Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2016, 22:38   #21
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Kupio sam lg 42lb630v televizor preko kp za 400e(48k dinara), dobio sam madjarsku garanciju, i posto je prosao veci napon kroz set top boks koji sam dobio od kablovske, crkla je ploca...odneo sam televizor u servis i priznali su garanciju, tako da ona vazi kod nas...garancija za samsung iz madjarske ne vazi, ali za lg vazi...
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2016, 11:16   #22
JaImojiProblemi
Član
 
Član od: 30.9.2014.
Poruke: 407
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 114 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Ne, sitan si dusevnoi ti, zato si prihvatio ulogu "banera". Moralna nakaza, koja vara ljude govoreci kako sverceri sa kojima saradjujes, prodaju televizore sa vazecim, domacim garancijama. Los pokusaj sarkazma sa tvoje strane ne moze prikriti istinu, koja kaze da si u saradnji sa nekoliko karikatura iz devedesetih godina "uvozio" televizore iz Nemacke zaradivsi velike kolicine novca, dok se ovde predstavljas drugacijim. Tipicno za trece koleno krusevackog praziluka.

Licno, ne radim za procente, niti bih ikada lagao ljude. Saradnja sa svercerima koja ima za cilj sticanje finansijske koristi, nikada nece postojati. Zbog svesnosti moralnosti, nisam ja poput tebe.
To sto si citirao je istinski sarkazam. Ali, verujem da ti uopste ne poznajes razliku izmedju sarkazma, ironije i cinizma.
Uskoro ce ti ekipa iz "RTK" pokucati na vrata, a nakon toga ce uslediti informativni razgovor od nekoliko sati.
Iako su zatvori na teritoriji Republike Srbije pretrpani, kazu tako je zbog postenja, uspece da pronadju jedno mesto za tebe. Bices medju svojima, sa kojima ces "blisko" saradjivani. Postaces Marica, Mare vise nece postojati.

Da, imam dva problema koji vec uzimaju maha. I oba su vezana za tvoje neshvatanje.
Neshvatanje mog nicka, kao i neshvatanje mog cilja. Ali, mudri si tumac ti. Jednom ces razumeti, svercerski.

Naravno da te ne interesuje ovo sto pisem, odnosno da li su tvoji predlozi ispravni ili ne. Dokazao si da te za ispravnost nije briga. Ti vodis racuna o prodaji, profitu. Manipulacija pruza takvu vrstu mogucnosti kada su novi clanovi u pitanju. A, primetno je, uvek si tu, kada neko pomene televizore.
Iz najbolje namere? Ne. U pitanju je interes.

Rosni sverceru, imas nekoliko naloga, sa kojih putem privatnih poruka "vrbujes". Veoma dobro ste organizovani. Pitam se samo koliko nemaca place zbog nepravde.

Zakljucak glasi: Ukoliko vam bundeva Mare predlozi da televizore kupite putem "KP", znajte da postoji mogucnost da budete prevareni. Usko je povezan sa odredjenim svercerima.
Ali, ukoliko se pomenu WinWin ili Emmi, racunajte na sigurnost.

Sada cu prelistati njihove sajtove. Kupicu uskoro televizor od 60-70 hiljada, iako mi je budzet 50.
Sverceri, sverceri.
JaImojiProblemi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2016, 11:18   #23
JaImojiProblemi
Član
 
Član od: 30.9.2014.
Poruke: 407
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 114 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Citat:
unique93 kaže: Pregled poruke
Kupio sam lg 42lb630v televizor preko kp za 400e(48k dinara), dobio sam madjarsku garanciju, i posto je prosao veci napon kroz set top boks koji sam dobio od kablovske, crkla je ploca...odneo sam televizor u servis i priznali su garanciju, tako da ona vazi kod nas...garancija za samsung iz madjarske ne vazi, ali za lg vazi...
Srecom, ima postenih ljudi i na "KP". Veoma malo, ali su postojani.
Nisi naisao na Maretove "postene" prodavce.
JaImojiProblemi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2016, 13:13   #24
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Ja nisam video da je Mare napisao nesto lose, ne znam sto se uopste prepirete...pogledas pozitivne ocene, ja sam uzeo od coveka koji ima preko hiljadu pozitivnih i 0 negativnih, plus moze da se ode kod njega kuci i uzme tv i pre toga isproba...
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku unique93 na korisnoj poruci:
todos (7.1.2016)
Stara 7.1.2016, 13:37   #25
JaImojiProblemi
Član
 
Član od: 30.9.2014.
Poruke: 407
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 114 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Nece on to pisati javno. Proracunati su oni.
Osoba kod koje si ti kupio televizor je sigurna, nesumnjivo.
Ali, nas svercer putem privatnih poruka preporucuje druge. Krusevacka politika. "Pismo srece".
Ne postoje prepirke, sa moje strane ne.
JaImojiProblemi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2016, 17:13   #26
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

@JaImojiProblemi

Ja ne znam koji je tvoj problem. Jel tebi Mare slao privatnu poruku, nudio ti prodavce i uzimao procenat na osnovu tvoje kupovine? Ako jeste, slobodno mi pošalji dokaz i videćemo šta ćemo dalje sa njim. Ovako optužuješ bez osnova. I ja sam uzeo televizor preko KP i preporučio čoveka preko koga sam uzeo više puta. Jel to znači da sam i ja švercer ili da sam middleman u toj priči? To nema veze sa životom.

Jednostavno, ovo je način da ljudi uzmu što bolju stvar za određeni budžet. I ja sam zacrtao svojevremeno 600€ za televizor, rešio da uzmem LG i kada sam video da za 20-30€ mogu da imam bolji i veći Samsung - sačekao saam malo, sačuvao pare i ispružio se za još toliko. I ne, ne kajem se uopšte jer se televizor ne uzima svaki dan već je to decenijska investicija.

Tako da moja preporuka jeste preko budžeta, ali treba biti svestan činjenice da malo fleksibilnosti može da izrodi pametniju odluku na duže staze. Daj svoju preporuku i bez rasprave. Isto važi i za ostale.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2016, 12:14   #27
JaImojiProblemi
Član
 
Član od: 30.9.2014.
Poruke: 407
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 114 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Ukoliko neko kupuje od svercera, ne znaci da je svercer.
Ukoliko je neko "baner" svercerima, on je osoba koja je kao posrednik ili direktno usmerena na sticanje dobiti.
Forum nije centar za razvoj zakonski neprofitnih radnji. Ili ste vi mozda "poseban poslovno-finansijski entitet".

Dalje, nisam cuvar privatnih prepiski.

Tvoje shvatanje nema veze sa sustinom skoro u potpunosti. Zato si ispisao ovoliki "seminarski rad gluposti", za koji bi uz osmehe dobio devetku nesumnjivo. Za desetku bi trebalo da uklonis dve ili tri smislene recenice samo.

Naravno da ne znas koji je moj problem. Izvuci Mareta skrivenog ispod svoje "suknje" i doznaces.

Pisati tebi je isto sto i pisati zidu. Uzaludnost.
Ne pisi o fleksibilnosti, fiksiran si.

Ti si obicni manuelac.

Ovde vise necu dolaziti. Jer tamo gde svako isto razmislja, tu niko mnogo ne razmislja.
Od takvih gruba je potrebno udaljiti se.

Srdacan pozdrav sverceri.
JaImojiProblemi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2016, 22:27   #28
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Okeeeej, tema je otišla malo dalje nego što sam nameravao. Unique93 mi je preporučio super čoveka, verovatno će da padne kupovina krajem meseca, hvala mu još jednom. Hvala i ostalima na predlozima, misija teme je ispunjena, što se mene tiče može lock.
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apache: Air Assault Stranger2 Simulacije vožnje 40 28.6.2015 12:22
FULL HD i utori enchii Grafika 3 8.10.2014 16:23
TV full hd 32" - 42" joca989 ŠDK - Foto i audio/video 16 28.2.2014 20:20
Full Ace Tennis Simulator Milos011 Sportske simulacije 24 26.6.2012 9:01
.MKV Samsung T260 full HD 1080p - problemi! Frubi Video/TV softver 7 20.2.2009 10:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com