Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.1.2015, 0:01   #721
MONTENEGRO
Član
 
Član od: 20.11.2006.
Lokacija: Nikšić, Crna Gora
Poruke: 125
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MONTENEGRO
Određen forumom Re: NBA 2k15

Crap NBA2k14 mi je radio na High, sva podešavanja, pa mi je zato bilo čudno. Ništa, ili nova grafička ili da se vratim na 2k14. Hvala u svakom slučaju
MONTENEGRO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2015, 16:33   #722
MONTENEGRO
Član
 
Član od: 20.11.2006.
Lokacija: Nikšić, Crna Gora
Poruke: 125
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MONTENEGRO
Određen forumom Re: NBA 2k15

Kako podešavam broj faulova pred isključenje? I visina i težina da budu evropske dimenzije a ne američke?

Playoff mode su makli?
MONTENEGRO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2015, 17:51   #723
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
MONTENEGRO kaže: Pregled poruke
Kako podešavam broj faulova pred isključenje?
Nema toga. Znam da misliš na smanjenje broja faulova jer CPU igrači NIKADA neće imati ni 4, a kamoli 6 faulova za isključenje. Zapanjićeš se kakvi aikido zahvati u stilu Stivena Sigala koji se izvode nad tvojim igračem uopšte nisu faul i kako je dovoljno da stojiš nepokretan na pola metra od CPU igrača koji šutira i da to bude faul. Najveći bag u igri.

Citat:
MONTENEGRO kaže: Pregled poruke
I visina i težina da budu evropske dimenzije a ne američke?
Nema ni toga. Igra je izašla poprilično nedovršena i tek sad sa pačom je igriva, a neke sitnice, među kojima je i ta, neshvatljivo su izbačene.

Citat:
MONTENEGRO kaže: Pregled poruke
Playoff mode su makli?
Gle čuda, ali nema ni toga. Što mi je i razumljivo, koji timovi idu u plejof, pa da ih postave po default-u??? Ali može da se odigra. Odeš u MY LEAGUE, izabereš SEASON, isključiš trejdove, izabereš tim, pustiš da simulira do plejofa (naravno paziš koji si na tabeli) i kad dođe do plejofa, preuzmeš vođstvo nad timom.

Poslednja ispravka: NastyB (25.1.2015 u 11:20)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2015, 12:50   #724
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ja sam onako podesio i ima iskljucenja. Evo bas danas na cetvrtini od 8 minuta, jedan cpu igrac iskljucenje dobio a i dobijam flagrant 1. E sad problem je to sto se sviraju neki lagani faulovi dok ovi dzudo zahvati ostaju nesudjeni.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2015, 15:59   #725
Bony
Novi član
 
Član od: 24.1.2015.
Poruke: 3
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Cao drustvance.
Stari sam forumas,ali sam morao napraviti novi profil jer sam zaboravio sifru na forumu,a i na starom mail-u. Nego,to nije vazno,da pocnem..


Konacno sam probao igricu,nisam bio u mogucnosti do sad jer mi je graficka bila losa. Kupio sam Saphire ATI HD 1Gb DDR5 256bit,polovnu naravno jer nisam lud da dajem ogromne pare za novu.
Ostatak...



Pored svega,igra mi ne radi bas zadovoljavajuce,stavim normalna podesavanja,ponekad zasecka,uspori,pa me zanima sta nije ok na kompu ili je igra prosto prezahtevna?!

PS nisam bas najbolji poznavalac u graficke i ostale komponente racunara,jer se ne igram puno na istom.

Pozdrav
Bony je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2015, 16:30   #726
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ja sam onako podesio i ima iskljucenja. Evo bas danas na cetvrtini od 8 minuta, jedan cpu igrac iskljucenje dobio a i dobijam flagrant 1. E sad problem je to sto se sviraju neki lagani faulovi dok ovi dzudo zahvati ostaju nesudjeni.
Probao sam ono što si postavio, samo ono što si izdvojio, ne sve, ali ne vidim neku razliku.
Ja igram samo MY CAREER, ostalo sam batalio. Jednostavno, nemam više živaca za ono što je GOOD DEFENSE za CPU tim, šta nije faul i šta jeste kada moji igrači to urade...

Citat:
Bony kaže: Pregled poruke
Cao drustvance.
Konacno sam probao igricu,nisam bio u mogucnosti do sad jer mi je graficka bila losa. Kupio sam Saphire ATI HD 1Gb DDR5 256bit,polovnu naravno jer nisam lud da dajem ogromne pare za novu.
Koju???? Ono najvažnije si izostavio.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 11:33   #727
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Nikada nisam igrao NBA serijal (ne racunam pokoji mec kod nekoga kad svratim), i instalirao sam na X360.
Poceo sam My Career i odusevih se. Nego, mnogi pominju desetodnevne ugovore, sutiranje iz kluba... Ja sam negde kao 23 pik dosao u Toronto, u prvoj sezoni dosao do 20p po mecu i ispali u drugom krugu plejofa. U drugoj sezoni sam igrac meseca odmah na pocetku, i zatrazim trade i odem u Bullse. 5-6 meceva klupa, i treci mesec sam po drugi put igrac meseca, bio i na all star mecu kao rezerva i u takmicenju trojki.
Na kom nivou tezine igrate, jer meni nekad deluje kao suvise lako. Polovinom druge sezone imam preko 30p prosek (52max), 10 ukradenih sam uspeo, kao PG i po 6 banana...

Da, i treba vestine munjiti u kampovima, pogotovo posle kada su skuplje. Za manje SP se puno vise dobije,.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 12:55   #728
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ako nisi podešavao ništa, onda si na najlakšem (PRO) nivou. Podesi GAME DIFFICULTY na Superstar ili Hall of Fame, slajdere na SIMULATION, pa ćeš videti da li je tako lako ribati sve i imati takvu statistiku.
Mada, jesi li siguran da igraš MY CAREER u 2K15??? Tu počinješ kao UNDRAFTED igrač i biraš klub za 10-dnevni ugovor. A ti si bio 23. pik??? Jesi li siguran da ti MY CAREER ne počinje sa tvojim likom u stanu i menadžerom sa kojim se svađa???

Usput i jedna ZANIMLJIVA VEST .
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 12:56   #729
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Strasno, 12 blokada za jedan mec. Dobar je ali u igri je stvarno los
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 13:21   #730
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ako nisi podešavao ništa, onda si na najlakšem (PRO) nivou. Podesi GAME DIFFICULTY na Superstar ili Hall of Fame, slajdere na SIMULATION, pa ćeš videti da li je tako lako ribati sve i imati takvu statistiku.
Mada, jesi li siguran da igraš MY CAREER u 2K15??? Tu počinješ kao UNDRAFTED igrač i biraš klub za 10-dnevni ugovor. A ti si bio 23. pik??? Jesi li siguran da ti MY CAREER ne počinje sa tvojim likom u stanu i menadžerom sa kojim se svađa???

Usput i jedna ZANIMLJIVA VEST .
Naravno da igram my career, nisam izlapeo
Doduse, nisam povecavao nivo tezine, niti prebacivao na simulation jer mi je ipak prvi ozbiljniji susret sa kosarkom. Poceo sam sa rookie mecom pa onda razgovori sa 3 celnika kluba, bez svadje te...
Onda to objasnjava neke stvari Opet, ovo mi je suvise lako, da u svakoj pobedi budem MVP. Cak sam i na all staru usao tek polovinom trece cetvrtine u ubacio preko 20 :P Da osvojim sad prsten pa cu probati kao sto kazes.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 13:43   #731
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

^mciggzy igra na xbox 360 a ti NastyB na next gen platformi to objasnjava zasto ne igrate isti mod...ako si u mogucnosti mciggzy probaj next gen ili ti ps4,xbox one ili pc I igraj malo tu karijeru....to je pravi uzitak-
primer:
NBA 2K15 PS4 - My Player Career
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 19:05   #732
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Naravno da igram my career, nisam izlapeo
Ah, da, izvini, potpuno sam smetnuo s uma da xbox 360 i PC verzije nisu iste. DUlezmaju hvala na ispravci.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 21:33   #733
bedazzled
Novi član
 
Član od: 31.10.2012.
Poruke: 27
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: NBA 2k15

Meni se igra vraca na start liniju ako monitor ili skren sejver nije iskljucen! Postalo je iritanto da stalno to cackam kad treba da igram... U pitanju je narodna verzija jel to do toga ili je globalni problem ili sta god drugo i ima li resenja?
bedazzled je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 23:13   #734
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ja nemam tih problema na original steam verziji.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 0:34   #735
Bony
Novi član
 
Član od: 24.1.2015.
Poruke: 3
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Igram MC i ne mogu da provalim gde je opcija za tetovaze i znojnice i tako te sitnice? Jel sam toliko glup ili...?
Bony je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 0:36   #736
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ako imas orginal to se kupuje onom vc valutom a ako narodnjak onda nema nista valjda.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
Bony (30.1.2015)
Stara 30.1.2015, 22:07   #737
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Interesantno je da u mc modu, treca cetvrtina i jedna sekunda pred kraj iste i trener trazi tajm out. To nikako da ispave od izlaska igre.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2015, 18:04   #738
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Da, i meni je to besmisleno. Kao da moraš da ispuniš "kvotu vremena" u svakoj četvrtini i to, umesto obične izmene, mora kroz tajm aut.
Elem, juče mi opet krenuo neki update nešto duži (minut-dva) pa sam pomislio da su, možda i to sredili nekim mini-pačom. Ali ne. Promene koje sam primetio pronašao sam u MY LEAGUE modu.
Odavno nisam igrao taj mod, pa, opet, izaberem Blejzerse, trejdujem Metjuza za Oladipa, onda Lopeza i Kejmana za Gortata, pa onda Gortata za Valanciunasa...uglavnom ratosiljam se pikova za ovu sezonu i sklopim fin tim. Prva utakmica protiv Oklahome i prekidam je na 44:4 za Tandere. Moji napadi i šutevi u reketu se završavaju samo na dva načina - džudo zahvatima, bacanjem i mlaćenjem koje nije faul, a lopta odleti ko zna gde, ili, ako uspem da uputim šut, podignuta nečija ruka negde, ne mora da bude ni najmanje blizu lopte je "good defense" i, naravno, promašaj. Od sedam zakucavanja, jedno jedino je prošlo kroz obruč. A šut sa poludistance ili za tri je misaona imenica da uđe. Kao da igram sa paraplegičarima, a ne sa Lilardom, Oladipom i Batumom, koji su sjajni trojkaši. Nasuprot tome, kad CPU igrač krene na šut dovoljno je da si pola metra od njega i to je faul. Ako moj (sa)igrač i podigne ruke, stoji i ne mrda, malo fali da to bude "flagrant foul". Dobro, MALO preterujem ovde. Napravio sam toliko screenova sa idiotskim situacijama da mogu da napravim poveći strip o tome zašto ne treba igrati ovo.
Ako je pre ovoga bilo užasno igrati zbog nepostojanaja faulova, sada je stravično. Kao da su najveći bag u igri učinili mnogostruko gorim. Neigrivim.
Pomislio sam, jedna utakmica, sledeći put će biti bolje, ali i tu drugu sam prekinuo na 38:7 za Oklahomu. Na kraju sam je odsimulirao (i odsimulirano izgubio, ali ne prevelikom razlikom) i krenuo u sledeću protiv Kingsa. Posle par torija i tanrena (aikido tehnike) Kaznsa i kompanije video sam da od igranja MY LEAGUE nema `leba a da ne polomim nešto od besa, te sam batalio. Nažalost.
I, da, primetio sam dve nove stvari - moji AI saigrači nešto bolje lupaju rampe. I prekidaju aliupove. Jedino što se UVEK posle rampe lopta vraća ekspresno nazad u ruke onome ko je šutirao. Da to ne bude vrhunac idiotizma, zamislite kako je kad CPU igrač sa pola terena baca "alley oop", a tvoj AI saigrač preseče tako što je odbojkaški, silovito, milimetarski precizno, vrati nazad igraču koji ju je bacio, iako je ovaj 7-8 metara daleko, a u krugu od 3-4 matara sva četvorica mojih saigrača. Stupidno do bola i krajnje neigrivo. Da ne pominjem da kad mom igraču lupe rampu, ne samo da mu se ne vraća nazad u ruke, nego treba da prođe par sekundi da prihvati bilo koju komandu usled neopisivo spore animacije doskoka.
Srećom, ni delić ovoga nema u MY CAREER modu, te uglavnom to i igram. I nema toga ni u online mečevima, pa ponekad uživam i u nekom quick meču preko interneta, ali to igraju uglavnom početnici, pa većinu tih utakmica dobijam lagano. A i to nažalost.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2015, 18:20   #739
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Nisam igrao par dana, cepam diabla. Mozak na ispasu

Ja sam bezbroj puta kretao my league od nule, pa od kada je izasla igra. Odigram par utakmica, namestio sam ja faulove, mislim namestio nekako da imam 20-25 slobodnih bacanja tokom meca ali dzudo zahvate ne mozes da resis i to ce verovatno ostati tako. Pa ako ne promene AI mozda i u sledecoj igri bude isto. Bitno je oni trose resurse da ubacuju non stop nove patike.

My career, meni je iskreno uzasan. To je toliko skriptovano da je strasno. Ja sam dva puta pocinjao karijere, jedan sg i jedan pf. Nepostojanje lip synca, negro sabanski glas(ovi) mog igraca, blagi uzas. Igrao sam utakmice gde posle tri cetvrtine CPU ima procenat suta 73% i to mi je cetvrtina na 10 minuta. Ja layup masim ali on pogadja sve.

MyGM, zanimljiv donekle ali po meni je my leauge najbolji.

Nego jesi ti pazario gta Nasty? Stize za mesec i nesto
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2015, 18:26   #740
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ja igram na PS4. Uglavnom MY CAREER i MY LEAGUE. Igram na pro nivou, default slajderi. Nisam primetio da mi se ne sviraju faulovi (nisam video ni dzudo zahvate), cak mi se taktika zasniva na ulazu pleja u reket koji ili sutira s poludistance, ili daje pas na trojku, ili trazi faul.

Moj najveci problem su CPU centri, ajd sto hvataju, hvataju i moji (koliko, toliko), ali to ne promasuje sut nikad, a kad promasi dobije faul, ili skok u napadu. To sipa fade away preko ruke, preko dve ruke, s poludistance... Takodje, fizicki kontakt izmedju mog i CPU centra, ne postoji, kada ja imam loptu u posedu. Jednostavno, ne umeju da naprave faul, ili, sto kaze Nasty, drze ruke gore i imaju "good defense", ili lupaju rampe. Igram sa Bostonom. Kelly Olynyk nije super naj centar, ali decko ima visinu, raspon ruku, a i ume da sutne. Dzaba se ja trudim da napunim protivnickog centra faulovima, nema kontakta. Da me bar baci dzudo zahvatom u publiku, pa da mogu da se derem na zaveru NBA, FIBA i Vatikana.
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kosarka, nba 2k15, simulacija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com