Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2011, 0:13   #2001
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: NBA 2k11

Čisto da postavim vest da 2k najavljuje višegodišnje partnerstvo sa NBA

O čemu se radi u sledećem citatu:

Citat:
2K Sports announced today that it has entered into a new, multi-year agreement with the National Basketball Association (NBA) to extend their longstanding partnership for the best-selling NBA 2K basketball simulation franchise. The new agreement comes on the heels of the record-breaking success of NBA 2K11,which has sold over five million units worldwide since its release on October 5, 2010, making it the best-selling game in the history of 2K Sports,and the most popular NBA 2K title in the 13-year history of the franchise.
To date NBA 2K11 has received more than 20 awards, including 14 "sports game of the year" honors. “The top-selling NBA 2K series continues to be a pillar of Take-Two’s foundation for growth," said Strauss Zelnick, CEO of Take-Two. "We’re confident that our renewed partnership with the NBA will extend the unparalleled success of this franchise. We’re thrilled to be in business with David, Adam and the entire team at the NBA."

"2K Sports provides our fans with an incredible gaming experience, one that captures both the excitement of our game and the athleticism of our players," said Adam Silver, NBA Deputy Commissioner. "Coming off a record-breaking year with NBA 2K11, we look forward to continuing our successful partnership."
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 2:10   #2002
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Sve je to super,a pita li se neko od vas sta ce biti ako NBA igraci (ili ko vec) stupe u strajk?! Onda nema nista od nastavka...
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 7:11   #2003
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Zasto ne bi izasla?Nije prvi put da je NBA Lockout,igre su izlazile bez problema.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 8:16   #2004
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
nigga kaže: Pregled poruke
@NastyB Vara se sa opcijom trade override,u meniju se nalazi.Prisilis drugu ekipu da ti da igraca iako to ne zeli.
Edit:Kako si uspeo trade da uradis sa jos jednim timom?Mislim na Bulse.
Ne koristim TRADE OVERRIDE (znam za to), jer onda nema nikakvog izazova.

Inače, Što se Noe tiče, vidi se na onoj sličici iznad tvog posta. Stavio sam Marka Gasola, Dorela Rajta (U trejdu za Elisa sam doveo i njega) i Toni Alena na TRADE FINDER i Minesota mi ponudila Bizlija za njih. Na treći stubac trejda sam stavio Nou i Kurta Tomasa, dodao još Išmaela Smita da ide u Bulse i trejd prošao.

Sledeća stvar je što sam zamenio svoje pikove sa Klivlendom, koji je, dok sam igrao, bio ubedljivo poslednji. Juče uzmem da izsimuliram asocijaciju negde do pred TRADE DEADLINE i Klivlend zakucan za dno. Kao od šale sam istrejdovao Amarea i Vilijamsa, plus pik 1. Klivlenda za Grifina (em mlađi, em svih 5 zvezdica, a blizu je po rejtingu) i Rajana Gomeza, plus 1. pik Klipersa (iz minusa odjednom 6,32 miliona u plusu), a zatim da na TRADE FINDER stavim Konlija i prvi pik Klivlenda i Baksi mi ponude Brendana Dženingsa (4 ipo zvezdice, naspram Konlijeve 3) i još nekog, uz prvi pik Baksa, tako da, sudeći po tim zvezdicama vrednosti, Rudi Gej ispade najlošiji igrač.

I to me tera da nastavim sa igranjem, samo još negde da nađem bensedine pre nego što počnem da igram...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 18:28   #2005
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

@NastyB Dobro,nisam znao,to je jedini moguci cheat u asocijaciji za koji znam,osim onog sa poenima u MP modu.
Pitao sam te zato sto sam probao da dovedem Nou,pa mi nije uspelo,nisu prihvatili.
Brendan Jenings je sjajan,bar protiv mene kad igra,nisam igrao sa njim.Meni je i Rudy dovoljan. Inace,ja sam svoje pikove potrosio u ovim trejdovima,a deadline je prosao,tako da za sledecu sezonu nemam nijednog.
Meni je najslabija pozicija krilnog centra,jer tu imam samo Kevina Lava i jos jednog igraca iz D-lige K.Adamsa,zbog toga sam i trazio Nou,Tadeusa Janga,Grifina,Bizlija,ali nisam nikog uspeo da dovedem.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 20:27   #2006
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Dobar krilni centar je Wiliams cini mi se,ima ocenu 65 ili tako nesto,e sad nisam 100% siguran da li je na pocetku free ili u D ligi.

Posto sam tek skoro izvalio da je medju svim onim silnim pecevima,ima igraca koji ce biti sada na draftu (kad se ucita draft roster ili kako vec) jel moze neko da kaze kako im se cine ti igraci i da daju nekog igraca koji nije na vrhu liste,a da se dobro pokazao.
Ovo pre svega pitam jer koliko vidim nemaju neke ocene...barem ne ovi posle 10og pika.
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 21:19   #2007
dusan47
Član
 
Član od: 15.1.2010.
Poruke: 108
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

clown ako ti treba dobar teški centar a da nije skup i nije dobro ocenjen uzmi draw cooka u free agentima ja sam ga uzeo u prvoj sezoni i sad vredi 71 a ovo mi je 4 sezona usput moram da se pohvalim ovom postavom
http://i1103.photobucket.com/albums/...ntitled-25.png
dusan47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2011, 22:15   #2008
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

FIBA 11 Patch izlazi u nedelju.
Citat:
I will not make anyone wait any longer and I will release the work this week on Sunday, since I do not have too much time right now to get everything into one exe or rar.
I was trying to find someone to help me in making BRAZIL faces but unfortunately there's no one wiling to help. That is why BRAZIL will not have FACES nor ratings.
Here's the final list of teams the patch will include:
LITHUANIA
TURKEY
SPAIN (Lopez has no face)
PUERTO RICO
BRASIL (no faces nor ratings)
ARGENTINA (2 faces missing)
USA
SERBIA
FRANCE
POLAND (No faces)
+Bonus teams:
LITHUANIA '92
USA Dream Team '92
ZALGIRIS Kaunas 1998/99
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Uros12 na korisnoj poruci:
Nicklord (25.5.2011)
Stara 25.5.2011, 0:28   #2009
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
dusan47 kaže: Pregled poruke
clown ako ti treba dobar teški centar a da nije skup i nije dobro ocenjen uzmi draw cooka u free agentima ja sam ga uzeo u prvoj sezoni i sad vredi 71 a ovo mi je 4 sezona usput moram da se pohvalim ovom postavom
http://i1103.photobucket.com/albums/...ntitled-25.png
Mozes SS da postavis,posto mi nije poznat igrac sa ovim imenom i prezimenom
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 1:40   #2010
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Ja na pozicijama 4 i 5 kao backup igrace uvek uzimam ili dobre defanzivce ili dobre skakace ( ili po mogucstvu i jedno i drugo ). Takodjer cesto igram sa jednim igracem koji moze da pokriva obe pozicije tako da mi on bude 6-ti igrac jer mi cesto 4 i 5 budu Lov i Horford

Igraci koje bi vam ja preporucio, koji su dobri a nije ih problem dovesti su Ibaka (OKL ), Ekpe Udoh ( GS ), Hamfris ( NYN ), Evans ( TOR ) Walas ( Detroit ), Tomas ( CHI ), Hayes ( HOU )...

Takodjer, ako pocinjete sa nekim timom koji ima prostora u salary capu, dovedite sve najbolje free agente ( Azubike, Hughes, Alston... ) pa ih trejdujte za neke igrace koji vam se svidjaju. Recimo za njih mozete da dovedete Ibaku i Nazr Mohameda pa imate popunjene backup pozicije na 4 i 5.

I igrac kog uvek moram da spomenem je Anthony Morrow ( NYN ) koji moze da vam igra SG, pa cak i SF ako je to potrebno, igrac koji je po meni najbolji suter u igri a ima rejting 65, igrac sa kojim bez problema mogu da postignem preko 30 poena na HOF-u jer trojke stvarno tesko promasuje...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 2:24   #2011
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Michael slazem se sa tobom,decko je ubica.Mada i Vujacic nije los,ja sa Vujacicem trojke mogu da ubodem kad god hoces (isto na hof).
NYN imaju stvarno 2 jako dobra sutera,a ocene su im 65 (Morrow) i 68 (Vujacic).
Ne znam samo dal ste me razumeli sa ovim gore pitanjem,mislio sam na rukije koji su ubaceni u onaj pech,tacnije rukije koji se "pojavljuju" posle prve sezone u asocijaciji,znaci Vesely,Kanter,Irving itd.Pa me zanima,koji su dobri igraci,a da nisu medju prvih 10 rukija.
Joj nadam se da ste me skapirali
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 10:32   #2012
dusan47
Član
 
Član od: 15.1.2010.
Poruke: 108
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

lako ćeš ga naći samo idi na free agente i traži centra visok je preko 2,20 i lepi banane ko lud u prvoj sezoni kad je još bio ruki sam sa njim zalepio dankana 7 puta idealan je kad igraš protiv timova sa jakim centrima poput dankana,minga,dirka itd. a lako ga je usrećiti dovoljno da igraš 2,3 minuta sa njim i njemu dosta a igraćeš više jer je u defanzivi odličan a sad kad je napredovao dobar je u ofanzivi ja sa ovim timom igram sa njim 8-10 minuta igra kao zamena za bajnama i često ima 7,8 poena 5,6 skokova i 3,4 banane sa tim da ako protivnički tim ide baš često na centra (recimo dalas na dirka)može lako sakupiti i preko 5 banana sa malo većom minutažom
edit ne prosečno već recimo jednom u 6,7 mečeva evo celokupne statistike po sezonama
http://i1103.photobucket.com/albums/...ntitled-26.png

Poslednja ispravka: dusan47 (25.5.2011 u 12:19)
dusan47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 12:52   #2013
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Drew Cook je napravljen igrac koji je u D ligi a moze da se pronadje u Free agentima, odlican je defanzivac i odlican bloker, meni je skoro uvek u timu ali vecinom kao treci centar kog razvijam defanzivno... Kod mene trenutno pred kraj sezone ima rejting 60 a rejting za blokade 89...

Inace, cini mi se da je Evil pricao o draft igracima koji se pojavljuju u igri a da nisu u prvih 10 pa evo da mu odgovorm. Prvo, sve zavisi od toga koji draft fajl koristis, odnosno onaj draft class pre nego sto pocnes asocijaciju. Ako te zanima neko ko je dobar suter a moze da igra PG, SG, obavezno uzmi Jimmer Fredetta, on je tu oko 15 pozicije i odlican je...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 14:16   #2014
VukSRB
Član
 
Član od: 10.12.2010.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

kad ce euroleague v2?
VukSRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 16:30   #2015
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
nigga kaže: Pregled poruke
@NastyB Dobro,nisam znao,to je jedini moguci cheat u asocijaciji za koji znam,osim onog sa poenima u MP modu.
Pitao sam te zato sto sam probao da dovedem Nou,pa mi nije uspelo,nisu prihvatili.
Brendan Jenings je sjajan,bar protiv mene kad igra,nisam igrao sa njim.Meni je i Rudy dovoljan. Inace,ja sam svoje pikove potrosio u ovim trejdovima,a deadline je prosao,tako da za sledecu sezonu nemam nijednog.
Meni je najslabija pozicija krilnog centra,jer tu imam samo Kevina Lava i jos jednog igraca iz D-lige K.Adamsa,zbog toga sam i trazio Nou,Tadeusa Janga,Grifina,Bizlija,ali nisam nikog uspeo da dovedem.
Pa, jednom sam imao Dženingsa u timu, po karakteristikama (dribling, brzina, atliticizam) je najbliži Rouzu, Vestbruku i Deronu, ali ima neki vrljav izbačaj, ništa nisam mogao da pogodim sa njim.

Juče sam odsimulirao sezonu, zamenio Amarea, Šoni Vilijamsa i prvi pik Kavalirsa za Grifina i Gomeza (poslao ga u Minesotu za drugi pik), a onda Konlija trejdovao za Dženingsa. Igrao sam DEVELOPMENT za svaki mesec, ali sam u simulaciji ispao u drugom kolu plejofa od Lejkersa. Posle svih "developiranja" i kampova, imao sam tim koji po statistici kida, što se vidi na prvom skrinu. Najlošiji Noa i Dženings sa po 86, ali pogledaj rejtinge šuteva kod mojih spoljnih igrača. Ko će to da zaustavi?
Prva utakmica protiv Klivlenda (začudo postali su 26-i tim po rejtingu),a njihov najbolji igrač je daleko lošiji od mog najlošijeg.
Kad sam počeo utakmicu, nisam mogao da verujem. Koji god napad da sam izabrao, odbrana Klivlenda ga je čitala, preuzimanja su bila mala savršenstva, tako da pikenrol ili bilo šta drugo nije imalo ama baš nikakvog smisla. Primer: kad sam u napadu, ako Elis krene na izvlačenje, a prati ga Baron Dejvis, Rudi postavi blok, Dejvis se zabije u Geja, istog trena Grejem, koji je čuvao Geja trči za Elisom, a Dejvis pazi Geja. Ni trenutak bez čuvara. Ili, Grifin postavi blok za pikenrol, prođem s Dženingsom, Sešn se zabije u Blejka, Džejmison (čuvao Grifina) kreće za mnom, ali istog trenutka Grejem priskače u udvajanje, Rudi Gej ostaje sam na ćošku blizu mene, ali ga Varežao preuzima, dok Noa beži na trojku, iako je POTPUNO sam pod košem, a dok se Grifin odlučio da krene ka košu, Džejmison mu se uveliko vratio na leđa i dodavanje je nemoguće. Jednostavno su SAVRŠENO igrali odbranu, onako nešto zaista nisam video do sad.
A napad je posebna priča, Sešn ili Dejvis vode loptu A SVA OSTALA ČETVORICA špartaju oko reketa, tako da nisam imao pojma šta će sad izvesti. NIJEDAN igrač u napadu ne stoji, jedino na trenutak kad naprave blok i odmah traže novu poziciju. Nisam znao kako odbranu da postavim, ništa nije pomagalo. Srećom, šutirali su očajno, tako da sam na kraju treće četvrtine vodio sa četiri razlike.
I posle dva ipo minuta četvrte četvrtine kad je bilo 17:0 za njih (za prethodne tri četvrtine po 5 minuta imali 20 poena) sa šutom od 7-7 (3-3 za tri) dok je mojih mučnih 28% šuta do tada zahvaljujući 8-0 u četvrtoj četvrtini palo na 16%, jednostavno sam isključio da ne bih nešto razbio. Probao sam zatim ponovo dva puta i oba puta pre kraja prve četvrtine prekidao, jer su me satirali, a ja pogađao (sa onakvim šuterima) svaku petu.
I bilo je dosta za NBA 2K11...za sva vremena.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	MG.jpg
Viđeno:	33 puta
Veličina:	93,0 KB
ID:	39762   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	CC.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	93,7 KB
ID:	39763  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 16:37   #2016
dusan47
Član
 
Član od: 15.1.2010.
Poruke: 108
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

nasti šta promeniš da ti pišu rejtinzi kao na ovom prvom skrinu meni piše ono a+,b- itd.
dusan47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 16:50   #2017
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Dule i Michael,nazalost ovog Cook-a nema,pa nema...zaista ne znam kako,ali ga nema Ni u free ni u D ligi
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 16:53   #2018
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
dusan47 kaže: Pregled poruke
nasti šta promeniš da ti pišu rejtinzi kao na ovom prvom skrinu meni piše ono a+,b- itd.
Hahahaha Dule stisni 4 )))
Sta si ti promenio da ti pise visina u metrima i tezina u KG?
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 17:48   #2019
dusan47
Član
 
Član od: 15.1.2010.
Poruke: 108
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Vidi stvarno
ideš na opcije pa ono my nba settings pa presentation
dusan47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2011, 18:27   #2020
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
[EviL ClowN] kaže: Pregled poruke
Dule i Michael,nazalost ovog Cook-a nema,pa nema...zaista ne znam kako,ali ga nema Ni u free ni u D ligi
Mozda ne koristis roster update sa neta vec neki sa parchom, ako je tako, moguc je da je izbrisan jer taj igrac zapravo i ne postoji...
U suprotnom, ako koristis redovan roster update, igraca ti nece prikazivati sve dok ne pocnes asocijaciju...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NBA 2k10 WU TANG CLAN Sportske simulacije 1130 24.8.2014 22:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com