Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.4.2012, 0:09   #21
Phylon
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kupovina digitalne kamere (DV)...

Vidim odavno niko nije bio aktivan na ovom delu. Zato se i javljam da trazim neki Vas savet. Sta uzeti od kamere a da budem zadovoljan? Pod tim mislim na snimanje porodice, letovanja itd itd ali da taj kvalitet ako budem gledao za 5 godina da bude blago receno korektan za tadasnje televizore, racunare itd.
Uglavnom razmisljao sam o nekim digitalnim kamerama koji snimaju na HDD ili na memorijsku, manje vise o kamerama sa DV ili sa DVD snimanjem.
Cekam vase preporuke nevezano za cenu ali naravno da ne bude preko 500 eura
Phylon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2014, 0:47   #22
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Kupovina digitalne kamere (DV)...

Drugaru treba pomoc, pa reko da pitam..

Treba mu kamera do maks 15000 dinara, hoce da se snima i da izbacuje klipove na yt..

Sta preporucujete ?
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2014, 1:45   #23
madscientist
Član
 
Član od: 2.12.2008.
Lokacija: Bačka
Poruke: 92
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 20 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Kupovina digitalne kamere (DV)...

Ako planira da kupi novu za 15.000rsd nece se bas obradovati jer moze da kupi npr. Prakticu DVC 5.10 ili neku JVC kameru koja snima u SD (720x576). Dok npr. za slicne pare moze nabaviti (bar je pre moglo, nisam vec davno proveravao cene) dobar prozumer fotoaparat sa HD snimkom i odlicnom stabilizacijom. Mada ni one nisu savrsene.

A sta ima u planu da snima? Ako ce kamera biti sve vreme na stativu i snimati pri dobrom osvetljenju moze kupiti i najjeftiniju kameru, ako planira da snima iz ruke usput, koncerte... to je vec sasvim druga prica.
madscientist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2015, 13:44   #24
2233
Član
 
Član od: 26.2.2010.
Poruke: 59
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kupovina digitalne kamere (DV)...

Pozdrav, nameravam da krenem da se bavim video snimanjem (do sada sam imo iskustva u video editovanju ali nisam jos imo dobru kameru da pravim svoje snimke, bar ne neke dobrog kvaliteta). Ne nameravam da ulozim ekstra mnogo, do 25 hiljada, i naiso sam na dva modela potencijalna pa ako neko ko se bolje razume moze da prokomentarise, ili da prdlozi neki treci.Ono sto mi je zapalo za oko je: JVC GZ-E205BEU i Sony HDR-CX240EB . Cenovni rang i je slican, mozda je sony malo skuplji al za nijansu. Ako neko ko ima iskustva moze da mi prokomentarise sta da uzmem, bilo od ova dva, bilo nesto trece nek se javi, a radio bi ili kucne videe ili za YT postavljo, snimo prirodu, gradove... Bitno mi je i da kamera nije neka osetljiva i lako kvarljiva kao i da je lako naci delove za servis ako zakaze.
2233 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dv kamera, kamera

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Bežično povezivanje digitalne kamere i PC-ja maxa007 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 10 19.3.2009 19:03
Prebacivanje videa sa kamere na kompjuter Baxuz Video/TV softver 2 20.2.2009 0:43
ArtTech festival digitalne umetnosti, Pančevo (prijave od 25. oktobra do 20. novembra) Chivan Dešavanja i događaji 0 21.10.2008 10:44
trazim notebook koji ce mi omoguciti prebacivanje snimaka sa kamere na hard disk Srele ŠDK - Prenosni računari 4 20.7.2008 16:42
kupovina mini dv kamere djura.net ŠDK - Foto i audio/video 6 19.11.2005 21:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com