Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Pregled rezultata glasanja: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet?
DA 39 52,00%
NE 29 38,67%
Nisam siguran/na 7 9,33%
Glasova: 75. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.5.2013, 21:06   #61
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
...svi su C2D od ovogodisnjih modela...
C2D?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 21:09   #62
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Neverovatno koliko tupavih ljudi ima uzas jedan!
Siroti jedva nakrpi 60-80 evra da uzme neko jeftino izdr*ano smece na buvljaku i ocekuje udobnost top modela a onda kad se suochi sa realnoscu pocne da kuka kako je OS djubre bez da mucne glavom i skonta zasto je to tako
Pa ne kosta taj us*ani samsung S4 toliko cuz of lulz vec zato sto ima nesto da ponudi brzi proc\vishe rama\bolja grafa etc pa dajte ljudi to je kao da kazete da je recimo win7 ***** jer vam kochi skype a pritom u kucistu tragedija od 512 SD rama u kombinaciji sa OC Duronom na 1Ghz i GF2 grafom
Sta vam bre nije jasno?
600mhz+256ram je loshije od 1Ghz+512ram sto je opet loshije od 1.5 dual core+1gb ram sto je opet loshije od 1.7 quad core+2gb rama
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
King SRB (5.5.2013), player1 (5.5.2013), Predrag Stankovic (6.5.2013)
Stara 5.5.2013, 22:35   #63
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: Одг: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Vidim da svi imaju kritike na račun androida
ne baš svi ja sam zadovoljan koliko se moze jel :thumbup:

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 23:14   #64
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

@C64freak

Glupo ti razmisljanje. Tuga je ako samo top modeli valjaju. Prosto ne verujem da ne mogu za 150 jevreja da naprave normalan fon. Da li je taj OS zaista toliko zahtevan? Zelim samo da lepo rade osnovne funkcije. Da ne cekam imenik ili tastaturu po 3 sekunde! Meni iskreno nista ne znaci taj JB ako ti nijedan bug nisi ispravio. Ispada da je izbacen samo da bi bilo kao ispostovali smo kupce, dobili su JB a on tuga.
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mp3lopov na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (6.5.2013)
Stara 5.5.2013, 23:31   #65
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

pa ako ćemo realno 150 evra je najniži rang, ne znam dal ima jeftinijih novih android telefona, al pošteno ne bih ni ja davao 500 evra za telefon jer je nabijena cena za parče plastike koju deca u aziji sklapaju za 5$ dnevno
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 23:47   #66
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke
Ispada da je izbacen samo da bi bilo kao ispostovali smo kupce, dobili su JB a on tuga.
To je već greška firme koja pravi telefon
Uglavnom Android radi loše zbog firmi koje ne umeju da optimizuju sistem za svoj telefon. Pa zašto su custom ROM-ovi uvek brži? Zato
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2013, 0:41   #67
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Neverovatno koliko tupavih ljudi ima uzas jedan!
Siroti jedva nakrpi 60-80 evra da uzme neko jeftino izdr*ano smece na buvljaku i ocekuje udobnost top modela a onda kad se suochi sa realnoscu pocne da kuka kako je OS djubre bez da mucne glavom i skonta zasto je to tako
Pa ne kosta taj us*ani samsung S4 toliko cuz of lulz vec zato sto ima nesto da ponudi brzi proc\vishe rama\bolja grafa etc pa dajte ljudi to je kao da kazete da je recimo win7 ***** jer vam kochi skype a pritom u kucistu tragedija od 512 SD rama u kombinaciji sa OC Duronom na 1Ghz i GF2 grafom
Sta vam bre nije jasno?
600mhz+256ram je loshije od 1Ghz+512ram sto je opet loshije od 1.5 dual core+1gb ram sto je opet loshije od 1.7 quad core+2gb rama
Samo previdjas cinjenicu da win7 nije dolazio fabricki instaliran na te masine, a android dolazi fabricki instaliran na krs telefone. Zasto ga instaliraju na krs telefone ako ne moze da radi? Ljudi kad kupe telefon obicno ocekuju da hardware moze da pogura bar fabricki software kako valja, a ne da cekaju na tastaturu i imenik 5 sekundi.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2013, 1:42   #68
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke
@C64freak

Glupo ti razmisljanje. Tuga je ako samo top modeli valjaju. Prosto ne verujem da ne mogu za 150 jevreja da naprave normalan fon. Da li je taj OS zaista toliko zahtevan? Zelim samo da lepo rade osnovne funkcije. Da ne cekam imenik ili tastaturu po 3 sekunde! Meni iskreno nista ne znaci taj JB ako ti nijedan bug nisi ispravio. Ispada da je izbacen samo da bi bilo kao ispostovali smo kupce, dobili su JB a on tuga.
Ne kazem da samo top modeli valjaju druze vec da performanse nikako ne mogu biti iste na low cost i high uredjajima bio on telefon rachunar il sta god ,dobro si pomenuo to lagovanje oko osnovnih funkica ,evo vidi imam drugara koji fura S2 sjajan fon + pritom je tantus koji ga je kupio da se pokazuje pred drugima (klasicna seljachina) sad verovao ti ili ne njemu treba ne 2-3 nego i preko 10 sekundi da otvori poruku il imenik zasto? zato sto ne zna nista i natrpovao ga je svim i svachim kad je moj tadashnji samsung ace sa 256 rama bolje radio neverica.
Sad kapiraj da likovi kao on (a ima ih brdo) posto su duduci ne mogu nista drugo nego da se*u kako je uredjaj\os losh a to sto ga je on sam napravio takvim iz svog ne znanja to nema veze,pre ce da ser**ndaju po forumima kako je to uzas kochi se najgore nego da sednu i nauche nesto ako nista drugo zbog njih samih bre 21. vek je

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Samo previdjas cinjenicu da win7 nije dolazio fabricki instaliran na te masine, a android dolazi fabricki instaliran na krs telefone. Zasto ga instaliraju na krs telefone ako ne moze da radi? Ljudi kad kupe telefon obicno ocekuju da hardware moze da pogura bar fabricki software kako valja, a ne da cekaju na tastaturu i imenik 5 sekundi.
Naveo sam win7 kao primer (dolazi i on uz mashine samo ne u kaljavoj srbiji) uzmi bilo koji drugi sistem ne bitno je,naravno da telefoni mogu da isprate softwer samo je problem kod ne pismenih seljachina koje ocekuju da na budzet telefon stave milion i dvesta sezdeset pet launcera programa i igrica i onda se chude kako i zasto im kochi!
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2013, 10:21   #69
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Isti slučaj uzeh mi reč iz usta c64freak i ja imam isto drugara ima S3 i uspeo je totalno da ga zaguši verovali ili ne imao je oko 400 kojekakvih s***nja na njemu morao sam ceo tel da mu resetujem da bi proradio :banghead:
Bitno da ga pokazuje a što nezna zamislite kako se brišu app to nikom ništa :banghead: i kaže moj tel radi brze hebeš S3 hahaha da negresim dusu jeste mi drugar al o tehnici zna "0" pa na kvadrad al sta sam jos usput skontao takvi likovi se ni netrude da bar malo nesto nauce njima je btitno da je to S3,4,5 i da zna da kosta 500,600,700€ a sve ostalo kako radi, dal moze , sta je unutra, koliko cega, šta može, koliko može nije ni bitno ! Ukratko That's Life

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2013, 12:32   #70
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Jezivo hehe
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2013, 14:53   #71
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ma ko se iole bolje razume u tehniku, ne treba ni na kraj pameti da mu padne da uzima jefitne krš telefone sa androidom, alo ono što je još gore to je da posle update-a software-a i mid-range telefoni pa i oni dosta skuplji mogu lako da postanu krš telefoni, kao i oni jeftini u situacijama kada software update donosi novu verziju androida, tako da posle telefon sa dosta lošijim specifikacijama na kojem je primer 4.1.2 stock radi dosta bolje od update-ovanog telefona na tu verziju androida, i to nije situacija samo kod jednog brenda vec gotovo kod svih.

To ne mogu da razumem , zar je tako teško napraviti 100% funkcionalnu nadogradnju za novu verziju androida za postojeći dobar telefon, zar lakše je napraviti nov telefon sa dosta slabijim specifikacijas sa istom verzijom OS-a, na kome će taj OS bolje raditi nego kod update-ovanog starog telefona sa jačim specifikacijama
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2013, 15:39   #72
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Одг: Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
To ne mogu da razumem , zar je tako teško napraviti 100% funkcionalnu nadogradnju za novu verziju androida za postojeći dobar telefon, zar lakše je napraviti nov telefon sa dosta slabijim specifikacijas sa istom verzijom OS-a, na kome će taj OS bolje raditi nego kod update-ovanog starog telefona sa jačim specifikacijama
Divno si ovo srocio:thumbup::beer:
Ima i dobrih update-a na sledeću verzuju androida,ali nije toliko teško napraviti dobar update,koliko je važno prodati nov telefon. Kao sto vidiš telefoni se menjaju na godišnjem nivou,a oni razne verzije istih telefona izbacuju na 8-9 meseci pa i ranije.Zato, kao sto sam već rekao u prethodnim postovima, moraju da nabudze i android (mnogo vise ) i hardver.Ipak mora postojati neki razlog za prelazak na sledecu verziju fona,a i za veću cenu.
E sad kad je nezainteresiranost nekih korisnika u pitanu,pa i ne mora svako da zna sve o androidu,kao sto ne zna svako sve o windowsu,već se zovu serviseri,komisije itd.Čak sam siguran da se OS-u namerno uskraćuje supruser permision, upravo zbog tih korisnika, da ne bi instalirali neku alatku i njome zeznuli sistem,a kao posledicu toga bi imali pune servise i zalbe da telefone.



Poslato sa roamera koristeći TT2.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 1:27   #73
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ja trenutno na sgs1,imam pored onih default,6 aplikacija ovako,nisma primetio neko usporenje nikada,osim mozda kod web browsera,doduse s obzirom da ja imam single core ,i kolko su kompleksne strane nije ni cudo.

Sto se updjeta tice,logicna je to stvar,prvo sto su vecina telefona pod odgovarajucim osom,tj uskladjeni su svi hardverski delovi prema tom osu,i svaka sledeca revizija,mu malo kako bih to odvaja delove,pa ne funkcionisu svi u savrsenom nizu.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 10:02   #74
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

King SRB sta ti tu nije istina za multitasking? Ako nemas gorilu od telefona ne pomisljas da ukljucujes vise od 2 aplikacije u isto vreme. Pa na mom Galaksiju od 384 mb rama dostupno brat bratu 80 mb. Ukljucis operu i on ti pogasi ostale aplikacije i obrnuto. Sorry ali to ti se nece desiti ni na Windows Mobile ni na matorom Symbianu. Niko nije rekao da je Symbian bolji vec da je multitasking i optimizacija bolja. Zato sam i na matorom Tytn 2 dizao na Win Mo desetine aplikacija ukljuceno u isto vreme. Proguglaj. Za programe istog kvaliteta mi na Androidu treba zver. Jedine mane Androida su katastrofa rad sa aplikacijama i prebacivanje medju njima, gasenje aplikacija prilikom switchovanja i visoka hardverska zahtevnost sve u svemu. 1Gb rama je previse za jedan os na telefoncicu. Android jeste pregazio sve, ali nemoj ga hvaliti u nebesa, daleko je to od savrsenog OS.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 10:55   #75
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Cool Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
King SRB sta ti tu nije istina za multitasking? Ako nemas gorilu od telefona ne pomisljas da ukljucujes vise od 2 aplikacije u isto vreme. Pa na mom Galaksiju od 384 mb rama dostupno brat bratu 80 mb. Ukljucis operu i on ti pogasi ostale aplikacije i obrnuto. Sorry ali to ti se nece desiti ni na Windows Mobile ni na matorom Symbianu. Niko nije rekao da je Symbian bolji vec da je multitasking i optimizacija bolja. Zato sam i na matorom Tytn 2 dizao na Win Mo desetine aplikacija ukljuceno u isto vreme. Proguglaj. Za programe istog kvaliteta mi na Androidu treba zver. Jedine mane Androida su katastrofa rad sa aplikacijama i prebacivanje medju njima, gasenje aplikacija prilikom switchovanja i visoka hardverska zahtevnost sve u svemu. 1Gb rama je previse za jedan os na telefoncicu. Android jeste pregazio sve, ali nemoj ga hvaliti u nebesa, daleko je to od savrsenog OS.
Slazem se za ram(O.S(zavisi koji 2-3-4-5) se razbaca po ramu pa tebi kao krajnjem korisniku ostane jako malo) MEDJUTIM kao sto sam vec naveo a iole ko se imalo razume(u staff) i meni se vrti ,npr danas nisam pokrenuo nista zahtevno i stalno mi se vrti na 70-100mb rama stoji da od 512mb i ispod nije neki multitasking u tome se slazem sa tobom ! But... stavka "Ukljucis operu i on ti pogasi ostale aplikacije i obrnuto. Sorry ali to ti se nece desiti ni na Windows Mobile ni na matorom Symbianu" na Androidu ce se itekako desiti nemoram ni da guglam imam uzivo primer na svom Arc S-u svaki dan kad zveknem RR3(Igra) da vidis kako se procesi gase sve jedan po jedan dok neoslobodi ram za igru naravno tacnije za GPU posto prvenstveno i on jede od main memory koliko mu jel treba i kad zavrsis sa gamingovanjem odes u procese ono vidis a bogami ima sta samo se ponovo pale(procesi) jedan po jedan koji su radili do pre igre!Gledao sam taj postupak uzivo brat bratu milion puta naravno od O.S 4.0 bolji je multitasking nego na 2.3 ! Elem sad kazes ukljuceno na desetine app sta ti to dodje kome treba 10 app odjednom 5 app odjednom ajde da dodjemo na ono tvoje 2 ja bi dodao i 3 je sasvim dovoljno korektno meni tel sa 5 direktnih app radi ok skroz (browzer sa 3 page open(stock) skype , gtalk, taptalk, i dodacu mjuza) kad preteram sve vise osetim usporenja ali se postavlja pitanje cemu jos?!?! mislim da bi se slozio sa ovim ! Nemam ja derane nista protiv symbiana(mislim ajd realno da se neprepucavamo za dzabaka optimizacija multitaskinga na symbiany vs Android nema smisla ) to sam i ponovio milion puta u vise postova medjutim bilo...proslo...istorija...datoteka negde u nekom arhivskom serveru nista vise!Ma i to je ok da nije savrsen ali je dosad sve sto je izmisljeno bilo nekako neprihvatljivo za sire mase a evo Android je na TOP 1 a i neka je samo da nije vise onaj Škljphone i njihov budjavi O.S iz milion jedan razlog da neskrecemo sa teme!Elem Android jeste jos daleko od savrsenstva ali ovim tempom grabi ka tom savrsenstvu (Napominjem bar za mene(i više od pola planete) kome se nesvidja ima symbian arhiva , win , škljphone , bada ...e.t.c) ! I za end eh te android gorile ufff jedva cekam jednu u svom dzepu bice ovo crnacko leto cinimi se

Poslednja ispravka: King SRB (11.5.2013 u 11:05)
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku King SRB na korisnoj poruci:
C64freak (11.5.2013)
Stara 11.5.2013, 11:48   #76
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ma ok, samo nekako mi sve to nije sve srazmerno. Ispasce da OS ima vece zahteve od jednog PC. Vec danas dosta telefona ima 1gb rama. Ja nisam expert, ali meni kao krajnjem korisniku, kad ukljucim Android telefon uopste nije jasno gde ode sav taj ram, a ako i ode zasto je tako multitasking ocajan. Otvaranje/Zatvaranje/Switch aplikacija je jako lose reseno, pa nemam osecaj da radim na smartphone. Cak nema ni nekih banalnih opcija kao sto je pravljene foldera u meniju bez launchera. Sortiranje aplikacija i pregled istih je jako lose odradjen. Osim sto android ima najbolji Home Screen i ima dobar vizuelni dozivljaj, nista drugo napredno ne vidim u njemu. Nemam ja nista protiv Androida i sam ga koristim, samo neke stvari nisu dobro odradjene. Android ima srecu samo da nema pravu konkurenciju, kao sto je nekad nije imala Nokija u non-touch segmentu, inace bih potrazio alternativu. Ja licno koristim Android iskljucivo zbog jednog programa - Opere. Na drugim operativnim sistemima ne mogu da zumiram/odzumiram tako glatko web stranice. Samo zbog toga.Cak i na ovom forumu nemam Tap vec Operu.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 12:30   #77
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ako na ovom djubretu moze skype,facebook i mp3 player da rade bez kochenja + kad ti dodje sms normalno otvori procitash\odgovorish kako valja i trebuje a pritom je telefon od 90e glanc nov kako neko moze da tvrdi da je prokleti android losh tj loshe optimizovan sistem?
Ja razumem da ljudi ne znaju to je ok ,ali brate informises se ako te nesto zanima pa onda sudis ,kako ne mozete da skapirate da je OS-OS bez obzira bio on na telefonu,destop rachunaru il necem trecem i kao svaki OS i android se da zagaditi sto ce reci gledaj nemoj samo trpati ko prokletinja vec gledaj sta radish.
Evo vam moj licni primer od pre 3 dana ,telefon mi je leteo zmija jedna uzas koliko sam prezadovoljan njime ali eto downloadujem neku kaljavu igru pre tako 3-4 dana i od jednom telefon ne da mi se usporio nego ZLO za us*ani sms chekam preko 10 sekundi da otvori da ne pominjem koliko mi se skype dizao kad multi taskujem znachi jezivo jezivo lol ,no sta cu obrishem igru nije kochila al sve jedno izp*zdim sto mi izbagovala fon kad ono opet kochi ko djubre najgore na svetu....znachi dok nisam stavio to prokleto sra*je sve je bilo tako prokleto fluidno i ono kazem prezadovoljan totalno al eto...na kraju sam morao da resetujem fon normalno ponovo instalirao sve programe koje sam imao pre reseta osim te proklete krekovane igre i sad opet sve radi u full_u!
A pritom da napomenem da mi je fon nov znachi nije izdrndano djubre sa buvljaka + picajzla sam ne vidjena ,al eto malo ne paznje i kurshlus
Jbg isto se deshava i sa PC_em win7 koji je po meni fantastican OS ,skinesh nesto sa kaljavog torrenta i upropastish ga tako je to

Znachi bre obratite paznju sta instalirate lol ,pogotovu sto nas josh uvek drze za slepce pa smo primorani da se sluzimo piraterijom

@edit
Slazem se za symbian i crkli da bog da svi u nokiji >.<
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
King SRB (11.5.2013)
Stara 30.7.2013, 7:55   #78
dekilio
Banned
 
Član od: 14.3.2012.
Lokacija: Batajnica
Poruke: 246
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku dekilio Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekilio Slanje poruke preko Skypea korisniku dekilio
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ne da koce, nego kad preteram blokira mi telefon. Ali ja sam sa mojim telefonom vise nego zadovoljan. Jer pruza mnogo vise muzike od ulozenih para. Mali LG P350 koji je samo skinuo oko 100 gb uglavnom crtaca i igrica. Imam ga jos malo 4 godine. I sad kad ga uporedim sa aktuelnim danas, on je obican krs. Ali je obavio posao kao nijedan. I necu ga menjati, ali sam nabavio tablet, pa on sada uglavnom odmara osim kad me neko zove.
dekilio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dekilio na korisnoj poruci:
King SRB (30.7.2013)
Stara 30.7.2013, 9:01   #79
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

meni je sad mnogo bolje sa novim telefonom sve radi kako treba.. nije neki ultra skup ali ima 1Ghz ko kompjuter što neko reče, a i memorije ima više
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2013, 9:48   #80
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

http://www.anandtech.com/show/7185/a...-nexus-devices

Evo sta vam usporava telefon, a ne aplikacije.. (nedostatak TRIM-a).

Evo kolko je netacna vasa prica da na svakih 8 meseci mora da se kupuje novi telefon da bi radio dobro:

http://www.theverge.com/2013/7/29/45...ave-my-nexus-7

Poslednja ispravka: Marko93 (30.7.2013 u 10:14)
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pravljenje android aplikacije petsrdjan Programi za mobilne telefone 6 9.11.2016 12:50
[Android] Android aplikacije sa AdMob-ovima goranmd Programi za mobilne telefone 0 5.1.2013 14:44
potrebne android aplikacije Vladimiros Programi za mobilne telefone 3 31.7.2012 21:45
Android aplikacije za filmove,serije i tv cimston Programi za mobilne telefone 1 17.4.2011 22:22
[Android] Android aplikacije jonathan Programi za mobilne telefone 1 26.7.2010 13:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com