![]() |
![]() |
|
|
#181 |
|
Banned
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Šid
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#182 | |
|
Veteran
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#183 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#184 |
|
Član
|
Da li neko moze da mi posalje tacan link na kojem mogu da skinem neke MODOVE za GTA San Andreas posto ja nisam nista mogao da nadjem na vec datim stranicama ( ili nisam lijepo gledao ili sam lijen
)
|
|
|
|
|
|
#185 | |
|
Banned
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Šid
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
Pa vec sam gore napisao!!! Malo pogledaj temu
|
|
|
|
|
|
|
#186 |
|
Član
|
Ok bio sam na toj stranici hvala svejedno
|
|
|
|
|
|
#187 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#188 |
|
Starosedelac
|
|
|
|
|
|
|
#189 | |
|
Banned
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Šid
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#190 |
|
Član
|
ja nisam nasao nesto sto bi mi pomoglo!!!
|
|
|
|
|
|
#191 |
|
Član
|
I po meni najbolji www.thegtaplace.com ima modove za GTA III, Vice City & San Andreas... i to puuuuuuuuuuno njih...
|
|
|
|
|
|
#192 |
|
Starosedelac
|
Ce ga pregladam,pa cu dati svoje misljenje
|
|
|
|
|
|
#193 |
|
Član
Član od: 6.2.2006.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 176
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
|
Ma meni je GTA:SA najdobriji i bez modova
.....offtopic: da li mi nekom moze reci kako da ubacim moje mp3.ce i gde ( kao user soundtrack ) plz ?
|
|
|
|
|
|
#194 |
|
Banned
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Šid
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Misliš u GTA kako da ubaciš
Evo ovako :Kopiraš MP3.ce odeš u My Documents, GTA San Andreas User Files, User Tracks I tu iskopiraš pesme!!!Onda uđeš u GTA, odeš u Options, Audio Setup, User Track Options, Scan User Tracks I kad se to iskenira, Odeš na RESUME pa onda na radio stanicu :USER TRACKS: i slušaš do mile volje
|
|
|
|
|
|
#195 | |
|
Član
Član od: 6.2.2006.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 176
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
|
Citat:
odo se sigrati ^^
|
|
|
|
|
|
|
#196 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#197 |
|
Član
|
ljudovi ja sam skinuo neki dodatak koji user track player pretvara u FLASH FM, samo neće da radi...Ako je neko skinuo taj mod i namestio ga da radi nek' mi pojasni...
|
|
|
|
|
|
#198 |
|
Starosedelac
|
To je mod za GTA Vice City.
|
|
|
|
|
|
#199 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
I ja sam skidao taj mod kod komsije,pa nije htelo da nam radi,a posto je on GTA freak,na kompu je imao i trojku i Vice City,pa smo iz zezanja to nabacili na Vice City,i dobro je sljakao.
|
|
|
|
|
|
|
#200 |
|
Član
|
Nije to je mod za San Andreas, Chris multimod v1.0(neki delovi rade neki ne)!! Skinu sam i multimod v2.0 i radi na San Andreasu...
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta, san andreas |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Problem sa GTA San Andreas instalaciom! | Zixth | otpaTci | 1 | 7.2.2012 21:33 |
| Izašao GTA San Andreas Multiplayer Mod | Telepatic | Mrežne igre | 147 | 22.11.2010 1:35 |
| Da li mogu sa GeForce 4 MX460 da pokrem San Andreas? | Kojic_M | Grafika | 5 | 2.6.2010 14:36 |