Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > I na kraju... > otpaTci
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

otpaTci Ovde se s vremena na vreme sklanjaju teme koje su zaključane/sklonjene/zastarele itd. Moguće je čitanje, ali ne i slanje komentara i odgovora. Važi za ceo forum.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.3.2016, 23:11   #61
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2



Evo ti jedan ss sa vremenom na mapi za verifikaciju kada je uradjen(mozes i uprediti sa ss za age koji sam ranije postovao), zatamnio sam chat zbog privatnih poruka. Mrzi me da editujem i uploadujem ostale samo da bih tebi dokazao. I ovo je zadnja poruka da ti odgovaram.

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Kao da sam pricao o 100 stvari. Do sada smo pricali o neophodnosti ascended opreme, posto su neki tvrdili da je i to previse grinda i nemoguce za F2P igrace, pa smo zatim govorili o tome da li je farmanje mastery trackova grind ili ne.

Dakle za asc opremu se ispostavilo da je zgodna, ali ne i neophodna, posto stvari definistivno mogu da se odrade i bez nje. Ok, fraktali visi nivo u raidovi malo teze, ali mogu da se odrade, to je najbitnije, a kao dokaz postoji video grupe koja je to uradila. Dakle ja ne pricam napamet, vec ponudim na osnovu cega to pricam.

Druga stvar o kojoj smo pricali je grind i ja sam uopredio gw2 sa drugim igrama. U drugim igrama ponavljas instance stotinama puta za 0.0001% xp-a, dok u gw2 toga nema. Da li se pravis lud ili ti nije jasno da sam namrz'o grind u drugim igrama, te da gw2 nema grind, osim ako sam ne izaberes da grindas. To sto imas 4 mape od kojih svaku moras da uradis nekoliko puta sa sve varijacijama koje postoje ja ne smatram grindom.

U ovom trenutku nemam potrebu da dignem mastery trackove na max lvl pa zato i ne radim te eventove. Kad zavrsim druida i svoj 5. asc set (toliko o tome kako je to nesto tesko), onda ako ne budem imao druge planove dici su i ostale na max lvl.
navedi mi taj mmo u kojima ponavljas instance za 0.0001% xp-a?
warlock_sm je offline  
Stara 13.3.2016, 23:15   #62
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke


Evo ti jedan ss sa vremenom na mapi za verifikaciju kada je uradjen(mozes i uprediti sa ss za age koji sam ranije postovao), zatamnio sam chat zbog privatnih poruka. Mrzi me da editujem i uploadujem ostale samo da bih tebi dokazao. I ovo je zadnja poruka da ti odgovaram.
I znaci dokazao si da danas u 9 uvece je bilo 3 grupe za high lvl fraktale. Ja ne vidim dokaz za bilo sta drugo ovde.

Kao sto rekoh, moja rec protiv tvoje, prolse godine u ovo vreme je bila jedna grupa.
Srki#12 je offline  
Stara 13.3.2016, 23:31   #63
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

nebitno

Poslednja ispravka: Montoya (13.3.2016 u 23:44)
Montoya je offline  
Stara 13.3.2016, 23:47   #64
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Bezveze raspravljate,ti warlock imas 1500sati igranja,ja imam 5600,a imas hardcore likove i sa 10k+,znaci moraju da nadju neku sredinu da svima bude ok.Jel mislis da si bitna target grupa za gw2 pa treba prema tebi da se upravljaju?Igra je teza sad jer se ta razlika izmedju flegme i hardcora svakodnevno povecavala.Danas svaka veca singleplayer igra ima integrisan grind,i to kao svi hvale...value for money.Grindanje je mmo,uvek grindas da bi mogao bolje da grindas to je osnova mmo,igras dok te drzi igra,kad pocnes da razmisljas zasto grindas i koliko je pointless onda ili postavis vece ciljeve ili zaebes da igras...ja razumem da napadate igru,ima toliko stvari koji bi trebalo da srede a vi se uhvatili za gluposti malo dobijate za pola sata igranja dnevno...Ti sto kao zaebali gw2 da igraju,ne igraju jer su sve obrnuli za mesec dana i nemaju sta da rade a ne zato sto nisu mogli lvl da naprave...
Stvar je u tome sto je gw2 reklamiran kao mmo bez grind, i nije meni problem da li ima grinda ili ne nego da li taj grind ima svrhu grindanje za ascended opremu je ok jer ima sam sa ascended opremo jaci, cak i masteryiju u osnovnoj igri su ok jer imaju stalnu korist(auto loot, brze trcanje u gradovima, mozes da koristis singularitije u fraktali, mozes da craftas legendarije itd). Problem je sa grindanjem masterija u hot-u posto oni 99%njih nema nikakvu svrhu nego da zakljuca delove mape iza njih jedini koji stvarno imaju neku pravu svrhu(ne veliku) su oni da mozes da koristis speed i adrenalin pecurke.
warlock_sm je offline  
Stara 14.3.2016, 0:11   #65
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
nije meni problem da li ima grinda ili ne nego da li taj grind ima svrhu
Cekaj sad. Je li problem da li ima ili nema grinda ili sta taj grind donosi? Do sada si pricao kako ne mozes i neces da grindas (ako treba naci cu postove i citiracu te), a sad kazes kako ti ne smeta to, vec sto dobijas nesto sto ti se ne svidja.
Srki#12 je offline  
Stara 14.3.2016, 3:35   #66
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sad vec mlatite u prazno.
Kusta je offline  
Stara 14.3.2016, 13:42   #67
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Kusta kaže: Pregled poruke
Sad vec mlatite u prazno.
Ja sve čekam neki zaključak, al jok, ovo traje ko telenovela
mvasic je offline  
Stara 14.3.2016, 13:56   #68
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Ja sve čekam neki zaključak, al jok, ovo traje ko telenovela
Zakljucak je da je gw2 casual friendly igra, mozda i vise od bilo koje na trzistu. Odredjeni napori moraju da se uloze, niko ne tvrdi da stvari padaju s neba, ali ako igrate igru, imate plan sta zelite i ne skacete sa jednog cilja na drugi i pokusavate 100 stvari odjednom da postignete, apsolutno sve je dostupno cak i najcasual igracima, ali koji su opet voljni bar nesto da rade kad se uloguju. Svako ko tvrdi drugacije nije ni realan ni objektivan, vec odgovorno tvrdim ili lenj ili neupucen.
Srki#12 je offline  
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com