Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2008, 22:40   #1
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Talking Dobar PVE free mmorpg

Prica kaze vako: Pre mesec i nesto resih ja da po prvi put u zivotu probam mmorpg. Posto nenoramlno nemam para za WoW, krenuh da trazim neki free mmorpg.Prijatelji mi rekose da probam Last Chaos i ja probam i u pocetku mi se svidi, ali je vrlo brzo postalo veoma zamorno i dosadno ( po ceo dan koljes neke orkove i zmajeve, da bi na kraju shvatio da ti fali jos 60% exp do sledeceg lvla, i onda se pojavi neki pametan lik koji te sa dva udarca posalje u vecna lovista). Resih da probam neku drugu igru, krenem sa prelistavanjem SK foruma na temu free mmorpg, i nadjem nekolio (tada sam mislio) interesantnih igrica. I tako ja krenem da skidam, Silkroad, Perfect World, ArchLord .... i ni jedna od ovih igrica mi se ne svidi.

Znam da je uvod malo duzi ali, moje pitanje bi bilo dali postoji neki free mmorpg ( sem GW, skupljam pare da kupim, ali nikako da skupim), koji ima dobar PVE, odnosno neku dobru pricu i kvestove ,a ne neke glupe kvestove tipa idi do Pere i pitaj ga sta pije.
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2008, 23:54   #2
Ivan452
Veteran
 
Član od: 25.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 772
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 189 puta na 152 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan452
Određen forumom Re: Dobar PVE free mmorpg

Generalno mmorpgovi su izmisljeni zbog PvP-a iz tog razloga u wow-u postoji emote /spit i gnomovi sa rozom bojom kose

Ja sam probao sledece:
- WoW
- Guild Wars
- Lineage 2(na privatnom)
- Perfect World
- FlyForFun
i jos par komada kojima ni ime nisam zapamtio...

I u ni jednom nisam video nesto posebno mastovito osmisljen PvE, realno niko nista nije izmislio pored donesi mi toliko toga, ubij ovoliko ovoga.
Jedino eto Guild Wars po meni malo tezi ka toj strani jer te primorava da budes u grupi a to naravno daje poseban osecaj u igrici. Znam o GuildWars privatnim serverima, ne znam kojeg su kvaliteta...
Ono sto bih ti preporucio da uradis ako bas volis da se uzivis u pricu i napravis tako neki alternativni svet jeste da izaberes neku koja ti se svidja...formiras neku alijansu, guild, clan ili sta vec sa nekim mastovitim igracima i ubacite bacite malo veci akcenat na RP u MMORPG

*cisto da budem jasan da mi ne obrisu poruku
Da bi igrao GW na privatnom serveru zakonski bi trebao da posedujes original. Dok za WoW i L2 to nije potrebno.
Ivan452 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 8:20   #3
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dobar PVE free mmorpg

Veoma sam zbunjen, ali ti puno hvala na odgovoru/
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 15:40   #4
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Dobar PVE free mmorpg

Hm...ajde pre nego sto bilo sta kazem da se jos malo upoznam sa tvojim problemom...elem kad si skinuo recimo SilkRoad i Perfect World i probao ih koliko vremenski si proveo online i dokle odnosno do kog nivoa si stigao recimo konkretno u Perfect Worldu? Sta si sve uspeo da zapazis i sta ti se konkretno sem kazes grinda jos nije svidelo?
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 19:05   #5
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dobar PVE free mmorpg

U Perfect Worldu sam stigao do 30 lvl a. A sto se drugog dela pitanja tice, ne svidja mi se to sto vremenom igranje postaje dosadno. Non stop klanje raznoraznih karakondzula, ako nadjes nekoga za party makljazu i to je to. Nadam se da me razumes. A kao sto sam na pocetku rekao prvi put se srecem sa igrama ovog tipa i moguce je da ja nisam lepo ukapirao mmo igre.
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 21:00   #6
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Dobar PVE free mmorpg

Aha...kontam...e pa ovako..sama poenta igranja mmorpg (u vecini slucajeva!) je gradjenje karaktera za kasnije PVP, PK ili TW okrsaje (konkretno za PW), a uporedo sa tim ide i neka mrsava prica koju kao pratis. Dakle slicnosti sa offline rpg igrama ima vrlo malo ili ni malo. Jednostavno nije isto i nije cilj isti. Pretpostavljam da si odigrao brdo offline rpg igara i nagledao se svacega lepog u njima ali ti jednog dana dozlogrdilo jer svi ti protivnici nisu zivi nemaju svest i otprilike uvek znas sta ce da urade i da ces da ih lako savladas. Pozeleo si online rpg i kad si probao razocarao si se jer tu nema price kakve se srecu u offline igrama. Bedak! Ali nije..u PW si stigao do 30 lvl...taman si krenuo da igras...tek si da tako kazem iole upoznao svet oko sebe, mogucnosti i svog karaktera i ti odustanes. Da li si i koliko puta usao u okrsaj sa nekim igracem? Narocito ako je drugacija klasa od tebe? Ne postoji takva satisfakcija kao kad svojom vestinom kao vizard recimo savladas varvara koji ima 5x vise helta i snage od tebe. Prica i questovi su ovde samo sporedna stvar. A jos su tu i TW sa drugim gildovima, zajednicke instance, bossovi, potraga za materijalima, proizvodnja, trgovina, druzenje itd itd...nista od toga nema u offline igrama. A sto je najbolje od svega...sve je besplatno! PW je zasad jedan od boljih igara takvog tipa. Svaka preporuka sa moje strane!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji dobar (free) mp3 plejer za Nokia 6600? ZoNi Programi za mobilne telefone 9 7.1.2009 16:39
Dobar free program za kompresovanje videa... Wastelander Aplikativni softver 6 7.8.2008 12:28
Free MMORPG za ljubitelje patuljaka! DragonMage Mrežne igre 9 31.12.2007 16:29
Dobar free program za ubrzanje konekcije? Wastelander Aplikativni softver 3 7.8.2007 16:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com