Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Koju muziku najviše slušate / preferirate?
Metal 337 18,54%
Rock 561 30,86%
Punk 63 3,47%
Rap/Hip-Hop 211 11,61%
Narodna 79 4,35%
Techno/Electro 315 17,33%
Ostalo 167 9,19%
Ono što puštaju na radiju 85 4,68%
Glasova: 1818. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2007, 6:46   #4361
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

u poslednje vreme konstantno vrtim album northwind, od falconera.
great stuff.
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 10:06   #4362
Insecticide
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Beč
Poruke: 625
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 319 puta na 127 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Insecticide
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Iron Maiden - Afraid to shoot strangers
Scorpions- Alien Nation
Megadeth- Hangar 18 (Luda pesma,15soloa u njoj...)EDIT: Evo sada san izbrojao ,ima 9 soloa
Children Of Bodom - Everytime i die (Picim samo intro )

To se vrti u poslednje vreme kod mene...
Insecticide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 12:34   #4363
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Nisam nešto probirljiv, volim da čujem dobar zvuk, koji god to metal/rok pravac bio, ali ubedljivo najviše slušam Machine Head. Tu sam se nekako pronašao.

Što se tiče ostalih stvari, ako bi ih navodio, to bi bilo mešanje žanrova, ali ajde: Paradise Lost, Pantera, Iron Maiden, Dream Theater, Tool, Pearl Jam, Blind Guardian... Evo baš sam se juče čitav dan trovao sa "And then there was silence..."

Pozdrav
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 16:14   #4364
Insecticide
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Beč
Poruke: 625
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 319 puta na 127 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Insecticide
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Evo ja prebacujem kanale na TVu i slucajno prebacim na pink i tamo naravno grand parada i oni najave kao 2 neverovatno dobra i poznata srpska glasa u svetu koji ce nas opciniti njihovom lepotom glasa(u tom fazonu).I ja u fazonu dobro,ajde da cujem ovo .I pocnu to dvoje da pevaju kada ono to pesma Freddie Mercury & Montserrat Caballé - Barcelona (Stvarno dobra pesma) ali ta dva "Bozanstvena" glasa su pevali na playback i to ne njihovu verziju nego original verziju pesme (Znaci gari samo otvara usta dok Freddie Mercury peva) ,znaci mogao sam ja tamo stati i otvarati usta umesto njega (A ni to nije dobro radio) ...I posle publika ludi,zene bacaju bruseve a ovi svi hvale njihov glas a ono oni nisu rekli ni B od Barcelona.
Dokle ce vise zaglupljivati ovaj narod?
Insecticide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 22:59   #4365
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
Insecticide kaže: Pregled poruke
Evo ja prebacujem kanale na TVu i slucajno prebacim na pink i tamo naravno grand parada i oni najave kao 2 neverovatno dobra i poznata srpska glasa u svetu koji ce nas opciniti njihovom lepotom glasa(u tom fazonu).I ja u fazonu dobro,ajde da cujem ovo .I pocnu to dvoje da pevaju kada ono to pesma Freddie Mercury & Montserrat Caballé - Barcelona (Stvarno dobra pesma) ali ta dva "Bozanstvena" glasa su pevali na playback i to ne njihovu verziju nego original verziju pesme (Znaci gari samo otvara usta dok Freddie Mercury peva) ,znaci mogao sam ja tamo stati i otvarati usta umesto njega (A ni to nije dobro radio) ...I posle publika ludi,zene bacaju bruseve a ovi svi hvale njihov glas a ono oni nisu rekli ni B od Barcelona.
Dokle ce vise zaglupljivati ovaj narod?
Pa sve dok se GRAND ne unisti ,a kako se odomacio to ce biti malo teze. No dok se to ne desi jedino sto mozemo da uradimo je da prebacujemo kanal kad god pocne Grand i propagiramo mrznju prema istom
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 23:38   #4366
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Društvo, mene nešto zanima: kako to da većina kompjuteraša sluša metal? I da većina metalaca neće da sluša druge žanrove (izgovor: sve ostalo je s*anje, metal je glavni) osim metala? Poštujem metal kao muzički pravac ali mi je ovo veoma zanimljivo i bilo bi mi drago da mi neko objasni (ili više ljudi ).
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 23:46   #4367
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Pa istina je da se vecinom kompjuterashi orijentishu ka rocku/metalu, to ne znam zashto je tako. A to da metalci mrze sve ostalo po tom principu, je tek delimicno tachno. Nije svako takav... Ja npr licno ne mrzim uopste druge pravce, cak ni grand i te gluposti. Samo ih ne volim. Ima razlike tu.
Cak pored metala volim da cujem i gothic (razlicito od gothic metala), darkwave... Sve je to individualno i niko ne moze da ti da 100% tacan odgovor.
Onda tu je i tematika a la "pozeri" o kojoj necu mnogo da pricam. Sve zavisi na kakve si ljude naishao...
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku WhenDarknessFalls na korisnoj poruci:
hacker_aca (25.12.2007)
Stara 25.12.2007, 0:04   #4368
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Pa istina je da se vecinom kompjuterashi orijentishu ka rocku/metalu, to ne znam zashto je tako. A to da metalci mrze sve ostalo po tom principu, je tek delimicno tachno. Nije svako takav... Ja npr licno ne mrzim uopste druge pravce, cak ni grand i te gluposti. Samo ih ne volim. Ima razlike tu.
Cak pored metala volim da cujem i gothic (razlicito od gothic metala), darkwave... Sve je to individualno i niko ne moze da ti da 100% tacan odgovor.
Onda tu je i tematika a la "pozeri" o kojoj necu mnogo da pricam. Sve zavisi na kakve si ljude naishao...
Upravo tako...NE mrzim ni jedan pravac,ali mi neki jednostavno ne odgovaraju,a shto se tiche granda svako realan reci ce da je ono smeshno...
Sad ako ti neshto pomaze ja recimo najvishe gotivim hardrock i heavy metal,sad ima tu gotiv i po neku grupu power-a,symphonic-a i slichno...
uglavnom kod mene ti je akcenat na melodichnosti...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku next na korisnoj poruci:
hacker_aca (25.12.2007)
Stara 25.12.2007, 0:05   #4369
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Društvo, mene nešto zanima: kako to da većina kompjuteraša sluša metal? I da većina metalaca neće da sluša druge žanrove (izgovor: sve ostalo je s*anje, metal je glavni) osim metala? Poštujem metal kao muzički pravac ali mi je ovo veoma zanimljivo i bilo bi mi drago da mi neko objasni (ili više ljudi ).
Ja mislim da samo ljudi siromašnih shvatanja mogu da se klasifikuju kao ljubitelji isključivo jednog muzičkog pravca. Takođe, mislim da su sve takve faze (metalci, punkeri, rockeri, grandovci) tipične za period adolescencije, prosto jer ljudi u tim godinama osećaju potrebu da se sa nekim identifikuju i da budu prihvaćeni u društvu istomišljenika. Kakve to veze ima sa kompjuterima, beats me. U doba kad sam ja bila adolescent, stara garda Amigista slušala je ugl. industrial, što je potpuno razumljivo. Al' u to doba nekako je i metal i inustrial bio underground, pa je sve išlo u "istu korpu"... Slušalo se sve od Ace of Base do Pantere, preko eksperimentalnih bendova tipa Primus i White Zombie.
Ovo za (ne)slušanje drugih pravaca pretpostavljam ima veze sa onom pripadnošću koju sam gore pomenula. A mislim da ima i malo bunta prema sveprisutnom kiču, pa ljudi valjda misle da se tako što se svrstavaju u neki "ekstreman" tabor buntom bore protiv Pinka. A inače, metal je jedan od najbogatijih pravaca, ima za svakog po nešto.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ulmawen na korisnoj poruci:
hacker_aca (25.12.2007), zoran845 (25.12.2007)
Stara 25.12.2007, 0:09   #4370
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Sad će Covenant da ti objasni. Što se mene tiče slušam mnogo toga, ali sve naginje ka rocku i metalu. Ne mrzim druge pravce, npr. techno, house (mada mi sve ono loopovanje semplova ponekad deluje besmisleno), ali zato mrzim DJ-eve! Svaka čast izuzecima, ali uglavnom je to gomila idiota. E da, mrzim i Grand. Dodje mi da iznesem televizor na prozor i igram se Njutna.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Highlander na korisnoj poruci:
hacker_aca (25.12.2007)
Stara 25.12.2007, 0:24   #4371
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Sad će Covenant da ti objasni. Što se mene tiče slušam mnogo toga, ali sve naginje ka rocku i metalu. Ne mrzim druge pravce, npr. techno, house (mada mi sve ono loopovanje semplova ponekad deluje besmisleno), ali zato mrzim DJ-eve! Svaka čast izuzecima, ali uglavnom je to gomila idiota. E da, mrzim i Grand. Dodje mi da iznesem televizor na prozor i igram se Njutna.
Evo, ja slušam najviše elektronsku muziku a posle nje idu rok, metal (veoma slabo, ako se nađe nešto da mi godi), hiphop/rep (isto kao za metal), pomalo domaće (nađe se i poneki grandovac). Ima tu i džeza i ostalih pravaca kojih se sada ne bih setio. Uglavnom se sluša po raspoloženju.

Nego, šta sam hteo: to kod loopovanje semplova. Fora je što se to radi u ponekim vrstama elektronske muzike kao trens. Nisam ga puno slušao ali sam primetio da muzika ide obično jednim ritmom i da se veoma malo efekata ubacuje u pesme. Malo sam slušao Carl Coxa i to malo što sam slušao je išao baš otprilike na tu foru: samo jedno isto što zna da smori. Ali ako odslušaš pravi haus ili tehno (to dvoje najviše slušam) videćeš da nema previše "loopovanja". Istina, kod nekih pesama ćeš naći "loopovanje" na kraju ili početku pesme.

Ako hoćeš mogu da ti dam listu nekih pesama pa da vidiš.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 0:49   #4372
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Zar Carl Cox nije techno?

Ne treba, hvala.

Zaboravih da spomenem da me nervira i domaći rep.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 0:50   #4373
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Što se tiče kompjuteraša i metalaca, da objasnim svoju situaciju .
Metal je definitivno muzika koja mi najviše prija. Dakle, što moćniji i glasniji rifovi, to bolje.
Sad, kad to nekome kažem, odmah pomisli da u slobodno vrijeme samo slušam neke bolesnike, koljem mačiće u okolini, itd... Što uglavnom nije tačno
Volim i narodnu muziku (NARODNU tj. starogradsku, nikako turbo shit!), domaći RnR, i uglavnom kvalitetnu muziku.
Što se tiče oblačenja, kontraš sam po prirodi . Kad vidim neke debile kako se oblače kičasto, šareno, itd. ja se umotam u crno, toliko da me u mraku niko ne može vidjeti . E, onda oni za mene kažu da nisam normalan, a njihove pe*erske, šljašteće pantalone posute šljokicama niko ne komentariše... A ja onda još jače u kontrast... I tako u krug.
Kad muziku slušaju moji vršnjaci, dođe mi da uzmem 500kg TNT-a i dignem čitav svoj šugavi grad u vazduh. Volim normalnu muziku, ali domaće folkere i zabavnjake organski ne podnosim.
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M1los na korisnoj poruci:
Crusader88 (25.12.2007)
Stara 25.12.2007, 0:57   #4374
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Hmm.. a da slusamo svi lepo folk metal?
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 1:03   #4375
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
M1los kaže: Pregled poruke
Što se tiče kompjuteraša i metalaca, da objasnim svoju situaciju .
Metal je definitivno muzika koja mi najviše prija. Dakle, što moćniji i glasniji rifovi, to bolje.
Sad, kad to nekome kažem, odmah pomisli da u slobodno vrijeme samo slušam neke bolesnike, koljem mačiće u okolini, itd... Što uglavnom nije tačno
Volim i narodnu muziku (NARODNU tj. starogradsku, nikako turbo shit!), domaći RnR, i uglavnom kvalitetnu muziku.
Što se tiče oblačenja, kontraš sam po prirodi . Kad vidim neke debile kako se oblače kičasto, šareno, itd. ja se umotam u crno, toliko da me u mraku niko ne može vidjeti . E, onda oni za mene kažu da nisam normalan, a njihove pe*erske, šljašteće pantalone posute šljokicama niko ne komentariše... A ja onda još jače u kontrast... I tako u krug.
Kad muziku slušaju moji vršnjaci, dođe mi da uzmem 500kg TNT-a i dignem čitav svoj šugavi grad u vazduh. Volim normalnu muziku, ali domaće folkere i zabavnjake organski ne podnosim.

ista situcaija sa odevanjem, meni jednostavno prija da sam od glave do pete sav u crnom... neki to ne mogu da shvate i gledaju me cudno(komsje manje-vise, fenseri su tu najgori- 90 posto misle da sam sektas, najvise drugarice iz odeljenje od moje devojke, ali jgb rock is dead turbo folk rules)
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Crusader88 na korisnoj poruci:
M1los (28.12.2007)
Stara 25.12.2007, 1:04   #4376
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Hmm.. a da slusamo svi lepo folk metal?
E ja skinuo neku kompilaciju kao najbolje pesme... I ono je mnogo veliko sra*e. (moje mišljenje ) Samo zbog vokala, ono jednostavno ne podnosim.
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 1:06   #4377
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Zar Carl Cox nije techno?

Ne treba, hvala.

Zaboravih da spomenem da me nervira i domaći rep.
Hmm, sada sam video na Wikipediji: House, Techno, TechHouse. Kažem da ga nisam slušao mnogo ali mi se učinilo da je išao kao na trens... Uglavnom volim onaj stari tehno koji se danas teško nalazi (ili ja ne mogu da ga nađem ). Evo primera.

BTW, čini mi se da ima nekoliko podžanrova i ostalih zezalica u vezi tehna. Pogledaj u box sa desne strane: Techno music - Wikipedia
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 1:06   #4378
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Zamislite, za nekoliko godina, pod pokroviteljstvom Saše Popovića i "Lepe" Brene, nastaje novi pravac u muzici - Turbo Folk Metal! Glavni predstavnik je Sejo Kalač koji izbacuje growling obradu pesme "Usne boje vina".

@hacker: Ne razumem se baš u žanrove, ali ako kažeš da je ovo tehno, onda neka bude.
P.S. Svidjaju mi se slike.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Highlander na korisnoj poruci:
hacker_aca (25.12.2007)
Stara 25.12.2007, 1:08   #4379
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
E ja skinuo neku kompilaciju kao najbolje pesme... I ono je mnogo veliko sra*e. (moje mišljenje ) Samo zbog vokala, ono jednostavno ne podnosim.
Ma ni meni se ne svidja ali ima par bendova koje mogu da slusam (Cruachan, Lumsk, Finntroll, Mithotyn, Arkona, Melechesh...). Ali oni su uglavnom malo ekstremniji, tj vishe vuku na neku death/black varijantu.

E ali kada se malo zamislis, taj turbo folk (pogotovo ovaj novokomponovani za nadrndanim klavijaturama i tehno deonicama) kada bi se spojio sa growlom, dobije se neki industiral pre :S Hah... Maaaa samo da se turbo folk proshiri na amere i njihov precious MTV. To bih mnogo voleo da vidim...
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 1:51   #4380
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
E ja skinuo neku kompilaciju kao najbolje pesme... I ono je mnogo veliko sra*e. (moje mišljenje ) Samo zbog vokala, ono jednostavno ne podnosim.
Pa sad, zavisi šta voliš da slušaš. Od folk metal bendova ima par jako dobrih; npr Korpiklaani, Ensiferum, Eluveitie, Folkearth... Ako ne voliš black vokale, obiđi Ensiferum.
Ima i par sjajnih, da kažem, ambijetalno-alternativnih etno bendova, npr. Hagalaz' Runedance.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ulmawen na korisnoj poruci:
steve89 (25.12.2007)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
metalsucks, muzika, satana, \m/


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
OGame! Pridružite nam se! suzie Mrežne igre 603 18.3.2017 20:16
Dobijanje broja koji je stepen od 2 Stevvan Programiranje 14 6.3.2008 9:25
Kazna od 222.000$ zbog skidanja muzike Bryan Fury Opšta kultura 23 13.11.2007 19:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com