![]() |
![]() |
|
|
#141 | |
|
Veteran
|
Citat:
Sin City Bogota Tokyo To sam negde procitao ali ne znam gde. Poslednja ispravka: phoenix[illusion] (29.1.2006 u 22:49) |
|
|
|
|
|
|
#142 |
|
Član
|
Ljudi da nije izasao neki mod za GTA San Andreas, koji ima nova KOLA u sadasnjem vremenu kao sto su BMW,Mercedes, Ferari i drugi .?
|
|
|
|
|
|
#143 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#144 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
Иначе ''мутави'' из GTA3 се зове Claude Fido. |
|
|
|
|
|
|
#145 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
POZZ WWW.GTA-DOWNLOADS.COM |
|
|
|
|
|
|
#146 | |
|
Veteran
|
Citat:
Pogledaj na ovom linku: http://en.wikipedia.org/wiki/Claude_Speed Poslednja ispravka: phoenix[illusion] (29.1.2006 u 23:45) |
|
|
|
|
|
|
#147 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#148 | |
|
Veteran
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#149 |
|
Novi član
Član od: 31.1.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
GTA ???
Odlicna igra, i sa svakim nastavkom je sve bolja i potpunija. Pocecu sa GTA3 on je doneo novu dimenziju igri,GTAVC: kupovina zgrada, letelice,... GTASA: tetovaze, frizure, hrana, teretana, modovanje auta, devojke, teritorije, ..... i jooos mnogo toga. Ko zna sta ce nam sledeci GTA doneti i siguran sam da ce i on biti hit! |
|
|
|
|
|
#150 | |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#151 | |
|
Novi član
Član od: 31.1.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#152 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
Радња Mafia-е је смештена у време прохибиције па је ипак сјајна игра.Следећи GTA очекујем најкасније 2007. и не верујем да ће се начин нашег живота нешто страшно променити за тих годину, годину и по да би се за нешто могло рећи да не личи на ''садашњност'' ако изузмемо електронску индустрију ми у великој мери живимо исто као и пре 20 година.
|
|
|
|
|
|
|
#153 | |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#154 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
VC '86. SA '92. Чекај, само ми реци у чему је предност да се игра дешава БАШ у садашњности
|
|
|
|
|
|
|
#155 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#156 |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Pa kad krenu sa jednom godinom, neka idu dalje. Najviše mrzim kada izadje dobra igra, odigram, sve super, i kasnije izbace sledeći dio, a radnja se dešava 10, 20 godina prije, nije bitno koliko. Idemo dalje, nema okrećanja nazad.
Nije nikakva prednost, ali neznam za vas, ali je meni ljepše nešto. Nego, moje mišljenje. |
|
|
|
|
|
#157 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#158 | |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.687
Zahvalnice: 864
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
|
Citat:
Druga je stvar kod igara koje su povezane; mada opet tu "okrećanje" može da bude i korisno, naročito ako je u nekom delu nešto bilo nejasno tj. neko pitanje neodgovoreno, pa se kasnije malo vreme vrati da bi se ta nejasnoća objasnila...Nešto mi pade na pamet, šta onda reći za igre (neću da imenujem koje ) u okviru kojih se bezbroj puta vraćaš u prošlost/budućnost da bi ispravio nešto što je učinjeno na početku, but The Wheel of Fate spins inevitably
|
|
|
|
|
|
|
#159 | |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Citat:
, ali mislim da mislimo na istu igru) gde vraćaš vrijeme, usporavaš i kakva čuda, ali nije to to!
|
|
|
|
|
|
|
#160 | |
|
Član
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Bela Crkva
Poruke: 241
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
Citat:
GTA3,VC i SA,su itekako povezani pricom,iako to u pocetku mozda i nije tako.Recimo,u jednoj Woozijevoj misiji,srecemo istu onu Catalinu,koja je izdala Caudea(mutavog... ) u Liberty City-ju(GTA 3),dok ,s' druge strane,u San Andreasu se pojavljuje i Don Salvatore,koji ce tek nakon 10 godina biti ubijen(u GTA3...)....Ima tu jos primera...
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta, san andreas |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Problem sa GTA San Andreas instalaciom! | Zixth | otpaTci | 1 | 7.2.2012 21:33 |
| Izašao GTA San Andreas Multiplayer Mod | Telepatic | Mrežne igre | 147 | 22.11.2010 1:35 |
| Da li mogu sa GeForce 4 MX460 da pokrem San Andreas? | Kojic_M | Grafika | 5 | 2.6.2010 14:36 |