Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Konfiguracije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2015, 20:08   #1
justVLA
Član
 
Član od: 2.3.2010.
Poruke: 78
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Kupovina 10 konfiguracija

Zdravo svima!

Evo mene opet! Kupio sam komp, napalio se, pa rekoh da kupim još 10 - da se nađe!

Šalim se, opet mi treba vaša pomoć oko sklapanja konfiguracija.

Planiram da otvorim igraonicu sa 10 PC, 1 PS4, 1 PS3 i jednim kompom za Oculus Rift (njega imam). Živim u malom mestu, držao sam i ranije igraonicu i prilično sam dobro upućen u posao. Kako se radi o malom mestu i o veoma slaboj konkurenciji (ne radi im ni dota 2), ne trebaju mi konfiguracije kao za BG.

Moj plan je da kupim 4 srednje konfiguracije optimalne za single player (GTA V, Witcher 3, Mad Max...). Za njih sam planirao da izdvojim do nekih 450-500€ bez monitora (što jeftinije to bolje).

Ostalih 6 konfiguracija su predviđene za LAN i multiplayer i planiram da platim minimalno moguće a da je na njima moguće igrati sledeće igre: dota 2, CS:GO, WOT i WOW.

Bez DVD ROM-a. Preferiram Intel ali kontam da je u slučaju najjeftinijih konfiguracija neophodan AMD (o kom ništa ne znam). Konfiguracije su bez monitora.


Offtopic: Zamoliću vas za pomoć oko još par stvari:
- Monitor? Odlučio sam se za neki jeftiniji 21.5". Ovo je najjeftinije šta sam našao: Asus VH228DE za 95€. Da li vredi ovaj monitor? Preporuka za neki drugi?
- Šta mi je od mrežne opreme potrebno za 10 PC-a? Imao sam igraonu jako davno - zaboravilo se... Preporuke za kupovinu?
- Miševi, tastature, sluške? Ovo je najjeftinije šta sam našao a da liči na nešto: MS Industrial Booster (6.6€) ili Canyon CNR-FMSO01 (3.6€). Sluške Gembird MHS-402 (8.25€). Predlog za neku jeftinu tastaturu?

Izvinite, smaram malo, ali baš mi znači vaše mišljenje i pomoć.

Unapred zahvalan!
Srdačan pozdrav svima!
justVLA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Maxi kupovina - Android aplikacija cubrovic Programi za mobilne telefone 4 1.2.2012 16:17
Da li valja ova konfiguracija? MilošMiki Šta da kupim? 31 17.6.2010 19:42
Konfiguracija do 40000 - 45000 din. FiresnakE Šta da kupim? 7 17.3.2010 0:37
Gamer Konfiguracija W H I S K E Y ŠDK - Osnovne komponente 3 24.6.2009 20:09
Konfiguracija za Vistu? yahhoo Šta da kupim? 21 1.9.2007 19:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com