Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2017, 20:28   #1
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Instalirati Wordpress u poddirektorijumu Wordpressa sa odvojenim databazama

Postoji vec jedan sajt www.jedansajt.com koji radi, ja treba da napravim da bude www.jedansajt.com/istisajt samo sto ce taj isti sajt da ima posebnu MySQL databazu i novu verziju Wordpressa.

Stack je Ubuntu, nginx, worpdpress. Ja sam LEMP stack instalirao sto puta ali ovu akrobaciju do sad nisam radio. Koliko shvatam treba u htacess nesto da se podesi zbog rekurzije ali nigde ne mogu da nadjem uputstvo na internetu koje je dovoljno detaljno da ovo izvedem... da napomenem www.jedansajt.com je bitan i ne sme da padne. Zato oklevam da pocnem dok ne upoznam materiju, iako sam uradio full sistem backup preko Rackspace control panela.

Zna li neko da ima negde uputstvo za ovo?
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa kablovskim internetom zbog novog uređaja All exx Kvarovi 15 17.2.2017 22:03
Euro Truck Simulator 2 - Mapa Srbije Wile E. Coyote Simulacije vožnje 1096 3.7.2016 16:24
Problem sa wordpress sajtom Bajaa Web razvoj 7 17.5.2014 20:17
Par Wordpress problema sa modifikacijama anonimus Web dizajn 0 5.5.2014 10:19
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com