Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2012, 22:57   #1361
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Diablo 3

Posle open bete mi je Which Doctor bio omiljeni, ali sad kad sam video ovaj clip znam za sigurno da cu sa njim prelaziti igru prvi put.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 23:40   #1362
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Posle open bete mi je Which Doctor bio omiljeni, ali sad kad sam video ovaj clip znam za sigurno da cu sa njim prelaziti igru prvi put.
Ja sam to znao još 2008.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2012, 10:19   #1363
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ja sam sada u potpunosti neopredeljen. Mislio sam da 100% igram Monka, a evo juče sam izlevelovao Witch doctora i u principu ima imba dmg i prilično je zanimljiv S druge strane, ni Wizardu nisam pružio šansu AAAAA cruel world!
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2012, 23:46   #1364
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Zanim5iv text za one kojima se ne sviđa D3 skill sistem...

Number of possible build combinations
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 0:24   #1365
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Diablo 3

Slucajno sam naisao na informaciju da u opcijama za igru postoji opcija da se ukljuci Elective mod, koji omogucava da se bira koji skill ce ici na koje dugme / klik misa.

Jel neko koristi ovo u closed beti ili je koristio u open beti da malo opise?
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 8:37   #1366
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Zanim5iv text za one kojima se ne sviđa D3 skill sistem...

Number of possible build combinations
Ovo je malo glupo, zar ne? Isto kao kada bi u diablu 2 racunao za build svaki raspored 110 (jel toliko ono bese bilo max) skill poena po skilovima..

Ja sam malo zaboravio verovatnocu, a i tek sam ustao pa ne umem to da izracunam Ali imas 30 skill-ova, svaki mozes da pumpas 20 puta max i 110 poena. To je problem 110 kuglica i 30 kutija ogranicenog kapaciteta od 20. Ako se neko seca nek izracuna i opet ce se dobiti neki takav idiotski broj i to sve, ne racunajuci da postoje i stats-i u Diablu 2
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 9:39   #1367
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Pozivam sve zainteresovane da se preko Gamersbook-a učlane u tim Diablo 3:

Diablo 3 tim

Napravio sam taj tim čisto da bismo imali ažurne spiskove Battle Tag-ova, klasa koje ljudi igraju, zakazivanja dužih play session-a, trade-ovanja in-game itema kada budemo na višim nivoima i slično.

Ukoliko je neko zainteresovan, molim vas da mi prilikom prijave za tim ostavite svoj Battle tag i, po mogućstvu, klasu koju nameravate da igrate 15. maja kada serveri budu online.
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 10:39   #1368
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
Ovo je malo glupo, zar ne? Isto kao kada bi u diablu 2 racunao za build svaki raspored 110 (jel toliko ono bese bilo max) skill poena po skilovima..

Ja sam malo zaboravio verovatnocu, a i tek sam ustao pa ne umem to da izracunam Ali imas 30 skill-ova, svaki mozes da pumpas 20 puta max i 110 poena. To je problem 110 kuglica i 30 kutija ogranicenog kapaciteta od 20. Ako se neko seca nek izracuna i opet ce se dobiti neki takav idiotski broj i to sve, ne racunajuci da postoje i stats-i u Diablu 2
Da ali ono sto hoce ovaj lik brojevima da kaze, je da to onda znaci da fanovi placu za skill tree bez potrebe, jer postoji slican broj kombinacija, a veliki plus je menjanje on the fly, bez igranja od pocetka da bi se promenili skilovi, takodje nece morati da se trazi neki OP build i svi posle da ga koriste nego je svaki build dobar i bice razlicitih bildova koji su svi upotrebljivi za razliku od mase ne upotrebljivih bildova u D2.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 10:53   #1369
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

U prevodu, nema vise Bow Amazon, Spear Amazon, sada je samo Amazon.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 16:14   #1370
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Da ali ono sto hoce ovaj lik brojevima da kaze, je da to onda znaci da fanovi placu za skill tree bez potrebe, jer postoji slican broj kombinacija, a veliki plus je menjanje on the fly, bez igranja od pocetka da bi se promenili skilovi, takodje nece morati da se trazi neki OP build i svi posle da ga koriste nego je svaki build dobar i bice razlicitih bildova koji su svi upotrebljivi za razliku od mase ne upotrebljivih bildova u D2.

Ovo što sam podeb5ao je, ustvari, srž...svaka čast Diablu 2, obožavam ga, ali se razvoj lika svodio na ovo: pre početka igre, potraži na Netu neki guide za klasu koju hoćeš da bi video koje skillove da razvijaš a koji nisu dobri, koje iteme...pa onda počni. I posle ionako sve vreme vrtiš par skillova...kako ćeš da igraš Hammerdina? Spamuješ Blessed Hammer i to ti je to. Kako ćeš da igraš Summon Necro-a? Raise Skeleton x12, AmpAmpAmp...

Sad neko može reći "pa, niko te ne tera da ih praviš tako, zašto bi pratio tamo neki guide?"...jeste. Ali, posle dođeš do tačke gde ne možeš da izađeš na kraj sa monsterima/bossovima jer si sve vreme budžio pogrešne skillove ili pogrešno pumpao statove ili nisi znao kakvi itemi odgovaraju tvom buildu...a NE MOŽEŠ DA PROMENIŠ NIŠTA. Zaglav5en si sa tim šta si napravio...i onda sledi ragequit ili hajde sve iz početka, uz nadu da ćeš ovaj put da potrefiš ili, prosto, digneš ruke od sjajne igre.

U D3 su se na ovaj način izborili sa tim...i to je pohvalno. Sad, otišli su malo predaleko jer su automatizovali raspodelu stat poena, ali jbg...mogu da igram bez bojazni da sam zasr'o lika i bez blejanja u guidove kako bih imao bar neku predstavu šta da radim. A to znači mnogo...videćemo.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2012, 18:56   #1371
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Nemoj da me pogresno shvatis, ne zelim da zvuci kao da pametujem nesto, ali pricali smo pre mesec dana kad sam pocinjao da igram D2 prvi put. (ovo je inace prvi fantasy RPG koji sam zavrsio).

Napisao sam da sam krenuo da igram assassina, receno mi je da je to najteza klasa za igru, da je build koji sam krenuo da igram zeznutiji od ostalih bildova assassina, dali ste mi i neke linkove kako sta da budzim. Iskreno spremio sam se da ce u nekom momentu igra biti ludacki teska, mada moram da priznam da linkove nisam pogledao.

Ispalo je upravo suprotno, a samo zato sto sam pre svakog investiranog poena, dobro procitao sta radi i sta se desava kada ga koristim. Nikakav guide nije bio potreban, na kraju sam zavrsio igru skoro ne pipajuci tastaturu (ceo V act je bio dosadan upravo zato sto sam spamovao levo i ponekad desno dugme misa, skoro bez potrebe da popijem bilo koji pot osim kod Baala, ali i on je bio relativno lak kad sam se smislio kako da ga predjem (sam Diablo mi je bio tezi definitivno).

Poenta je da je cela gaming industrija postala previse player-friendly, verovatno da bi se privukao jos veci broj igraca i D3 uopste nije izuzetak. D2 mi je bas prijao jer sam MORAO da razmislim pre nego sto delam, tj. pre nego sto ulozim neki poen i pre nego sto izucim neki skil i pre nego sto slotujem neki item. Mada, ako uzmem da igram RPG, i ocekujem izazov i pre svega razmisljanje, sta je bolje da nosim, sta je bolje da budzim, koji skil je bolji da koristim.

U D3, bar u ovoj beti sto sam odigrao, to je sve ili na izvolte ili automatski ili ispisano fontom 36, da se slucjano neko ne zezne

Poslednja ispravka: Rainman (28.4.2012 u 19:07)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 0:23   #1372
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Diablo 3

ne bi bilo lose da dodas i na kojoj tezini si prelazio...

jer ova igra, kako da ti kazem je jedna, tj. verotatno jedina, kod koje od tezine na koju podesis igru, zavisi ... pa sve.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 1:31   #1373
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Pa ni ne moze da se bira tezina. Video sam posle da mogu drugi playthrough da idem na vece tezine, ali me ne vuce da je igram ponovo ni sa jacim mobovima, ni sa drugom klasom.

Nije bila u tome poenta - poenta mog posta je:
Ako citas sta pise, ne mora igra da te vuce za rukav da bi je presao. Ne mora sve vazno da bude svetlucavo, ispisano velikim slovima, ili da radi igra radi za tebe. To je (posto sam ih igrao istog dana) - PO MENI najveca razlika izmedju D2 i D3.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 3:00   #1374
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Pa ni ne moze da se bira tezina. Video sam posle da mogu drugi playthrough da idem na vece tezine, ali me ne vuce da je igram ponovo ni sa jacim mobovima, ni sa drugom klasom.
Heheheh...upravo je u tezini fora. Presao si igru na Normal...ok. Fazon je u tome sto tek na Nightmare tezini D2 pocinje da dobija oblik, a na Hell je ono pravo. Normal mozes da predjes vezanoh ociju, cak i ne moras da koristis skillove...toliko je lako. Na Hell, imas -100 Resistances, creepovi imaju globalno 33 ili 50% physical dmg resistance, SVAKI, pa i najbedniji creep je imun na nesto (a na svakoj mapi imas bar 2-3 vrste creepova), unique monsteri imaju po par imunosti i niz gadnih modova, smanjena je efektnost life/mana leecha, krace su zaledjeni ako imas cold dmg, etc., etc...

Nije ti trebao guide jer si igrao na najlaksoj tezini, koju i malo dete moze da predje(ovo ne kazem da bih te omalovazio). Ali...tek kad dodjes na Hell vidis sta si napravio sa likom...i gde si zabr5ao. Odjednom, svi ti izbori, koliko poena, na koji skill/stat, koji itemi i zasto...sve dobije smisao. D2 sam istinski poceo da igram tek kad sam poceo da blejim po forumima i citam guidove...kad sam skontao sta, kako i zasto...dotle sam i uspevao da stignem na Hell sa svojim likovima, da bih bio ziv pojeden od obicnih Act 1 zombija, jer nisam imao pojma sta je Crushing Blow, koliko mi IAS (Increased Attack Speed) treba da bi mi Zeal bio za stepen brzi, kako funkcionise Conviction aura...sve sam to naucio na forumima.

Elem...nisi ni naceo igru, pa je i razum5ivo sto ti nije jasno zbog cega su guideovi standardna praxa pri igranju. Oni su malo prokletstvo Diabla, svi ih preziru ali su svima potrebni...probaj bez njih da predjes igru na Hell, kao taze igrac, ako uspes (bez da osedis od muke) imas aplauz od ja. Ono zbog cega smo euforicni je potencijal da Diablo 3 bude operisan od procitaj-guide-pa-pocni-da-igras praxe. BTW, slazem se da postoji opasnost da D3 ode u drugu krajnost, da bude suvise moron-friendly i da je jedna od lepota D2 upravo ta tezina. D3 moze da amputira taj doziv5aj i zabr5a stvari, ili da bude taman toliko noob-friendly da njegovo igranje ne bude frustracija, sto nijedno igranje ne bi smelo da bude...

Previse mlatim...nastavi da igras D2, Nightmare, Hell...vredi

PS: Fade skill kod Assassina ima skriveni bonus - daje i damage resistance...to nigde ne pise u igri Kod Paladina, za svaka 2 poena na neku od Resist [element] aura, povecava ti se maximalni resistance na taj element (ako imas 20 na Resist Lightning, tvoj max Lightning Res. ce biti 85 a ne 75)...Character Screen se popularno zove LCS (lying char screen) jer ne prikazuje tvoj dmg ispravno, brojevi koje vidis cesto nisu pravi dmg jer mnoge stvari nisu prikazane u tim ciframa...neke od skrivenih stvari koje ne mozes da saznas ako ne procitas negde. Nekome se svidja sto je D2 tako zagonetan pa mora da se pomuci da provali stvari (meni takodje, volim da kopam po D2 forumima), a neko ce pozdraviti to sto D3 hoce da iskoreni to i da sve bude lepo na dlanu i dostupno, bez potrebe za predznanjem da bi se igralo...eto.

Poslednja ispravka: Morca (29.4.2012 u 3:18)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 10:09   #1375
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne mlatiš, iznosiš činjenice.
Normal je skroz kežual, prelaz tokom kojeg se uživa u priči, sluša muzika sa vinampa u pozadini, mlati glavom i mahnito lupa po mišu. Tu nema greške oko bilda, osim ako nisi bilde, jelte.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 11:17   #1376
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
...
Bah, ne pada mi napamet da opet prelazim - tvoje odusevljenje igrom ne delim ni izbliza, i to ce sigurno vaziti i za D3 - click spam fest, a vi napraviste nauku od toga. Vidim da sam pogodio zicu koju nisam trebao. Poz.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 11:56   #1377
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Bah, ne pada mi napamet da opet prelazim - tvoje odusevljenje igrom ne delim ni izbliza, i to ce sigurno vaziti i za D3 - click spam fest, a vi napraviste nauku od toga. Vidim da sam pogodio zicu koju nisam trebao. Poz.
Heh, nema nikakve žice...samo sam u 3h, pospan, hteo na brzaka da pokrijem komplexnost D2 (da, postoji) i da povučem paralelu sa D3, što se skillova tiče...voleo bih da se upustiš u D2 i vidiš da JESTE clickfest, ali clickfest sa dubinom i širinom. Ima u njemu više no zaraznog gameplaya. Kako želiš, na tebi je, niko se nije uvredio i nadam se da nisi ni ti Peace.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 14:37   #1378
ForceMan
Član
 
Član od: 3.10.2006.
Lokacija: Somewhere in the darklands
Poruke: 56
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Arrow Diablo 3

Još 15 dana teškog čekanja do izlaska Diablo 3. Planirate li kupovinu u prodavnici ili ćete preuzeti igru sa neta ?
ForceMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 17:33   #1379
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Diablo 3

Dugo sam se dvoumio,i s obzirom da imam dvojku original,mislim da ce biti i trojka.Iskreno ne ceka mi se da "rijese" probleme sa zastitom i vjerujem da se isplati,necu uzimati onu skuplju verziju gde dobijam expanziju dvojke i jos nesto za starcraft.Ima li neko informacije kako bi se moglo zaobici one zastite sto je blizz postvaio,vezano da se igra cak i u singlepayer-u mora biti povezana na net??
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 19:10   #1380
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
ForceMan kaže: Pregled poruke
Još 15 dana teškog čekanja do izlaska Diablo 3. Planirate li kupovinu u prodavnici ili ćete preuzeti igru sa neta ?
U radnji. Fuck digital download...hocu da opipam tih 60e svojim rukama
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
maska (29.4.2012), Telepatic (29.4.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo, diablo 3


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo (1 i 2) ACHTUNG Role-Play 563 7.8.2022 14:36
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Diablo kec na XP-u Hmeljisha Role-Play 1 10.10.2007 22:45
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58
Diablo 3 Aljosa Role-Play 35 22.3.2006 16:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com