Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.12.2019, 13:28   #1
Chodo'o
Član
 
Avatar korisnika Chodo'o
 
Član od: 4.12.2009.
Poruke: 154
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 74 puta na 13 poruka
Određen forumom 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Ako imate mišljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumašima u ovoj temi.


Citat:
Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

Chodo'o je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2019, 23:30   #2
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Nakon ovog broja čovek ne može a da se ne zapita šta je taj Bendžamin Kodžima toliko Qzmi zgrešio u ovome životu. Sreća pa ovde nema toliko zagriženih fanbojeva pomenutog, inače bi svašta bilo.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2019, 17:41   #3
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Evo, samo što sam kupio SK. A baš sam sinoć gledao Game Awards, i ostao sam razočaran jer nije bilo ništa od dodatnog prikaza HL Alyx, a jedva sam ostao budan čitavu noć. Sreća pa sam na godišnjem, otegao sam sa spavanjem do podne...

Srećom, događaj se nije pretvorio u Kojima Ass Kissing Rewards, i za igrača godine je odabran neko iole pristojan, onaj furry frik od prošle godine koji je izletio da samo pljuje po Trampovim pristalicama mi još ne izlazi iz glave... Kuzma je dosta ubo sa ovim tekstom, eto Disco Elysium je pokupio najviše nagrada (mada nije bio igra godine), a DS je mislim pošteno uzeo za muziku koja je svakako dobra, a glavni glumac je isto pristojno odradio stvar. Ne znam za tu direkciju, štogod značilo svaki lik čije mišljenje iole poštujem je napljuvao igru kao tešku smaračinu (na kraju i sam Kuzma).

Kojima svakako ima dovoljno veliki kult koji će progutati sve što im se servira.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2019, 21:42   #4
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Ne znam za tu direkciju, štogod značilo svaki lik čije mišljenje iole poštujem je napljuvao igru kao tešku smaračinu (na kraju i sam Kuzma).

Kojima svakako ima dovoljno veliki kult koji će progutati sve što im se servira.
Znači nisi je igrao...?
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2019, 21:59   #5
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Živa istina. Super da na još jednom forumu mogu početi raspravu o tome... O igri sam i više nego dovoljno informisan, i vidio sam i više nego dovoljno da mi ne pada na pamet ni da je probam, jer me jedna jedina stvar ne privlači, a čistim već pozamašan backlog. Već sam dovoljno sati života bacio ranije igrajući svakakva smeća da mi neki likovi daju licencu za komentarisanje, pa opet navale kako nemam pojma i kontriraju dovijeka.

Bila mi je super jedino muzika, i toga se držim. Igru svakako neću pljuvati do besvijesti, samo konstatujem da mi je milo da se čitava TGA manifestacija nije pretvorila u glaćenje ega ionako već utripovanog lika. Metakritiks ga je već pomilkio, brišući gomilu negativnih user recenzija, a da ni pipnuli nisu u kontru spamovane desetke.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2019, 21:51   #6
kami
Član
 
Član od: 17.3.2014.
Poruke: 240
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 67 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Qzma i umetnost kao ja i balet.

Kada hocete da trolujete Qzmu, samo mu kazite da je 'Postar' sa Kevin Kostnerom film koji realnije prikazuje post-apokalipticni svet, od bilo koje verzije Mad Maxa, i svih pretencioznih gluposti koje crpe svoju inspiraciju iz njega.
kami je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2019, 22:51   #7
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Živa istina. Super da na još jednom forumu mogu početi raspravu o tome... O igri sam i više nego dovoljno informisan, i vidio sam i više nego dovoljno da mi ne pada na pamet ni da je probam, jer me jedna jedina stvar ne privlači, a čistim već pozamašan backlog. Već sam dovoljno sati života bacio ranije igrajući svakakva smeća da mi neki likovi daju licencu za komentarisanje, pa opet navale kako nemam pojma i kontriraju dovijeka.
Ako je nisi igrao, nisi dovoljno informisan, simple as that.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2019, 2:33   #8
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ako je nisi igrao, nisi dovoljno informisan, simple as that.
Znači, ovo je jedna od rijetkih (ako ne i jedina) "igra" za koju sam lagano mogao da lažem da sam igrao, i niko ne bi skontao da lažem. Cutscene sam skoro sve odgledao, skoro jer sam i za njih izgubio interesovanje, ono što se nudi između njih - walking simulator uz dadiljanje bebe, i poneki RPG element koji olakšava smorno hodanje stvarno ne mislim da je vrijedno bacanja života. Naučio sam lekciju posle Bioshock Infinite-a, neću više ni minut života da trošim na ovako nešto.

Uostalom, ako ne vjeruješ meni slobodno pitaj Kuzmu, haha. Baš je fino opleo po igri na čitave tri stranice (jedna od kolumne, i dvije za samu recenziju). Ovo je za mene bio finalni ekser u lijesu, a već sam vidio dovoljan broj ljudi kako buši po igri, i više nego dovoljno da upali alarm. Ne kažem da je najgora igra ikad, zamisao je interesantna, kako od priče tako i samog gameplaya, ali to se ne prevodi obavezno u zabavnu igru. Mogu da je instaliram, siguran sam da ću je bataliti nakon dva sata, i bolje igre od nje sam ostavljao. I onda možemo opet da se raspravljamo kako nisam dovoljno igrao, itd. Gubljenje vremena.

Da ne spominjem nagrade koje je osvojila, slobodno možemo reći iz filmskih kategorija (muzika, gluma,...). Šta dalje pričati. Kojimbo bolje da se okrene snimanju filmova, svom istinskom zanimanju. Bokte, kad pomislim koliko je prošlo od izlaska MGS4, i tad u SK čitam da najviše prostora na BR-u zauzimaju cutscene, lol. Sad ni tu igru više ne drži u rukama, ostale su uglavnom cutscene.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2019, 13:33   #9
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Uostalom, ako ne vjeruješ meni slobodno pitaj Kuzmu, haha. Baš je fino opleo po igri na čitave tri stranice (jedna od kolumne, i dvije za samu recenziju).
Smarački mu je opis moram priznati, istovremeno se žali i kako mu je igra previše laka i previše teška, znaci starenja pretpostavljam.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2019, 10:37   #10
N3n0
Član
 
Član od: 26.9.2009.
Poruke: 268
Zahvalnice: 223
Zahvaljeno 64 puta na 41 poruka
Određen forumom 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Definitivno je promenio stil pisanja. Nešto se u njemu promenilo, kao da mu je opala inteligencija.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
N3n0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com