Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.11.2008, 23:41   #1
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Unhappy Problem sa samsung hard diskom (verovatni uzrok - Vista)

iz samsungovog hard diska HD753LJ mi dolaze cudni zvuci, i to bas od kako sam instalirao vistu... naime, vistu sam stavio na stari WD3200AAKS tako da mi je to sistemski disk, a samsung je data particija (doduse podeljena na dva dela)... sa vremena na vreme, iz samsung sa cuje kao da prestaje da se vrti (zvuk je vrlo slican drljanju ventilatora kome je otislo leziste) i tako se zaustavi i stoji jedno 3 sekunde (kad pokusam da otvorim fajl sa njega kao da se nista ne desava). nakon toga se cuje kako ploce opet krecu da se vrte, glava stekne jednom i onda sve opet radi... da li je ovo zbog !%#&$& viste ili je do nekog kvara na disku? sa ovim western digitalom se to ne desava... pri tome HDDObserver prijavljuje da je "zdravlje" tog harda na 57%... suggestions? hard je pod garancijom (i tako naredne 3 godine), al da vidim da li je do viste pre nego sto krenem da se cimam na novi beograd...
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2008, 0:00   #2
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: problem sa samsung hard diskom (verovatni uzrok-vista)

I meni je poceo od pre par dana da krci hard (Maxtor 160gb) a nemam pojma zbog cega. To se desilo i na burazerovom hardu pre neki mesec. Jel ja nesto pogresno radim ili sta je u pitanju? Zasto dolazi do krcanja harda (po mom iskustvu krcanje je prvi znak crkavanja harda)
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista - problem sa pjesmama pike8 Operativni sistemi 0 26.10.2008 2:39
Problem sa Samsungom 2232BW Vedas Grafika 5 27.5.2008 22:30
Problem sa Bluetooth-om na Samsung SGH-G600 nemanja.m Aparati i oprema 0 29.4.2008 16:04
Problem sa prebacivanjem s kamere na hard krip Video/TV softver 7 11.11.2007 22:10
Problem sa napajanjem? I još po nešto. zukov Kvarovi 9 4.11.2007 19:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com