Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > 3D radovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

3D radovi Radovi korisnika iz oblasti 3D grafike, kao i video radovi...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2006, 19:34   #501
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
bobi kaže:
Jos samo da izmodelujes i teksturises japanku, njenog muza i ljubavnicu, da ih lepo rigujes, da ih izanimiras, sa particlesima da napravis krv, da izmodelujes noz...
Ah... vec imas noz...
E ludnica... pa šta ti misliš da sam ja - HUDINI? Tačno bi ceo život proveo za kompom praveći tu scenu... a možda i više
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 19:55   #502
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

E covece nemoj da ***** radi tu scenu cekamo update. Dokle si stigao,
Nemj da ti padne na pamet da odustanes
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 20:44   #503
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: 3D Galerija

@GOKSIMASTER: Usi su ubedljivo najteze. Bobi bas kao sto kazes i ti si 100% upravu jer iza sebe imam najmanje 10-ak glava i mogu ti reci da ni sa jednom nisam bio zadovoljan. Bez uvrede za neke koji postuju ovde radove, ali za modelovanje je ipak najteze modelovati bica (ljude, zivotinje, cudovista...), i koliko sam primetio takvih radova ima najmanje. Svi postuju neke puske, kucice...itd. Dajte nesto originalno (oni leteci tanjiri su super ). Ali ipak sve je 50% posto lakse nego izmodelovati nego coveka. Stoga imam jedno pitanje: da li bi ste hteli da otvorimo novu takmicarsku temu gde bi svima koji ucestvuju bio zadatak da izmodeluju sebe (odredimo, rok pravila,, a za nagradu se dobija reputacija od ostalih ucesnika). Ko je za,neka kaze Da!
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 21:01   #504
Lucic Nemanja
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 76 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lucic Nemanja
Određen forumom Re: 3D Galerija

Ja sam za DA!!!!Ali ne racunajte na mene u tom takmicenju.Jos ja moram da ucim da modelujem.Evi sad cu jos malo da okacim scenu svog prvog coveka.Naravno lice mu je prekriveno maskom
Lucic Nemanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 21:31   #505
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: 3D Galerija

E no more mister nice guy. Pretvoriste ovu temu u parodiju bre.

Imash iza sebe desetak glava - A pojma nemash kako glava treba da lizgleda( anatomija 101 )
Pa jos hoces takmichenje

Lepo rekoshe manijak i Bobi - Potrebno ti je podoosta vezbe da bi napravio glavu koja izgleda kao glava - a ne kao genetski modifikovani pasulj. A to su rekli posle uvida u tvoju "ekspertizu".

Sedni ti lepo pa -jedno par godina - Pa onda kad budesh bio actualy dobar- if ever - Izazivaj iskusnije( i bolje) na takmicenje.

Ovo je majke mi the Boldest izjava koju sam ja video na ovom forumu odkako sam ovde.
Citam citam i trudim se da ostanem ozbiljan al kad je previshe, previshe je.


Bre ljudi sve hocete preko noci. Naucili da palite i gasite max juche -a danas hocete takmicenje - a sutra vec da radite za ILM??- Pa kad vam neko kazhe da ne valja ono sto ste uradili - Vicete na sav glas. Kao da ste ko zna sta

E pa ILM ne prima bez 12 god iskustva.

Ajte za pocetak - PROCENITE SVOJE MOGUCNOSTI I ZNANJE REALNO
Pa onda se ponashajte u skladu sa tim + budite fini ako hocete pomoc.

+ Ova tema je za VIP radove - Ako hocete tutorijale otvorite novu.( ili postujte u tutorijal temama)
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 22:19   #506
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
nesonjacc kaže:

Lepo rekoshe manijak i Bobi - Potrebno ti je podoosta vezbe da bi napravio glavu koja izgleda kao glava - a ne kao genetski modifikovani pasulj. A to su rekli posle uvida u tvoju "ekspertizu".
ovo je najbolja izjava koju sam do sada cuo jos se cepam posle 2 minuta

A sada ozbiljno bilo bi lepo da se organizuje takmicenje (vec sam jednom predlozio). Ozbiljno vam kazem to bi bio naj. nacin da neko bolje savlada max ili mayu (za lw tesko ). Jer dok radite rad drugi vam sugerisu i predlazu sta da radite, mislim da bi bilo bolje tako da radimo neku odabranu temu nego neko da samo radi pejzaze neko oruzije itd.
Koga bi trebalo kontaktovati za ostvarenje ove ideje, Oluju

Nego sto se tice ilm-a kako znam svi rade u mayi a za 12 god bas nisam stigao, cuo sam za pricu da im jedna zenska koja trenutno radi tamo prvobitno bila cistacica, naime jedne noci je ostala da posmatra namestanje scene za rendering i zainteresovala se . Kasnije se ispostavilo da joj to lezi, zavrsila je kurs ili je naucila od zaposlenih i eto ti.

modifikovani pasulju
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 22:40   #507
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

Takmicenje vec postoji 4. SK wallpaper konkurs
Eto idealne prilike za sve pocetnike, a i one koji po malo znaju da okusaju svoje znanje i kreativnost u pravljenju ultra, hi, 3D na kvadrat, power operativnog sistema.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 22:48   #508
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
nesonjacc kaže:
E no more mister nice guy. Pretvoriste ovu temu u parodiju bre.

Imash iza sebe desetak glava - A pojma nemash kako glava treba da lizgleda( anatomija 101 )
Pa jos hoces takmichenje
Nevidim u cemu je problem organizovati forumsko takmicenje. Ti pricas kao da bi ja tamo vodio glavnu rec.
Citat:
nesonjacc kaže:
Lepo rekoshe manijak i Bobi - Potrebno ti je podoosta vezbe da bi napravio glavu koja izgleda kao glava - a ne kao genetski modifikovani pasulj. A to su rekli posle uvida u tvoju "ekspertizu".
Zar ja nisam to potvrdio?
Citat:
nesonjacc kaže:
Sedni ti lepo pa -jedno par godina - Pa onda kad budesh bio actualy dobar- if ever - Izazivaj iskusnije( i bolje) na takmicenje.
Po ovom postu ti takmicenje ocigledno ovako shvatas:'Dolazi jedan lik, profi modeler, organizuje takmicenje, pobedi, i kaze svima: Vi nemate pojma, glupi ste ko q zato sto sam vas pobedio!' Da li je u tome svrha?
Citat:
nesonjacc kaže:
Ajte za pocetak - PROCENITE SVOJE MOGUCNOSTI I ZNANJE REALNO
Pa onda se ponashajte u skladu sa tim + budite fini ako hocete pomoc.

+ Ova tema je za VIP radove - Ako hocete tutorijale otvorite novu.( ili postujte u tutorijal temama)
Ko je spomenuo tutoriale??? I u ostalom na kraju posta, da kazem jos jednom: Ja sam pitao da li neko zeli da se organizuje takmicenje, nisam otvorio novu temu i rekao: 'Aj sad,da vidim ko ce da napravi bolju glavu od mene koju sam ja inace uradio za pola sata'
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 22:48   #509
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

E sada stani malo kakvim se radovima bavi to takmicenje gledao sam pre se valjda radila pozadina za o.s ali ja pricam o nekim naprednim temama kao na primer izgrada character prevoznih, sredstava , pejzaza, kuca razlicitih scena
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 22:49   #510
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: 3D Galerija

Pa ustvari u ILMu su manje vishe konzervativni - I dalje se drze koliko mogu starih dobrih minijatura, i tradicionalnog FXa Mada polako i na njih utiche ova moderna tehnologija.

Tako da najveci deo ILMa cine: miniature, compositing , and special effects departmenti - Koji nemaju potrebu za Mayom.
Sto ce reci daleko od tog da svi rade u Maya-i. U Mayi radi samo deo digital departmenta.( to ne bih mogao da osporim)

A - cistacici se posrecilo. + Imala vezu + Mnooooogo talenta.( mozda nije volela pasulj )

A sto e pasulja tiche - Pa sta mogu kad mi ona glava lichi na genetski modifikovani pasulj) -
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 22:56   #511
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
GOKSIMASTER kaže:
E sada stani malo kakvim se radovima bavi to takmicenje gledao sam pre se valjda radila pozadina za o.s ali ja pricam o nekim naprednim temama kao na primer izgrada character prevoznih, sredstava , pejzaza, kuca razlicitih scena
Pa jesam dao link? Ne teras me valjda da ti prepricavam?
Elem, ako imamo slab odziv i za ovo takmicenje (u kojoj je dozvoljeno koristiti bilo koji 2D/3D program), sta mislis koliko bi se ucesnika javilo za specijalizovano takmicenje u nekom od 3D programa?
Radite vi future OS, neka zazivi takmicenje sto vise, pa tek onda mozemo da predlozimo Oluji da tema bude pejzaz ili nesto drugo.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 23:02   #512
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
bobi kaže:
Takmicenje vec postoji 4. SK wallpaper konkurs
Eto idealne prilike za sve pocetnike, a i one koji po malo znaju da okusaju svoje znanje i kreativnost u pravljenju ultra, hi, 3D na kvadrat, power operativnog sistema.
To je druga stvar. Ipak to takmicenje te ogranicava na operativni sistem (mozda bih konkurisao ali iskreno nemam ni jednu ideju i smatram da je tesko prikazati operativni sistem preko samo jedne slike). Za ovo nam niko ne garantuje da ce slika pobednickog rada biti u SK (to sve zavisi od uspesnosti takmicenja i volje urednika da je objavi). Ali ovde se lepo dogovorimo sta hocemo da modelujemo i napravimo takmicenje. A ne onako iz cista neba nova tema: 'Kako zamisljate postere buducnosti '. Ako ljudi nemaju inspiraciju, kako mogu da naprave nesto a da bude kvalitetno? (seti te se konkursa 'Kompjuter 2046'). A ovako barem po meni mislim da svako od modelera moze da zamisli kako bi izgledao da je 3d karakter. Samo je pitanje da li on to moze da napravi. Zato sluzi takmicene, da se vidi ko bi to najbolje uradio, da se neko malo posavetuje i da to bude neko novo iskustvo u kome mozemo steci neku predstavu o drugima.
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 23:05   #513
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

E a da ponudimo nagradu od 100 evrica pa da vidimo koliko ce ih se javiti a mi uvek osvajamo prvo mesto zahvaljujuci sudiji manijak
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 23:26   #514
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
GOKSIMASTER kaže:
ali ja pricam o nekim naprednim temama kao na primer izgrada character prevoznih, sredstava , pejzaza, kuca razlicitih scena
E ovo vec postaje tragikomicno/ Lepo je sto ti imash zelju da se dokazujesh( sta radi ego coveku) - Ali pogledj malo ove forume( 3d deo) - I videces da se ovde uglavnom uce osnove.

Prvo generalno ima malo ljudi koji se bave 3dom ovde + josh se i povecava priliv apsolutnih novajlija => ne bacaj ljude u vatru naprednih tema kad oni josh ne znaju ni osnove

+ Da bi takmicenje imalo smisla( i da ne bi izgledalo kao izlozba radova osnovaca) - Pozeljno je da ljudi prevazidju stadijum modeliranja Genetski modifikovanog pasulja i slicno.
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 23:26   #515
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
Stevvan kaže:
To je druga stvar. Ipak to takmicenje te ogranicava na operativni sistem
Pa svako takmicenje te ogranicava u necemu. A sto se tice toga da operativni sistem ne mozes prikazati u jednoj slici... pa ti napravi vise slika

Citat:
Stevvan kaže:
Za ovo nam niko ne garantuje da ce slika pobednickog rada biti u SK (to sve zavisi od uspesnosti takmicenja i volje urednika da je objavi).
Ne mogu da govorim u ime SK-a, ali svaki rad koji je do sada pobedio je objavljen. Mislim da ce pobednicki rad i na ovom takmicenju (ja, jel-te ) biti objavljen. Samo ne mora da znaci da ce biti objavljen u sledecem broju, vec nekom tamo...

Citat:
Stevvan kaže:
Ali ovde se lepo dogovorimo sta hocemo da modelujemo i napravimo takmicenje. A ne onako iz cista neba nova tema: 'Kako zamisljate postere buducnosti '. Ako ljudi nemaju inspiraciju, kako mogu da naprave nesto a da bude kvalitetno? (seti te se konkursa 'Kompjuter 2046').
Da se lepo dogovorimo? Jesi li ti ikada organizovao nesto u zivotu i znas li kakav nam je mentalitet?Pa ko ce da ucestvuje u tom takmicenju? Nas, saka jada?

Citat:
Stevvan kaže:
A ovako barem po meni mislim da svako od modelera moze da zamisli kako bi izgledao da je 3d karakter. Samo je pitanje da li on to moze da napravi. Zato sluzi takmicene, da se vidi ko bi to najbolje uradio, da se neko malo posavetuje i da to bude neko novo iskustvo u kome mozemo steci neku predstavu o drugima.
Pa ja prvi ne bih ucestvovao u tom takmicenju, jer ne bih umeo da samog sebe napravim u 3D-u. Ej... samog sebe u 3D-u! Pa crtanje na papiru samog tebe ti je jedna od najtezih stvari u crtanju, a ne da se modelujemo u 3D-u. Takvu smelu temu nisam video ni na velikim stranim forumima posvecenim samo 3D grafici i takmicenjima.

Ljudi, jedva smo ih naterali da otvore i ovaj konkurs, sada treba da imamo obraza da im trazimo nesto levo, pa da i to bude slabo poseceno.
Ajd prvo da se fokusiramo ka onome sta vec imamo.

b.t.w. Operativni sistem moze da bude i tvoj alter ego 3D character, kome naredjujes sta da radi sa file-ovima.
Treba imati samo malo maste.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2006, 0:45   #516
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
nesonjacc kaže:
E ovo vec postaje tragikomicno/ Lepo je sto ti imash zelju da se dokazujesh( sta radi ego coveku) - Ali pogledj malo ove forume( 3d deo) - I videces da se ovde uglavnom uce osnove.

Prvo generalno ima malo ljudi koji se bave 3dom ovde + josh se i povecava priliv apsolutnih novajlija => ne bacaj ljude u vatru naprednih tema kad oni josh ne znaju ni osnove

+ Da bi takmicenje imalo smisla( i da ne bi izgledalo kao izlozba radova osnovaca) - Pozeljno je da ljudi prevazidju stadijum modeliranja Genetski modifikovanog pasulja i slicno.
PA dobro pomogli bi im

E bas cu da uradim o.s ,ima Bil Gates da mi pusi...
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2006, 13:56   #517
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
bobi kaže:
Ne mogu da govorim u ime SK-a, ali svaki rad koji je do sada pobedio je objavljen. Mislim da ce pobednicki rad i na ovom takmicenju (ja, jel-te ) biti objavljen. Samo ne mora da znaci da ce biti objavljen u sledecem broju, vec nekom tamo...
Nisi me razumeo. Mislio sam da to bude kao i bilo koja druga tema. Mi jednostavno postujemo radove nezavisno o SK-a.

Citat:
bobi kaže:
Da se lepo dogovorimo? Jesi li ti ikada organizovao nesto u zivotu i znas li kakav nam je mentalitet?Pa ko ce da ucestvuje u tom takmicenju? Nas, saka jada?
Nevidim zasto ne bismo uspeli da se dogovorimo. Ko hoce, hoce, ko nece, nemora, niko ga netera. Ali ako nas ima 7-8 koji bi to hteli sto da se neorganizuje, Ako nas bude 2-3 *ebiga onda nista. Koliko je ljudi ucestvovalo na do sadasnjim takmicenjima?(Nije bas monogo, a)

Citat:
bobi kaže:
Pa ja prvi ne bih ucestvovao u tom takmicenju, jer ne bih umeo da samog sebe napravim u 3D-u. Ej... samog sebe u 3D-u! Pa crtanje na papiru samog tebe ti je jedna od najtezih stvari u crtanju, a ne da se modelujemo u 3D-u. Takvu smelu temu nisam video ni na velikim stranim forumima posvecenim samo 3D grafici i takmicenjima.
Ne mora da sad to izgleda nesto preterano realno. Svako prema svojim mogucnostima. Moze da izgleda vise kao karikatura (mislim onaj fazon koji se koristi za danasnje 3d crtace: Shrek, Ice age...)
Citat:
bobi kaže:
Ljudi, jedva smo ih naterali da otvore i ovaj konkurs, sada treba da imamo obraza da im trazimo nesto levo, pa da i to bude slabo poseceno.
Ajd prvo da se fokusiramo ka onome sta vec imamo.
Niko od njih nista netrazi.
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2006, 14:13   #518
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

Citat:
Stevvan kaže:
Nisi me razumeo. Mislio sam da to bude kao i bilo koja druga tema. Mi jednostavno postujemo radove nezavisno o SK-a.
Razumeo sam te, ali ne vidim poentu.
Mi postujemo radove i ovako.

Citat:
Stevvan kaže:
Nevidim zasto ne bismo uspeli da se dogovorimo. Ko hoce, hoce, ko nece, nemora, niko ga netera. Ali ako nas ima 7-8 koji bi to hteli sto da se neorganizuje, Ako nas bude 2-3 *ebiga onda nista. Koliko je ljudi ucestvovalo na do sadasnjim takmicenjima?(Nije bas monogo, a)
Dogovorite se, nemam nista protiv.

Citat:
Stevvan kaže:
Ne mora da sad to izgleda nesto preterano realno. Svako prema svojim mogucnostima.
Onda takmicenje i nece biti nesto mnogo kvalitetno.

Citat:
Stevvan kaže:
Moze da izgleda vise kao karikatura (mislim onaj fazon koji se koristi za danasnje 3d crtace: Shrek, Ice age...)
Hahaha.... Ti covece pocinjes da me odusevljavas. Nemoj da izmodelujes Sreka, izmodeluj i istekturisi njegovo prsluce koje nosi kao u filmu i imas od mene gajbu piva.
Citat:
Stevvan kaže:
Niko od njih nista netrazi.
Nemoj da si bezobrazan. Ovo je njihov forum i ne verujem da ce dozvoliti da se organizuje takmicenje bez njihove dozvole.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2006, 14:43   #519
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: 3D Galerija

Dodaj na to i josh jednu gajbu piva od mene.

Ne samo da si bezobrazan - Nego josh i posle kritika koje si primio nisi svestan svoga neznanja.
Prva stvar koje svi treba da budemo svesni je koliko neznamo. To precenjivanje( u tvom sluchaju vrlo drasticno) ne vodi nikuda.



It is all in the attitude.

A da - - iznenadio bi se koliko je korisno uciti se
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2006, 15:04   #520
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija

E ma znate sta ajde da to ne bude takmicenje ajde da to bude neka vrsta skole gde svako radi istu temu mesec dana i zajedno se podpomazemo delimo znanje i iskustvo , Naj rad posle toga biraju moderatori i onaj ciji je rad naj. dobija majcu sk-a.

Nemojte da se smejete ideja je dobra

Naprimer, sada dogovorimo se da sledeci mesec radimo spoljasnost kuce ili enterijer nesto prosto za pocetak (pod prostim podrazumevam nesto sto se moze objasniti pocetnicima a ne naprimer kako se modeluju usi )
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Početnički 3D radovi - galerija (WIP, tutorijali) kinteC 3D radovi 2054 22.10.2021 19:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com