Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.10.2008, 21:17   #1
Maverick
Član
 
Član od: 13.11.2007.
Lokacija: Planet Earth
Poruke: 289
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 84 puta na 51 poruka
Određen forumom Kablovski modem Motorola -> AirLive 5460apv2 -> PC desktop na LAN, laptop bežično...

Probao sam da u naslovu malko objasnim muku koja me je snašla. Elem. Kablovski internet bi hteo da podelim na desktop i na laptop. Desktop bi išao preko LAN kabla a laptop (EeePC) bi išao bežično i sve to preko ovislink-ovog wl 5460AP access pointa. Ubacio sam novi firmware i dobio još jednu opciju GATEWAY, gde bi lan port 2 na 5460ap-u trebao da bude WAN port u koji bi uštekao motorolu, lan port 1 bi išao u desktop, preko bežične veze bi se spojio sa laptopom i.... Sve je to lepo, al` ne mogu da ga nateram da proradi, nikako. Sve sam probao, konfigurisao WAN port da bude i DHCP i očitao motorolinu adresu pa stavio da bude statička... I neće. I desktop i laptop se povezuju na 5460ap bez problema mogu da pristupim web interfejsu ap-a i žično i bežično ali nema interneta nigde. Help?
Maverick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
pc na laptop preko usb crossover kabla grobar011 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 15.2.2009 17:54
PTT ADSL + Sagem F@st 1201 (modem) + ZyXEL P-320W (Wireless Router) = Nervni Slom Palladin Mike Komunikacioni uređaji i umrežavanje 17 20.10.2008 14:26
Moze li XP sp2 na ovaj laptop? Remedy Operativni sistemi 9 4.6.2008 0:40
Bežično umrežavanje računara + kablovski Internet igiton Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 3.5.2008 7:59
Wireless ADSL Gateway -> Desktop + Laptop stevan1986 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 13.11.2007 19:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com