Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.4.2006, 22:54   #201
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Gledao sam video u kome lik prelazi Morrowind za 7 min. i sve mi je jasno, alii ne mogu da provalim kako koristi Sunder i Keening bez Wraithguarda. Link nadjite na oblivion postu, poslednja strana sada.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2006, 16:04   #202
priest (of_the_moon)
Član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: grad u oblacima
Poruke: 288
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
mmn2911 kaže:
Gledao sam video u kome lik prelazi Morrowind za 7 min. i sve mi je jasno, alii ne mogu da provalim kako koristi Sunder i Keening bez Wraithguarda. Link nadjite na oblivion postu, poslednja strana sada.
Pa Sunder i Keening bez Wraithguarda ne ubijaju instant, već brzo spuštaju helt. Mogu da se koriste uz gomilu healing napitaka, a i nema potrebe za nekim dužim korišćenjem. Nisam gledao film sa linka, ali predpostavljam da je u tome fora.
priest (of_the_moon) je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2006, 17:20   #203
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Nisam baš detaljno pratio filmić, ali mi se čini da je lik nakupovao bože sačuvaj healinga pre borbe...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 3:54   #204
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

chista glupost onaj klip, sramota za gaming kao pojavu. igru sam prelazio 3 meseca [ima ljudi koji su i duze] i tek tada sam mogao da kazem da sam bio svuda u video sve [tj. barem 99%] a onaj shaban tu sve zbrljo za desetak minuta, a da pritom nije ni presao CEO main quest niti video ni "S" od side questova ... i da mi je samo jasno kako je uspevao da onako =krade/ubija/baca magije/krece se onoliko brzo cak i pre uzimanja scrolla= kada su na pocetku svi skilovi na minimumu, znaci ne mozes ni pacova da ubijes iz prve a kamoli da ubijas koga hoces i kreces se 200 na sat . A ono za korishcenje sundera i keeninga je cista glupost, to bi ga ubilo pa da je ne znam koji fortify health potion popio...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 14:25   #205
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

@6am3 Fana71c
Pa verovatno je i on prvi put morrowind prelazio tri meseca, pa onda josh jednom, pa josh jednom, pa josh jednom... Ono prelazhenje za 8 minuta je morao dugo da uvezhbava, a "chini mi se" da nije to uradio jer mu je zanimljivije da tako prelazi igru, vec da pokazhe svoje umece u savladavanju igre chiji main quest bi trebao da te drzhi mesec dana. Tako da pliz ne glupaj luposti , pogledaj filmic, ako si na dialupu pa te mrzi da skidash prochitaj shta je sve uradio, sve je napisano u koracima. Nema cheatova.
Johny Atos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 15:42   #206
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Prelazak main queast-a po meni podrazumeva da budesh proglashen za Nerevarine -a shto ovaj nije.Pitanje je da li bi se za ovo moglo uopshte reci da je prelazak main quest-a.Kod regularnog igranja Dagoth Ur se lako i brzo ubija, ali treba doci do Sundera i Keeninga.Ja ovo ne priznajem za prelazak main quest-a, a kamoli igre.Dodushe u slucaju Morrowinda teshko je reci shta je kraj igre.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 18:07   #207
skorpius
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 354
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Gde gledam koje sam qvestove zavrsio a koje ne posto na zurnalu nemogu da se snadjem zar nema nikakva oznaka koje sam uradio a koje ne ili koje tek treba da radim
skorpius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 18:45   #208
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
skorpius kaže:
Gde gledam koje sam qvestove zavrsio a koje ne posto na zurnalu nemogu da se snadjem zar nema nikakva oznaka koje sam uradio a koje ne ili koje tek treba da radim
Morash instalirati Tribunal da bi journal bio sredjen.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 20:52   #209
skorpius
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 354
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Garson

A gde sad da nadjem tribunal
skorpius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 21:41   #210
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Tribunal ti neće preterano mnogo pomoći u pogledu kompletne rekonstrukcije tog dela igre, ali će sigurno doneti znatno veću preglednnost dnevnika, pa samim tim i lakše snalaženje. Ako si se upetljao u brdo questova, kod Morrowinda bez ekspanizija, pomaže "ručno" zapisivanje na hartiji i vođenje beleški, no za to je već verovatno dockan.

*Uzgred, tvoj prethodni post, iznad, je blago rečeno katastrofa. Deder malo ubaci poneki znak interpunkcije u rečenicu, ovako deluje previše nezgrapno i teško je tumačiti takve pustoši bez tački, zareza i ostalih sitnica (itekako bitnih).
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2006, 22:30   #211
sL0b@
Novi član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 12
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku sL0b@
Određen forumom Re: Morrowind

Ја играм Мороветар однедавно ( 10. level) и веома ми све свиђа.Не поседујем довољно јак хардвер за Заборав,али ће се и то ако Бог да ускоро променити,а до тада Моровинд рулс.И како се граде сопствена утвђења ?
sL0b@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2006, 18:53   #212
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
zvucnjak kaže:
Evo ja uzeo ponovo posle nekog vremena da igram... Stigao sam valjda do 18 Levela, u Fightersima sam Champion, i rekao mi kolega glavni da ako ubijem Thief mastera (glavnog šefa thiefs guilda (Miki1987, ništa lično )) da će on da se penzioniše a ja ću da postanem Guildmaster...
Imam jedno pitanjce: Kako u Vivecu da predjem iz Foreign Quartersa u neki drugi kanton? Tj. kako uopšte da izadjem iz njega? Jel kroz kanalizaciju ili ima neki suptilniji način dostojan jednog Fighters championa i Mages warlocka ?
Nisi valjda ubio master thief-a. Bolje da si se uclanio i u thief i u fighter guild, uradio prvo sve thief kvestove, ubio glavnog u fighter guildu, pa te posle neki lik iz fightera imenovao u glavnog lika u gildu, ili tako nekako, ne secam se, davno je bilo.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 2:20   #213
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Srlandand kaže:
Nisi valjda ubio master thief-a. Bolje da si se uclanio i u thief i u fighter guild, uradio prvo sve thief kvestove, ubio glavnog u fighter guildu, pa te posle neki lik iz fightera imenovao u glavnog lika u gildu, ili tako nekako, ne secam se, davno je bilo.
Tako sam ze ja zeznuo, zavrshio sam Fighters Guild questove a ovi bolidi iz Thiefs Guild-a nece da me prime, ja se pitao shta je u pitanju.Hm, znaci roknuo sam im Master-a pa sad nece da me prime.Shteta, bash sam hteo da odigram njihove questove, poshto sam poprelazio sve zivo i mislim da sam level 67.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 12:07   #214
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Garson kaže:
Tako sam ze ja zeznuo, zavrshio sam Fighters Guild questove a ovi bolidi iz Thiefs Guild-a nece da me prime, ja se pitao shta je u pitanju.Hm, znaci roknuo sam im Master-a pa sad nece da me prime.Shteta, bash sam hteo da odigram njihove questove, poshto sam poprelazio sve zivo i mislim da sam level 67.
Teško da ćeš uspeti da pređeš thieves guild sa fajterskim skilovima. Tako sam ja krenuo oba uporedo, i kad sam video da mi za thiefove treba sneak i gomila drugih skilova, batalio... a tu je i priča kad ona tetka u thief guildu neće da ti da neku knjigu zato što radiš za fajtere...
A i nikad nisam voleo multiclass karaktere
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 12:17   #215
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Morrowind

Multiclass u Morrowindu???pa igra je takva kada predjes 50 level onda si vec sposoban i da bacas magije i da krades,a do tada ces naci gomilu potiona i enchntmenta da mozes da se provuces i ako nisi budzio thief skill-ove.Ako neko nece da ti da neki item uvek mozes da ga pick pocet-ujes ili da ga taunt-ujes dok te ne neapadne pa ga ubijes i uzmes ono sto ti treba.a mozes i da je ubijes ovako sklonis negde knjigu i platis kaznu i vozi dalje.Jedino je problematika sto je vec ubio Master Thief-a.Sad to vec jedino moze da se resi preko varanja.Postoji sifra da vratis NPC-a kojeg si ubio ili slicno i takodje da postavis kako ce se prema tebi ponasati neka frakcija(konkretno Thief Guild).Sad koriscenje sifri je vec moralno diskutabilno ali ako je nekome bas stalo da predje sve u ovom slucaju je to jedini nacin.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 13:22   #216
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

hmm to je eventualno malo budjavo u morovindu sto posle nekog vremena mozete izgraditi lika koji ume *sve* da radi :P
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 13:30   #217
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

tako sam i ja zeznuo Tellvani quest, jer sam trebao da pricam sa onim sto te izleci u main questu od blight-a, a vec sam ga bio ubio zbog njegovog sweet sweet deadric armora... oh well...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 20:25   #218
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
voodoo_nbgd kaže:
Teško da ćeš uspeti da pređeš thieves guild sa fajterskim skilovima. Tako sam ja krenuo oba uporedo, i kad sam video da mi za thiefove treba sneak i gomila drugih skilova, batalio... a tu je i priča kad ona tetka u thief guildu neće da ti da neku knjigu zato što radiš za fajtere...
A i nikad nisam voleo multiclass karaktere
Kazem ti 67 sam level imam skoro sve skillove nabudzene , ne bi to bio problem kod Thieves Guilda.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 20:28   #219
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
Jedino je problematika sto je vec ubio Master Thief-a.Sad to vec jedino moze da se resi preko varanja.Postoji sifra da vratis NPC-a kojeg si ubio ili slicno i takodje da postavis kako ce se prema tebi ponasati neka frakcija(konkretno Thief Guild).Sad koriscenje sifri je vec moralno diskutabilno ali ako je nekome bas stalo da predje sve u ovom slucaju je to jedini nacin.
Znam za te sifre, jednom sam koristio jer u nekom quest neka zena nije bila tamo gde je trebala da bude.Nashao na netu da se to mnogima desilo i jedino reshenje je korishcenje te sifre, ali mislim da ne bi to u ovom slucaju pomoglo, stvorio bi se lik ali bi bilo kao da je ubijen.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2006, 20:57   #220
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Morrowind

E, i meni je nestao Gentleman Jim Stacey! NISAM radio NIJEDAN quest za Fighters Guild. Kada mi je dao zadatak da uzmem neki item od neke devojke iz Fighters Guilda, jednostavno je nestao. kad sam se vratio njega nije bilo... i tako vec dve godine! SIGURAN sam da ga nisam ubio!
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrools, morrowind


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com