Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Prenosni računari

ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2008, 23:21   #1
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Red face Šaka zulu za šaku dinara

KUCAO SAM DUG TEXT, A ONDA JE IE8 ZAKUCAO TE ME SADA MRZI PONOVO KUCATI TU DIVOTU OD TEME, PA ĆU SAMO KRATKO DA UPITAM.

Nameravam, dakle potrošiti 36 000 dinara (433.787203€
po trenutnom kursu 82.99) za svoj prvi notebook računar.

Lapić topić bih, kao nezasito adolescentsko stvorenje koristio za stalnu i neometanu uporabu office aplikacija, pristup internetu (dakle, po 20 tabova u Firefoxiću), prisluškivanje muzike, posmatranje pokretnih slika, svakodnevno čeprkanje po grafičkim programima (Corel DRAW/Adobe Photoshop, Ill,...) i tek povremeno igranje omatorelih igara. Kako god, važno mi je da grafička kartica bude u mogućnosti da mi pruži neometan rad sa vektorićima (kriterijum: neintegrisana grafićka), a sam prenošnjak nepokrivljenu kičmu (kriterijum:težina). Važan mi je i kriterijum samog kvaliteta obloge tj. plastike. Bez ugibanja i sličnih merefetluka.

Nameravam, ako je potrebno, prodati i svoje oko za još šaku dinarčića (jedna moja šaka pruža u se' i iz se' maksimalno dve hiljade dinara, mada prima daleko više) te bi i to valjalo imati na umu, kad se već majete pomoći mi u šopingu. Izbegao bih istovremeno proizvođače poput Fujitsu Siemens, Acer, pa bogme i MicroStarInc.

Imao sam u vidu baciti oko na HP 6735s FU372ES, ASUS PRO50VL-AP175D & DELL Inspiron 1501 Turion, ali kako sam prethodno rezervisao isto za prodaju, molim članove da mi pomognu da bacnem ovo drugo okce na nešto, po mogućstvu kvalitetnije od navedenog. Pretpostavljam da postoji brdo istih tema na ŠDK pdf-u, ali što ću. Ja sam magičan. Dakle?
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VladimirBalt na korisnoj poruci:
Supreme.50 (19.10.2008)
Stara 18.10.2008, 23:31   #2
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Svaka čast na imenu teme

Teško ćeš naći nešto što ispunjava tvoje kriterijume u okviru tvog budzeta, a da nije polovno. Jednostavno, 433 evra je premalo za računar sa odvojenom grafikom, jakim procesorom (potrebno za Corel i Photoshop) i odličnim kvalitetom izrade.

Baci pogled na Dell Inspiron 1501 (znam ga si ga naveo, ali je valjan izbor za taj novac), Acer 5220 i Asus X51. Moguće da će biti nešto iznad tvog budzeta, ali jednostavno, nešto jeftinije je praktično nemoguće naći (MSI VR600X, možda).

HP 6735s koji si naveo u zadnjem pasusu čisto sumnjam da može biti nađen za cijenu od 430 evra...?
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2008, 23:53   #3
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Neću, neću polovnjaka. Možda bi i integrisana grafika dobro poslužila za Korelče i Adopče? Imadoh par puta priliku spomenute pokrenuti na lapićima sa integrisanom grafikom i svi su prepodobno šljakali, ali su im zato procesori coreduo, core2duo, 2coreduo, coreduo2, doublecore2duo, coredoubleduo i slično... Hmmm... A i taj Dellić probadoh i jedino me se svideše slot-in dvd drajv i ekranče, a mogućnost grafičke me je rastužila. Taj Asus ima, koliko primećujem, CELERON. Pu pu pu. Neću, neću to... Možda je ovaj Asus valjan izbor. Ja trenutno koristim X1300 na svom desktop računalu i fantastično funkcionišu grafičke aplikacije (a bogme i igre kojih ima malo JER JA KORISTIM LEGALAN SOFTVER, OH DA), a na web vorumima svi je porede sa X2300 mobilnom vga. Možda su oni ludi ili sam ja nedovoljno informisan? Ima li tu paralele?

A taj HP 6735s nađoh na nekoj akciji za 37.000 sa brdom poklončića i monstrouznim 3d/4d zaštitnim legurama i dragnulijama... Prodaću i kosu i uvo da dodam još 'iljadarku na tih 37k.
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 15:49   #4
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

OK, ništa polovni modeli.

Što se integrisane grafike u Corelu i Photoshopu tiče, zaista ne znam, jer se ne bavim time. Ono što sam čitao iz tuđih iskustava uglavnom navodi da se oba programa mogu vrlo lagano koristiti sa integrisanom grafikom, sem nekih ultranaprednih operacija koje zahtjevaju grafičku snagu. Međutim, sve redom navode da je potrebno imati dvojezgarni procesor i što više RAM memorije, pogotovo sa dužim i kompleksnijim radom, tako da na to obrati pažnju, jer je to prioritet.

Ja posjedujem Asus laptop sa X2300 grafikom, i tačno je da je ista kao X1300, samo preimenovana (marketinški potez ATI-ja). Ta karta je neintegirasana, i između ostalog, može da posluži i za igranje starijih igara.

HP 6735s djeluje kao najpovoljniji izbor, ako ga možeš naći za tu cijenu. Cijela ta serija se odlikuje dobrim kvalitetom izrade i zavidnim performansama (takođe integrisana grafika), tako da predstavlja odličan izbor za taj budzet.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 22:24   #5
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Unhappy Re: Šaka zulu za šaku dinara

Hm... Hp... Hmmmm...
Spomenuti Hp je sav zdban i šćućuren (videh ga uživo i pokucah par niza slova), ali prilično funkcionalan. Poseduje ATI 3200 VGA (up to 1.4GB shared), 2048 GB 800MHz i pomalo buđavi AMD Athlon X2 Dual-Core QL-60 (Puma platform) te bih ga, ukoliko mi neko drugi nešto bolje ne preporuči, uzeo.

VGA na HP-u ima sledeće specifikacije:

Core Speed * 500 MHz
Shader Speed * 500 MHz
DirectX DirectX 10, Shader 4.0


HP 6735s FU371ES je u pitanju i ćini mi se da se ovaj model prenosnika može kupiti samo na Balkanu. HMMM? A skoro naiđoh i na HP 6720s KU474ES, koji je bogme slabiji, ali poseduje Core Duo T2410 2.0 Ghz. Ipak, sve ostale komponente su znatno slabije (1024MB DDR2 667MHz, 160GB SATA 5400rpm, Intel GMA X3100 up to 358MB shared memory)... Jao, jao... A onaj prokleti DELL je prirastao mome slabom srcu i stalno me tužno gleda tužno... Šta činiti, šta činiti?
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 22:26   #6
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Pa Puma platforma je sve drugo osim budjave stvari.

Kako mislis budjav? Bolji je od tog T2410 Intela...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 22:34   #7
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Pa Puma platforma je sve drugo osim budjave stvari.
Aham, ali pomalo. Tu PUMA platformu čini Turion familija koliko znadem, a ne Athlon. Zar ne? Ovo mu dojde kao marketing tricky-dicky? U stvari ne, izgleda da se varam. TA, ovaj notebook je puna premija!!! Jao, jao, ao...
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 23:05   #8
rokitansky
Član
 
Član od: 13.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 57
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 14 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rokitansky Slanje poruke preko Skypea korisniku rokitansky
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Ta PUMA platforma treba da moze da pusta i FULL HD filmove. Ako ne igras najnovije igrice, taj racunar bi trebao da radi sve sto ti treba.

Video sam reklamu, znam i gde... Malo je cudno sto je Athlon, a ne Turion, ali to je i dalje PUMA...

Ne znam koliko je kod tog laptopa kvalitetna zavrsna obrada, ostale komponente, to ugibanje ???... Uostalom, kako ti lezi. Ako ti se ucini da je dobar, razmisli da ga kupis. I javi utiske !

E da... I garancije je samo godinu dana. To moze da bude problem, al`samo ako si baksuz pa ti rikne komp.
rokitansky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 23:19   #9
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Ustvari nije Turion nego je Turion Ultra. .



Citat:
Puma platform

The Puma platform introduced in 2008 with June 2008 availability for the third-generation AMD mobile platform consists of:

* Processors
o Dual-core 64-bit codenamed Lion of processors, named "Turion Ultra", or
o Mobile Sempron single-core 64-bit processor (codenamed Sable), with the followings:
+ Split-power planes and linked power management support and
+ Support for possible low voltage processors; and
* Wireless IEEE 802.11 a/b/g/n mini-PCIe Wi-Fi adapter; and
* Mobility Radeon HD 3000 series GPU on 55 nm process
* AMD M780 series chipset
o ATI Hybrid Graphics
+ Hybrid CrossFire
+ PowerXpress
o Hybrid hard drives support; and
o HyperFlash - memory modules on motherboard with ReadyBoost support; and
o DisplayPort, HyperTransport 3.0 and PCI Express 2.0 support
* DDR2-800 SO-DIMM; and
* Desktop and mobile Architecture for System Hardware (DASH) 1.0 support (DASH page)
* Trusted Platform Module (TPM) support
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 23:21   #10
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Ukoliko se odlučim da kupim taj prenošnjak, testirat ću ga i napisati najdražesniji i najpredivniji review ikada!

Citat:
Ta PUMA platforma treba da moze da pusta i FULL HD filmove. Ako ne igras najnovije igrice, taj racunar bi trebao da radi sve sto ti treba.
Ja inače i ne igram to što vi, humanoidi stvorovi nazivate IGRE, ali ću ih svakako probat.

Citat:
Video sam reklamu, znam i gde... Malo je cudno sto je Athlon, a ne Turion, ali to je i dalje PUMA...
Najnoviji broj časopisa "Svet Kompjutera" možda?

Citat:
E da... I garancije je samo godinu dana. To moze da bude problem, al`samo ako si baksuz pa ti rikne komp.
Baksuz sam.

I po kome je ondak kriterijumu spomenuti model zasnovan na PUMA platformi kad mu metnuše Athlon?
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 23:56   #11
rokitansky
Član
 
Član od: 13.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 57
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 14 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rokitansky Slanje poruke preko Skypea korisniku rokitansky
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Jos par napomena:

1) 100% prodavac hoce da zabusi i da uvali Athlon kao PUMA platformu

2) Bez obzlira na to za 37000 to i dalje zvuci mnooogo bolje nego neku coreduo serije t2** sa integrusom stare generacije za te pare.

3) Glavne prednist Turiona i Turiona ultra u odnosu na Athlon nije u performansama koliko u potrosnji energije i duzem trajanju baterije, u cemu, opet svi oni zaostaju za c2d.

4) Ja sam sebi uzeo FS Pi 3525 sa centrino2 platformom (Montevina),sto je konkurentna platforma PUMI, isto integrisana X4*** ali intelova, i gre koje nisam mogao da igram na kucnom celeronuD 3ghz X3*** ( stara integrusa ) dobro rade na njemu. Tj. popbao sam C&C3:Tiberian sun

E sad ATI 3200 je nesto BRZA od moje X4**, ali cenim da je c2d (45nm) bolji procesor, lepsi laptop, a i primio sam se da uzmem penryn (45nm) iz skroooz iracionalnih razloga, al sta cu . I da... ja sam svoj platio cak 48000, tako da to tvoje deluje kao dobra kupovina.

I jos... Kada sam bio u prodavnici nisu ni imali taj tvoj laptop vec 6735b za 45000 (kao neka bolja poslovna verzija) sa istim komponentama i jos nekim dodatnim portovima (firewire) gde ja ne bih znao sta da ukljucim . Taj model me nije bas impresionirao za te pare.


P.S. Kol`ko para je taj Dell ?
rokitansky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 0:08   #12
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Post Re: Šaka zulu za šaku dinara

Citat:
1) 100% prodavac hoce da zabusi i da uvali Athlon kao PUMA platformu
GRAMZIVOST I POHLEPA!
Citat:
2) Bez obzlira na to za 37000 to i dalje zvuci mnooogo bolje nego neku coreduo serije t2** sa integrusom stare generacije za te pare.
Yeah.

Citat:
I jos... Kada sam bio u prodavnici nisu ni imali taj tvoj laptop vec 6735b za 45000 (kao neka bolja poslovna verzija) sa istim komponentama i jos nekim dodatnim portovima (firewire) gde ja ne bih znao sta da ukljucim . Taj model me nije bas impresionirao za te pare.
Ima ga trenutno na laptopsrbija.com, a bogme i u COMTEL-u mi ga nudiše za iljadarku viška. Na lts je 36720.

Citat:
P.S. Kol`ko para je taj Dell ?
DELL Inspiron 1501 Turion (34.999 din) - (AMD Turion 64 X2 Dual-Core TL-56 1.8GHz, 1024MB DDR2 667MHz, 80GB SATA 5400rpm, ATI Radeon Xpress 1150 - do 256MB share-memorije)
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 0:14   #13
rokitansky
Član
 
Član od: 13.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 57
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 14 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rokitansky Slanje poruke preko Skypea korisniku rokitansky
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Ok, taj Dell ima PREmali hard disk, samo 1GB rama (jos jedan GB bi inace kostao oko 25 Eura = 2000din), graficka mu je znatno losija od ATI3200. Cak je i procesor malkice sporiji.

Pozitivne strane:
1) to je DELL...

2) valjda idu 3 godine garancije, jel tako?

Ja bih licno od ta 2 pre uzeo HP... Ako bi mi se dopao.
rokitansky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 0:15   #14
rokitansky
Član
 
Član od: 13.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 57
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 14 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rokitansky Slanje poruke preko Skypea korisniku rokitansky
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Citat:
VladimirBalt kaže: Pregled poruke
GRAMZIVOST I POHLEPA!

... ne, nego marketing
rokitansky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 0:27   #15
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Citat:
rokitansky kaže: Pregled poruke
... ne, nego marketing
Nije li spomenuto ekvivalent marketingu? Hm, hm...

Uz Dell mi pružaju dve godine garancije i DA, to jeste DELL, ali ja tražim ŠAKA ZULU laptop, a Dellić ima samo odoru Šaka Zulu, a ispod leži neki fićfirić.

A HP je, pa... ovaj... izgleda bestbuy u rečenom cenovnom rangu. Makar u Sorabiji.
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 0:45   #16
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Dell je Dell, ali i HP je HP

Nema tu mnogo razmišljanja, taj HP 6735s je za te pare najbolje što ćeš naći. Imao sam priliku da ga malo isprobam i zaista je u pitanju odličan (ŠAKA ZULU) laptop.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 1:03   #17
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Post Re: Šaka zulu za šaku dinara

Videćemo kada ga podvrgnem testiranju! Ho ho ho... Promisliću (kao da se što tu ima još razmatrati) i pretraživati kataloge još sutra, pa, ukoliko ne nađem šakaliji šaka zulu, pazariću hapejevac.
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2008, 15:17   #18
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Pazario sam spomenuti HP Compaq 6735s i onog trena kad nabavim drajvere za WinXP Pro i testiram ga objavit ću recenziju. Ah... kako je bilo teško kupiti HP dok me je DELL tužno posmatrao i molio da ga vodim kući. Čini mi se da mi je čak rekao "Prodaj to desno uvo ružno pa da se družimo"... Uspeo sam se odupreti njegovom magičnom zovu...

A sada, prvi utisci:

- Krckanje plastike je minimalno. Jedva primetno. Krcka se oko optičkog uređaja jedino.
- Završna obrada je u rangu ASUS ovim prenosnih računara. "Poklopac" se ne prlja lako, ali je njegova hrapava i slabašna površina sumnjiva.
- Touchpad je kvalitetan do one granice da njime nikako neću uspeti da radim u aplikacija za grafičku obradu, ali ko za ime presvetog Tora koristi spomenuto za navedeno.
- Sam notebook je veoma lagan.
- Mesto za slušalice nije moglo biti lošije postavljeno.
- Tastatura je znatno kvalitnija od onih na MSI prenošnjacima. PLUS poseduje veliki ENTER taster što mi pričinjava ogromno zadovolstvo.


* poklon torba je za nijansu kvalitetnija od onih koje možete pribaviti u radnjama koja trguje kineskom robom. Rajsfešlus je vrlo oštar i nemoguće je ugurati notebook bez ikakvog oštećenja. Ili ćete povrediti prste maksimalno čuvajući notebook od povreda ili obratno.

P.S. Prodavac me je *****'o za bateriju (rekoše mi da je 8-cell), ali o tome drugi put.
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2008, 15:40   #19
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Više ne možeš očekivati od laptopa u tom cjenovnom rangu. Štaviše, dobio si vrlo dobre performanse, zavidan kvalitet izrade i pouzdan brend za cijenu kojom ne bi mogao priuštiti iste karakteristike nekog drugog proizvođača.

Touchpad je i inače nezgodan za korišćenje (čekaj samo da provališ drag&drop kako ide ), pogotovo za one koje su se navikli na miš (u tom slučaju je i skoro nemoguće naučiti raditi na touchpadu). Mada, njegova namjena i jeste da zamjeni miš kada dotični nije pri ruci, ili nema mjesta za njega. Inače, jedan mali tip, nije bitno koliko jako tapkaš po touchpadu, reagovaće isto

Što se torbe tiče, to uvijek možeš pazariti kasnije, ako osjetiš potrebu i budeš imao dovoljno novca.

Srećna kupovina i nek te dobro služi
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2008, 15:45   #20
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Re: Šaka zulu za šaku dinara

Hvala, hvala... znadem ja te muke sa tačpadom. Sada mi ostaje da se provalim sve ove HP menije i dospem do BIOS-a kako bih instalirao Winić Ekspejić...


DODATAK: Volio bih ovom prilikom zahvaliti se rokitansky-om, koji je bacio zle čini, baksuzne čini na me. Hard Disk ne funkcioniše. Tralala...

Poslednja ispravka: VladimirBalt (26.10.2008 u 0:00) Razlog: Muka
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Ljudski um je čudo veverica Cvet kompjutera 383 12.1.2011 14:03
intel konfiguracija do 36000 dinara dkdnt Šta da kupim? 5 22.8.2008 15:08
Ceo komp za 25.000 (dinara naravno) :-D Pjanovic Šta da kupim? 20 22.4.2008 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com