Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2016, 19:10   #801
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

cdkeys com
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2016, 19:43   #802
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
dobro bre koji je kkuuuu bre sa ovim sajtom vise?
Lepo stavim bf1 i na check outu mi stoji bf 1 i pitaju me tamo da li hocu da zapakujem ja ne cekiram produzim na skrill i na sledecoj strani mi stoji cena od 36. nesto e meni bi sumnjivo ali reko cuti mozda mi dali neki popust. Konacno placanje uspesno, bum tras stize meni key od fife 17 aa majko milaaa hteo sam da pojedem ruku sebi. Poslao sam i poruku i sad samo da ne moram da cekam opet neke munje fore sa kintom.
Inace malo pre proverim i vidim da su mi odmrzli sredstva. I imao sam svega 30sec olaksanja i veselja...
Sta da zapakujes? Jel o IG pricas?
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2016, 20:39   #803
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Helldiver kaže: Pregled poruke
Sta da zapakujes? Jel o IG pricas?
Da za IG. Ma kao da zapakujes kao poklon. Summery window - nisam znao kako se zove strana pa sam zato naveo taj poklon da bi se znalo gde mi je staja battlefield 1 kao stvar koju kupujem. U sledecem nije pisalo nista samo cena.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2016, 23:41   #804
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Ljudi odigrao sam samo 1h MP ove igre imogu reci da ova igra sto se tice MP je EXTRA. Ni BF4 mi se ovako nije dopao kao ova, jer ovaj BF1 sa pravom sad moze da nosi naziv BF . Jednostavno napravili su extra atsmoferu igre. Ali videcemo u narednim danima jos neke stvari ali otom potom.

Molio bih Vas da mi odgovorite na par pitanja, jer imam neke problemcice pa me interesuje jel to problem u BF ili a mom laptopu:

1. U koje DX tokom igre koristite? DX1 ili DX12?
2. Dok sam igrao u DX12 imao sam nekakvih problem, cak da mi se zacrni ekran i da moram restartovat laptop. Al uvjek ima problema sa ALT + TAB opcijom, posle kad pokusam da se vratim crna slika... U DX11 nemam tih problema. (Nisam jos updatvao graficku ali videcemo sta ce posle biti)
2.1. Tokom igranja na DX12 ugasila mi se igrica i izbacila problem "DirectX Error....D3D12_HEAP_FLAG_NONE itd..." i na kraju budite sigurni da imate vise od 1GB VRAMA ali ja imam 4VRAMA? Da li je to problem to DX12 u njihovom radu ili u mojoj grafickoj ili ato sto nisam istalirao zadnji update?
3. Da li Vam se desava tokom igre nesto Vas vuce stalno u lijevoj strani i dal Vam ponekad glava "probije" zid i onda vidite sta se desava iza druge strane zida?
4. Kako sam primjetio igra mnogo zagrejava CPU. Kakvo je kod Vas stanje?
5. Koje postavke u grafickom podesavanju nisu toliko bitne da mogu da se smanje sa ULTRA na manje i za koliko?
6. I da li se Vama desava kada ucitava mapu tokom onog intro fima za mapu da zakoci ponekad?

Sad za sad su ta pitanja i hvala Vam na Vasim odgovorima.

Poslednja ispravka: Isko (26.10.2016 u 0:07)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2016, 0:43   #805
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Ljudi odigrao sam samo 1h MP ove igre imogu reci da ova igra sto se tice MP je EXTRA. Ni BF4 mi se ovako nije dopao kao ova, jer ovaj BF1 sa pravom sad moze da nosi naziv BF . Jednostavno napravili su extra atsmoferu igre. Ali videcemo u narednim danima jos neke stvari ali otom potom.

Molio bih Vas da mi odgovorite na par pitanja, jer imam neke problemcice pa me interesuje jel to problem u BF ili a mom laptopu:

1. U koje DX tokom igre koristite? DX1 ili DX12?
2. Dok sam igrao u DX12 imao sam nekakvih problem, cak da mi se zacrni ekran i da moram restartovat laptop. Al uvjek ima problema sa ALT + TAB opcijom, posle kad pokusam da se vratim crna slika... U DX11 nemam tih problema. (Nisam jos updatvao graficku ali videcemo sta ce posle biti)
2.1. Tokom igranja na DX12 ugasila mi se igrica i izbacila problem "DirectX Error....D3D12_HEAP_FLAG_NONE itd..." i na kraju budite sigurni da imate vise od 1GB VRAMA ali ja imam 4VRAMA? Da li je to problem to DX12 u njihovom radu ili u mojoj grafickoj ili ato sto nisam istalirao zadnji update?
3. Da li Vam se desava tokom igre nesto Vas vuce stalno u lijevoj strani i dal Vam ponekad glava "probije" zid i onda vidite sta se desava iza druge strane zida?
4. Kako sam primjetio igra mnogo zagrejava CPU. Kakvo je kod Vas stanje?
5. Koje postavke u grafickom podesavanju nisu toliko bitne da mogu da se smanje sa ULTRA na manje i za koliko?
6. I da li se Vama desava kada ucitava mapu tokom onog intro fima za mapu da zakoci ponekad?

Sad za sad su ta pitanja i hvala Vam na Vasim odgovorima.
Sto se prvog pitanja tice, vec je polemisano oko toga i dx11 je bolji sto se bf tice.
Ovo sto te vuce u stranu, meni se isto desava kad npr legnem i snajpujem pored zida. Desi mi se da padnem sa kuce kao da me neko gurnuo xD
Igra definitivno cedi procesor sto ti govori cinjenica da su preporucili za minimum i5 6600k
Desavalo se i meni da kad ucitava mapu da zablokira pa cak nekad na kraju igre dok cekam pocetak nove partije.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladica19 na korisnoj poruci:
Isko (26.10.2016)
Stara 26.10.2016, 13:42   #806
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Ljudi dobijamo mi na raspolaganje vise oruzja kada naguramo veci rank ? Ne razumem kad pre pojedinci nose neka cudo od pusaka i biju kao Sv. Ilija.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2016, 18:17   #807
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Uzeo sam jos jedan trial. Igra je stvarno ubica. Lepo mi radi igra da je ne ureknem. Sad da li zbog peca ili zbog disableovanja origina u igri ne znam.
Jedno blic pitanje. Koliko moze da traje 48gb interneta ako se koristi za igranje bf1? Posto sam na svu muku sa kupovinom jos i u tranziciji izmedju provajdera pa premoscavam trenutno sa vipovim nekim netom i ima 48 giga keva mi dala ne zna sta je
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2016, 22:13   #808
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.007 puta na 512 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 10:25   #809
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Battlefield 1

Interesuje me da l ima mogucnost da se tokom igranja iskljuci HUD? Kako sam video na internetu postoje klipovi bez UI tokom igranja i izgleda fenomenalno

P.S. Hoce li biti Real Life Mod kao za Star Wars Battelfront? Igra ima odlicnu grafiku ali jos malo da se zategne bilo i fenomen
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 10:30   #810
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Mozes igrati i bez HUD-a ako hoces.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Isko (27.10.2016)
Stara 27.10.2016, 10:33   #811
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Battlefield 1

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Mozes igrati i bez HUD-a ako hoces.
Sad sam nesto trazio na Google. Jel se to ovako aktivira:

Citat:
There's a console command for it
UI.drawEnable 0
And just make the 0 a 1 when you wanna turn it back on
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 10:35   #812
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Sad sam nesto trazio na Google. Jel se to ovako aktivira:

Da, taj flag aktivira i deaktivira UI u svakoj Frostbite igri.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Isko (27.10.2016)
Stara 27.10.2016, 10:36   #813
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Battlefield 1

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Da, taj flag aktivira i deaktivira UI u svakoj Frostbite igri.

Uuuuuu kako nisam znao ranije kasnim za time od BF3 . Hvala svakako
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 10:39   #814
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Mozes dosta stvari iskljuciti i u opcijama (Kill feed, minimapu itd.).
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 14:58   #815
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Ljudi kada dobijamo veci izbor oruzja? Da li po vecem ranku ili ne?
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 15:14   #816
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Vladica19 kaže: Pregled poruke
Ljudi kada dobijamo veci izbor oruzja? Da li po vecem ranku ili ne?
Oružja kupuješ u Customize opciji za ratne deonice koje dobijaš levelovanjem.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Vladica19 (27.10.2016)
Stara 27.10.2016, 15:46   #817
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Oružja kupuješ u Customize opciji za ratne deonice koje dobijaš levelovanjem.
Takodje bih naglasio da svaka klasa ima svoj level. Tako da ako pise tamo da se na 3cem levelu otkljucava a ti si 10i da se ne zbunis.

Nego ja bih morao da reinstall win a ne bih da ponovo skidam bf1 tj nemam ni mogucnosti za to. Meni je igra na D win normalno na C. Kako ja sada da izvedem to da posle reinstalacije wina mogu da povezem igru iz D sa originom?
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 16:09   #818
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Nego ja bih morao da reinstall win a ne bih da ponovo skidam bf1 tj nemam ni mogucnosti za to. Meni je igra na D win normalno na C. Kako ja sada da izvedem to da posle reinstalacije wina mogu da povezem igru iz D sa originom?
Prosto nakon reinstalacije Windows-a odeš u Origin podešavanja i promeniš podešavanje za Game library location tako da ti pokazuje na Origin Games folder. Nakon toga klikneš na Download dugme za Battlefield 1 i Origin će automatski detektovati da je igra već preuzeta i odraditi proces ponovne instalcije koja traje svega par sekundi.



Isti sistem omogućava veoma lako backupovanje Origin igara - obično kopiranje je sasvim dovoljno.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Rkoma (28.10.2016)
Stara 27.10.2016, 16:13   #819
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Da,za neka oruzja ti trebaju samo "war bounds" koja dobijas tokom igre,a za neka jaca,ti treba i veci rank.Inace posle evo vec par dana igranja,mogu da iznesem neke utiske o igri uopste.Kao prasinar,koji samo juri tenkove,vec su mi se izdvojile neke mape na kojima volim da igram.Kao prvo monte grappa,ogromna planinska mapa,prelepa do bola.Tu su i empires edge,st. quentin scar,sinai desert,fao fortres i argone forest.Te mape stalno igram,iako ova zadnja nema tenkove.Amiens mapu sam vec izbacio iz server filtera,sto zbog toga sto je relativno mala,sto zbog onog buga,onog "isijavanja" sto cini nemoguce igrati je.Mislim OK,sredice to ubrzo verovatno.Ona suez mapa-u conquestu ima samo tri zastavice!!!To mi se ne svidja.I jos ona blic mapa,nekako mi je gola,pusta,a u dvorcu,kao u metrou.

Kao sto rekoh grafika je prelepa,iako igram na mediumu,sa mojom masinom imam nekih 80% vremena zakucanih 60fps,a ume da padne na 50,u bas nekom krkljancu.Dobro je optimizovana igra,redi glatko,vec na pocetku,po izlasku.A nema cak ni drivere pisane za nju.Mislim izasli su neki,ali nije to-to.

Mehanika igre se po meni i ne razlikuje toliko od bf3-4,slicna je.S tim sto su bf3-4 na pocetku pri izlasku imali gadnih problema,a bf1 radi glatko.Dobra je fora sa onom "behemoth" idejom,da na kraju gubitnicka strana dobija cepelin,ili bojni brod ili voz u pomoc.Par puta se deslio da je na kraju gubitnicka strana pobedila partiju zbog behemota.Jednom sam upao na mesto vozaca bojnog broda,al je ono jako majko mila!!!Opalis samo onako po bazi,i svaki put imas po 3-4 killa!Valjda sam na kraju partije imao 22 kill streak.

Operations mod se meni licno ne svidja.Previse je to ljudi na malo mesta.Krkljanac se stvori,nekako bez neke organizacije.Ja i dalje vise igram conquest.

Singleplayer,mislim da necu igrati,kao i u predhonim igrama,jedino mozda zbog grafike,ili ako bude zbog nekog otkljucavanja oruzja,tako nesto.

Sve u svemu,odlican start igre,nema mnogo problema,jedino bi mogli da srede onaj "meni" u igri,da bude pregledan i da se sve (costumizacija itd..) moze raditi u njemu,a ne pola na sajtu a pola u igri!I jos po koji bug tu i tamo,ali sve je to minorno u odnosu sta igra pruza!Iako sam u pocetku bio stvarno razocaran kad sam cuo da ce biti tema igre WW1,sad sam toliko odusevljen sa igrom,nisam verovao da ce bas ovako dobro ispasti!
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 22:05   #820
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
gorgilije kaže: Pregled poruke
Dobra je fora sa onom "behemoth" idejom,da na kraju gubitnicka strana dobija cepelin,ili bojni brod ili voz u pomoc.Par puta se deslio da je na kraju gubitnicka strana pobedila partiju zbog behemota.Jednom sam upao na mesto vozaca bojnog broda,al je ono jako majko mila!!!Opalis samo onako po bazi,i svaki put imas po 3-4 killa!Valjda sam na kraju partije imao 22 kill streak.
Tačno je da behemoti imaju ogroman HP ali isti tako svaki ima weak spotove koje treba prvo gađati. Na krstarici su to recimo pramčane i krmene topovske baterije, na cepelinu i vozu su isto topovi. Jednom kada se unište behemot se bukvalno pretvara u ogromnu pinjatu.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2 zona spalejela Mrežne igre 310 11.11.2013 1:27
Battlefield 2 worm4 Akcione igre 82 23.3.2012 15:36
Battlefield 1943! Cernobil Akcione igre 91 5.2.2011 22:56
Najbolja igra iz Battlefield serijala zidan grobar Akcione igre 24 29.6.2010 17:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com