Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2017, 14:27   #201
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 363
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ima li ovo cudo podrsku za mapiranje kontrola na tastaturi? Koliko se secam, 2K16 nije imao.


Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
Ima

Послато са C6602 уз помоћ Тапатока
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku rick_fox na korisnoj poruci:
buraz (14.3.2017)
Stara 30.7.2017, 0:42   #202
Sava Stankovic
Član
 
Član od: 1.10.2013.
Poruke: 172
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 44 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Nisam igrao nba igre jos od 2k9 i pre neki dan sam pazario 2k17 na popustu. Poceo sam da igram i shvatio da se od 9ke mnogo toga promenilo, ili sam ja dosta zaboravio...

Potrebno mi je nekoliko saveta vas koji igrate redovno nba i nadam se da moja pitanja nece zvucati glupo

Odigro sam sa jutom protiv memfisa i pobedio sa 15 razlike na pro tezini.

Pitanja:

1. Koju kameru koristiti, 2k ili broadcast? Znam da je ovo vise pitanje ukusa ali me cisto zanima da cujem neki savet. Po meni broadcast mnogo lepse izgleda ali je 2k udobnija za igru, bolji je pregled igre.

2. Koliko je optimum da traje cetvrtina? Ja sam probao na 8 minuta i dobio sam korektnu statistiku ali nisam imao ni malo problema sa faulovima, povredama, zamorom igraca...

3. Shoot meter, wtf! Zar su quick time eventi dospeli u nba? Ako ga ugasim, nemoguce je pogoditi (znam da treba vezbati ali zar treba 2 meseca da igram da bih stekao vestinu da ubacim 3/10, nekako u 2k9 mi je bilo potpuno logicno po animaciji kad treba pustiti dugme i nisam imao problema, ovde je po animaciji skoro nemoguce to odrediti), kad ukljucim onda pogadjam ali samo u njega gledam i bas mi kvari imerziju. Kako vi igrate?

4. Koja tezina je najbalansiranija? Probao sam na pro i jedva pobedio. Da li se uopste moze igrati na HOF (naravno ne odmah ali nakon nekog vremena)?

5. E sad, ja sam prestao da pratim nba i generalno kosarku vec jedno 10 godina i pojma nemam sta se sve desava tamo. Zanima me da li ovde ima mod koji je slican career modu u fifi ili master ligi u pes-u. I da li bi neko mogao samo ukratko da mi objasni kako funkcionise draft i transferi? Takodje nista mi nije jasno sta je salary cap i vecina tih termina. Ako je obimno i tesko za objasniti, nema veze, snaci cu se.

6. Koji su modovi dobri? Ne zanima me nista online niti ono gde vodim sebe kao igraca... ne znam kako se to zove, samo nesto slicno menadzeru.

7. Da li postoji nesto krucijalno u opcijama sto savetujete? Ima zaista mnogo opcija i kao pocetnik sam malo zatrpan informacijama.

Znam da puno pitam ali nadam se da ce neko imati vremena za odgovor

Inace, nakon 10 god igranja fudbalskih simulacija mogu da kazem da je nba2k tata-mata za njih, ne mogu ni da prismrde, ovako treba da izgleda sportska simulacija u 2017. god. Kada sam odigrao mec i video svu onu prezentaciju, grafiku, statistike... osecao sam se kao da sam iz kamenog doba (fife) ugledao smartphone (nba2k)
Sava Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sava Stankovic na korisnoj poruci:
rick_fox (30.7.2017), Yonai (31.7.2017)
Stara 4.10.2017, 19:32   #203
J.Vv
Novi član
 
Član od: 14.6.2016.
Poruke: 6
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Pozdrav. Da li neko zna gde moze da se nadje aplikacija mynba2k17 posto je dostupna samo za 2k18. Pitam zbog face scana. Da li mozda radi mynba 2k18 za 2k17? Ako neko zna vise o tome neka napise. Hvala.
J.Vv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2017, 23:59   #204
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Да ли неко има rooster са новим трансферима играча? Ако има нек ми окачи овде. Ја сам скидао пар са нета, али не ваља евро лига. Пишу неки леви тимови, и уопште нису то ти играчи.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2017, 0:39   #205
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 363
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Nba 2k17

Pre par dana je izašao neki patch i ne mogu da verujem da ništa po pitanju rostera nisu radili. Skandalozno. Novi roster možeš da skineš iz same igrice(naravno originala) tako što odeš u "Play now" pa pritisneš taster 4 i skineš roster po želji-ja obično skidam Pandahero 17-18 i onda možeš da igraš. Na žalost igrica ne pamti taj roster i sa njim se ne može igrati My League što je meni vrlo bitno tako da su zas*ali žestoko što se toga tiče. Izgleda da po pitanju 17 apsolutno ništa ne rade, 2K18 sam probao narodnjaka i razočarao se, ostao sam veran 2K17 iako ni ona nije savršena.
I da l' je moguće da igraš EL? Od igrača su napravili debile-ono ni na šta ne liči, očaj živi, nije mi jasno kako imaš živaca ono da igraš

Послато са C6602 уз помоћ Тапатока
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2017, 0:45   #206
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Волим и евро лигу да одиграм. Поскидао сам гомилу рустера, ниједан не ваља. Уместо Звезде пише, лупам, Сијетл Суперсоникс и још неки број. Нба лига је ок, али евролига је схебана. 2К 18 бих играо, али је мрачно на терену. Нарочито кад играм са тимовима из 70, 80-тих, и осталих класик. А бели дресови им светле ко флуорсцентни. Оно је жалосно како су лоше одрадили осветљење на теренима.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2017, 2:38   #207
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Данима се дрндам да наместим rooster. Кад скинем рустер, пише ми this save file is corrupted, and cannot be loaded.

Други rooster који ради, убачена НБА Д лига уместо Евролиге . Тај нећу. Ради, али не ваља ни тај. Дресови и грбови су од европских клубова. Ал бар је сређена НБА лига. А дебилчине које су правиле избациле евролигу.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2017, 11:42   #208
bulevarac
Novi član
 
Član od: 23.3.2014.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 13
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
J.Vv kaže: Pregled poruke
Pozdrav. Da li neko zna gde moze da se nadje aplikacija mynba2k17 posto je dostupna samo za 2k18. Pitam zbog face scana. Da li mozda radi mynba 2k18 za 2k17? Ako neko zna vise o tome neka napise. Hvala.
Aplikacija mynba2k17 ne radi za Srbiju. Na računaru otvoriš browser preko VPN-a, recimo Tunnel Beara pošto je besplatan, naravno pod uslovom da si ulogovan na google nalog koji je isti kao onaj na androidu, odeš na google play na računaru, instaliraš app i to je to.
bulevarac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2017, 21:40   #209
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Данима се дрндам да наместим rooster.
"Im'o sam strasnog petla, bio je pravi djavo..."
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Debeli na korisnoj poruci:
mvasic (2.12.2017), NastyB (2.12.2017)
Stara 28.11.2017, 21:42   #210
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 363
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
Debeli kaže: Pregled poruke
"Im'o sam strasnog petla, bio je pravi djavo..."
LoL...standardno kod nas Srba, kao i ono tipa "JER" i "JE l' "
Sve naopako
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2017, 0:47   #211
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
Debeli kaže: Pregled poruke
"Im'o sam strasnog petla, bio je pravi djavo..."
Baš si me lepo nasmejao.

Ljušo, ROOSTER (ruster) je PEVAC na engleskom. ROSTER je sastav tima.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
mvasic (2.12.2017)
Stara 11.12.2017, 20:15   #212
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Да ли је могуће да на нету нема нормалан ростер. Постоје само две верзије, неки Нокси, који не ради код мене. Пише ми у игри Save data corrupted, и други ДНА ултимет, који има колеџ лигу уместо Евро лиге. Не могу да верујем. Стварно ми се не игра са трансферима од прошле сезоне.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com