Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > Fotografija
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Fotografija Radovi korisnika iz oblasti digitalne fotografije, diskusija na temu fotografije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.10.2011, 4:58   #41
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Smiri se Astra Logos
Ako nisi primetio ono je sa cetinarima tako da od varikine nema nista jer je cetinar-cetinar-zimzelen. Cak se u originalu vidi i osusena vegetacija kao braonkaste nijanse, ne bih imao problem ni da sam posalo originalnu fotku. Ona je nastala krajem septembra, dakle i nije bas neko leto. Ovaj nacin obrade mi se svideo jos iz daysleeper teme i onih par sa gas maskom itd, tarnish ovde meni izgleda ok. Ne napadaj unique-a i mene bezveze, to sto nisi imao bolju ideju..prst na celo

I jos nesto, ne borimo se mi ovde za ne znam ni ja kakve nagrade pa da tako hejtujes, a i da je to u pitanju malo je nisko pisati ovo sto i ti. Slozili smo se da je tema jesen dosla nesto ranije nego sto bi trebalo, niko nije poslao fotke i ovo je dosao kao jos i uspeh. Meni je pre svega cilj da se ovaj podforum ozivi jer prosto obozavam da gledam i komentarisem fotografije i od ucestvovanja kao i od kritika niko ovde nema neku materijalnu korist. Da batalim sebe ali nije uopste kul da ponizavas unique ideju, ok, iskoristio je ono sto mu je u trenutku bilo dostupno i taj jedan detalj koji povezuje fotku sa temom je meni genijalan. I tvoja ideja je ok samo ako je vec jesen dosla u Vrsac [a sa fotke se vidi da jeste] mogao si jos da se potrudis a ne da pljujes nas dvojicu koji smo ovo poslali zbog ucestvovanja, samo zato jer imamo koji glas vise, mislim daj covece. Nismo mi krivi sto kadar kao ovaj tvoj moze da uhvati i tamara iz V-4 sa kompaktom dobijenim u madjarskom free shop-u

Stvarno si me iznenadio, spusti malo loptu jer se ovde ne borimo za novcanu nagradu [a i tada je svako prepucavanje jako nisko] nego ozivljavamo forum i predstavljamo svoje ideje i skillove. I sam si rekao da mozemo da posaljemo i od prosle godine nesto a sada pravis problem..

Meni su vase fotke ok, unique mi je dosta originalnija i bolja, moje misljenje, a sve tri su nastale u kalendarskoj jeseni. Neka ljudi glasaju na miru, i da neko bude poslednji to samo znaci da su ostali bili originalniji i uspesniji za ovaj mesec

Poslednja ispravka: HSVstoned (16.10.2011 u 5:16)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 8:19   #42
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Citat:
AstraLogos kaže: Pregled poruke
Ljudi pa vi ste promasili temu??? Jesenja muva
To je makro fotka a ne pejzazna. A i ona treca izbledjena varekinom da se ne vidi zelenis i ne vidim po cemu je u skladu sa temom jesen? Mislio sam da ste ozbiljniji i da ce se malo potrudi te i uslikate nesto od boje jeseni. Zasto se uopste postavlja odredjena tema kad se ona ne ispostuje, vec se okace fotke tek reda radi da bi se glasalo?
Zasta vi to glasate? Za najbolji makro kojoj pozadina uopste nije bitna a 95% kadra je insekt. I sad svaka letnja ili bilo koja okaci se u b/w je jesenja sa malo primesa zelenisa. Svasta.
Miso, bolje je da nisi ni okacio fotke, jer ovo je smesno i nema veze sa zadatom temom. A imas hiljade slova pravilnika itd itd.......

Evo nema zuto samo zelene a moze jesen :
Vidis. Ova mi se vise svidja nego ona koju si poslao za takmicenje
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 10:27   #43
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

HSV, nemoj mi se vise obracati. OK. Ja tacno znam sta sam napisao i ne pravi me budalom. Inace ides sto se mene tice na ignore listu.
Vi ste trebali da se potrudite da nesto nadjete i uslikate a sto ima veze sa temom. Ovde ima pravila koja su strozija od mnogih slicnijih foruma.
Ne znaci da ako nemate prikladne fotke, da moze te krsite pravila.
Ja sam postavio fotku u skladu sa temom i sta sam mogao da pronadjem.
A ti i tvoji cinicni komentari sa madjarskima aparatima, ostavi za nekoga drugoga i vise ne komentarisi moje fotke.
Miso, nemoj da sam krsis pravila koja si sam postavio. Ako tema nije odrziva, moglo se lepo napisati slobodna. Ohrabrivao si ljude sa jesenjom kisom i da se mogu pronaci fotke tipa koju sam postavio ovde.
Jednostavno imam princip da za sve isto vazi i zato postoje pravila. A pravila nisu tu da se krse. Ako je problem jesen mogao si da preimenujes u slobodnu ili macro temu i bilo bi bar nekoliko fotki za prikazivanje.
Ovo je amaterski forum sto se tice fotografije i niko se ne takmici za zlatnu medalju. Ne preteruj te.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 10:40   #44
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Brate, ti imas ozbiljan problem. Koliko imas godina, 6? Pa i 6 da imas ne treba ovako da se ponasas, ovo nije Canonov konkurs za istocnu Evropu pa da se bunis oko gluposti jer si ugrozen itd

Unique je jos jednom ja mislim postavio macro i logicno je da ce svi da se ''zalepe'' za tu fotku jer je perfektna i pobedio je, i sta sad ? Da se nas 5-6 ljuti i da pisemo nebuloze kao ti ?

covece, nisam ovo ocekivao od tebe. Mozes da me stavis na 100 ignor lista, jako me je pogodilo

Zakljucili smo da je tema jesen poranila ali da kacimo sta imamo iz ovog perioda- kalendarske jeseni, pogledaj exif moje fotke, od kada je?
Dakle jesen je pocela i ja sam je ovako uhvatio u kadar.

Kao neko ko se deklarise kao poznavalac fotografije ne znam kako ti nije bedak da pljujes mene i unique-a za ove 2 fotografije, mi nista nismo uvalili a i nemamo zbog cega, nema nagrada pa nas seljacki srpski mentalitet i zelja za otimanjem ne moze da dodje do izrazaja iako znam da vecina nas nije takva.

Mene bi bila sramota da pisem to sto ti pises. A jos veci bedak bi mi bio da imam solidnu opremu a posaljem to sto si ti poslao, kad si vec vredjao i ne zasluzujes bolji odgovor.

Ako te boli sto imas najmanje glasova skokni do one kule i placi na kosavi, stvarno ne mogu da verujem na sta si spao. Iskreno bih voleo da unique pobedi jer je fotografija jedna od njegovih najboljih, ovo je umetnost a on je jesen iskazao kroz makro muve na suvom listu, ja sam jesenjom divcibarskom idilom a ti sa fuji-em iz madjarskog hiper marketa i kadrom i idejom maje iz V-4.

Od mene toliko, ostali ce valjda razumeti koliko smo unique i ja bezveze napadnuti
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 11:01   #45
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Rekoh ti da mi se ne obracas!!!
Pitanje je postovanja teme a ne vredjanje drugih, jer tu si pricu sam izmislio i nigde ne mozes da me citiras gde nekoga vredjam. Izvrces stvari i filozofiras a to me uopste ne interesuje i zato mi vise nemamo sta da pricamo.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 11:08   #46
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Izgubio si kompas nacisto.
Ni ja ni unique nismo promasili temu a ko je tebi uopste dao pravo da hejtujes i komentarises fotografije ? Napao si unique-a kao da ti je izmakao put na Kubu, a onda si opleo i po meni.

Imas neki problem, ili vise njih a pre svega sa skillovima a pojam fer plej ti je nepoznat.

Ni ja ni unique a ni taj fuji aparat nismo ni najmanje krivi sto si poslao to sto si poslao

Kakav uzasan lik !
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 11:36   #47
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

hahaha...ja ne verujem...

astralogose...pa stvarno covece...video sam muvu na osusenom listu, pa sam se setio takmicenja, i uradio sam tu fotku...i da ne bi takmicenje propalo, poslao sam je, u cemu je problem...ne takmicimo se mi za neku nagradu, pa da se ljutis zbog toga...samo opusteno...
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 11:51   #48
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Citat:
unique93 kaže: Pregled poruke
hahaha...ja ne verujem...

astralogose...pa stvarno covece...video sam muvu na osusenom listu, pa sam se setio takmicenja, i uradio sam tu fotku...i da ne bi takmicenje propalo, poslao sam je, u cemu je problem...ne takmicimo se mi za neku nagradu, pa da se ljutis zbog toga...samo opusteno...
Ma ne ljuti me bre. Tema je jesen i valjda ti je poznato kako se jesen predstavlja fotografijom? Treba se uneti boja ili kao na onoj drugoj koju sam okacio atmosfera jeseni. Malo ozbiljnije sam ocekivao da ces prici temi. Makro muve moze biti i zimski i letnji i jesenji...
I ostavi te me se glave o nagradama i mestima. Nigde nisam to naveo niti sam ikoga vredjao. Jednostavno tema je promasena a vi sami prosudite da li je tako ili nije.
Promasena tema, kordinator zakazao, a sve se svalilo na mene koji sam postavio ono sto sam nasao od jeseni samo da ne bi propalo "takmicenje".
Onda ukinimo pravilnik jer tamo lepo pise da se treba drzati teme. Ako nije vazna, sto se onda postavlja?
Ustvari kome ja to uopste i pricam. Pravilnik su sastavili Oluja i Topola da bi oziveli forum i drzali se pravila da se ne postavlja se i svasta unutar jedne teme.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 12:01   #49
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

pa muva stoji na osusenom listu, a na fotografiji je vazan svaki detalj, ne samo glavni motiv, nego i pozadina, itd...tako je i devil( koji je najbolji macro fotograf kod nas) obratio malo paznju na pozadinu, pa je jos vise popravio svoje fotke...znaci na fotografiji se ne gleda samo jedan detalj, nego cela fotka...a mene ova moja fotka podseca na jesen...
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 12:03   #50
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Mene licno uniqueova fotka najvise podseca na jesen, zbog osusenog lista na kojem muva stoji i po samoj muvi, koja mi deluje nekako isuseno
Takodje sve boje na fotografiji prestavljaju jesen.
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 12:53   #51
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 617
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Predizborna kampanja se prenela i na SK forum još samo puteve da asfaltirate
Koliko se ja sećam i u prošlom mesecu su prekršena pravila oko postavljanja slike pa se niko nije toliko bunio.
Aman zaman ljudi opustite se
Porsche je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 13:29   #52
Psychon@ut
Veteran
 
Član od: 20.10.2005.
Poruke: 672
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 111 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Prve dve fotografije su odlične i najradije bih podijelio bodove. Prevagnulo je to što je po mom mišljenju druga više u duhu zadane teme i ima lijepu kombinaciju žute, zelene i smeđe boje koja nagovještava jesen. Da je na prvoj malo više "naglašena" tekstura lista bila bi savršena, naravno razumijem da ne može sve stati u fokus kod makro fotografija .
Psychon@ut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 14:09   #53
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Ne unique, ne ljuti se covek uopste

Dajem glavu da ne bi pisnuo da je malo bolje bodovno prosao ovo samo pokazuje kakvi su ljudi, ako se oko ovoga toliko kida onda je malo tezi slucaj. Sve 3 fotke imaju podjednako veze sa temom, unique je uhvatio muvu na suvom, jesenjem listu, AstraParanoja par grana jesenjih a ja tipican izgled Divcibara u ovo vreme [jesen], ko ocekuje da cetinari ogole i pozute skroz taj moze da se vrati u predskolsko i kupi flomastere. Maljen ovako izgleda u jesen a uostalom tu je i datum, u exifu. A za kritiku unique fotke sam posebno popi***o jer neko ko se deklarise kao jak igrac u fotografiji ne razume da je ovo i umetnost. A ako nekoga boli sto ko zna koje takmicenje ima manje glupih bodova od lika koji u hodu hvata kadrove sa mucnim senzorom sa mobilnog telefona, tu je potrebna malo strucnija pomoc Previse je ocigledno- pateticno.

necu vise da trosim vreme na paranoike, svako ko je realan i ima solidan iq ukapirace svaku fotografiju
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
unique93 (16.10.2011)
Stara 16.10.2011, 14:27   #54
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Odložite do dvadesetog i da pošaljemo fotografije koje su snimljene u zadnjih tri godine! Naravno sopstvene a ne uvezene.
A što se tiče ove poslednje fotografije to može da bude i leto u jutarnjim satima s' početka Septembra meseca pre zvaničnog početka Jeseni!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 14:35   #55
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Todos, ako si homo sapiens, videces da je fotka napravljena ove jeseni.

Sto se tice odlaganja, ja sam prvi krenuo da posaljem ali sam odustao jer niko nije poslao. Cim sam procitao da Astra i Unique salju i ja sam poslao da bi takmicenje imalo smisla.

Sve ovo ne zadovoljava moj ego jer nema potrebe, ima super zivot van foruma Nazalost nemaju svi.. Pa ih to isfrustrira mekice

E sad, jesen ne izgleda isto u Vrscu, u Obrenovcu, u Jagodini, pored reke i na planini gde je cetinarsko drvece a ipak se primecuje dolazak jeseni. I imam pravo na obradu po izboru, fotografija je umetnost.

Ko razume- razume. A ko ima bilo koji problem.. sam sa sobom neka rascisti da ne bi pisao gluposti po slicnim temama.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
unique93 (16.10.2011)
Stara 16.10.2011, 23:10   #56
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Citat:
Porsche kaže: Pregled poruke
Predizborna kampanja se prenela i na SK forum još samo puteve da asfaltirate
Koliko se ja sećam i u prošlom mesecu su prekršena pravila oko postavljanja slike pa se niko nije toliko bunio.
Aman zaman ljudi opustite se
Koja pravila su prekršena?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2011, 23:44   #57
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 617
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Jedna od fotografije je bila već izložena pre glasanje u jednoj temi i doste o njoj komentarisalo, a ti si predložio da se ta fotografija postavi za glasanje, a to mi baš i nije nakako 100% ok. To je pravilo broj 5, mada tamo piše poželjno tako da bi to moglo da ima dvostravo značenje. A za ovo takmičenje si rekao da je vreme isteklo za prijavu ali si ipak prihvatio fotografije što je se meni veoma dopalo da ne propadne ova tema za ovaj mesec ma kakve su fotografije postavljene.
Porsche je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Porsche na korisnoj poruci:
miša topola (17.10.2011)
Stara 17.10.2011, 13:43   #58
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Citat:
Porsche kaže: Pregled poruke
Jedna od fotografije je bila već izložena pre glasanje u jednoj temi i doste o njoj komentarisalo, a ti si predložio da se ta fotografija postavi za glasanje, a to mi baš i nije nakako 100% ok. To je pravilo broj 5, mada tamo piše poželjno tako da bi to moglo da ima dvostravo značenje. A za ovo takmičenje si rekao da je vreme isteklo za prijavu ali si ipak prihvatio fotografije što je se meni veoma dopalo da ne propadne ova tema za ovaj mesec ma kakve su fotografije postavljene.
Zahvaljujem se na prijavi te greške. Potrudiću se da je ne ponovim.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2011, 13:53   #59
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Da li se slažete da ranije počnemo sa diskusijom o temi za sledeći mesec? Do sada sam vas uvek pitao poslednji dan pa je stizalo malo predloga.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2011, 15:54   #60
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca [Oktobar]

Pa ti si uveo pravilo da pobednik predlaze temu, onda to mora da se menja iz razumljivih razloga.

A i do sada predlozene teme su bas bile neoriginalne ali i sa ovim komercijalnim temama stizu 2ipo fotografije po takmicenju..
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fotografija meseca [Septembar] miša topola Fotografija 44 30.9.2011 22:39
Fotografija meseca [Avgust] unique93 Fotografija 0 1.8.2011 11:43
Fotografija meseca [April] miša topola Fotografija 12 14.4.2011 19:37
Fotografija meseca [Mart] miša topola Fotografija 12 8.3.2011 20:45
Fotografija meseca [Februar] miša topola Fotografija 37 25.2.2011 23:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com