Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.2.2007, 19:17   #1781
Doncha
Član

Član od: 10.4.2006.
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Najlakši način za ubijanje nomada:

koristeći engine kill udalji se od njih, zaključaj jednog, face to face, pucama mu skini štit i zalepi torpedom - > EK - > Guns - > Torp + strafe - > EK... i tako u krug.
Možda je malo dosadno ( i torpovi "skinu" pola loot-a) ali sam ja tako i najskuplje misije završavao za 5 minuta.
Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 19:40   #1782
LIMAN
Veteran

Član od: 1.12.2006.
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka

Hmmm ja u misijama npc ubijam uglavnom bez e kill jer se oni krecu tako da mi je lakse sa normalnim letom.E kill koristim kada je vise od 5 npc-a na mene jednog Naravno torp su must use protiv nomada da misije ne bi trajala pola sata
Najgore sam se proveo kada su me napala 10 Bounty hunters nomad highbreeda ni e kill mi nije pomogao
Novima ipak preporucujem da koriste e kill da bi se izvestili u takvom nacinu leta koji je neophodan za uspesan pvp.

@Svetac Jos malo pa mozes da izdas roman

@STUKA Nadam se da ce kriza biti kratkog veka
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 19:51   #1783
marko3581
Član

Član od: 4.1.2006.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581

Citat:
Svetac kaže:

@Marko
Ja se slazzem sa tobom i regrutima je dozvoljeno da ako hocce "da zzive za fajt i idu taccku" - samo napred. Ali poenta je da se i svi ostali slazzu sa tobom.
Ako se slazes,potpisi se,pa cu ja da nav'atam jos jednog,pa ce da se glasa,pa ce tek tada dodjemo do poente.

Neznam da li si procitao pravilnik(koji i onako sluzi za ukras),ja sam se pozvao na neko tamo ustavno pravo da stavim to na glasanje.Treba mi 2 istomisljenika da se to stavi na glasanje.

Citat:
Svetac kaže:

@Marko & ostali
Ne kontam oko chega se raspravljate pa ccu se ponoviti:
Da ponovimo, tj. da vidim da li su mi sve ovce i ograde na broju:
Regruti ako zzele mogu da se makljaju ako zzele ... PREPORUCHENO im je da nabace malo vestine i znanja, ali to je njihov izbor.
U sluchaju rata, nema dobre volje.... SVI SE javljaju na duzznost.
Zar to nije zapravo ono sto svi mislimo?
Pazi sta kaze:
Konzilijum je doneo odluku da sledeci piloti MORAJU proci prvo obuku...

Mozda ja to pogreso tumacim,mozda morati znaci preporuceno....,ovo nije dubokoumna tema ili filozofska knijga da citam izmedju redova.

Ma ima da isteram ovo do kraja!!!
marko3581 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 20:53   #1784
Svetac
Član

Član od: 12.1.2007.
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci

@Marko
1. Uh, mislim da se kachish bespotrebno za jednu rech i da Baba, Doncha, Tosha i ostali nisu umali na umu tako STRIKTNU definiciju, niti im je ikada pao na pamet bash taj detalj. Ali posto ti je potrebna podrshka... uhu, eto potpis!
Ali, hm, chisto da znash, meni NIKO nije branio da kao potpuni bednik radim pvp...
Takodje mislim da imash nekih lichnih problema sa glagolom MORATI , a posto si klanski ortak... ne mozze tamo neki glagol da nam se kur*i bio on u pravu ili ne , jer sam u pravu ili nisam?????????
Posto znam da jesam ochekujem da cce ti svi podrzzati.

2. Mislim da se morati odnosi na obavezu obuke a ne na redosled i obavezu radnji i to je po meni ok.

@Blade trgovanje na ruti NB-NT-NL je bezbedno samo ako nas ima da "bejbisitujemo kapije"... aleksandrija je mesto okupljanja mnogih nam ne bash prijateljski nastrojenih klanova, jednostavno si imao srecce jer dosta njih ne dolazi zbog situacije na serveru... Meni je trebalo realno & ukupno 2 sata neometanog trejda da skupim kesh... ali 2 dana je proshlo jer jednostavno pola vremena nisam mogao ni da prismrdim kapijama u Alex-u.

@STUKA
Sta ti fali kompu?

@LIMAN
.... Ma jok ja jurim nagradu za zzivotno delo...

@nomadi
Mazohista sam, sta cu, sve ih jurim pod "EK i prolazu sa strane (brod mi je okrenutt ka njima iako se realno zbog inercije krecce bochno)" i to zna da potraaaaje, narochito jer ne koristim torpove, ali tako vezbam preciznost....
Fugije zato jurim samo sa torpovima jer ubedljivo najbolje od svih npc-a izbegavaju iste.........
Svetac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 21:38   #1785
Doncha
Član

Citat:
Citat iz BabaRoginog posta u temi "Freelancer/tips&tricks" kaže:
Molim sve clanove koji su imali ovde postove off-topic sadrzine da iste izbrisu, kako bi svi oni koji to zele imali laksi pregled i pristup informacijama.
Unapred hvala! Ljudi, verovatno će me kritikovati zbog ovog, ali Baba je u pravu! Trebalo bi pogotovo u toj temi da maksimalno izbegavamo offtopic postove kako bi tema bila pregledna. Ništa nećemo dobiti i nikome neće koristiti ako razvučemo temu na 50 strana čistog spama! Ona se odnosi na tips & tricks i molim vas da se držimo toga.
Stara 6.2.2007, 22:22   #1786
bladerunner
Drmač kaveza

Član od: 19.8.2005.
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 67 puta na 40 poruka

@Svetac

Pa vidiš, ako je trgovina kroz Aleksandriju samo u tim slučajevima bezbedna, onda ne vidim zašto bi bilo dosadno nekom malo iskusnijem igraču da pravi statistiku na ljudima koji ionako ne poštuju preporuku admina da ne maltretiraju nove igrače?

Mislim, mogu gušteri i da počnu da prijavljuju takve likove, pa kome dosadi...
Ako administratori neće da forsiraju pravila koja oni sami nameću, onda to i nije neki server...

Inače nije loš ni predlog da se obustavi prijem regruta dok se ne sredi situacija sa serverom i dok se ne istreniraju sadašnji regruti... Niko ne zamera, bar ne naglas, starijim članovima to što im je zanimljivije da učestvuju u npr. EPVP Zoni i da se bore za rang na serveru... S te tačke gledišta mnogo je zgodnije uzimati regrute u grupama, trenirati ih, pa posle bude i više ljudi koji će da se brinu o novim regrutima...

@Ostali

Hvala na savetima, okačite ih na Tips & Tricks.

Poslednja ispravka: bladerunner (6.2.2007 u 22:33)
bladerunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 22:37   #1787
Doncha
Član

EFZ (Elite fight zone) bi trebalo da bude jedini sistem u Siriusu u kome ne vazi RP. Tu takodje ne bi trebalo da bude ni gangbanga što ga čini idealnim mestom za trening i obuku. Dakle - sportski orijentisani sistem! Nažalost - mnogi se toga ne pridržavaju.
Bez obzira na sve hajde da se malo više usmerimo na treninge i obuku ovih dana. Utoliko ćemo biti spremniji kad server dozvoli neke iole ozbiljnije ratne operacije.
Što se pravila tiče, zabranjeno je napadati samo karaktere koji su ispod ranka 20. Svi ostali su "legitimne" mete. Mada, mnogi od nas izbegavaju da napadaju karaktere ispod ranka 40 ukoliko oni prvi ne napadnu.
Stara 6.2.2007, 22:41   #1788
LIMAN
Veteran

Član od: 1.12.2006.
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka

@Bladerunner Svim igracima koji imaju tag [X] ili [R] dozvoljeno je da napadaju (maltretiraju) druge igrace i da im traze tax ( samo u robi i opremi ),pod uslovom da su "zrtve" iznad lvl 20.
Samo sam ovo naglasio kao jedno od pravila servera,mislim da nema potrebe da pisem ostala pravila jer je sve vec objasnjeno i na voidovom sajtu a cini mi se i ovde na SK.
Zato tebi i svim novim igracima predlazem da proucis pravila (od kojih su neka i nepisana,ali zapisana ) da znate u sta se upustate kada trejdujete i letite voidom uopste
Statistika je u ovom klanu najmanje vazna za razliku od nekih pacenika na voidu

P.S. pisao sam u isto vreme kad i Doncha lol
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 23:05   #1789
BabaRoga
Član

Član od: 28.6.2006.
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga

Citat:
bladerunner kaže:
@Svetac

Pa vidiš, ako je trgovina kroz Aleksandriju samo u tim slučajevima bezbedna, onda ne vidim zašto bi bilo dosadno nekom malo iskusnijem igraču da pravi statistiku na ljudima koji ionako ne poštuju preporuku admina da ne maltretiraju nove igrače?

Mislim, mogu gušteri i da počnu da prijavljuju takve likove, pa kome dosadi...
Ako administratori neće da forsiraju pravila koja oni sami nameću, onda to i nije neki server...
Pravila servera se postuju, nije dozvoljeno ubijanje igraca ispod ranka 20, mada to za nase trejdere nista posebno ne znaci jer brzo prelaze taj rank i samim tim postaju legalna meta. Inace respektabilni klanovi gledaju da ne obaraju ispod 40 sto nije uvek pravilo...

Citat:
bladerunner kaže:
Inače nije loš ni predlog da se obustavi prijem regruta dok se ne sredi situacija sa serverom i dok se ne istreniraju sadašnji regruti... Niko ne zamera, bar ne naglas, starijim članovima to što im je zanimljivije da učestvuju u npr. EPVP Zoni i da se bore za rang na serveru... S te tačke gledišta mnogo je zgodnije uzimati regrute u grupama, trenirati ih, pa posle bude i više ljudi koji će da se brinu o novim regrutima...

@Ostali

Hvala na savetima, okačite ih na Tips & Tricks.
Nista se ne sekiraj Blade, ima nas dosta koji ce rado pomoci regrutaciju bez obzira sto ih nekad izdaju zivci .To spada u primarni interes klana i tome se mora odgovoriti uvek i svuda u Siriusu.

@MAD i Ostali
Sve predloge pamtimo i obavezno ce se preci kao teme na sledecoj sednici Konzilijuma.
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 1:47   #1790
Dr Zoidberg
Starosedelac

Član od: 6.1.2007.
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka

Eto vidim ja komentarise te tu o novim regrutima
Pa eto ako zelite da se ja predstravim
Usao sam u klan pre neki dan, i da se zahvalim svima onima koji su mi pomogli da se sto pre otarasim smorenog grinda kredita
E sada ovih dana mi je neka frka oko skole i svega tako to pa i nemam nesto vremena za komp
Ali popravice se pa ce biti bolje
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 1:57   #1791
marko3581
Član

@Svetac
Hvala na podrsci!
I da,imali su na umu bas tako striknu definiciju.Desavale su se takve situacije koje sad necu da navodim jer bi prelazilo u prepucavanje,sto mi nije namera.
Ok,nov si,videces vremenom.
Nema glagol morati u ovome nikakve veze niti moji problemi za doticni(prema kome nemam ama bas nikakv problem(i to ti mogu pojasniti...,bas sam se danas nesto raspisao )).Ti na ovo gledas sasvim iz drugog ugla,a meni je stalo da to izmenim.

Poslednja ispravka: marko3581 (7.2.2007 u 2:21)
Stara 7.2.2007, 2:08   #1792
madsrdjan
Član

Član od: 2.3.2006.
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka

Citat:
Dr Zoidberg kaže:
Eto vidim ja komentarise te tu o novim regrutima
Pa eto ako zelite da se ja predstravim
Usao sam u klan pre neki dan, i da se zahvalim svima onima koji su mi pomogli da se sto pre otarasim smorenog grinda kredita
Eto ovo je fino od covjeka. Nisam ga nikada sreo niti sam znao za njega ali sad znam i to je ok.
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 3:38   #1793
marko3581
Član

Marko vs. LIMAN
Stara 7.2.2007, 6:12   #1794
Svetac
Član

Lightbulb Re: Freelancer

@Marko
sad sam skinuo filmchicc,
i mislim da je odlichna ideja.... ali si isekao kraj ))
I dalje imash moj potpis i podrshku ali smatram da nijedan pravilnik ne sluzzi za ukras
@Blade
kvaka 22 > Chim imash 1 milion i AT automatski si iznad 30 ranka a kamoli 20.... samim tim i validna meta... A DTA ima i obichaj da ne poshtuje ni lvl 20...
@Dr.Zoidberg
Pozdrav, dobrodoshao!
@lukavi plan ala Boldrik
I, shta mislite? a?a?a?A?
@regrutacija
Pade mi napamet.... Kako stojimo sa bankama?
Zar ne bi bilo OK da se regrutima daje oruzzje i oprema iz banke(ili bar tezze raspolozzivi delovi), sa obavezom da nakon odredjenog vremena vrate oruzzje, stitove i upgrade x2?
Mislim da je to korektno....
@arghhh
Kako me je Toxin izradio... tukli smo se kod Alex kapija i skinem mu skoro sve i tachno sam znao da cce da odradi F1 foru, i kada ju je napokon odradio, namestio sam se kod mesta gde je bio... samo sam se prerachunao za 2-3 metra ... lik se sponovao iza mene ..... i arghhh eto mene u EFZ-u nazad

Poslednja ispravka: Svetac (7.2.2007 u 6:47)
Stara 7.2.2007, 6:22   #1795
marko3581
Član

Nije full verzija,30 sekundi samo snima,zar sumnjas u konacni ishod .
Banka i jeste prvenstveno namenjena da daje oruzije regrutima,ali se to ne praktikuje.To je delom i moja krivica.
BTW Nice fighting tonight.

@DR.Zoidberg
Welcome to the jungle!
Stara 7.2.2007, 6:45   #1796
Svetac
Član

Citat:
marko3581 kaže:
Nije full verzija,30 sekundi samo snima,zar sumnjas u konacni ishod .
Banka i jeste prvenstveno namenjena da daje oruzije regrutima,ali se to ne praktikuje.To je delom i moja krivica.
BTW Nice fighting tonight.
1. ---------www.softex.meganet.lt------------ je jedan od onih, lepih, sajtova sa vestima i diskusijama o novim izdanjima svih znachajnijih ili korishccenijih programa, koji eto, igrom sluchaja daje i linkove ka rapidshare-u i ostalim slichnim file sharing serverima, gde se, eto, pukim sluchajem, nalaze mozda i crackovane edicije, a, eto, ponekad, i serijski broj zajedno u arhivi sa programom ....
2. Heh... Banka, banka, banka!!!!! BRE!
3. Hvala, takodje
Stara 7.2.2007, 10:07   #1797
toshica
Član

Član od: 5.7.2006.
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica

Citat:
Svetac kaže:
Pade mi napamet.... Kako stojimo sa bankama?
Zar ne bi bilo OK da se regrutima daje oruzzje i oprema iz banke(ili bar tezze raspolozzivi delovi), sa obavezom da nakon odredjenog vremena vrate oruzzje, stitove i upgrade x2?
Mislim da je to korektno....
Pa banka je bas tako i zamisljenada radi Ali ne radi jer se svi pravimo blesavi.Svaki clan je duzan da mesecno calne kes nesto kao clanarina i da oruzije i opremu koju je dobio iz banke vrati u sto mogucem roku( ne duplo nikako neka vrati samo ono sto je uzeo) ili daje plati da bi banka mogla da nabavi novu itd itd. E sad problem je nastao u tome sto nikad nemogu da se poklope zvezde kad je ko na serveru, pa iz tog razloga ne funkcionise, pa smo na zadnjem satanku razmatrali neke ideje o tome kako da to unapredimo da to profunkcionise kako tako i da se svi toga pridrzavamo koliko je to moguce.
Tako da videcemo sta ce se zbiti
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 10:58   #1798
dejan_osipaonica
Član

Član od: 6.11.2006.
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 121 puta na 69 poruka

Usao sam sinoc na server i prebacio prvi milion (za dalje ne pitajte sve ce biti posteno) gde ima da se kupi onaj veliki transport ship (koji sistem)?
Zasad bi da budem malo frelancer kasnije videcemo....
Pozdrav svima od Tutor
dejan_osipaonica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 14:47   #1799
loki
Član

Član od: 16.11.2006.
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki

Pozdrav svima!Samo da vam javim da napustam klan(moze se reci da i nisam bio u njemu)Razlog je sto sam smorio sve,a i sebe ponajvise.Od mene nece zasigurno biti neki veliki PVP-as,tako da nije neki gubitak.Nisam izgubio interesovanje za Freelancer,samo necu da smaram ljude i da sramotim klanHvala vam svima.
Milch@
One pare zadrzi,ili pomozi nekom kao sto si i meni pomogao.THx za sve.
Svet@c
Hvala i tebi na pomoci,ako nesto nades,javi mi ipak.
Ako se budem jednom osecao dostojnim da budem u klanu,javicu vam se.Che
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 15:47   #1800
Dr Zoidberg
Starosedelac

Član od: 6.1.2007.
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka

Ajde pa srecno sada

A to ako nisi neki igrac, stekne se to vremenom
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
4s squad, freelancer

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer mmn2911 Simulacije vožnje 63 14.7.2013 9:52
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Novi Freelancer ? Psychon@ut Simulacije vožnje 19 26.6.2006 10:30
Freelancer laserjat Tekstovi u SK 2 22.5.2006 2:07

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:06.