Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrici Phone Zone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.5.2009, 15:12   #1
Jimmy94
Novi član
 
Član od: 3.5.2009.
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Da li biste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu kompjutera?

Da li bi ste voleli da vidite bolje symbian i java 3D igrice u Svetu Kompjutera?Po meni igrice su malo jadne,a i zastareli su telefoni koji se pominju pod novije modele(phone zone rublika)Trebali bi da pisu o n gage 2 igricama,posto su one najnaprednije igrice za mobilne telefone(ne racunajuci quake)
Jimmy94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 6:00   #2
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Slazem se!
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 12:40   #3
Engineer
Član
 
Član od: 11.8.2008.
Poruke: 294
Zahvalnice: 210
Zahvaljeno 19 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Da nema n-gage-a na symbianu bacio bih ovaj 6120c i vratio nokiu 5610xm.... salu na stranu nema leba od java i symbian igrica....n-gage rulZ bre
Engineer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 13:05   #4
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

ma da.. svi zivi imaju ngage kao i vi pa ajde samo da te igre opisuju...

ako cemo tako onda sam ja za to da se prikazuju samo iPhone igre jer su one najbolje od svih za mobilne...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 22:02   #5
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Ма то им и ја кажем не могу да описују енгејџ игре кад добар део људи са мобилним телефонима није ни чуо за њих јер већина код нас има обичне јава телефоне.А ни јава игре и програми нису за бацање , погледајте само оперу мини и гмаил апликацију.Иначе енгејџ игре по мени нису ништа посебно јесте да имају лепу графику али слабо шта ту има од забаве има много забавнијих игара од тих енгејџ чак и међ' јавом.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 22:12   #6
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
ma da.. svi zivi imaju ngage kao i vi pa ajde samo da te igre opisuju...

ako cemo tako onda sam ja za to da se prikazuju samo iPhone igre jer su one najbolje od svih za mobilne...
svaki symbian telefon sa 4+mb\rama moze pokretati N-gage ,brate ima mnogo nas sa symbian mob_ovima tako da nevidim nishta loshe u tome

A za IPhone pa da sto da ne,jes da ima malo ljudi koji poseduju al 05 treba i to prezentovati.....
MUKA MI JE VISHE OD JAVA IGRICA(KO SA FUSH SEGE) KOJE NEMAJU NI ZVUK LOLz
P.S. neslazem se da su sa iphone bolje igre od n-gage :P
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 22:18   #7
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Па то је зато што ниси видео ни једну Ајфон игру.Енгејџ игре се праве за телефоне без графичког чипа(али ми није јасно који су туки онда убацивали чип у Н95 и још неке моделе кад никаква корист од њих).
А то са 4+ Мб рама је чиста глупост од тих старијих телефона једино Н70 може нормално да их пушта док са осталима није случај(имао сам 6630 и са чак 8 ослобођених МБ рама долазило је до честих рестартовања)Иначе те енгејџ игре предходне генерације су застареле тако да нема сврхе описивати их.

ево упореди NFS Undercover за Iphone i onaj za NGAGE 2.0.
Iphone vs NGAGE 2.0 значи небо и земља.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2009, 1:07   #8
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Evo kako izgledaju igre na iPhone:

http://www.youtube.com/watch?v=dkZ39563sew

http://www.youtube.com/watch?v=zHLD29AgJb4

http://www.youtube.com/watch?v=ngn5kHiBTVs

fudbal ima i u verziji sa WiFi multijem da igras sa ortacima koji imaju iPhone (ja imam takve ortake )


i tako dalje... ima ih jos mnogo... plus moze da se stavi emulator za Segu, super NES, PlayStation one (o da)...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2009, 22:05   #9
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Па то је зато што ниси видео ни једну Ајфон игру.Енгејџ игре се праве за телефоне без графичког чипа(али ми није јасно који су туки онда убацивали чип у Н95 и још неке моделе кад никаква корист од њих).
А то са 4+ Мб рама је чиста глупост од тих старијих телефона једино Н70 може нормално да их пушта док са осталима није случај(имао сам 6630 и са чак 8 ослобођених МБ рама долазило је до честих рестартовања)Иначе те енгејџ игре предходне генерације су застареле тако да нема сврхе описивати их.

ево упореди NFS Undercover за Iphone i onaj za NGAGE 2.0.
Iphone vs NGAGE 2.0 значи небо и земља.

Super vidi se da si strucan
Ja sve svoje N-gage igre igrao na 6600 i 6630 sad na N70
Onda:Енгејџ игре се праве за телефоне без графичког чипа(али ми није јасно који су туки онда убацивали чип у Н95 и још неке моделе кад никаква корист од њих) <----- lol
Brate ajde ono bez uvrede prochitaj nesto pre nego sto pocnesh da pishes,ovde si se mnogo izlupao....
I da vidjao sam Iphone lol ima ga ortak i super je skroz,samo kako sto rekoh meni je mnogo bolji N-gage za igre....
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 8:01   #10
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Па кажи ми онда ти кад си толико стручан која вајда од 3д чипа кад се користи за једва неколико игара које нису вредне помена?
Једина енгејџ игра која подржава хардверску 3д акцелерацију је демо System Rusha који је давно изашао.Нокија је убацила 3д чипове у Н82 , Н95(обичан и 8гига) Е90 и Н93 и Н93и и ни у један више , чак ни у ове новије као што су Н96 а ни Н97 га неће имати.Тако да девелопери који праве игре неће правити 2 верзије енгејџ игара (за телефоне са и без 3д акцелератора) већ само једну која ће бити игрива на свим енгејџ телефонима ,а пошто у њих спада и богаљ од Н73 ништа добро се неће појавити на енгејџ платформи.

А енгејџ ни по чему не може да буде бољи од ајфон игара + ајфон има мулти тач екран тако да је доста забавнији од енгејџа.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 10:00   #11
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Тако да девелопери који праве игре неће правити 2 верзије енгејџ игара (за телефоне са и без 3д акцелератора) већ само једну која ће бити игрива на свим енгејџ телефонима ,а пошто у њих спада и богаљ од Н73 ништа добро се неће појавити на енгејџ платформи.
Nokia N73 nije zvanicno priznata od Nokia-e sto se tice n-gage platforme.

I treba da se opisuju igre za n-gage i za iPhone, kao i java igre.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 10:45   #12
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Аха избацили су је , до скора је била и она на листи.Мада ни новији телефони нису много моћнији кад је болесна нокија избацила 3д чипове а телефони су јој и даље папрени.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 23:59   #13
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Па кажи ми онда ти кад си толико стручан која вајда од 3д чипа кад се користи за једва неколико игара које нису вредне помена?
Једина енгејџ игра која подржава хардверску 3д акцелерацију је демо System Rusha који је давно изашао.Нокија је убацила 3д чипове у Н82 , Н95(обичан и 8гига) Е90 и Н93 и Н93и и ни у један више , чак ни у ове новије као што су Н96 а ни Н97 га неће имати.Тако да девелопери који праве игре неће правити 2 верзије енгејџ игара (за телефоне са и без 3д акцелератора) већ само једну која ће бити игрива на свим енгејџ телефонима ,а пошто у њих спада и богаљ од Н73 ништа добро се неће појавити на енгејџ платформи.

А енгејџ ни по чему не може да буде бољи од ајфон игара + ајфон има мулти тач екран тако да је доста забавнији од енгејџа.
Ma brate smarash nemogu da se raspravljam\ubedjujem stobom,ja sam ovde da bi diskutovao i razmenjivao mishljenja sa ljudima koje ovo zanima...
Informisanost ti je 0% a prichas ko da si prochitao sve moguce forume....

----->А енгејџ ни по чему не може да буде бољи од ајфон игара + ајфон има мулти тач екран тако да је доста забавнији од енгејџа<------
Ja sam rekao da je meni lichno bolji N-gage od Iphone_a sto naravno neznachi da je i drugima!
I naravno kazem da sve treba da se proprati od N-gage\Symbian preko Iphone do jave,samo rekao sam to u proshloj temi bzv mi je sto se u SK favorizuju java igre koje su u poredjenju sa gore pomenutim skroz bezvezne!

I daj glupo je da spamamo temu nashim nesuglasicama ako hocesh ajde na PM pa cemo tamo da se raspravljamo dokle osh
Ovde pusti ljude da pishu sta oni misle i da pomenu neke od omiljenih naslova!

Poslednja ispravka: Chivan (15.5.2009 u 9:28) Razlog: regulisan rečnik
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2009, 23:47   #14
VladCepesh
Novi član
 
Član od: 6.9.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li biste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu kompjutera?

Oficijelni N-gage 2 za N73 neće nikad biti tako su rekli još pre 2 meseca zbog hardverske zastarelosti. Bez slobodnih 15MB ram-a nema N-gage2, a ovaj neoficijelni šljaka na svim S60v3
Sve igrice mogu da se igraju osim nekih
1.Fifa 2009 zahteva free 24MB ram
2.Age of Empires III još više samo na Nokijama sa 128MB ram
Neke igre mogu online da se igraju
Worms world party
System Rush
Pinball
Million Poker
Do sada je izašlo oko 35-36 n-gage2 igara do kraja godine još 15ak
VladCepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2009, 20:55   #15
ILLidaN_93
Član
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: C:\Program Files\Warcraft\Frozen Throne.exe
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

[QUOTE=C64freak;779828]Super vidi se da si strucan
Ja sve svoje N-gage igre igrao na 6600 i 6630 sad na N70
Onda:Енгејџ игре се праве за телефоне без графичког чипа(али ми није јасно који су туки онда убацивали чип у Н95 и још неке моделе кад никаква корист од њих) <----- lol
Brate ajde ono bez uvrede prochitaj nesto pre nego sto pocnesh da pishes,ovde si se mnogo izlupao....



instaliraj ngage 2,0 a ne 1.1 na n70 i strucan si LOL
ILLidaN_93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2009, 20:57   #16
ILLidaN_93
Član
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: C:\Program Files\Warcraft\Frozen Throne.exe
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li biste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu kompjutera?

inace probajte da igrate igre na telefonu sa accelatorom ako znate sta je to touchscreen je nista pored accelatora posebno ako igras neke voznje
ILLidaN_93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 3:30   #17
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Da li biste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu kompjutera?

U bre, ne znam kako neko poredi iPhone igre i sve ostale, kada su ove prve sto puta bolje....
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stvari koje bez filmova nikad ne biste znali... REDisLAW Cvet kompjutera 329 2.2.2010 4:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com