![]() |
![]() |
|
|||||||
| Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Koji uzeti od ova tri?
1. HP 625 2. MSI CR620 3. Toshiba Satellite C660 Pitanja: 1. Koji je preporucljiv za autodijagnostiku znaci programe nabacati i tako to . Znaci neki su programi malo zahtevniji, otprilike programi ce zauzeti do 25 GB.2. Koji komp je bolji za normalne svrhe, biljezenje dokumenata, malo facebook, malo youtube, znaci osnovne stvari i multimediji malo. Pozdrav i hvala! |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
|
Stavi linkove... Ima više modela koji počinju koji nose istu početnu oznaku...
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Evo puni nazivi:
1. MSI CR620-428XEU 15.6" 2. HP 625 (WT275EA) Siv 15.6" 3. Toshiba Satellite C660-11P 15.6 Poslednja ispravka: Hakinen92 (15.2.2011 u 22:08) |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Član
Član od: 18.11.2010.
Poruke: 242
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 29 puta na 26 poruka
|
Od ova tri,neka moja preporuka ti je da uzmes ovaj HP 625 (WT275EA) Siv 15.6"...
Sacekaj jos neka misljenja,pa uporedi i odluci... |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Veteran
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
|
Ako ne planiraš da igraš igre, bolje Toshiba. Ako planiraš, bolje HP.
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
1. Koji je preporucljiv za autodijagnostiku znaci programe nabacati i tako to . Znaci neki su programi malo zahtevniji, otprilike programi ce zauzeti do 25 GB.
2. Koji komp je bolji za normalne svrhe, biljezenje dokumenata, malo facebook, malo youtube, znaci osnovne stvari i multimediji malo, malo igre |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Veteran
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
|
Onda Toshiba. Ali u principu je svejedno, jer ne moze taj softver nesto previse da bude zahtevan. To sto zauzima 25gb je totalo nebitno. Za uobicajnu namenu je sasvim svejedno.
Toshiba ima znacajno jaci procesor, pa je cisto zato preporucujem. |
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
.ZNACI TOSHIBA ZA DIJAGNOSTIKU. Hvala ! a za drugo pitanje ? |
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Veteran
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
|
Pa rekoh.
Za uobicajnu namenu je sasvim svejedno.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Član
Član od: 29.12.2010.
Lokacija: Alpha Quadrant
Poruke: 66
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 33 puta na 11 poruka
|
Ja bih pre uzeo asus nego neki od ta tri,ali odluka je samo tvoja...
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Starośeđelac
|
Koji konkretni Asusov primjerak? Asus ima na desetine modela i to što si samo naveo brend ne znači ništa niti pomaže autoru teme.
|
|
|
|
|
|
#12 | |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
evo mene opet
Sta mislite o ovome znaci isto kao i ostlae za auto dijagnostiku, programa 70 GB tako nesto, to i nije problem toliki. Neki ce biti malo zahtevniji ovi programi, ali ova konfiguracija dole odgovara. Vasa misljenja? Citat:
Poslednja ispravka: Dimo (24.4.2011 u 16:44) |
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Član
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 233
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
Nisam ljubitelj eMachines, mislim da nisu bas kvalitetno odradjeni. Nije losa ova masina, pokazala se kao dosta pouzdana http://www.laptopcentar.co.rs/produc...9091--29201009 . U ovom cenovnom rangu sigurno ima jos gomila modela, pa ce ti sigurno neko od kolega forumasa izbaciti link za jos neki model.
|
|
|
|
|
|
#14 | |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
Npr ovo mi je najblize otici kupiti. http://winwin.rs/-msi-cr620-428xeu-1...roductId=29118 http://winwin.rs/-lenovo-g550-(59-04...roductId=29164 Poslednja ispravka: Hakinen92 (18.4.2011 u 18:20) |
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Starosedelac
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
|
Ovaj lenovo bi ti dobro vrsio posao. A iz iskustva znam da za autodijagnostiku moze i dosta slabije masine(posto sto ti programi nisu toliko zahtevni).
.
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Ma bojim se tog lenovo zato sto kinezi prave
.
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
A šta misliš ko pravi ove ostale?
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
|
Lenovo ima izuzetno kvalitetne laptopove. Svakako su kvalitetniji od jeftinih asusa. A i kao sto @Brajan rece, svi se oni prave u Kini.
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Član
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Srbija / Pancevo
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
oke onda znaci lenovo xD
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
Novi član
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
A laptop centar imas u Beogradu i novom Sadu i Kragujevcu.
Ali vrse besplatnu isporuku na kucnu adresu na teritoriji Srbije. Imas i tamo Lenovo sa malo jacim karakteristikama za maloo vise novca http://www.laptopcentar.co.rs/produc...9091--29201009 |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Koji laptop uzeti... | storm_raider1 | ŠDK - Prenosni računari | 7 | 5.2.2011 2:26 |
| Koji miš uzeti od ova tri | MilosK | ŠDK - Ostale komponente | 9 | 23.9.2009 16:43 |
| Kako se zaštiti od krađa World of Warcraft naloga | kreator_ | MMORPG igre | 12 | 21.2.2009 4:59 |
| Koji maksimalni takt podržava neka od DDR3 matičnih ploča? | Wolfy | Osnovne komponente | 9 | 12.4.2008 13:00 |
| koji od ova dva procesora da uzmem? | System87 | ŠDK - Osnovne komponente | 7 | 13.10.2007 17:43 |