Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2012, 20:55   #201
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ako hocete ekipicu sa foruma da skupimo, Eni, Tear...tu sam, imam jos jednog igraca...taman za "cetvorku"
Kad se ulogujem, vidim nekoliko poznatih ljudi (Batistuta, Velijah, itd) u meniju, ali su odmakli... Ja sam sinoć instalirao, ali sam bio toliko umoran da sam samo probao, danas sam tek malo igrao i lvl 7 sam. Najveći problem mi je, rekoh već Tearu na steam-chatu, što radim preko sedmice u dve smene, pa sam samo subotom slobodan za igranje, a onda delim subotu na GW2, Torch2 i evo sad BL2...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2012, 23:21   #202
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Nabavicu igricu ovih dana pa se i ja prijavljujem za multiplayer
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2012, 12:34   #203
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Borderlands 2

Jel palo nekome nesto narandzasto? Meni za sad samo rocket launcher i neke granate.

Spoiler za rocket:
Ovo baca king mong, i nalazi se u eridian blight, moze da se pojavi na 2 mesta, prvo je odmah pored one velike hiperion kapije, kad se krene prema heroes passu, a drugo mesto je pored onog hiperion mosta iz main story. Meni je za pola sata bacio 3 puta.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2012, 13:06   #204
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Borderlands 2

Ja sam sad dosao do onog velikog kanjona gde su one bube i u jednoj bazi me napalo 4-5 helikoptera, stvarno su preterali. Jbt jedva sam skinuo 2 helija iz prethodnih misija, a onih 5 komada me za sekund ubilo. Nema teorije da ih unistim. Kad me napadnu sveki ispali nekoliko raketa koje nema teorije da izbegnem i da sprintam. Ako koristim bacac raketa ko iz sale ga izbegnu, snajper ne mogu jer se mnogo cimaju ne mogu ih naciljati, a druga oruzija imaju slabo dejstvo, mislim od onih sto imam kod sebe. Misija je za 14 lvl (moj trenutni), main story. Glavni lik je onaj sa pticom, sto mu stoji na ramenu, tako sam barem video na radio chatu na negovom avataru.
Ne znam kako cu da ih unistim, jedino da nabavim negde vodece rakete, ako uopste postoje u igru. A da pokusavam da se borim sa njima, mislim da nije isplatljivo, jer svaki resurrect mi skine 200$.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2012, 14:24   #205
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Borderlands 2

Koja si klasa? Uzmi nesto sto ispaljuje brze projektile, neki smg ili tako nesto i gledaj da oruzje ima DoT, mislim da je najbolje korozivno... Stekaj se ispod necega, nemoj da budes na otvorenom.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2012, 15:20   #206
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Ja sam sad dosao do onog velikog kanjona gde su one bube i u jednoj bazi me napalo 4-5 helikoptera, stvarno su preterali. Jbt jedva sam skinuo 2 helija iz prethodnih misija, a onih 5 komada me za sekund ubilo. Nema teorije da ih unistim. Kad me napadnu sveki ispali nekoliko raketa koje nema teorije da izbegnem i da sprintam. Ako koristim bacac raketa ko iz sale ga izbegnu, snajper ne mogu jer se mnogo cimaju ne mogu ih naciljati, a druga oruzija imaju slabo dejstvo, mislim od onih sto imam kod sebe. Misija je za 14 lvl (moj trenutni), main story. Glavni lik je onaj sa pticom, sto mu stoji na ramenu, tako sam barem video na radio chatu na negovom avataru.
Ne znam kako cu da ih unistim, jedino da nabavim negde vodece rakete, ako uopste postoje u igru. A da pokusavam da se borim sa njima, mislim da nije isplatljivo, jer svaki resurrect mi skine 200$.
Odradi jos koji sidequest da povecas level
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 0:02   #207
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Borderlands 2

Presao sam taj deo, ustekao sam se negde izmedju stena, pa sam primenio taktiku "hit and run" na helikoptere.
Nego sada sam dosao do dileme u jednoj misiji, zove se "Out of body expirience" sa onim "core" sto ga nosam sa sobom ,sto hoce da me ubije. Kada sam zavrsio sve zadatke koje mi dao dosao sam u
Spoiler za Misija:
"Sanctuary" gde sam ga ubacio u onaj radio, pa je poceo da pusta neke stare americke pesme, pa su svi u kafani negodovali, pa sam na kraju morao i taj radio da ubijem u koji sam ga prethodno ubacio. Na kraju je rekao da odustaje i da vise nece da pokusava da me ubije, pa je rekao da ga odnesem kod neka 2 lika, da izaberem kojeg od te dvojice, da od njega napravim stit ili da napravim oruzije. Sta mi vi preporucujete, sta je bolje napraviti? Pretpostavljam, da to sto od njega napravim ide u moj inventar? I ako moze neki hint, da li je dobro to nesto?

dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 0:12   #208
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Borderlands 2

Hehe, ja sam uzeo:

Spoiler za item:
Sacmaru, mislim da je sve jedno, uzmes sta mislis ti treba, dobija se zanimljiv item


Ja sam u tim misijama sa uvek birao ono sto mi bas treba, a naravno uvek imas drugi run
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 0:25   #209
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Jel ima neko da je 50 lvl? Zanima me da li ima questova za te vece LVL-e ja sam trenutno 35i i sve sam zavrsio nema ni jednog sve zivo sam pretrazio.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 0:35   #210
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
MitraljezaC kaže: Pregled poruke
Jel ima neko da je 50 lvl? Zanima me da li ima questova za te vece LVL-e ja sam trenutno 35i i sve sam zavrsio nema ni jednog sve zivo sam pretrazio.
PT2 pocinje po defaultu na 32. levelu, ja sam isto bio 35. kad sam krenuo i opet je bilo tesko
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 1:02   #211
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Jel ok singleplayer,u kecu je bio mallo smoran singleplayer,normalno da ocekujem i u dvojci da je bolji multy od singla,ali vredi li igrati singleplayer posto vidim da vecina vas tako i igra?
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku P.A.I.N na korisnoj poruci:
Skenderevo (2.10.2012)
Stara 2.10.2012, 2:09   #212
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
P.A.I.N kaže: Pregled poruke
Jel ok singleplayer,u kecu je bio mallo smoran singleplayer,normalno da ocekujem i u dvojci da je bolji multy od singla,ali vredi li igrati singleplayer posto vidim da vecina vas tako i igra?
Meni je dvojka mnogo mocnija od prvog dela, bez obzira sto se vecini ljudi svideo kec, mene je smorio i mislim da je bio cak i tezi, gino sam ko lud. Od prvog dela sam odustao, nisam imao volje da nastavim, a dvojka me evo vec nekoliko dana drzi i nije mi nijednog trenutka postala dosadna.

U jednoj misiji sa vozom (lvl 14 ili 15), jedan ogromni lik sto drzi neki sanduk na ledjima kad sam ga ubio i kad se otvorio sanduk, u njemu su bile 2 epic granate, znaci to je neverovatno kako su mocne. Kad ih bacim, nemaju tajmer da bi eksplodirale , nego nacimljam na protivnika, granata pocne da skakuce po zemlji dok ne udari u protivnika i zada ogroman radius dmg, zatim kad eksplodira izbaci kao neku spravu, sto baca plamen na 4 rupe (I,Z,S,J - strane sveta) i okrece se u mestu i przi sve zivo sto se nadje na putu, tako nekih 5 sekundi. Znaci da me napadne 10 , ma i 100 najjacih protivnika (sto imaju kozu, ne roboti) ubije ih u roku od tih 5 sekundi koliko traje. Samo ih slusam kako vriste i kako mi stize gomila XP-a od njihove smrti. Trenutno sam lvl 17 ,a granate sam dobio na 16om lvlu, i neverovatno kako je sad lako kada te napadne grupa protivnika, ne moras da trosis municiju, milina je gledati kako przi sve okolo.
Tako da je neverovatno koliko vrsta oruzija ima, da te igra drzi da nastavis da igras i da vidis dal ima neki drugi koncept oruzija koji moze da te impresionira u odnosu na to koje vec posedujes.
Ona druga epic granata je sa strujom, mocna protiv robota, slican princip kao vatrena samo drugacija animacija.
Takodje nasao sam zanimljivu rare (plavu) sacmaru koja daje nenormalan dmg, preko 1000 krit, koji pored tog osnovnog dmg-a udari i strujom, a umesto klasinog reloada zamenom klipa, bacis sacmaru na protivnika i ona eksplodira tako da baca elektricitet oko sebe (kao granata) ,a druga sacmara ti se stvori u ruci, jako brzo, mozda 2-3 sec max od trenutka kada je bacis.
A da ne pricam o turretu, sa lvl17 otkljucao sam talenat iz prvog stabla ,da pored klasicnih metkova baca i rakete. Posto sam nabudzio trajanje turreta i preciznost ,sada i rakete ispaljuje, bacim njega i ma koliko da je jak protivnik, seje smrt u roku od 2 sekunde, ma koliko da je jak protivnik, i grupu helica moze ko iz sale da poskida. Sa njim sam ubio neke 4 bube elite koje samonujem i koje bacaju kiselinu sto je bilo za kvest u onom kanjonu , koje sam sa oruzijem tukao vise od minute, turret ih poskidao za par sekundi i da jos bude veca milina ,svaka buba da po 2000 XP, to mi bio najbrzi level koji sam dobio.
Takodje skontao sam da kad pogines i kad te ozivi ona sprava da ti skida pare procentualno, i nema neki zacrtan sablon koji su napravili programeri. Kada sam imao po 2000$ ma na kojoj teritoriji da se nalazim skinu mi po 1**, nekad i 2**$, a sada kad imam 10000, skine mi po 6**, jednom mi cak i 8**$. Tako da bolje da ubuduce pazim sta radim, ali ni ne treba brinem sa ovim trenutni arsenalom koji posedujem.
Sutra ,tj. danas nastavljam da przim ,da odradim nekoliko side misija,pa da se bacim na main.

Sorry za ovoliki post, bilo mi dosadno a ne spava mi se, a jako mi bio zanimljiv dan sto se igre tice i loot-a. Zadovoljan sam progresom za sad.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 10:58   #213
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Borderlands 2

Mene nesto pocela zamarati... lvl 15 ili 16 sam, ostavljam za kasnije!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 11:13   #214
seizmos
Član
 
Član od: 7.1.2006.
Poruke: 74
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom

I ja sam lvl 16....zamara malo.....ostavio.

TT by Galaxy S3
seizmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 22:42   #215
Skeptik
Član
 
Član od: 17.8.2010.
Poruke: 43
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
MitraljezaC kaže: Pregled poruke
Jel ima neko da je 50 lvl? Zanima me da li ima questova za te vece LVL-e ja sam trenutno 35i i sve sam zavrsio nema ni jednog sve zivo sam pretrazio.


Ja sam poceo nedavno da igram i za sada sam zadovoljan.......malo sam visio na forumu i saznao prilicno pozeljnu stvar......naime, kod prvog prelaza radite sve i main i side questove.......kod drugog prelaza radite samo main quest iskljucivo.......kada to zavrsite na taj nacin dobijete prelaz 2,5.......sto znaci da kada dostignete lvl50 mozete da se vratite i odradite sve side questove sa dobijanjem oruzja lvl 50.........
Skeptik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2012, 23:43   #216
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
Skeptik kaže: Pregled poruke
Ja sam poceo nedavno da igram i za sada sam zadovoljan.......malo sam visio na forumu i saznao prilicno pozeljnu stvar......naime, kod prvog prelaza radite sve i main i side questove.......kod drugog prelaza radite samo main quest iskljucivo.......kada to zavrsite na taj nacin dobijete prelaz 2,5.......sto znaci da kada dostignete lvl50 mozete da se vratite i odradite sve side questove sa dobijanjem oruzja lvl 50.........
U sustini da, tako se i kec igrao... s tim, da samo igranje glavnih misija u PT2 nece biti dovoljno, posle nekog vremena budes underlevelovan, tako da po koja side misija mora da se odradi...cini mi se i da pogadjas lvl50 pre zavrsetka glavne kampanje u pt2
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2012, 19:20   #217
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Promovisu Gaige, otvorili su i twita https://twitter.com/GBXMechromancer

Citat:
...The poor sucker on the end of Deathtrap's claws will be bleeding AND burning AND screaming. SCIENCE, BITCHES.
Gaige echo
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2012, 23:51   #218
marko@@1983
Član
 
Član od: 11.9.2009.
Poruke: 147
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 19 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Kad se ulogujem, vidim nekoliko poznatih ljudi (Batistuta, Velijah, itd) u meniju, ali su odmakli... Ja sam sinoć instalirao, ali sam bio toliko umoran da sam samo probao, danas sam tek malo igrao i lvl 7 sam. Najveći problem mi je, rekoh već Tearu na steam-chatu, što radim preko sedmice u dve smene, pa sam samo subotom slobodan za igranje, a onda delim subotu na GW2, Torch2 i evo sad BL2...
Drustvo dodajte me pa da se zezamo!!!steam ime mi je MR_GONZO

sa gunzerkerom imam dve igre,level 13 i level 5 koji sam tek poceo,a mogu i potpuno novu igru da zapocnem od pvog levela,nije problem.add-ujte me

ovog vikenda mogu da pikam
marko@@1983 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2012, 1:29   #219
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Najjaci lik u igri

Sarcastic Slab
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2012, 1:39   #220
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

To je to, bataljujem i brisem igru. Stigao sam do dela kada treba da oslobodim opasnog vojnika Rolanda, 15 sam level, ostao sam bez municije i sakat, pa sam se posluszio teleporterom.

Sad se ispostavlja da ne mogu da se vratim na to mesto jer mi konkretan teleporter nije otkljucan na mapi.

Ne pada mi na pamet da krecem ispocetka tu misiju na koju sam brat bratu potrosio sat i po.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Borderlands ! dzonihsv Akcione igre 325 4.4.2019 9:40
Najbolje igre 2009. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 196 21.2.2010 1:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com