Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2014, 23:53   #1
dikinson
Član
 
Član od: 2.7.2009.
Lokacija: Negotin
Poruke: 121
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Par pitanja u vezi laptopa

Imam laptop HP Pavilion dv6. Jednog dana nisam mogao da podignem sistem , jednostavno je ekran bio crn. Nosio sam ga u laptop sevis i uradjen je (otisao chipset ili grafika) navodno ima lose hladjenje to im je mana. Racunar mi je radio extra dok klinci nisu nesto zeznuli pa sam morao da podignem ponovo sistem win7 32. E sta se sad desava, dosao sam do toga da mi racunar sad bolje radi nego kada je dosao iz servisa ali kao da se vise cuje kuler, BRZE DUVA. Nisam cackao nista u biosu. Ono sto sam primetio u kontrol panelu u opcijama napajanja, kada je dosao iz servisa da je imao instalirano nesto energy saver ili energy stars pa me interesuje da li to ne utice da on malo sporije radi tj da se manje greje i da se manje kuleri ukljucuju, bojim se da ne cvrkne opet. i jos nesto, u device manageru mi stoji jedan problem kod Teredo Tunneling pseudo - interface STA JE TO, KAKAV DRAJVER MI JE POTREBAN ?
dikinson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Par pitanja u vezi procesora Eightball ŠDK - Osnovne komponente 12 18.5.2014 1:19
Pravna pitanja u vezi distribucije softvera Markonije Programiranje 12 21.6.2013 17:46
Par pitanja u vezi sajta??? Lordofevill Web razvoj 2 18.2.2012 21:14
Par pitanja u vezi DIABLA II? Ekiman Role-Play 4 5.12.2006 4:01
Par pitanja u vezi GF6600-pomozite pocetniku Ekiman Grafika 16 29.11.2006 9:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com