Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.1.2006, 12:06   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Exclamation Kompjuteri i ekstremna hladnoca

Ovo mislim da se tice svih nas kojima kompjuter stoji u hladnoj prostoriji, Pa se desava da zbog veoma niskih temperatura mislim ispod -15C pocinju da se desavaju problemi sa masinama, recimo meni i mojim drugovima je prosle zime nekoliko puta padao sistem i desavali su se razni problemi, a sada kada mi se kompjuter "ohladi" na preko -15C ponekad kuler pocne da bruji drugacije neko vreme dok se ne zagreje , ponekad trebam nekoliko puta da restartujem racunar da bi se podigao sistem (napise se mi da ne moze da ucita neki fajl iz sitema32) ili jednostavno dosta uspori podizanje sistema, a sto me najvise plasi to je sto i monitor pocne da se kvari to jest pocne da cudno trepce i namagnetise se. Pa se pitam sta je najbolje uraditi da bi spasli kompjutere od hladnoce, Mozda je najbolje ne iskljucivati ih uopste cak ih ne stavljati ni u "Stand by" dok ne prodju ove hladnoce. ili je mozda ipak bolje skroz ih iskljucivati. Sta vi mislite o svemu tome
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com