Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.6.2014, 11:36   #461
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Znaci, ingame mozes kupiti samo od drugih igraca koji kupe na sajtu za prave pare. U sustini to ce biti legalizovana prodaja ingame valute i verovatno ce biti ogromna cena (C.R.E.D.D. is $19.99USD).
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2014, 11:51   #462
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: WildStar

U principu zavisice od servera do servera, zavisno od kolicine igraca koji placaju. U prevodu NA serveri imace manju cenu, dok ce EU imati vise igraca koji zele da igraju besplatno pa i cena ce biti veca.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2014, 12:45   #463
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Pa kao i u WoWu isto kad uzimas od kineza GC zavisi od ekonomije na serveru.Za neke ljude je npr 70k golda u WoW pojam ali u sustini realno to sa pola sata dnevno mozes da zaradis za mesec dana bez ikakvog cimanja.
Tako da nesto sumnjam da ce ovde biti toliko papreno, bitno je da nisi lenj samo
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2014, 13:38   #464
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pa kao i u WoWu isto kad uzimas od kineza GC zavisi od ekonomije na serveru.Za neke ljude je npr 70k golda u WoW pojam ali u sustini realno to sa pola sata dnevno mozes da zaradis za mesec dana bez ikakvog cimanja.
Tako da nesto sumnjam da ce ovde biti toliko papreno, bitno je da nisi lenj samo
Problem je sto ja imam otprilike sat ipo do dva sata dnevno(nekad i manje) vremena za opustanje, pa mi je puno da trosim pola sata za farmanje da bih mogao da igram jedan sat zbog zabave.

Takodje 70k golda u wow-u mozda mozes da skupis sa pola sata dnevno ako si vec maksimalni level i dobro gear-ovan, ali ako si tek poceo da igras cisto sumnjam.

I, GC za wow je jeftiniji nego C.R.E.D.D. za wildstar.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2014, 7:51   #465
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citam juce na oficijelnom forumu kako jedan deo igraca vec naveliko vajnuje da su im cak i pocetni dungeoni (lvl 20+) preteski i traze da Carbine smanji tezinu... Sta ce da rade u veteran dung na lvl 50 il,ne daj Boze,u rejdovima? Nema,gaming industrija je otisla u k...c,ovi danasnji "gameri" bi da ceo content facerolluju za mesec dana i onda bleje u glavnom gradu i kukaju kako je igra dosadna i nema sta da se radi.... Prokleti WoW (koji sam godinama sa uzivanjem igrao) je unistio MMO zanr svojim prilagodjavanjem botinama koje ne umeju da kliknu 3 dugmeta u 3 sekunde. Iskreno se nadam da Carbine nece da poklekne i da ce da ostane ovako kako je:girovan sam solidno i znam kako da igram svoju klasu ali mi se desi da me ubiju 2 moba mog lvla dok radim kvest. Ako slucajno pulujem 4-5 takvih mobova to je caozdravo i tako i treba da bude...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
bracaja (8.6.2014), C64freak (10.6.2014), halabit (9.6.2014), Kidja (9.6.2014), Krilce (9.6.2014), Voo Kanigia (8.6.2014)
Stara 9.6.2014, 15:47   #466
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: WildStar

Meni ova igra ima sve sto bi me uvuklo u taj svijet za sekund, ali imaju dva razloga radi kojeg necu da je uzmem.

1. Iskustvo u beti - na mom racunaru jedva 20 fpsa.
2. Vrijeme - posao, drustvo, djevojka, ostale igre [sony 4, i par na pcu] oduzmu svo to vrijeme koje bi trebalo biti posveceno MMOu. Sa obzirom da ovi iz WS-a pucaju na hardcore publiku, tesko da ce par sati nedeljno biti dovoljno i za sta.

Takodje, jurnjava za dungeonima i guildovima, progressom - juri se gear, cim ne znas taktiku ili si bez iskustva nepozeljan si i sl...

Ali, stoji da ova igra izgleda impresivno, da je zaista za sada bolja od svega ostalog na trzistu - makar ovako po ovome sto sam vidio.
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ddak na korisnoj poruci:
r0nIn (9.6.2014)
Stara 9.6.2014, 15:59   #467
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Pogodio si u srž Cage.Koliko god ja volio WoW to što si rekao je istina.Nažalost svaki budući MMO će biti takav ali jednostavno mora to tako.
Kompanije se podredjuju široj populaciji a u širu populaciju spadaju upravo ti ljudi o kojima govoriš.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2014, 16:16   #468
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: WildStar

Ima uvek ko moze.

U vreme Burning Crusade expanzije za WoW ja sam umeo da igram po 17 sati dnevno.(- time for eat and s%^t)

Danas ja ne mogu da sastavim ni 3 sata, al neki drugi klinac moze ono sto sam ja tada mogao.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2014, 17:54   #469
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pogodio si u srž Cage.Koliko god ja volio WoW to što si rekao je istina.Nažalost svaki budući MMO će biti takav ali jednostavno mora to tako.
Kompanije se podredjuju široj populaciji a u širu populaciju spadaju upravo ti ljudi o kojima govoriš.
Upravo to druze,ja se jedino uzdam u ono sto su likovi iz Carbine rekli a to je da je WS HC igra za HC igrace i da od toga nece da odustanu... Nefe biti nerfova i sra.a. E sad,kad 90% ljudi koji MISLE da su pro ukapiraju da nisu i kad krene da se osipa broj pretplatnika videcemo dal ce devsi i dalje da vrte istu pricu il ce da se uklope u zabokrecinu i osrednjost danasnjeg MMORPG trzista.... Mada,po mom misljenju sto se tice pominjanih dungeona,nema tu neke preterane pameti,ja kao dps treba da pratim hilera,da se trudim da sam ispred njega da bi me lakse hilovao,da se sklanjam iz crvenih telegrafa i da (mozda i najvaznije) interaptujem bossa/moba kad je to potrebno. Ono sto masa ljudi ne zna je pa se tu javlja puno problema,jer ljudima nije jasno sta se zbiva,je to da vecina mobova u instancama ima takozvane stitove koji prvo moraju da budu uklonjeni da bi mogao da bude interaptovan. Kolko sam primetio uglvanom ih imaju 2 i relativno brzo se obnavljaju. Problem je sto je CD na vecini interapt skillova podugacak (moj je recimo 40sec) tako da MORA da postoji komunikacija u instanci a to je vecina danasnjih igraca zaboravila,kliknu LFG udju,faceroluju instancu,pokupe loot i izadju napolje bez progovorene reci.... To me u WoW izludjivalo kad kazem HI i niko ne odgovori. "Ja sam bre igrao heroike sa likovima iz Methoda kad vi niste znali sta je WoW" al onda umesto da kazes,ujedes se za jezik i produzis dalje u nadi da ce da izadje MMO kao sto je WS. Konacno je izasao,igram ga sa uzivanjem i ko sto rece neko gore,mnogo sam tanak sa vremenom (klinci,zena,posao,obaveze na sve strane) ali zakidam sebi ovo ili ono da bih mogao da ga igram jer zarko zelim da ova igra uspe ovakva kakva je... Uh,poceo sam da pisem eseje,soz ljudi....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2014, 19:39   #470
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Ja takodje necu uzimati igru. Jednostavno nemam vremena za bilo kakvo ozbiljnije igranje.
Od tih nekoliko slobodnih sati koje imam jos manje mogu da odvojim za igre.
Nisam ni trepnuo a pretvorio sam se u casual igraca
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2014, 20:14   #471
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

http://www.pcgamer.com/review/wildstar-review/
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2014, 21:44   #472
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar



Par scrinova moje gilde,pozeri poziraju za gild sajt
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2014, 22:48   #473
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: WildStar

jel se zna kako im ide prodaja?
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2014, 5:35   #474
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Gde ko igra? Exile@Ravenous ovde.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2014, 13:53   #475
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Dominion Ascendancy
Edit:zaboravih danas,pre 4 dana EU gild Eugenic je ubio prvog raid bossa Experiment x-89(world first kill). Ne mogu da postavim link jer sam na telefonu,bice veceras a u medjuvremenu (juce ja mislim) je pao i drugi. Mada,momci su bas brutalni,imaju raid 7 dana u nedelji i cilj im je sto vise world first killova

EDIT2:ko sto rekoh,evo ga,mada meni licno ne deluje kao tezak boss (mislim na mehniku),cenim da je veci problem da se potreban broj ljudi atunuje za raid (da,da kao nekad davno u WoW-u ovde je potrebno uraditi chain kvest i makar silver reward u svim veteran adventure i svim veteran dungeonima )

Eugenic VS Experiment X-89 20 Raid. EU First
https://www.youtube.com/watch?v=0cw6mGgYmkk

Poslednja ispravka: cages (13.6.2014 u 21:42)
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2014, 23:32   #476
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Ne znam za stanje GW trenutno odavno sam se odjavio ali apropo hvaljenja WS kojeg su inace ljudi prozvali Botstar htio sam da uzmem pretplatu i da malo da probam i da vidim to sto svi hvale ali desilo se da su mome prijatelju koji je preorderovao igru vjerovatno medju prvima hakovali account prije nedelju dana i naravno poslao je odmah ticket customer servicu nedelju dana kasnije niko mu se ne obrce po tom pitanju.
Ono cega se sjecam u GW je bar taj customer service ekspeditivan u rjesavanju ovakvih i slicnih problema.
Shvatam ja da je Carabine ono malo za*****tski u buddy fazonu pristupio igri ali bojim se da ce ako nastave tako da se odnose prema igracima brzo upoznati mracnu stranu propalih MMO igara.
Ne zelim o WS da pisem u temi o GW2 pa cu nastaviti ovde. Botstar? Pojasni? Ili daj izvor? Svakodnevno sam u igri 4-5 sati i nisam naisao na jednog jedinog bota... KAKO su tvom prijatelju hakovali akaunt pored autentifikatora i NCSOFTove potvrde preko maila kada se pristupi sa druge IP adrese? Talentovan prijatelj... Isti publisher za obe igre. Mracna strana propalih MMO igrara je mnogo daleko od WS....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2014, 22:49   #477
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Dont mess with space cowboy (girl :P)

Jasna stvar,lol
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2014, 21:03   #478
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Cage jel ste probali raidove? kakvi su?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2014, 21:37   #479
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Što je grafika toliko muljava? Jel to FXAA uključen?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2014, 0:47   #480
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Neutrino:hvala druze,ladno igram od headstarta ovako Iskljucio sam sad
Kidja:nisamo jos,nema dovoljan broj ljudi na 50 a ima i atunment da se radi ko u stara dobra vremena WoW-a Ja sam 47 atm,sutra se nadam 50 pa quest chain,pa adventure i veteran dungeoni da se urade makar sa silverom i onda moz se ide raid Znaci minimum jos jedno nedelju dana bar za mene.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
Kidja (18.6.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com