupim za 200e? alien Aparati i oprema 28 16.3.2007 0:27
Koju cenu da trazim i koji mobilni da kupim? PeTkO Aparati i oprema 13 3.1.2007 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com