Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.7.2006, 22:13   #21
ristic
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Saturn
Poruke: 144
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ristic
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

vidim...thx
ristic je offline  
Stara 18.7.2006, 4:34   #22
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Nocas smo imali zaista suuuper fun, rasprsili smo piratski klan [E_U] ali smo moram priznati bili u duplo vecem broju 6:3 u nasu korist. Ali s'obzirom da se radi o prilicno dobrim borcima dosta je koristilo to iskustvo.
Takode dobili smo novog clana Stampajzer-a a sa njim i nezvanicne pretnje
[CRO] clana da cemo biti na njihovoj KOS listi [kill on sight, lista za odstrel]
To od nas zahteva da pod hitno formiramo upravu koju bi po meni osim Loodog trebali da udu i sledeci clanovi:
  • Tosha
  • Doncha
  • PreF
  • Bobi




Smatram da svi clanovi zasluzuju posebnu paznju te dalje hijrarhije ne treba praviti. Ali ovo izdvojeno telo je vise tu da disciplinuje ideje, profilise stavove,
pregovara i da predloge o kojima clanstvo treba da se izjasni uvek i da svoje ucesce u radu i razvoju klana. O odlukama koje se ne mogu doneti na forumu zbog hitnosti [ recimo zbog napada bez objave od strane drugog klana, diplomatske intervencije usled nesporazuma i sukoba i tome sl.] bilo bi u nadleznosti tog tela.

Izdvojio sam ove momke zbog dobrog snalazenja u dog-fight-u, primerene i elokventne komunikacije, vremena i truda koji su ulozoli i spremni da uloze.
[Tosha, Doncha, PreF, Bobi]

Loodog uopste ne poznajem i dalje ga nazalost ne vidim na serveru kako bi uoblicili stavove ali ga postujem kao od strane mmn2911 predlozenog vode.

Ovaj predlog ne mora da bude "zdravo za gotovo", uvek se mozemo poredati skroz drugacije-sto rece PreF uz jedan turnir u dog-fight-u ili na neki drugi nacin, uglavnom javite se , dajte predloge, pa da saberemo glasove. I donesemo, pored uniforme, drugu vaznu odluku! Svakako iz etickih razloga ne mozete glasati za sebe!

Ne zaboravite da nam je klan ojacao, da je nase prisustvo primeceno i da ce biti cestih konflikata u buducnosti te se od nas ocekuje da imamo uzi tim koji ce davati brze i odmerene predloge/odluke.
BabaRoga je offline  
Stara 18.7.2006, 11:21   #23
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Ovako, ja mislim da je 1.08. odlicna ideja za pocetak klana... Od tada cemo sva dogovaranja vrsiti na forumu VOID-a u nasoj sobi...Nego, ja kad se konektujem oko 8,9,10 ujutru, nema nikog od nasih... I sto ce nas Hrvati staviti na KOS? Sta smo im uradili? Ja sam do sada bio tolerantan, ne znam za druge... Kad trebamo da oformimo klan, svi mi ponovo salju po 1 PM (ko hoce) sa tacnim nickom (fajterskim) u igri... Da posaljemo tacan broj igraca...
mmn2911 je offline  
Stara 18.7.2006, 13:05   #24
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
mmn2911 kaže:
Nego, ja kad se konektujem oko 8,9,10 ujutru, nema nikog od nasih... I sto ce nas Hrvati staviti na KOS? Sta smo im uradili? Ja sam do sada bio tolerantan, ne znam za druge...
Pa zato sto mi pikamo od uvece do 3-4-5 ujutru.Pa je malo tesko da se krene oko 9-10h(treba malo da se spava).Juce uveliko svanulo dok sam cekao da se podigne server.Hrvati ce nas staviti na KOS(jos nezvanicno) zbog prelaska stampajzera aka.crazy lala u nas klan i zbog dvoumljenja jos nekih(kolko sam ja skapirao).
marko3581 je offline  
Stara 18.7.2006, 13:50   #25
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
BabaRoga kaže:
Nocas smo imali zaista suuuper fun, rasprsili smo piratski klan [E_U] ali smo moram priznati bili u duplo vecem broju 6:3 u nasu korist. Ali s'obzirom da se radi o prilicno dobrim borcima dosta je koristilo to iskustvo.
Takode dobili smo novog clana Stampajzer-a a sa njim i nezvanicne pretnje
[CRO] clana da cemo biti na njihovoj KOS listi [kill on sight, lista za odstrel]
To od nas zahteva da pod hitno formiramo upravu koju bi po meni osim Loodog trebali da udu i sledeci clanovi:
  • Tosha
  • Doncha
  • PreF
  • Bobi




Smatram da svi clanovi zasluzuju posebnu paznju te dalje hijrarhije ne treba praviti. Ali ovo izdvojeno telo je vise tu da disciplinuje ideje, profilise stavove,
pregovara i da predloge o kojima clanstvo treba da se izjasni uvek i da svoje ucesce u radu i razvoju klana. O odlukama koje se ne mogu doneti na forumu zbog hitnosti [ recimo zbog napada bez objave od strane drugog klana, diplomatske intervencije usled nesporazuma i sukoba i tome sl.] bilo bi u nadleznosti tog tela.

Izdvojio sam ove momke zbog dobrog snalazenja u dog-fight-u, primerene i elokventne komunikacije, vremena i truda koji su ulozoli i spremni da uloze.
[Tosha, Doncha, PreF, Bobi]

Loodog uopste ne poznajem i dalje ga nazalost ne vidim na serveru kako bi uoblicili stavove ali ga postujem kao od strane mmn2911 predlozenog vode.

Ovaj predlog ne mora da bude "zdravo za gotovo", uvek se mozemo poredati skroz drugacije-sto rece PreF uz jedan turnir u dog-fight-u ili na neki drugi nacin, uglavnom javite se , dajte predloge, pa da saberemo glasove. I donesemo, pored uniforme, drugu vaznu odluku! Svakako iz etickih razloga ne mozete glasati za sebe!

Ne zaboravite da nam je klan ojacao, da je nase prisustvo primeceno i da ce biti cestih konflikata u buducnosti te se od nas ocekuje da imamo uzi tim koji ce davati brze i odmerene predloge/odluke.

Ma ko im je kriv sto se coveku vise svidelo kod nas. Nista drugo nego oko za oko, zub za zub
Ok, znaci formiranje uprave za razmatranje kriznih situacija i primene odgovarajucih mera za otklanjanje problema. Predlog prihvacen
Zao mi je i ja bih voleo da sam vise na serveru ali nemam puno vremena nazalost a kuci sam uglavnom samo prepodne izuzev ponekad kad sam u situaciji da budem i uvece.
Loodi je offline  
Stara 18.7.2006, 13:54   #26
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Exclamation Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
mmn2911 kaže:
Ovako, ja mislim da je 1.08. odlicna ideja za pocetak klana... Od tada cemo sva dogovaranja vrsiti na forumu VOID-a u nasoj sobi...Nego, ja kad se konektujem oko 8,9,10 ujutru, nema nikog od nasih... I sto ce nas Hrvati staviti na KOS? Sta smo im uradili? Ja sam do sada bio tolerantan, ne znam za druge... Kad trebamo da oformimo klan, svi mi ponovo salju po 1 PM (ko hoce) sa tacnim nickom (fajterskim) u igri... Da posaljemo tacan broj igraca...
Sve je to ok, ali prilikom registracije admini ce pitati ko nam je predstavnik ili predstavnici[koji svakako moraju dobro da parlaju engleski btw], kakvu politiku zelimo da vodimo na serveru [pozeljno je radi upoznavanja buducih interesanata-regruta-kadeta kako oni vec kazu sa osobenostima klana i da li sebe vide u njemu], kao i koja su nam znamenja [grb, signature i dr.]

Moj je predlog da do 01.08. iskristalisemo stavove i sa jasnim pozicijama pristupimo registraciji 01.08.

Sto se tice liste clanstva, i ako ti primas tu obavezu na sebe, DRUGARI KOJI ZELE DA AKTIVNO IGRAJU U KLANU NEKA POSALJU PM MMN2911
[mada i oni koji nisu tako aktivni takode po meni spadaju medu nas i na kraju krajeva postoje na Void serveru]
BabaRoga je offline  
Stara 18.7.2006, 13:55   #27
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Igrao sam misije jutros sa stampajzerom, i on kaze da je iz NS...
Znaci nas covek. Ako ce da nas stave na KOS, OK, ali ja mislim da tu ima nesto vise od tog prelaska....
mmn2911 je offline  
Stara 18.7.2006, 13:57   #28
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Ovaj, upis ce se obaviti dva dana pre prijavljivanja... Nemojte jos slati...
I razmislite dobro hocete li igrati, zato sto ne mozemo prijaviti klan a pola clanova igraju 1 mesecnoo po 5 minuta...

Vidite ovo: http://www.voidserver.com/modules.ph...&p=83597#83597
mmn2911 je offline  
Stara 18.7.2006, 13:59   #29
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
Loodi kaže:
Zasto su se CRO namerili na nas? Sta je to bilo, jel Stampajzer bio kod njih pa presao? Nista drugo nego oko za oko, zub za zub
Ok, znaci formiranje uprave za razmatranje kriznih situacija i primene odgovarajucih mera za otklanjanje problema. Predlog prihvacen
Da, tesko prihvataju nove realnosti.

Drago mi je da se slazes ali moramo pustiti i ostale da se izjasne o predlogu, predlozene takode [da li prihvataju malu obavezu/zadovoljstvo ] kao i da po potrebi predloze druge ljude ukoliko to zele.
BabaRoga je offline  
Stara 18.7.2006, 14:03   #30
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
BabaRoga kaže:
Da, tesko prihvataju nove realnosti.

Drago mi je da se slazes ali moramo pustiti i ostale da se izjasne o predlogu, predlozene takode [da li prihvataju malu obavezu/zadovoljstvo ] kao i da po potrebi predloze druge ljude ukoliko to zele.
Pa ubedicemo ih na "fin" nachin da prihvate stanje stvari svidelo im se ili ne samo da se skupimo...ali prvo cemo probati diplomatskim putem da ih urazumumo pa ako nece onda ce da padne "prjateljsko" ubedjivanje.
Loodi je offline  
Stara 18.7.2006, 14:06   #31
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

He,he Hrvati u cudu...Samo mi nije jasno zasto je Zdene napisao to sto je napisao kad je i on u nedoumici.
marko3581 je offline  
Stara 18.7.2006, 14:11   #32
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
marko3581 kaže:
He,he Hrvati u cudu...Samo mi nije jasno zasto je Zdene napisao to sto je napisao kad je i on u nedoumici.
Pa naravno da su u chudu, pitaju se ko su sad ovi odjednom pa jos i 4S !? Sta je tacno napisao? Uostalom sta ima da se ljute, niko nije regrutovao choveka da predje kod nas a pogotovo ga naterao da predje. Ima slobodnu volju.
Loodi je offline  
Stara 18.7.2006, 14:12   #33
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Pa upuceno lali,DEBELI.....
marko3581 je offline  
Stara 18.7.2006, 14:25   #34
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
marko3581 kaže:
Pa upuceno lali,DEBELI.....
Aaaa, znachi palo je neko vredjanje...pa popiii je zdene znachi ako ako i treba, tek ce da piii (recenzija)
Loodi je offline  
Stara 18.7.2006, 14:37   #35
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Zasto u desnom uglu na www.voidserver.com nema ni jedan od Hrvatskih klanova? Ni CRO, ni 666...
Ja mislim da cu biti tu veceras, i mislim da bi bar Baba Roga i Loodi trebalo da budu, da u igri popricamo o unutrasnjem uredjenju, grbovima, i slicno... Brzo ce 1.8.

I da, da li se u prijavi pominju i T accounti? Posto mi to nije bas jasno...
mmn2911 je offline  
Stara 18.7.2006, 14:55   #36
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

E, pa ljudi ako ste tako resili, ja bih imao jedan predlog.
Ovoga puta, moracemo da sednemo za chat nas nekoliko i lepo utanacimo sve, jer je nezgodno ovako preko foruma. Nakon sto utanacimo, postavicemo ovde sta smo dogovorili, eventualno cemo usvojiti neki amndman ili predlog ostalih clanova.
Ja imam jednu adresu koja je pogodna za chat (morate imati instaliranu javu), pa PM-nite me radi dogovora.
bobi je offline  
Stara 18.7.2006, 15:03   #37
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
bobi kaže:
E, pa ljudi ako ste tako resili, ja bih imao jedan predlog.
Ovoga puta, moracemo da sednemo za chat nas nekoliko i lepo utanacimo sve, jer je nezgodno ovako preko foruma. Nakon sto utanacimo, postavicemo ovde sta smo dogovorili, eventualno cemo usvojiti neki amndman ili predlog ostalih clanova.
Ja imam jednu adresu koja je pogodna za chat (morate imati instaliranu javu), pa PM-nite me radi dogovora.
Posto sam ja radi nas napravio kanal na irc.krstarica.com po imenu #4s_squad koji je prazan mogli bi tamo da se nadjemo i dogovorimo.
Loodi je offline  
Stara 18.7.2006, 15:14   #38
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
Loodi kaže:
Posto sam ja radi nas napravio kanal na irc.krstarica.com po imenu #4s_squad koji je prazan mogli bi tamo da se nadjemo i dogovorimo.
O.K. objasni ti sad meni potanko sta mi je sve potrebno da bi usao u kanal, posto sam pomalo tup za te chat varijante.
Znaci, k'o da objasnjavas nekom dedi

@Babaroga
Zaboravih da kazem, da sebe nikako ne izuzimas, nego da te vidimo na chat-u kad utanacimo vreme.
bobi je offline  
Stara 18.7.2006, 18:10   #39
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/unut. uredenje

Citat:
bobi kaže:
O.K. objasni ti sad meni potanko sta mi je sve potrebno da bi usao u kanal, posto sam pomalo tup za te chat varijante.
Znaci, k'o da objasnjavas nekom dedi
Pa mozes da to uradis u dve varijante:
1: Javachat (najbolje je iz IE) na www.krstarica.com pa na link prichaonica.
Kada se konektujes na irc.krstarica.com kucas /j #4s_squad da bi ushao u sobu i to je to.
2: Ako koristis mIrc slicno je samo sto treba da kucas sledece komande /nick panicknamekojihocesh , /server irc.krstarica.com pa /j #4s_squad da udjes u sobu.
Ako se kojim sluchajem desi da ti se nickname promeni sam u gost(nekibroj) to je zato sto je nick koji si izabrao registrovan pa moras da izaberes drugi.
Loodi je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija BabaRoga Online susreti 117 2.8.2006 11:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com