Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.3.2010, 23:53   #1
Puki
Član
 
Član od: 9.6.2006.
Lokacija: Pirot
Poruke: 78
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Fsc v5535

Poz ljudi
imam problem sa mojim V5535 laptopom, firme Fujistu Siemens. Problem je u tome, sto mi ne radi Line In / Mic In. Izlgeda da se odlemilo nesto unutar kompa, jer zvuka nema nigde. Napominjem da nijedan kanal nije "mutiran" , da su kablovi ispravni (vise njih) i da monitori ne registruju nikakav zvuk. Cak sam i sistem obarao, nije bilo pomoci. E sad, lik iz prodavnice mi je rekao da bi na opravku cekao dosta vremena, a posto mi laptop treba zbog faksa, ne bih smeo da ga ostavljam na duze. Moze li neko da me uputi kako sam da popravim to?
Puki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 0:47   #2
MaliZmaj
Član
 
Član od: 21.2.2007.
Poruke: 122
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Fsc v5535

da li imas zvuk na integrisanim zvucnicima i da li si proverio line out/headphone?
ako jesi i imas zvuk onda definitivno ti je crko audio in jack.e sad ako ti je microfon bitan to mozes resiti tako sto ces kupiti neki jeftin kinez sa usb kablicem i imaces microfon a ako ti trebaju externi zvucnici prikaci ih na line out ali ti je moj savet ako ti je laptop pod garancijom da ga ipak ostavis u servisu da ti to zamene i da ih bas lepo zamolis da ako je ikako moguce da opravku izvrse u sto kracem roku.
MaliZmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com