Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2020, 10:05   #1461
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.455
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Kako ti kazes
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2020, 11:49   #1462
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Jedino što su preterali su kockarski achievementi, jer traju poprilično dugo, pa sam ih često ispunjavao gledajući fudbal, košarku ili filmove i tek površno pratio šta se dešava. A onda to nije preveliki problem.
Hahahah druuu žeeee jel ti beše ne voliš igre iz prvog lica a u stanju si da radiš ovo sebi?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2020, 13:18   #1463
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Šta ima loše u tome?? Achievementi u RDR2 su mi zanimljivi i zahtevaju kreativnost, ogromna većina može relativno brzo da se završi ako upotrebiš mozak, osim jednog kockarskog koji zahteva puno vremena. Ni najmanje mi ne smeta da igram poker, blekdžek ili domine u igri, a jedini kockarski achievement za koji je potrebno vreme jeste da dobiješ tri partije blekdžeka sa najmanje tri izvučene karte. Što znači da dobiješ pet karata čiji je zbir manji od 21, što se veoma retko dešava, ali se dešava.

Imam, kao i mnogi, "sindrom hrčka" da skupljam sve i svašta, pa mi je i 100% ispunjenje igre, pogotovo ovako dobre kao RDR2, nešto sasvim normalno.

A igre iz prvog lica, pogotovo pucačine, jednostavno ne volim. Ne vidim ama baš nikakvu zabavu u nišanjenju i uništavanju svega što mrda. Ima ljudi koji to vole, ili se opuštaju uz to i, za razliku od nekih, ne mislim da su budale ili ne znam šta. Samo nemamo isti ukus i to je to.

Poslednja ispravka: NastyB (24.12.2020 u 13:28)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2020, 14:45   #1464
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Taj osmi gambling challenge jeste glupost, ali deveti još više vremena mi je izvukao (3 uzastopno dobijene domino partije).
Ali i za ta dva čelendža ima načina da im se skrati vreme igranja. Od toga gde se igraju, i gde se sedi za stolom, prekidanje partije koju vidiš da ćeš izgubiti i sedanja opet za sto da se skrati vreme deljenja karata...
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2020, 22:43   #1465
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pronašao sam grizlija na još jednoj lokaciji - zapadno od Valentajna, jedno uzvišenje odmah preko reke.
Znači ta lokacija i ona šuma kod Walace stanice su mi sigurica.
Jezero O'Creagh i šuma severno od jezera Owanjila - ništa, tumarao sam tuda baš dosta i nigde ga nema.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2020, 22:48   #1466
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Od čelindža sam obavio lovački, sharpshooter, weapon expert i delimično istraživački sa mapama. Možda obavim još banditski i to je to, ostali me uopšte ne zanimaju.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2020, 22:54   #1467
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Išao sam tim pravcima dva, tri puta i naišao sam samo na jednog crnog medu. Nisam našao grizlija nigde.

RDR2 interaktivna mapa pokazuje i ovu lokaciju gde bi trebalo da bude grizli ali ja sam tumarao tuda i nisam ga uopšte video, čak sam koristio i mamac za predatore:

Prilog 57668
Evo ja sam bas otisao da pogledam i nasao jednog

https://i.postimg.cc/pvS70Z71/20201225213614-1.jpg

Evo ti lokacija na mapi gde sam ga odstrelio, taj deo mape generalno prsti od medveda i vukova. Pre nego sto cu ovog mrkog odsterliti, odstrelio sam crnog medveda i copor vukova.
Problem je sto ne znas kad ce i gde spawn-avati mrkog medveda.
Jedna spawn zona share-je vise divljaci. Predlazem da kad prolazis tuda, da ih odstrelis iako ti ne treba krzno od njih kako bi mozda forsirao spawn mrkog medveda.

https://i.postimg.cc/CY3KVbZc/20201225213633-1.jpg
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 19:44   #1468
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Danas sam tražio losa na 3 lokacije preko sat vremena i ništa. To je izgleda najteža životinja za nalaženje u RDR2.



Znači kao što je označeno na mapi, prva lokacija na kojoj sam ga tražio je krajnji severoistok mape (gde je legendarni los), druga lokacija je JZ od Stroberija, a treća ono zaleđeno jezerce blizu Koltera. I nema pojma da možeš negde da ga opaziš. Ja taman kad vidim nekog krupnog jelena pomislim to je los (moose) a ono ispadne bull elk.

Poslednja ispravka: MidnightRunner (28.12.2020 u 20:56)
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 21:11   #1469
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja sam ga definitivno nalazio najvise ispod lokacije gde je bio legendarni.
Nakon nekoliko in game dana sam se vracao da proverim da li se respawn-ovao.
Nalazio sam ga i oko jezera Cairn na dalekom severu mada mi se nije odlazilo gore cesto.

Koristi herbivore bait na tim lokacijama i kao sto ti rekoh ranije, izrokaj sve biljojede koji se setaju tuda a da nije los.

Lokacija ispod legendarnog losa.
https://i.postimg.cc/Fv2MLfTJ/20201228195758-1.jpg

Lokacija jezero Cairn
https://i.postimg.cc/Z4mXwGtb/20201228195815-1.jpg
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 21:53   #1470
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Danas sam tražio losa na 3 lokacije preko sat vremena i ništa. To je izgleda najteža životinja za nalaženje u RDR2.
Istina. Jako retko se spawnuje, izuzetno je plašljiv i strašno retko ga vidiš. Ali ima jedna fora koju sam provalio uz pomoć YT i fascinacije da NPC-evi i životinje imaju svoje agende. Neviđeno do sada u igrama.

Potrebno je da upotrebiš FAST TRAVEL samo UJUTRO da dođeš u COLTER (tamo gde je počela igra). Zajašeš do kraja naselja i levo od goblja se uspneš uz malo uzvišenje, ima malo kamenjara i bora, a onda sa suprotne strane će biti ili los ili vuk. https://www.youtube.com/watch?v=VqhpwNxuHfE Ako je vuk ubiješ ga, vratiš se u kolibu, spavanje do morning i sledeće jutro je los na izvolite. Ako je sa dve zvezdice samo učitaš poziciju dok ne bude sa tri. Uzima 15ak minuta truda. Za celu igru, sa sve achivementima, ti treba 4x da uradiš to.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 22:34   #1471
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2



Išao sam stazom i opazio ga iza nekih kamenova u označenom polju na mapi između slova I i N u oblasti Ambarino. Ali klinac, los je bio na nepristupačnom uzvišenju, ubio sam ga ali nisam uspeo da se popnem do njega, samo sam se klizao nadole, s konjem ili bez.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 21:00   #1472
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nakon mesec dana igranja, i skoro svaki barem drugi dan odlaska na tu famoznu glavnu spawn lokaciju pantera zapadno od Shady Belle odustajem. Ubio sam tri pantera ukupno, headshots, nijedan perfect pelt (imam naravno onaj Buck Antler trinket). Od onda sam potrošio minimum 15-ak sati života samo da ga ukebam, ali više nijedan se ne pojavljuje.

Ništa ne pomaže, šunjanje, predator bait, jutro, veče, snimanja, kampovanja, druge mrtve životinje kao mamci, jahanje kroz šumu... ma ništa.
I na onom drugom mestu, skroz zapadno na mapi, blizu trapera sam probao. Isto nijedan. Ovo me toliko smorilo da sam se vratio na misije i dižem ruke od pokušaja da završim igru sa 100 odsto.
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 21:42   #1473
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nema šanse da ga ovde omašiš! FLORIDA PANTHER UVEK se spawnuje ovde osim ako nisu neki moonshineri ili lovci sa šatorom u blizini.



I opet, da ponovim, lepota, čar i oduševljenje ovom igrom zasniva se na kreativnošću i upotrebom logike. Ako kreneš da ga loviš pešaka spremi se na umiranje, Ako zajašeš na konju u toj šumi on će ga "osetiti" mnogo ranije. Štaviše i da ga ne vidiš, konj će te zbaciti, panter će se odmaći nekoliko metara i sasvim dovoljno za DEADEYE i spremiš mu metak u lobanju.

Nije sa tri zvezdice?? Sačuvaš pre ulaska, i posle najviše trćeg loada panter je s tri zvezdice, ali pazi gde ga gađaš, ako nije pogodak u glavu i kvalitet kože opada. Što je normalno.

Igra je apsolutno vrhunsko zadovoljstvo za svakog ko voli video igre.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 22:07   #1474
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Nije sa tri zvezdice?? Sačuvaš pre ulaska, i posle najviše trćeg loada panter je s tri zvezdice, ali pazi gde ga gađaš, ako nije pogodak u glavu i kvalitet kože opada. Što je normalno.
Mislim i da izbor oruzja igru ulogu, repeater iako jedan metak ispaljen ce uvek 3* spustiti na 2* krzno, kada je panter/puma u pitanju treba koristiti bolt action puske poput Springfield Rifle/Rolling Block Rifle ili ako niste u fazonu pusaka vec luka i strela, onda idu improved arrows. I naravno uz obavezno gadjanje u glavu.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 22:11   #1475
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Mislim i da izbor oruzja igru ulogu, repeater iako jedan metak ispaljen ce uvek 3* spustiti na 2* krzno, kada je panter/puma u pitanju treba koristiti bolt action puske poput Springfield Rifle/Rolling Block Rifle ili ako niste u fazonu pusaka vec luka i strela, onda idu improved arrows. I naravno uz obavezno gadjanje u glavu.
Zavisi itekako od oruzja, obavezno proverite enciklopediju da vidite koje je najbolje za odredjene vrste.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 22:35   #1476
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.633
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

I mene su panteri i pume smarali zbog lošeg spawna. Kad se pojave, rešim iz sa otrovanom strelom, daje mi najbolje krzno.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2020, 1:22   #1477
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Nema šanse da ga ovde omašiš! FLORIDA PANTHER UVEK se spawnuje ovde osim ako nisu neki moonshineri ili lovci sa šatorom u blizini.
Naravno da je to ta lokacija gde kampujem ceo decembar. Poslednjih dana nema lovaca ni moonshinera u šumi, ali ništa se ne menja, pantera više nema pa nema.
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2020, 15:47   #1478
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
I mene su panteri i pume smarali zbog lošeg spawna. Kad se pojave, rešim iz sa otrovanom strelom, daje mi najbolje krzno.
Da, ali primetio sam ako ih ne pogodiš otrovnom strelom pravo u glavu, nego u neki deo tela, onda moraš da sačekaš da padnu na zemlju i odmah ih dokusuriš nožem, jer ako čekaš da sami izdahnu dobijaš minus za čast.

Što se tiče kuguara znate li da pored one šume blizu trapera postoji još jedna lokacija gde se ponekad pojavljuju, a to je ono veliko šumsko područje blizu Beaver Hollow.

Postoji i ta fora sa spawn-ovanjem, a to je da kad ulovite jednog kuguara i ostane njegov leš u šumi onda morate da odete u neko dalje mesto odatle i tu baš dugo spavate, sačuvate igru pa loudujete i vratite se na isto mesto gde ste lovili i ako tu više nema leša onda će se pojaviti sledeća zverka.

Što se tiče losa, pronašao sam ga dvaput u jezeru Owanjila (kupao se pa izašao na obalu).

Poslednja ispravka: DeCoy (29.1.2021 u 19:26)
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2021, 6:20   #1479
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Što se tiče losa, pronašao sam ga dvaput u jezeru Owanjila (kupao se pa izašao na obalu).
Mi kao da ne igramo istu igru, ja nikad nisam video losa da se kupa u Owanjila jezeru... a prosao sam tuda milion puta sa jedne strane, a sa druge strane tu u blizini trapera iznad jezera Owanjila uzvodno uz recicu se javlja grizli kojeg pa ti ne moizes da nadjes a drugi ga bez problema nalaze.

Sto se tice minusa na cast koji se dobije kada se odstreli divljac, takodje tu u blizini istog tog trapera iznad Owanjila jezera, ima jedna lokacija nalik na indijansko svetiliste (bar mi lici), svaki put kada ubijem divljac u blizini tog svetilista dobijem minus na cast, kao da su duhovi predaka tih indijanaca u tim zivotinjama... najcesce mi se to desi na medvedu i vuku.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2021, 12:08   #1480
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Mi kao da ne igramo istu igru, ja nikad nisam video losa da se kupa u Owanjila jezeru... a prosao sam tuda milion puta sa jedne strane, a sa druge strane tu u blizini trapera iznad jezera Owanjila uzvodno uz recicu se javlja grizli kojeg pa ti ne moizes da nadjes a drugi ga bez problema nalaze.

Western Bull Moose Red Dead Redemption 2
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com