Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.1.2020, 23:02   #1
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Question Problem sa internetom, diskonektovanje non stop

Pozdrav drugari,

Evo vec nedelju dana muku mucim sa laptopom (Win 10, Omen). Evo na primjer danas sta je bilo. Skidam preko Orginsa BF4 da se malo podsjetim. Ali problem je u tome sto, 2 minuta downloduje dobro a onda pocinje brzina da se spusta i gasi se internet (interneta nema ni malo vise na laptopu, ne pokazuje da je diskonektovan samo se spusti brzina skroz na 0 tako da nista ne mzoes otvorit na internetu) a onda nakon minut pali se sve normalno radi i opet tako. Driver sam ponovo instalirao nov ali opet isto. Na drugom laptopu nema tog problema a i ostalima ukucanima internet radi normalni na telefonu. Slicana situacija je kada igram CODMW online. Samo sto igram malo duze pa tek se onda ugasi internet. I primjetio sam npr ako tokom rada na internetu upalim Microsoft Store odmah gasi internet. Cim ugasim MS pocinje sam da omogucava internet, to jest raste brzina sa 0 do maximuma.

Sta da radim??? :/
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HDMI switcher / D3 STB problem sa audio signalom neobavesten Kvarovi 0 10.6.2017 13:55
Problem sa kablovskim internetom zbog novog uređaja All exx Kvarovi 15 17.2.2017 22:03
Čudan problem sa bežičnim internetom grim Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 20.11.2012 14:48
Problem sa internetom BlueClaw Kvarovi 1 30.8.2010 13:59
Problem sa Internetom, ADSL ManInTheBox Komunikacioni uređaji i umrežavanje 10 9.6.2009 15:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com