Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.5.2015, 10:55   #1
Stefan1090_
Član
 
Član od: 18.1.2010.
Poruke: 115
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Most izmedju wlan i lan

Delim internet sa komsijom, ali imam veleki problem sa protokom jer nam dosta muke zadaje drvece koje se razlistalo (internet delimo preko wifi-a). Ja imam moj stari racunar na koji je windows 7, imam TP Link wireless karticu na USB i imam jedan wireless router.

Posto sve to vec imam a nije mi problem da ostavim kompjuter na potkrovlju da radi, a tu imam odlican signal bez ikakvih smetnji, mislio sam da konektujem to kuciste na internet, a onda na lan ubodem wireless ruter i imam internet po kuci. Na ruteru cu da iskljucim DHCP pa ce sluziti samo kao most da moje zahteve prosledi na Lan racunara. Negde sam citao da je moguce napraviti racunar kao virtualni router mada i da racunar prosledjuje sve zahteve kod komsijinog ADSL rutera ne bi bio nikakav problem.

Ja nemam ideju kako da to odradim. Pokusao sam da oznacim Lan i Wireless u Network and Share centear i odradim Breadge Connections, ali to ne pije vodu. Da li ima neko drugo resenje?
Stefan1090_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
How to... Java ivan90BG Programiranje 324 25.7.2020 21:56
Konfiguracija izmedju 80.000 i 90.000din Frksonije ŠDK - Konfiguracije 8 4.9.2014 18:48
Suzbijanje prostora izmedju redova (reci, slova..)?? Romantic Aplikativni softver 1 7.10.2013 15:36
problem sa wlan i lan karticama dee-dee Kvarovi 3 5.4.2008 0:01
WLAN (laptop-->desktop-->internet) pomoc AsimoV Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 20.11.2007 21:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com