Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2007, 19:28   #1
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Thumbs down Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Ne razumem zasto do sada nije objavljen ni preview ni review ovih igrica. Mozda Super Mario Galaxy niste imali vremena da nabavite, izasao je 16. novembra u Evropi, ali zato je Metroid Prime 3 izasao 24. oktobra i imali ste dosta vremena za decembarski broj.Ja razumem da ste vi kompjuterski casopis ali koliko vidim Xbox360 i PS3 dobijaju dosta prostora u SK pa zasto to ne bi bio slucaj i za "najprodavaniju" konzolu na svetu Nintendo Wii.
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 19:36   #2
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Pa opisuju i Nintendo Wii igre, sigurno ce i to opisati s obzirom da su pored Zelde najbolje.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 19:43   #3
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Da opisuju i za Wii , na primer NBA 08 igru koja je prava Wii ekskluziva. :P
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 20:15   #4
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Sad ću ti reći nešto što ljudi iz redakcije "Sveta kompjutera" (odmah da raščistimo da ja nisam jedan od njih ) ponavljaju još od kada je otvorena prva tema tipa "a zašto nema opisa toga i toga".

Ako misliš da neka igru stvarno vredi opisati i predstaviti čitaocima časopisa onda napiši sam jedan tekst i pošalji ga urednicima SK-a ili uredniku odgovornom za deo kome opis pripada. Ako je tekst dovoljno kvalitetan veruj mi objaviće ga. Da to nisu prazne reči evo ti primer. Ja lično obožavam "Star Trek" a kada si poslednji put video opis igre ili moda baziran na "Star Trek-u"? Probao sam "Kobayashi Maru", mod za jednu "Star Trek" igru, svideo mi se jako, napisao tekst i poslao ga uredniku Test play-a. Njemu se tekst svideo (valjda me nije slagao ) i tekst je objavljen u prethodnom broju

Simple as that
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 21:40   #5
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Ne znam zašto navedene igre nisu opisane, ali koliko sam imao prilike da primetim u poslednjih desetak brojeva (a verovatno i više) u svakom je opisana bar po jedna igra za wii, tako da ova izjava:
Citat:
Ja razumem da ste vi kompjuterski casopis ali koliko vidim Xbox360 i PS3 dobijaju dosta prostora u SK pa zasto to ne bi bio slucaj i za "najprodavaniju" konzolu na svetu Nintendo Wii.
i nije baš pravedna.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 22:11   #6
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
Ne razumem zasto do sada nije objavljen ni preview ni review ovih igrica.
Kukaš što nema opisa, a elementarna gaming kultura? Cccccc....
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 22:22   #7
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Mozda nije pravedna, priznajem, ali nije ni njihovo totalno ignorisanje Nintedno "megahita" kao sto je Super Mario Galaxy koji je u celom svetu dobijao najbolje ocene i trenutno je deli samo jedan promil od prvog mesta na GameRankings sajtu.Mozda ce oni odraditi review za MP3 i za SMG u sledecem broju ili onom tamo ili mozda u letnjem dvobroju, poenta je u tome da se to odradi kada igra izadje ili po mogucstvu i pre toga.Samo me zanima sta bi neki rekli da se review za Crysis pojavio tek u martovskom broju?

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Kukaš što nema opisa, a elementarna gaming kultura? Cccccc....
Za mene su jos uvek igrice posto imam Nintendo Wii.
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 1:45   #8
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
Mozda nije pravedna, priznajem, ali nije ni njihovo totalno ignorisanje Nintedno "megahita" kao sto je Super Mario Galaxy koji je u celom svetu dobijao najbolje ocene i trenutno je deli samo jedan promil od prvog mesta na GameRankings sajtu.Mozda ce oni odraditi review za MP3 i za SMG u sledecem broju ili onom tamo ili mozda u letnjem dvobroju, poenta je u tome da se to odradi kada igra izadje ili po mogucstvu i pre toga.Samo me zanima sta bi neki rekli da se review za Crysis pojavio tek u martovskom broju?
Sve to stoji, ali časopis se prvenstveno bavi stonim (desktop) računarima pa tako i u delu za igre prvenstvo uvek imaju igre za računare u odnosu na igre za konzole. To može biti dobro ili može biti loše - zavisi od ukusa svakog pojedinca.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 11:42   #9
simakosmos
Član
 
Član od: 26.5.2006.
Poruke: 208
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 49 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Metroid Prime 3 i SMG. Gde su nestali?

evo ga opis :P

Metroid Prime 3 : Corruption je najisčekivanija igra bila za Wii. Ono sto je Master Chief za Xbox, to je Samus Aran za Nintendove konzole. Igre iz Metroid serijala su izlazile već za NES. Ko ne zna o čemu se radi , evo ukratko : Samus Aran, hladnokrvnu plavušu Galaktička Federacija zove, kad god njeno oružje može da pomogne u borbi protiv pirata. U ogromnom oklopu, uz razne puce, a posebno uz njen ručni top to neće biti problem.
U ovom trećem delu je/vas pozivaju pošto je Baza Galaktičke federacije pod napadom od strane svemirskih pirata. Uz pomoć ostalih plaćenika ćete morati da očisti i planetu od pirata i zaraženi kompujter od organskog virusa. Taman kad ste pomislili da vam treba samo antivirus , shvatate da na sreću vaša puca će da odradi najviše posla u rešavanju problema. Počećete samo sa plazma topom na ruci (samo?) , a ubrzo ćete dobiti i projektile sa navođenjem. Do kraja igre će vam ovo biti glavna oružja , sa tim da ćete ih sa vremena na vreme moći unaprediti raznim dodacima. Nakon uspešne missije odbranjivanja planete od meteora, naćićete se u vašem poznatom oklopu , ali ojačanim Phazon Enhancement Device-om. Biće tu i raznih dodataka za top, kao i razni viziri (recimo rentgenski), ali da ne otkrivamo...
Najbolji deo igre su borbe sa bossovima, ali definitivno ćete najviše vremena provoditi provaljujući način kako da nastavite. Imam jedan savet za početnike : Ako zastanete, skenirajte, ako ne nađete ništa, skenirajte opet, i ako opet ništa ne nađete , onda... ...skenirajte opet.
Nunckukom ćete voditi Samus, a Wiimoteom ćete ciljati. Mogu da kažem da od svih dosadašnjih igara, ovde to radi savršeno. Pa još kad vidite kako su i ostali dugmići dodeljeni raznim akcijama, čudićete se da li su programeri nešto naučili ili vi postali spretniji. Grafika je odlična , posebno će oduševiti SF fanove.
Za sve ljubitelje Metroid Prime serijala, potpuno je nepotrebno opisivati ovi igru, iako liči na sve pređašnje delove, to je u taman tolikoj meri urađeno, da nemate osećaj kao da ste već ovo igrali. Preporuka i za zagrižene kvejkere, zakovane za PC.
Jedina mana igre je multiplayer deo, jer ne postoji. Možemo da se samo nadamo da će se ljudi iz Retro studios smilovati i podariti nam multiplayer, jer ovih dvadesetak sati igranja premalo uz ovakvu igru.


aj nek neko napishe za Super Mario Galaxy....
simakosmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Alpha Prime Nergal Akcione igre 48 10.8.2014 11:59
Total Commander Ultima Prime Spawn BG Aplikativni softver 15 26.10.2007 8:33
Problem (na tv karti su mi nestali svi kanali) @mila@ Video/TV softver 9 19.7.2007 13:11
Nestali mi Shared Docs i Documents iz My Computera... the 1st one Operativni sistemi 12 1.6.2007 18:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com