Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.2.2011, 22:41   #2201
Dare01
Veteran
 
Član od: 18.6.2010.
Lokacija: Sremska Mitrovica, Srbija
Poruke: 522
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 121 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
MU ima neki trip koji nikako ne mogu da razumem. Imam brzinu 4 mega a često se dešava da MU ide brzinom koja je 4 i više puta manja. U Jdownloader-u zaustavim sve i rekonektujem internet (pošto je to najbrži način) i do 4 puta ako zatreba i nakon toga MU poleti maksimalnom brzinom.
Ma i ja moram stalno da ga restartujem. Skine možda dva fajla od po 200MB i pukne. Posle restarta nastavi pa opet posle nekog vremena isto.
MU mi je uvek radio super, HF takodje, ali zadnjih nekoliko dana užas!
Znam da je do "Tele-koma"!
Dare01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2011, 23:13   #2202
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Drugari, imam problem sa provajderom Telekom Srbija jer je neko od njegovih zaposlenih trebao da uradi svoj posao ali ga je namerno ili slučajno ignorisao. Postaviću Vam mail koji sam danas poslao Telekomu a u kome je objašnjena situacija.

"Poštovani,

26.01.2011. godine sam otišao u poslovnicu Telekoma Srbije u Aranđelovcu da raskinem ugovor za ADSL uslugu čija je ugovorna obaveza od 12 meseci istekla. Došao sam u poslovnicu sa ličnim dokumentima, kopijom ugovora i Opremom. Službenica je primila Opremu nazad kao kompletnu i u sistemu označila prekid ADSL ugovora uz izdavanje MIK-a (migracionog koda). Međutim, kako sam saznao od Vaših kolega sa 9813 ADSL usluga je i dalje aktivna i u sistemu ne postoji nikakav zahtev za prekid ugovora. Račun za mesec januar 2011 je u punom iznosu, i prema rečima Vaših kolega sa 9813 nastaviće se sa izdavanjem istih jer je usluga i dalje aktivna (ne mojom greškom). U Vašim logovima za moj broj telefona možete pogledati da posle tog datuma ne postoji nikakva internet aktivnost na ADSL-u što je još jedan od dokaza da je sa moje strane sve urađeno po protokolu Telekoma Srbija za raskid ugovora dok je Vama, tj. Vašim službenicima potkrala greška koju ću ja plaćati i dalje a to ne dolazi u obzir.

Molim Vas za kompletnu proveru o čemu se ovde zapravo radi i odgovor na Vama najprikladniji način.

Broj telefonskog priključka na kome je bila aktivirana ADSL usluga: (podaci poznati autoru poruke)

ADSL se vodio na lice:
(podaci poznati autoru poruke)

Vlasnik telefonskog priključka:
(podaci poznati autoru poruke)

Srdačan pozdrav,
Nenad Ristić iz Aranđelovca
"

Molim Vas da mi date neki komentar, predlog, sugestiju o tome da li Vam se desilo nešto slično, kako ste rešili tu situaciju i šta dalje da ja radim. Svakako ću ići u ponedeljak u poslovnicu da im se načestitam kineske nove godine.

Hvala svima unapred!
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2011, 23:25   #2203
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

moraš da budeš uporan dok ne dobiješ novi račun
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2011, 23:29   #2204
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Nije stvar toliko u računu nego o situaciji da je ADSL usluga aktivna i ako sam raskinuo ugovor i da u sistemu ne postoji nikakav zapis o raskidu ugovora.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 4:52   #2205
Edit
Član
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 220
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Interesuje me samo, po ovoj novoj promociji 4mes. za 1din. od 2 febr., da li npr. ako ja predjem na klik4 paket, posle ta 4. meseca, pocinjem da placam po staroj ceni od 1500. ili po ceni klik4 paketa a to je 2100din!!??? Mislim da znam odgovor, al hajde da pitam posto mi poslovnica nije blizu, a ne bih da idem jer cu se iznervirati, i do kraja cu raskinuti ugovor zbog ovih, zaista bednih 1.5mb!!!
Edit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 10:09   #2206
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Evo moje brzine

Nije bas najsjajnije al OK je.
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 11:20   #2207
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Interesuje me samo, po ovoj novoj promociji 4mes. za 1din. od 2 febr., da li npr. ako ja predjem na klik4 paket, posle ta 4. meseca, pocinjem da placam po staroj ceni od 1500. ili po ceni klik4 paketa a to je 2100din!!??? Mislim da znam odgovor, al hajde da pitam posto mi poslovnica nije blizu, a ne bih da idem jer cu se iznervirati, i do kraja cu raskinuti ugovor zbog ovih, zaista bednih 1.5mb!!!
Plaćaš 2100 din.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 11:34   #2208
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Interesuje me samo, po ovoj novoj promociji 4mes. za 1din. od 2 febr., da li npr. ako ja predjem na klik4 paket, posle ta 4. meseca, pocinjem da placam po staroj ceni od 1500. ili po ceni klik4 paketa a to je 2100din!!??? Mislim da znam odgovor, al hajde da pitam posto mi poslovnica nije blizu, a ne bih da idem jer cu se iznervirati, i do kraja cu raskinuti ugovor zbog ovih, zaista bednih 1.5mb!!!
Neznam zasto bi se nervirao?
Pa ako predjes na Click4 i potpises ugovor na 12 meseci,sta je tu cudno?
A i racunica je prosta:
Osam meseci placas punu cenu i 4 meseca po dinar,sto ti na godisnjem nivou izlazi 1414 dinara mesecno,sto je opet jeftinije od Click1 paketa.
A i ne verujem da mozes da iskoristis ovu promociju dok ti je ugovor u toku.
Citat:
Sh0m1 kaže: Pregled poruke
Evo moje brzine

Nije bas najsjajnije al OK je.
Ako ti je ovo Click4 bez IPTV-a,odlicno je.
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 11:36   #2209
Vuk123
Član
 
Član od: 15.1.2011.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Parkman kaže: Pregled poruke
Drugari, imam problem sa provajderom Telekom Srbija jer je neko od njegovih zaposlenih trebao da uradi svoj posao ali ga je namerno ili slučajno ignorisao. Postaviću Vam mail koji sam danas poslao Telekomu a u kome je objašnjena situacija.

"Poštovani,

26.01.2011. godine sam otišao u poslovnicu Telekoma Srbije u Aranđelovcu da raskinem ugovor za ADSL uslugu čija je ugovorna obaveza od 12 meseci istekla. Došao sam u poslovnicu sa ličnim dokumentima, kopijom ugovora i Opremom. Službenica je primila Opremu nazad kao kompletnu i u sistemu označila prekid ADSL ugovora uz izdavanje MIK-a (migracionog koda). Međutim, kako sam saznao od Vaših kolega sa 9813 ADSL usluga je i dalje aktivna i u sistemu ne postoji nikakav zahtev za prekid ugovora. Račun za mesec januar 2011 je u punom iznosu, i prema rečima Vaših kolega sa 9813 nastaviće se sa izdavanjem istih jer je usluga i dalje aktivna (ne mojom greškom). U Vašim logovima za moj broj telefona možete pogledati da posle tog datuma ne postoji nikakva internet aktivnost na ADSL-u što je još jedan od dokaza da je sa moje strane sve urađeno po protokolu Telekoma Srbija za raskid ugovora dok je Vama, tj. Vašim službenicima potkrala greška koju ću ja plaćati i dalje a to ne dolazi u obzir.

Molim Vas za kompletnu proveru o čemu se ovde zapravo radi i odgovor na Vama najprikladniji način.

Broj telefonskog priključka na kome je bila aktivirana ADSL usluga: (podaci poznati autoru poruke)

ADSL se vodio na lice:
(podaci poznati autoru poruke)

Vlasnik telefonskog priključka:
(podaci poznati autoru poruke)

Srdačan pozdrav,
Nenad Ristić iz Aranđelovca
"

Molim Vas da mi date neki komentar, predlog, sugestiju o tome da li Vam se desilo nešto slično, kako ste rešili tu situaciju i šta dalje da ja radim. Svakako ću ići u ponedeljak u poslovnicu da im se načestitam kineske nove godine.

Hvala svima unapred!
Meni se desilo da nisam potpisao ugovor a oni pustili liniju, idioti, kasnije se sve ispravilo, ja sam potpisao ugovor 15 dana kasnije i platio sam 15 dana koje nisam koristio, opet moram reci, idioti.
Vuk123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 13:46   #2210
Apex predator
Član
 
Član od: 6.9.2010.
Lokacija: Cacak
Poruke: 98
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Ukoliko se uzmeo click 1 onda je je samo prvi mesec 1 dinar ili gresim?
Apex predator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 14:21   #2211
Vuk123
Član
 
Član od: 15.1.2011.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Apex predator kaže: Pregled poruke
Ukoliko se uzmeo click 1 onda je je samo prvi mesec 1 dinar ili gresim?
Tako je.
Vuk123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 17:17   #2212
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Parkman kaže: Pregled poruke
Nije stvar toliko u računu nego o situaciji da je ADSL usluga aktivna i ako sam raskinuo ugovor i da u sistemu ne postoji nikakav zapis o raskidu ugovora.
Moze im se oni su jaki mi nismo, mozemo samo da kukamo i da se zalimo a oni rade sta hoce i to je muka. Dala baba dinar da udje u kola a sad daje dva da izadje.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 19:22   #2213
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Zoran_KS kaže: Pregled poruke
Neznam zasto bi se nervirao?
Pa ako predjes na Click4 i potpises ugovor na 12 meseci,sta je tu cudno?
A i racunica je prosta:
Osam meseci placas punu cenu i 4 meseca po dinar,sto ti na godisnjem nivou izlazi 1414 dinara mesecno,sto je opet jeftinije od Click1 paketa.
A i ne verujem da mozes da iskoristis ovu promociju dok ti je ugovor u toku.

Ako ti je ovo Click4 bez IPTV-a,odlicno je.
Sa IPTV-jem, da ne pominjem da se u pocetku tj prvih 4 meseca stalno gubio net i zamrzavala slika. Sad ponekad ostanem bez neta a IPTV radi. Bolje je, al nije sjajno...i naravno, prokleta pikselizacija.
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 20:11   #2214
Edit
Član
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 220
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Ma necu lopovima da dam ni dinara vise, to oni i hoce, da nasankaju ljude da predju na 4mb i da placaju 600din. vise!! Tacno je da ce se placati 2100din. osam meseci, ali opet neko za 1500din. ima taj isti paket na god. dana, pa ko je tu lud!! Zasto nisu dali svima 4mb, pa posle god. dana nek povecaju cenu, mamu im j.... lopovsku!! Pa za tih 600din vise skoro pa i IPTV mogu da uzmem!! Samo nalaze nacine kako ce da opljackaju narod, vele, ljudi se primili na internet, daj da ih oderemo sto vise mozemo!!
Edit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 21:12   #2215
Vuk123
Član
 
Član od: 15.1.2011.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Ma necu lopovima da dam ni dinara vise, to oni i hoce, da nasankaju ljude da predju na 4mb i da placaju 600din. vise!! Tacno je da ce se placati 2100din. osam meseci, ali opet neko za 1500din. ima taj isti paket na god. dana, pa ko je tu lud!! Zasto nisu dali svima 4mb, pa posle god. dana nek povecaju cenu, mamu im j.... lopovsku!! Pa za tih 600din vise skoro pa i IPTV mogu da uzmem!! Samo nalaze nacine kako ce da opljackaju narod, vele, ljudi se primili na internet, daj da ih oderemo sto vise mozemo!!
Reci nam nesto sto ne znamo, a i vidim da im uspeva.
Vuk123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 21:47   #2216
Dare01
Veteran
 
Član od: 18.6.2010.
Lokacija: Sremska Mitrovica, Srbija
Poruke: 522
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 121 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Meni uskoro ističe ugovor sa njima. Da li mogu ponovo potpisati na 12 meseci i dobiti 4 meseca za 1 dinar? Najradije bih prešao kod nekog drugog provajdera za iste ili slične uslove. Ko trenutno ima dobre promocije?
Dare01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2011, 22:09   #2217
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Možeš da obnoviš ugovor.

Pogledaj promocije EUnet-a.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
Dare01 (6.2.2011)
Stara 6.2.2011, 22:30   #2218
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Moze im se oni su jaki mi nismo, mozemo samo da kukamo i da se zalimo a oni rade sta hoce i to je muka. Dala baba dinar da udje u kola a sad daje dva da izadje.
To bi im prošlo kod nekoga ko se ne razume i koga mogu da smotaju. Samo što su se ovoga puta nameračili na pogrešnog. Sutra idem u poslovnicu da im se načestitam mile kineske i svake druge nove godine. Spremio sam sve dokaze, papirologiju i potencijalnu tužbu ukoliko krenu sa zavlačenjem. Ja sam pošteno ispoštovao svoj deo ugovora. Zašto bih plaćao nešto za šta ja nisam kriv a oni nesposobni da urade?! Sa svake pravne osnove sam obezbeđen (već sam kontaktirao svog advokata).
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Parkman na korisnoj poruci:
Nestor (6.2.2011), Vuk123 (6.2.2011)
Stara 9.2.2011, 0:51   #2219
Opera
Novi član
 
Član od: 9.2.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Baš su ga ubrzali.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2011-02-08_232317.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	24,8 KB
ID:	38533  
Opera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2011, 9:24   #2220
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Opera kaže: Pregled poruke
Baš su ga ubrzali.
Da nemas KIS instaliran ?
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adsl, telekom


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
sezam pro adsl sokratbg Internet usluge 44 26.3.2008 12:57
aDSL stize ?! Mare-kg Internet tehnologije 0 14.9.2006 15:46
ADSL u Crnoj Gori hacker_aca Internet usluge 9 21.6.2006 14:11
Telekom ADSL Milos_SD Internet usluge 1 11.5.2006 21:14
Adsl Dingo Internet usluge 13 22.12.2005 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com