Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Shta mislite o pretplati?
Podržavam ovu visinu pretplate i program na RTS mi je OK 16 4,20%
Ne podržavam ovu visinu pretplatu ali program na RTS mi je OK 62 16,27%
Ne podržavam ovu visinu pretplate niti mi se sviđa program na RTS-u 276 72,44%
Podržavam ovu visinu pretplate ali mi se ne sviđa program na RTS-u 27 7,09%
Glasova: 381. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2007, 15:28   #181
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Bas sam primetio da mi se JKP Vodovod i kanalizacija cak i TELEKOM(?!) zahvaljuju sto placam redovno racune a RTS ne.
Najednom se zahvale gradjanima u pauzi izmedju reklama i neke shi* serije a posle kazu da ce nekog da utuze(?!).Gledao sam neke utakmice na RTS-u a oni jedva cekaju da bude neki gol,karton,tuca,svadja,prekid,da se neko povredi i odmah se pojavi ono sra** od lisca na TV ekranu i iskoci duel,nivea,voda neka,AIK banka a to je JAVNI servis.A onaj shi* pre nekog dana izvinjavaju se zbog toga sto ne prenose utakmicu zbog skupstine a na prvom programu neko nevidjeno sra** se emutuje.

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (29.9.2007 u 17:40) Razlog: uklonjena citirana poruka
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 0:50   #182
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

danas sam procitao u novinama, ovi iz RTS izjavili da su sednicu poceli da emitiju zbog gradjana, jer imaju pravo da znaju sta se tamo desava, jer to sto se tamo izdesava direkno utice na njih, tj gradjane. i gledao ja sta to utice na mene, mnogo sto sta, nekultura, psovke , po nekad - kad je bas zanimljivo i napeto pukne i po neka sutka... ma najvise me podsecaju na americke rvace, samo je ring malo veci i nema pravila, a ni sudije... zivela srbija, ziveo RTS, ziveli poslanici i da ih jos dugo gledamo (naravno salim se!)...
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Belfegor na korisnoj poruci:
Srlandand (30.9.2007)
Stara 30.9.2007, 17:53   #183
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Danas sam procitao u novinama da su RTS-ovci podneli malo vise od 300 prijava, a nesto preko milion ljudi ne placa pretplatu uopste. Toliko o njihovim glupim obavestenjima, a i ko je toliki mentol da tuzi ljude pred izbore?
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 18:08   #184
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

....stvarno jadno......ako vec se pridrzavash zastupash neshto, onda se toga i pridrzavaj,a RTS je ovim korakom omalovazio ljude koji placaju pretplatu....ja iskreno, placam njihovu ****nu pretplatu...shta cu,od janicara nemozesh nikako pobeci i uteci, ali daleko bilo da ishta podrzavam od njihovog rada na RTS-u....i sad ljudi koji su placali pretplatu ispadoshe mentoli....stvarno jadno!
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 18:35   #185
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

350 dinara nije neka velika para,ali mi ih bude jako zao kad shvatim u kakve i cije ruke idu.... vise bih volio tih istih 350 dinara dati bilo gdje drugo,nego dati Tijanicu & co. u svakom slucaju zestoka pljacka,ali za kakve sve pljacke ovaj narod cuti i trpi(recimo kad onaj ministar zvani "da ste kraduckali manje pa da tolerisem" moze da kaze da ne moze da se vidi ugovor o koncesiji eto zato sto on tako hoce,sto znaci "sta me briga,radim sta hocu pa crknite") ovo oko pretplate dodje kao sica,mali dzeparac za tijanica i kompaniju
sto se tice programa RTS-a,ja stvarno ne znam kako ih nije sramota da naplacuju pretplatu za ono sto emituju pa sad jos skupstina na drugom po citav dan ce da nam bude,sta ces jeftinije za Tijanica,postavi par kamera u onaj cirkus i Bog da te vidi... ko Veliki Brat,samo treba da kamere postave i u hodnike skupstine,u onaj njihov bife gdje placaju kafu 7 dinara,pa da vidimo pojedine sto se u skupstini svadjaju kako se u bifeu ljube i grle Bio bi to Veliki Skupstinski Brat
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Maverick78 na korisnoj poruci:
didi_sa (2.10.2007), Srlandand (30.9.2007), todos (30.9.2007)
Stara 30.9.2007, 20:39   #186
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
danas sam procitao u novinama, ovi iz RTS izjavili da su sednicu poceli da emitiju zbog gradjana, jer imaju pravo da znaju sta se tamo desava, jer to sto se tamo izdesava direkno utice na njih, tj gradjane. i gledao ja sta to utice na mene, mnogo sto sta, nekultura, psovke , po nekad - kad je bas zanimljivo i napeto pukne i po neka sutka... ma najvise me podsecaju na americke rvace, samo je ring malo veci i nema pravila, a ni sudije... zivela srbija, ziveo RTS, ziveli poslanici i da ih jos dugo gledamo (naravno salim se!)...
Ti poslanici su najgora b*gra u ovoj zemlji.

Jaaako lepo od RTS-a što oni tako brinu za nas, pa hoće da prenose sednice (), samo, ima jedan mali problem u tome: ta sala u kojoj bi trebalo da sedi 250 naših spasilaca A.K.A. poslanika ZVRJI PRAZNA 99% vremena. U najboljem slučaju ih je dvadesetak (od kojih pola čita novine, a pola se, onako, zabavlja, najblaže rečeno)... I tako svaki dan od rano ujutru do kasno poslepodne...

Uopšte mi nije jasno ko je od političara toliko isforsirao da se sve to direktno prenosi. Ako je neko mislio da će to biti za njih korisna propaganda, grdno se prevario, kod svake normalne neostrašćene osobe, prenosi proizvode samo kontraefekat...

OK RTS, bili su bombardovani, srušena im je zgrada, izginuli su ljudi, ali... prošlo je osam godina. Mnoge stvari u ovoj zemlji su bile na dnu dna, pa su se ipak neke stvari pokrenule na bolje nekako.

Zašto RTS, ne da makar tapka u mestu, nego tone i sve je gori, pitam ja...
FooFighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 21:53   #187
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke
OK RTS, bili su bombardovani, srušena im je zgrada, izginuli su ljudi, ali... prošlo je osam godina. Mnoge stvari u ovoj zemlji su bile na dnu dna, pa su se ipak neke stvari pokrenule na bolje nekako.
Cenim,da ce se na konto bombardovanja i predhnog rezima, vaditi jos cca 30 godina.....
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 22:31   #188
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Posto su navikli da nam zagorcavaju zivot, samo su to nastavili da i dalje rade. Da li ste primetili da sto se vise bunimo, oni sve gori. Oni ce reci ako nek' reze, proci ce ih to i svi ce se navici na tu situaciju. EEEEE da imamo neko udruzenje za zastitu potrosaca, kao u usa ili EU, 'de bi nam bio kraj. Mislim da samo takvo drustvo moze da pokrene peticiju protiv takvog rts-ovog ponasanja.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 22:10   #189
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Posto su navikli da nam zagorcavaju zivot, samo su to nastavili da i dalje rade. Da li ste primetili da sto se vise bunimo, oni sve gori. Oni ce reci ako nek' reze, proci ce ih to i svi ce se navici na tu situaciju. EEEEE da imamo neko udruzenje za zastitu potrosaca, kao u usa ili EU, 'de bi nam bio kraj. Mislim da samo takvo drustvo moze da pokrene peticiju protiv takvog rts-ovog ponasanja.
Pa bilo bi lepo da postoje takva drustva, sa jakim uticajem i dobrim vezama, politickom moci... Ali u nedostatku, preostaje nam sam gradjanska neposlusnost, tj. svi koji smatraju da je pretplata samo drugo ime za kradju, ne treba da je placaju i gotovo! Mislite li da bi RTS mogao da se izbori sa npr. 2 miliona ljudi koji ne placaju? To je jednostavan primer volje gradjana, demokratija u najcistijem smislu!
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 23:22   #190
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Ljudi treba da budu povezani da bi doslo do neceg takvog, tj do napranog prestanka palacana TV pretplate usled nekvalitetnog programa! ....moze da izadje neko ispred Tv kamera i da kaze, "Nemojte placati pretplatu itd...", kad ce ljudi nece to uraditi iz straha da jedino on nece plaiti i opet ce nadrljati....potrbna je ozbiljna akcija po tom pitanju,a od toga neverujem da ima bilo chega!
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 7:48   #191
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Evo, parče naše pretplate ide recimo za ovo: http://ww1.rts.co.yu/euro/jedna_vest...tar&IDNews=618
:'(
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 14:08   #192
nigrutin87
Član
 
Član od: 11.5.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 180
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 88 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Posto zivim na jugu Srbije, svi verovatno znate kako je finansijski losa situacija za razliku od ostalih delova Srbije. Ja garantujem da 90% Leskovcana ne placa tv pretplatu, a kako bi kad su vecini primanja ispod 10k. Nema teorije da tuze sve ljude koji ne placaju, jedino ako hoce da okrenu birace protiv sebe pa za inat da glasam za radikale.
nigrutin87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 16:56   #193
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Realno, 300 dinara je NIŠTA (dva dana da doručkujem). Ali je ništa samo ukoliko bi program bio kao pre 20 godina, kad je obrazovni program bio vrhunski (sećam se omiljenog mi Opstanka i odličnih obrazovnih emisija tipa kolariću paniću, kockice, aca poštar i drugo). Naša deca sada nemju šta da gledaju na nacionalnoj televiziji, a o javnom servisu da i ne govorim.
Na sajtu RTS-a postoji deo "Postavite pitanje generalnom direktoru RTS-a" gde su objavljeni neki odgovori na najčešće postavljana pitanja. Lično, najviše me je iznervirao sledeći deo:

Citat:
Zašto je ranije dečji program bio bolji?
o: Zato što smo ranije imali decu koja su verovala da životinje govore i da Deda Mraz postoji.
Mora da se sada rađaju vanzemaljci ili tako nešto... Ili nekoga mrzi da se pozabavi time šta deca danas vole i da vidi šta se od toga može iskoristiti za jednu dobru dečiju emisiju.

Već je rečeno da je sajt javnog servisa jako loš. Tijanić je u jednom od odgovora nave da će se izgled sajta promeniti "za dva meseca". Kada je ovaj odgovor postavljen, ne piše, ali promene nema još uvek.

Redakcija kulturno obrazovnog programa ima svoj, jako štur deo na sajtu - konkretno, jedino deo za nauku i obrazovanje vredi pogledati.

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
Pa stvarno, šta će im onolike reklame, ako se već izdržavaju od građana (neka samo milion domaćinstva daje po 300 din. dolazimo do cifre da oni mesečno imaju 3 miliona i 750 000 evra...
Među pitanjima koja su postavljena Tijaniću i na koja je on odgovorio ima podataka da je mesečni prihod RTS-a od pretplate oko 4 miliona evra, budžet koji se odvaja iz državne kase oko 23 miliona evra i prihod od marketinga na koji imaju pravo neznano visok. Konačan zbir, prema navodima, godišnje iznosi oko 90 miliona evra, što je nedovoljno da bi se kvalitet programa održavao na željenom nivou - prema rečima Tijanića. Hrvatski nacionalni servis ima, opet po navodima generalnog direktora, 200 miliona evra prihoda godišnje, što im daje prostora da naprave odličnu programsku šemu sa kvalitetnim sadržajem.
Za takvo stanje finansija se "okrivljuju" mahom lobisti i političari... Više o tome na samom sajtu i forumima RTS-a, da ne upadamo ovde u besmislene političke rasprave.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mrka Kapa na korisnoj poruci:
Belfegor (3.10.2007)
Stara 3.10.2007, 16:57   #194
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
-Vezivanje za račune za struju je nelegalno po zakonu. Tamo lepo stoji da se kupovina određenog proizvoda ili usluge ne sme uslovljavati kupovinom neke druge, a ovde je upravo o tome reč. Ako želiš struju, po defaultu ti stiže dodatak za RTS pretplatu, i to NA ISTOM RAČUNU. RTS bi po zakonu morao da šalje odvojen račun za svoje usluge. To bi bilo isto kao kada bi se neki programski paket proglasio softverom od javnog značaja, i onda ti uz račun za vodu stiže da plaćaš mesečnu licencu za taj softver.
Tijanić kaže ovako:
Koliko RTS plaća EPS-u za uslugu naplate pretplate?
o Neverovatnu sumu – za pretplatu i struju više od 8 miliona evra godišnje.

Ne znam koliko bi koštalo da sam RTS organizuje službu za naplaćivanje, ali pretpostavljam da bi suma bila veća od 8 miliona evra. Ovako izlazi da naplaćivanjem pretplate RTS ne može da pokrije ni troškove "usluge" koju im EPS čini. Koliko su sve ove cifre realne, da li je tu umešana politika i kako... lično ne smem ni da pomislim. Niša me više ne iznenađuje.

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
-RTS je bezobrazno krenuo od pretpostavke da svi mi imamo TV u kući, a ti ako nemaš, idi cimaj se da dokažeš, popunjavaj brdo papira, molbi, zahteva, pa onda takse na te zahteve, da bi se oslobodio pretplate, umesto da bude obrnuto, tj. da se pođe od pretpostavke da niko nema TV, i onda onaj ko ima ode da se prijavi.
Na žalost, ne postoji mogućnost oslobađanja od pretplate jer zaista ne pratiš program. Oslobođeni su jedino invalidi i još neka lica, a i to ponekad uz brdo papira i izveštaja zdravstvenih službi. A ponekad ni to nije dovoljno, kako vidim na Forumu RTS-a. Lično, nama je oslobađanje od pretplate prošlo glatko, jer u selu više nemamo TV prijemnik ni kablovsku. Kako sam razumela, trebalo je samo podneti izjavu, bez nekih cimanja. Verujem da ne prolaze svi tako jednostavno, ali dešava se.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 16:57   #195
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Ugasise 3Kanal, cisti idioti ( licno misljenje autora poruke ), jedinu televiziju koju kada gledam bilo mi je drago, jer su na njoj radili entuzijasti. I ne secam se da je ista bilo kic ili trulo ili lose na njoj. Pogledajte kakve su emisije samo imali.
Zašto je ukinut 3. kanal RTS-a?
o: Nema tajne. Zakonom iz 2002. godine praktično je ukinut 3. kanal jer je tadašnja vlada nameravala da ga proda jednom srpskom tajkunu. U međuvremenu, vlada je promenjena, a frekvencije je dobio jedan drugi srpski tajkun. RTS je time oštećen za više od 15 miliona evra.

Da se razumemo, ne volim ni ja Tijanića, samo prenosim zvanično objašnjenje. Na žalost, opet se tu pomalja ona reč na "p"... previše često, kad su u pitanju ovakvi javni servisi.

Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
..moze da izadje neko ispred Tv kamera i da kaze, "Nemojte placati pretplatu itd...", kad ce ljudi nece to uraditi iz straha da jedino on nece plaiti i opet ce nadrljati....potrbna je ozbiljna akcija po tom pitanju,a od toga neverujem da ima bilo chega!
Slično kao što je svojevremeno Z.Ž. predložio sa računima za struju - pa sada polovina Nišlija duguje grdne pare i pliva u dugovima, snalazi se i sklapa ugovore, a radnici EPS-a bivaju iskasapljeni pipnu li samo neku banderu sa namerom da iseku struju nekom jadniku koji duguje 10k dinara, a polovina porodice mu je otpuštena iz EI.
Ako je ovakav vid naplate regulisan zakonom, može se udarati na sva zvona, neposlušnost ne vredi, kao što nije vredela ni pre.
Moraju se koristiti druga sredstva - i uticati na programsku šemu. Biti dosadan, dosadan i dosadan.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 16:58   #196
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

Čini mi se da se, što se programske šeme tiče, ovde na temi uglavnom priča o RTS1 - i slažem se da bi mogao da bude drastično bolji. Mislim prvenstveno na repriziranje starih serija, što stranih, što domaćih. Emisije tipa "Žikina šarenica" i "48 sati svadba" gleda najveći deo populacije, tako da nisam za njihovo ukidanje, ipak se ne može ignorisati želja ljudi da ih gledaju.

Drugi program već ima kvalitetniju organizaciju - tu su emisije tipa "Eko-menadžer", "Bardovi teatra", "Metropolis", "Moj ljubimac", "Genius domus" i slično. Zamerku imam na dečiji program koji se sveo na mahom crtaće, sa svega jednom ili dve emisije za decu. Ali, bitno je da se ima ugovor sa Diznijem... to je valjda nekakav znak prestiža u odnosu na druge televizije koje imaju kvalitetniji dečiji program.

Sve u svemu, mislim da bi sa malo izmena program RTS-a mogo da bude mnogo kvalitetniji, i da zadovoljava više gledalaca nego što je to slučaj trenutno.

I, na kraju, par zanimljivosti:
predlozi i kritike redakciji naučnog programa
RTS posao
Citat:
Ima li u Vašoj ekipi mesta za mlade, kreativne ljude sa fakultetom?
o Odmah.
Eto prilike.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 20:35   #197
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

48 Sati svadba:
Devojka: Moji nisu hteli ni da čuju za njega, ni da se pomirim s njim, zato što me je tukao.
Novinarka: Tukao te je??? Miroslave, čoveče!
Miroslav: Pa, nisam je tako jako tukao, malo, šamarčić.
Novinarka: Gde se žene tuku, čoveče!?
Miroslav: Pa dobro, nisam je baš tukao, nisam je baš ubijao.
Novinarka: Da sam znala, ne bih došla.
Devojka: Nekoliko me puta istuče, pa ode, pa posle nedelju dana lepo, pa me opet istuče.
Miroslav: Lepo preko kolena, po guzi.
Novinarka: Što si ti sa njim?
Devojka: Zato što ga volim.
Novinarka: Koliko te je puta istukao do sada?
Devojka: Ne znam, ne može ni da stane na prste.
Miroslav: Nije toliko baš.


Javni servis, nema sta.
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku TheProphecy na korisnoj poruci:
freeminder (4.10.2007), Lokigodofirendlies (3.10.2007), oluja (3.10.2007), todos (3.10.2007)
Stara 3.10.2007, 22:18   #198
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

117. glas stize od mene
ako im placamo, zasto gledamo reklame?
ako im placamo, zasto gledamo reprize?
.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 22:26   #199
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

E ljudi, ajde da malo sa reci predjemo na dela. Neki od nas vec ne placaju pretplatu, ne znam koliko je to bas pametno (pogotovu u ovoj drzavi bez zakona), ali hajde da bojkotujemo RTS. Ja ga vec ionako ne gledam (nema sta da se gleda).

Ili da ih bombardujemo mailovima, zamislite nas stotinak, svako posalje jedno sto mailova u roku od sat-dva...

Kao sto rece Mrka Kapa treba da im sto vise dosadjujemo.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 22:48   #200
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 350 dinara pretplate?

DA, hoces protiv sistema da se boris na finjaka, e pa ne moze. Ogromno iskustvo zivljenja u ovoj zemlji nam govori da se samo radiklanim potezima(a nisam radikal) tj sirovm snagom mozemo nesto promeniti. Garantovano kada bi 100000 ljudi otislo i odvalilo zgradu rts-a od zivota uz pretnju da nece birati sredstva, e tad bi garantovano popustili.
Meni je iskreno muka od svih njih i momentalno bih se odazvao na takvu akciju.
Kada vidis kako nas kradu na sve strane pa mi posle jos neko postavi pitanje da li bih u zivotu prevario sistem, ma jok i ne bi, pokrao bih sve sto mogu, mamu da im ****m svima lopovsku.
Jel znate ko me jos vise nervira ovi boljidi iz infostana i eps-a. Kao satro oni koji ne mogu da plate obaveze i imaju velike dugove oni ima onda posle 5 godina neplacanja prepolove dugove,a nekima ca i nestane dug. Pa sta smo mi ostali koji redovno placamo, budale eto to smo. Dodje mi da im ni jedan racun ne platim pa neka me tuzakaju bas da vidim sta ce da urade. Razumem ja siromastvo i sve ali stvarno takve mere su presto neverovatne. evo jedna kevina prijateljica vec 5 godina ne placa info stan i sta ...pa nista kaze da nema da je sirotinnja i nakraju i ne mora da plati. A moja keva 1 dan zakasnila da plati poreski doprinos(zatvorila se banka) i sta se dogadja, dogadja se to da stize poziv od sudije za prekrsaje i mora da ide na razgovor.

Izvinjavam se sto ovako popizdim ali kada me iznervira ovako neka tema onda se tesko kontrolisem.

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (3.10.2007 u 22:54) Razlog: okej, ovo je bilo previše
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Ljudski um je čudo veverica Cvet kompjutera 383 12.1.2011 14:03
IDEA nagradni konkurs! Nagrada 500.000 dinara dzonihsv Brbljaonica 3 9.2.2009 16:27
intel konfiguracija do 36000 dinara dkdnt Šta da kupim? 5 22.8.2008 15:08
Ceo komp za 25.000 (dinara naravno) :-D Pjanovic Šta da kupim? 20 22.4.2008 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com