![]() |
![]() |
|
|
#121 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
|
Meni je sve bilo poprilicno lako ALI kada sam trebao kao da "presretnem" avionom onaj drugi mlazni avion eee tu sam dusu ispustio!
|
|
|
|
|
|
#122 | |
|
Član
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 150
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#123 |
|
Član
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Uzice, trenutno beograd
Poruke: 64
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
|
*****e, dosada, glupost, lako ...........
Dobra je za dan dva MAFIJA JE PRAVA STVAR
|
|
|
|
|
|
#124 |
|
Član
Član od: 20.1.2006.
Poruke: 116
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
kad neko vec pomenu mafiu jel neko zna neku igricu koja je na tu foru gta mafia
|
|
|
|
|
|
#125 | |
|
Član
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 143
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#126 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
kad izlazi?
|
|
|
|
|
|
#127 |
|
Veteran
|
uskoro! mislim u 2 ili 5 febuara....nije 100% tacno ali mislim da sam tako procito
pogledaj ta na http://www.gamespot.com/pc/index.html super sajt |
|
|
|
|
|
#128 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
hvala!
|
|
|
|
|
|
#129 | |
|
Član
Član od: 20.1.2006.
Poruke: 116
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
Citat:
nazalost cekacemo mi jos do 24. marta na godfather
|
|
|
|
|
|
|
#130 | |
|
Novi član
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: Isto kao i REDisLAW
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#131 |
|
Veteran
|
gt- sa je extra igra! ali brzo dosadi zanimljivo je sto mozes svasta da radis u igri
mozes da vozis skoro sve!!! sto postoji u pravom zivotu jedes picu,hambuger,pileca batake .ako se prejedes povracas...mozes da se kupas.ronis (vode nije nesto dobro uradjena) sve u svemu igru koja svaki igrac bilo pocetnik ili pravi gamer mora imati i videti sta sve moze i sta sve igra pruzagrafika nije nesto ali zato mogu da je igraju i slabe masine. p.s znali se kakav ce biti nastavak gta serijela? |
|
|
|
|
|
#132 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
, а оно ништа
|
|
|
|
|
|
|
#133 | |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#134 |
|
Veteran
|
pa znam i ja za Liberty City Stories ...nego mislio sam da da su izasle neke vesti za novi gta za pc.
e aj sta mislite sta ce da bude u novom nastavku gta-a(ako bude nastavak) mislim sta ce jos moci da se radi ..evo jacu prvi ..bilo bi dobro da posto su ubacili zenu da moze da ima i decu i tako pravi decu u svakom gradu i onda njegova deca haraju gradom i muce ljude
|
|
|
|
|
|
#135 | |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Citat:
Ada, sigurno će da vrijeme ubace nešto ponovo u prošlost. Jer su me iznervirali, GTA 3 je super bio. Čini mi se da je tamo godina '99 godina, neznam tačno, ali je uglavnom ovo novije doba. A VC je čini mi se osamdesete, a SA devedesete. I kako u osamdesetim ima neko auto, a da tog auta nema '99? Malo glupo, zar ne? Tako je i sa SA. Kada će da stave npr. 2005 ili 06' ili bilo koju samo što novije da je? |
|
|
|
|
|
|
#136 | |
|
V.I.P. GNU/Linux
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.302
Zahvalnice: 2.267
Zahvaljeno 5.040 puta na 2.933 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#137 | |
|
Član
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Bela Crkva
Poruke: 241
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
Citat:
Radnja u GTA 3 se dogadja u,verovali ili ne,2002.GODINI!!!
|
|
|
|
|
|
|
#138 | |
|
Veteran
|
Citat:
GTA VC:1986 GTA SA:1992 Poslednja ispravka: phoenix[illusion] (29.1.2006 u 22:50) |
|
|
|
|
|
|
#139 | |
|
Veteran
|
Citat:
I ja nisam cuo ni da ce izaci novi GTA za komp. Bas bi voleo da igram Libery City Stories. Radnja se desavo pre nego sto je Speed(lik iz GTA3) dosao u Liberty City! Kakva je to samo igra, mogu misliti!
|
|
|
|
|
|
|
#140 | |
|
Član
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Bela Crkva
Poruke: 241
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
Citat:
Procitao sam negde,da ukoliko izadje novi GTA,nosice naziv Sin City.... |
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta, san andreas |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Problem sa GTA San Andreas instalaciom! | Zixth | otpaTci | 1 | 7.2.2012 21:33 |
| Izašao GTA San Andreas Multiplayer Mod | Telepatic | Mrežne igre | 147 | 22.11.2010 1:35 |
| Da li mogu sa GeForce 4 MX460 da pokrem San Andreas? | Kojic_M | Grafika | 5 | 2.6.2010 14:36 |