Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.1.2007, 12:54   #1641
>4S_SQUAD<>ULTRA<
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Hrvatska, Osijek
Poruke: 201
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku >4S_SQUAD<>ULTRA<
Određen forumom Re: Freelancer

LJudi, Sve Najbolje za Blagdane!!!!
POZZZ
>4S_SQUAD<>ULTRA< je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2007, 22:32   #1642
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Zbog necega se ne moze konektovati na server .Lan se i ne pojavljuje mada je Ip ostao isti,a kad pokusavam preko neta,dobijam one poruke,kao server je ofline i da dugo traje konektovanje i ESC. Bio je offline jedno pola sata,ali na Voidu pise da je online i sad se i vidi,ali ne moze se konektovati.Sta je ovo,zna li neko mozda.Jedna preporuka.Ni za zivu glavu nemojte piti absint,od toga covek poludi . Hristos se rodi,sretan bozic svima.
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 0:13   #1643
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
loki kaže:
Zbog necega se ne moze konektovati na server .Lan se i ne pojavljuje mada je Ip ostao isti,a kad pokusavam preko neta,dobijam one poruke,kao server je ofline i da dugo traje konektovanje i ESC. Bio je offline jedno pola sata,ali na Voidu pise da je online i sad se i vidi,ali ne moze se konektovati.Sta je ovo,zna li neko mozda...
Znam ja:

Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 8:31   #1644
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
Doncha kaže:
Znam ja:

4/5750/screen1641qc4.png[[IMG]http://img444.imageshack.us/img44/IMG]
Ali ja jos uvek ne znam ,nista nisam uradio.Ne secam se stvarno sta je bilo pre toga,ali i nisam bio izbacen koliko se secam,samo se nisam mogao prijaviti.Ali da sam varao,to nije istina.Sta da radim sad.

Poslednja ispravka: loki (8.1.2007 u 8:47)
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 9:28   #1645
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Najvise mi je krivo sad ,kad sam video u Donchinom postu da sam banovan sa serwera zbog varanja,a nikad nisam koristio chetove cak ni u singleplayu .Uzeo sam 5 dana god da igram Freelancer,i eto.Ako je neko baksuz,to sam ja.Bas mi je dobro pocela nova godina.Pisao sam i na Void,ali dosta slabo stojim sa engleskim pa ne znam da li ce me neko razumeti.Nista,ako ovo ostane sta cu bilo mi je drago sto smo se malo druzili.Ali budite sigurni u jednoJA NISAM VARAO
Na Voidu sam se registrovao kao lokiv,i postavio sam i ovaj Donchin screenshot ovako 4/5750/screen1641qc4.png[[IMG]http://img444.imageshack.us/img44/IMG]ne znam da li valja.

Poslednja ispravka: loki (8.1.2007 u 9:44)
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 9:40   #1646
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
loki kaže:
Najvise mi je krivo sad ,kad sam video u Donchinom postu da sam banovan sa serwera zbog varanja,a nikad nisam koristio chetove cak ni u singleplayu .Uzeo sam 5 dana god da igram Freelancer,i eto.Ako je neko baksuz,to sam ja.Bas mi je dobro pocela nova godina.Pisao sam i na Void,ali dosta slabo stojim sa engleskim pa ne znam da li ce me neko razumeti.Nista,ako ovo ostane sta cu bilo mi je drago sto smo se malo druzili.Ali budite sigurni u jednoJA NISAM VARAO

Polako zemljace kud si krenuo niko i ne tvrdi da si ti varao,a ima ovde ljudi koji znaju engleski i koji ce to da srede najverovatnije je to neka greska i to se desava (mora nesto da sa tvojom opremom nije bilo u redu i zato te je server banovao) i bez tih krokodilskih suza nego dizi glavu gore i u borbu.

Sto se tice onog posta na Voidu prvo trebao si da se registrujes kao m-che(bez oznake klana) ili kako vec bese, drugo u samom postu si trebaao da se predstavis sa svojim klanskim oznakama(da znaju ko si i sta si) a valjda ce se snaci sto se one slike tice posto je nisi linkovao
I jos nesto GDE TI JE UNIFORMA VOJNICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (avatar i cin)

Poslednja ispravka: toshica (8.1.2007 u 10:06)
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 11:51   #1647
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
toshica kaže:
Polako zemljace kud si krenuo niko i ne tvrdi da si ti varao,a ima ovde ljudi koji znaju engleski i koji ce to da srede najverovatnije je to neka greska i to se desava (mora nesto da sa tvojom opremom nije bilo u redu i zato te je server banovao) i bez tih krokodilskih suza nego dizi glavu gore i u borbu.

Sto se tice onog posta na Voidu prvo trebao si da se registrujes kao m-che(bez oznake klana) ili kako vec bese, drugo u samom postu si trebaao da se predstavis sa svojim klanskim oznakama(da znaju ko si i sta si) a valjda ce se snaci sto se one slike tice posto je nisi linkovao
I jos nesto GDE TI JE UNIFORMA VOJNICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (avatar i cin)
E pa ja sam mislio da tek posto uradim sve kilove cu smeti da sredujem te zavrzlame(uzgred i ne znam kako treba)oko oznaka.Ali sad vec mislim da ima previse problema samnom,ne bih voleo da vas smaram.Jbmg,i nisam neki veliki fajter pa da se oko mene ovoliko angazujete
.U svakom slucaju hvala vam.
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2007, 18:00   #1648
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Naravno da ćemo se boriti za svakog svog pilota Loki. Eto sad je stvar sredjena i možeš nazad na sakupljanje ubistava.
Ako imaš problema sa engleskim jezikom slobodno se uvek obrati bilo kome od nas - rešićemo stvar.
I inače je server ovih dana nešto poludeo, petljaju nešto oko FLAC-a, pa banuje sve živo. Ti si, eto, nekako imao mali višak baterija!
Sad - nazad na posao, vojniče!
Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 0:08   #1649
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
Doncha kaže:
Naravno da ćemo se boriti za svakog svog pilota Loki. Eto sad je stvar sredjena i možeš nazad na sakupljanje ubistava.
Ako imaš problema sa engleskim jezikom slobodno se uvek obrati bilo kome od nas - rešićemo stvar.
I inače je server ovih dana nešto poludeo, petljaju nešto oko FLAC-a, pa banuje sve živo. Ti si, eto, nekako imao mali višak baterija!
Sad - nazad na posao, vojniče!
Bas sam bio na serweru kad je Admin najavio da ce serwer da ode ofline zbog radi instaliranja novog anticheter softvera.Posle toga sam ja ejektovan ,ali nisam bio jedini.Ja sad mogu redovno da igram samo sabajle,i to od 6-1oh,uvece nema teorije.Ali se trudim iz petnih zila.Vec sam instalirao i neki inter optimizator,cFoss ali mi je samo napravio pometnju.Jbmga,ovaj wireless je cist promasaj,barem ovde kod nas.A sto se engleskog tice,razumem ja sve zivo i govorim onako indijanski,ali pisanje mi ne ide.Iskomplicirali su taj njihov pravopis tako,da je to cudo bozije.Steta sto nisu imali Vuka da im objasni foru .Hvala vam .
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 1:17   #1650
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ljudi, vratila nam se Pcelica, isprašila npc-jeve, pomogla Toshi i meni u borbi protiv Sindikalaca u Delti i odmah dobila čin.

Svaka čast Maja!
Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 0:55   #1651
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Samo da vas obavestim da imamo novog regruta >4S_SQUAD<>SHA<,obavio je trgovinu i kupio anubisa mk2 te opremio .Taman smo to obavili kad puce server jadni server celo vece se mucio

Ipak se vratio server pa sam ga odveo u nom1 da roka npc

Obratite paznju i na svetac1 njemu smo STUKA i ja sinoc pomagali oko AT i tradea,mozda i on bude hteo u 4S

Poslednja ispravka: LIMAN (12.1.2007 u 1:59)
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 1:25   #1652
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Kazem ja da sam retki baksuz Poslepodne mi je isao nett ko lud,uradio sam sve egzekucije i krenuo pare da zaradim kadli puce serwer (sad tu moram da kazem hvala bogu da je to bilo, a ne ono od pre neki dan)Kakav sam nervez,odmah sam pomislio da su mi nasli neki visak opreme i sutnuli.Uglavnom imam sto i kusur kilovaRegistrovao sam se na Voidu kao M-Che i probao da ubacim klansku oznaku ali zasad imam samo neku sarenu kocku.Sinoc sam procitao 23 strana tu na sk,(vrlo zabavno,moram da kazem)sutra cu da procitam resto i sredicu one oznake. A da,Milcha rules!!!
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 13:16   #1653
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Danas sam probao PVP sa Amokom iz Dta Sacekao me je kod Jump-a za NT,i otpozadi me sastavioali sam prosao kroz jump .U povratku sam ga primetio i napao,i skinuo sam mu dosta ali me je na moju sramotu razbio.Lepo sam mu rekao GF,a on nista.Posle mi je link puko i blesavi provajder me nije pustio gore pola sata,kao invalid paswort i itdmada bi me opet razbio,jer je bolji. Gde ima nesto o pravilima PVP a,mislim kad,koliko njih mogu napasti jednog i te stvari.Npr,juce nisam smeo da napadnem jednog koji se makljao sa nasim(pirat) jer nisam znao da li je to po ps-u.I dok sam ih gledao,onaj me razbuca Mislim necu da napravim nesto sto je protiv pravila i to me zeza. A,i sta mu toznaci,gf(go forit,ili tako nesto)Pozz
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 17:32   #1654
>4S_SQUAD<>ULTRA<
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Hrvatska, Osijek
Poruke: 201
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku >4S_SQUAD<>ULTRA<
Određen forumom Re: Freelancer

Kad netko ima ispred ili iza imena [R], znaci da je ROGUE, oprez s njima, jel ce vam se desit to iz prethodnog posta!!
GF = good fight
no kad se sa PVP-as sa STUKOM, onda ti to znaci GREAT FIGHT

POZZZZZZZZZZ
>4S_SQUAD<>ULTRA< je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 21:20   #1655
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Ajd da pitam jos nesto i necu vise .Da li vi imate problem sa prelaskom iz sistema u sistem?Kad cekiram u nekom sistemu cilj lepo mi se pojavi marsruta,ali cim predem u drugi sistem i kliknem na go too,ili wpoint2 zabije me u jumgateovo d..e,tj nazad odakle sam dosao.Presao sam skoro sve sist uzduz i popreko,ali u ovim novima mi se ne pojavljuje nijedno mesto gde sam bio.Vec sam postao pravi kartograf,crtam tu mape na kilo.Ako je i vama isto,onda ok.A i grupisanje sa nekim mi ne radi kao treba.Kad se grupisem,klik na kolegu,f4 i on krene a ja ostanem i okrecem se ko lud u mestu.I transfer mi ne radi kako treba.Ja acept i dokujem se u bazu .Da nema neki patch koji ja nisam instalirao u multiplay.OOr sam samo smotanImam i mod,I comodites zakrpu,ali zasigurno nemam nesto.Nemoj da mi neko tu napise MOZAK.

Poslednja ispravka: loki (13.1.2007 u 13:22)
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 22:07   #1656
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Pozdrav. Zanima me sta mi treba da bih igrao Freelancer u multiplayeru, koja brzina, patchevi, serveri i slicno. Bio bih stvarno zahvalan na odgovoru
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 23:28   #1657
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
NikolaT kaže:
Pozdrav. Zanima me sta mi treba da bih igrao Freelancer u multiplayeru, koja brzina, patchevi, serveri i slicno. Bio bih stvarno zahvalan na odgovoru
Pozdrav Nidzo!
Brzina tvog interneta je svakako vazna ali i ne odlucujuca. Mozes igrati na dial-up-u ali je svakako bolje na nekoj naprednijoj tehnologiji.

Sto se tice servera, imas ih dosta ali svaki trazi posebne uslove za pristup kao sto je instaliranje nekog moda ili pak igra bez ikakvih modova dok neki traze instaliranje pojedinih anti-cheat programa...za svaciji ukus ponesto..

Koliko mi je poznato izasao je samo jedan patch ali svi pretezno koriste
original, dakle vezija 1.0...
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2007, 21:24   #1658
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer


Od danas samAirman!!!Hvala vam svima na podrsci i pomoci.Sretna vam Nova Godina. da se.
Pih,bio sam.NPc-i su mi pokrali svo oruzlje.Svasta..

Poslednja ispravka: loki (14.1.2007 u 0:59)
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2007, 12:43   #1659
Milcha
Novi član
 
Član od: 27.11.2006.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Chestitam Che ako te budu dirali iz tog Clana NPC` sad si u Clanu pa nam se javi da sredimo zajednickim snagama. Savetovao bih ti da zapises svoj account ID i da probas da reinstaliras freelancera ali i da skines mod void koji je poslednji izasao i mod manager pa da prestane da te zeza vise a ako te bude i tad zezalo onda probaj da nadjes neku drugu verziju FL pa nju instaliraj. Nemoj da zaboravis da sacuvas Account ID jel bez njega neces moci da udjes na svog lika.


Srecna svim Pravoslavnim vernicima Srpska Pravoslavna Nova Godina
Milcha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2007, 18:25   #1660
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Pridruzujem se Milchinim cestitkama!!!

Takode zelim da iskoristim priliku da ponovo cestitam i pozdravim nove punopravne clanove >4S_SQUAD<: Coca-Nicolu, Nenadyusa, Ro@dRunnera, M-Chea, i sada SHAa
Ovde sam prestao da objavljujem promocije kako bih izbegao visak spama te njihove promocije pogledajte na VOID-u.

Takode zelim da iskazem dobrodoslicu nasim sadasnjim i buducim regrutima,
Svecu i ostalima!
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
4s squad, freelancer


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer mmn2911 Simulacije vožnje 63 14.7.2013 9:52
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Novi Freelancer ? Psychon@ut Simulacije vožnje 19 26.6.2006 10:30
Freelancer laserjat Tekstovi u SK 2 22.5.2006 2:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com