Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.5.2012, 22:49   #1
bojannp
Član
 
Član od: 3.3.2010.
Lokacija: Nova Pazova
Poruke: 100
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku bojannp
Exclamation Problem sa Xpiria Mini telefonom

Pre nekog vremena otključao sam bootloader i rootovao telefon. Sada sam hteo zbog najave da će od sledeće nedelje krenuti updejt na andriod 4.0 zaključam bootloader i vratim telefon u prvobitno stanje. ALI izgleda da sam nešto zezno jer telefon posle flešovanja ne mogu da upalim.
Radio sam po ovom upustsvu:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1560613
Prvo sam ukucao IMEl kako bih dobio unlock code (iako nisam bio siguran dali je taj korak potreban) potom sam čekirao Flash mode, zatim odredio putanju do FTF fajla (koristio sam ovaj fajl: http://www.mediafire.com/?gd5dfh51tl2sqle), čekirao Relock BL i na kraju kliknuo na flash.
Proces je otišao do kraja, a u međuvremenu sam prvo povezao ugašen telefon tako što sam držao Vol Up dok sam povezivao na usb, a u toku flešovanja sam jednom skino sa Usba i povezao opet držaći Vol Down (upalilo se zeleno svetlo umesto plavog) i proces se završio.
Međutim kad sam skinuo sa Usba i zadržao dugme za Thurn On samo sam osetio blagu vibaciju (kao i uvek kada palim ili gasim telefon) ali telefon neće da se upali.
Gde sam pogrešio, u čemu je problem ? Da li sam napravio trajnu štetu ? U pitanju je Xperia Mini.
bojannp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Opet problem sa DVD-RW-om mmm87 Nosači podataka 30 1.1.2013 19:47
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
Problem sa bootovanjem sa DVD-a za iATKOS S3 v2 toology Operativni sistemi 0 9.9.2010 2:03
Problem sa zagrevanjem ATI Radeon HD 4850 512MB DDR3 bokela Grafika 34 24.6.2010 12:08
WBR-3408 11g Wireless Broaband Router- Problem sa umrežavanjem Hich Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 19.2.2010 9:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com