Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.3.2013, 23:59   #5781
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Life of Pi (2012) ili kako ja volim da ga zovem Pan's Labyrinth Aqua Fresh Edition - film je lepo poceo a onda je postao uzasno dosadan a na momente i poprilicno iritantan. Solidna 4/10
Meni je ovaj film bio fantastican. Ne pamtim da sam jos od Tropa de Elite neki film odgledao dvaput u istom danu.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 0:43   #5782
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Tebi nema smisla ziveti u proslosti, njima ima smisla pricati o njoj. Te dve stvari ocigledno nisu iste, pa sam bog zna sta te tu buni.
...
Pričati o prošlosti je isto što i proživljavati je ponovo.

Npr. ispričaj(proživi) sam sebi neku nemilu epizodu iz svoje prošlosti(ako je imaš) pa da vidiš kako će u trenu da ti upropasti najsrećnije trenutke u sadašnjosti. Meni to nema smisla; samo približava psihozu svakim ponavljanjem.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
Miki1987 (2.3.2013)
Stara 2.3.2013, 0:56   #5783
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Pričati o prošlosti je isto što i proživljavati je ponovo.
Prozivljavanje i zivljenje nije isto. Filmovi i postoje zbog prozivljavanje tudjih iskustava. Ja stvarno ne kapiram sta tebi toliko smeta sto Bosanci prave ratne filmove.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 1:26   #5784
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ma,bre, ne smetaju mi ni Bosanci ni njihovi filmovi. Jednostavno, loši utisci, izazvani bilo čime(pa i ostvarenjima 7-me umetnosti), su kao pokvarena hrana, čoveka ne čine boljim ni u kom pogledu nego ga prave bolesnim bogaljem(u psihološkom smislu).

Ako i dalje ne kapiraš šta hoću da kažem, izloži se za eksperiment, "proživljavanju tuđih iskustava" negativnog karaktera tj gledaj isključivo filmske "drame" jedno dve-tri nedelje pa ćeš "pričati" u šta si se pretvorio i šta ima i kakvog smisla.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 3:38   #5785
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
coldboot kaže: Pregled poruke
ma,bre, ne smetaju mi ni bosanci ni njihovi filmovi. Jednostavno, loši utisci, izazvani bilo čime(pa i ostvarenjima 7-me umetnosti), su kao pokvarena hrana, čoveka ne čine boljim ni u kom pogledu nego ga prave bolesnim bogaljem(u psihološkom smislu).

Ako i dalje ne kapiraš šta hoću da kažem, izloži se za eksperiment, "proživljavanju tuđih iskustava" negativnog karaktera tj gledaj isključivo filmske "drame" jedno dve-tri nedelje pa ćeš "pričati" u šta si se pretvorio i šta ima i kakvog smisla.
Хех.. Мене, рецимо, изразито иритирају филмови "позитивног" набоја, тзв. "лепи филмови" који желе да ти укажу да излаз увек постоји, да је ноћ најцрња у праскозорије, пред свитање, светло на крају тунела итд итд..

"Негативна искуства", са друге стране можда и разумем боље, али и буде знатно снажније емоције, дивљење према снази живота који опстаје и у немогућим ситуацијама, поставља се питање шта је то што човека тера даље итд итд..

Што се тиче људи који су "полудели" за домаћим "остварењима" које је Ирис набројала, ту је ствар једноставна - то је исти тип публике који гледа Жикину Династију, Тесну Кожу, Шоића, Стижу Долари итд итд.. То су њихова истинска интересовања, шта њих брига шта тамо неки Американац који прима редовну плату млати по екрану.. Култура је само рефлексија свести једног народа, тако да свако иоле нормалан је то одавно баталио и нема никаква очекивања.

Посебно ми је љигаво што наши филмски прегалници преправљају историју, па тако у Монтевидеу имамо модеран речник, џез музику (еј, у Београду 30-их!), уметницу коју је очигледно срамота да каже "секс", јер ће довести читаву фамилију у прве редове, док у топлесу млати оном четкицом.. А Босанци и Хрвати, као нације са коначно својим државама кроз уметност пролазе кроз све тачке формирања националне свести, те је потпуно разумљиво њихово, благо рећи претеривање, у свему. Босанци (или Бошњаци, као се већ то каже) као највеће жртве проклетог рата, разумљиво имају потребу да свој бол представе свима. А Хрвати су посебна прича, довољно је видети њихове репрезентативне дресове које је немогуће не приметити, и погледати један-два чак забавна филма који колоквијално убаце као највећи злочин "па нисам издао домовину".

Код нас таквих императива више нема - у Слобино време је било тих "ратних" филмова који су заиста одлични, уз понеки "треш". Ми смо кроз ту "катарзу" прошли, сада смо тржишно оријентисани и ти филмови су одлично испраћени, биоскопи пуни, сетимо се лудила "Параде", тражила се карта више.. Неретко сам са само пар особа у биоскопу када се даје неки нормалан филм.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
goranmax (2.3.2013), Marko (13.3.2013)
Stara 2.3.2013, 14:16   #5786
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Хех.. Мене, рецимо, изразито иритирају филмови "позитивног" набоја, тзв. "лепи филмови" који желе да ти укажу да излаз увек постоји, да је ноћ најцрња у праскозорије, пред свитање, светло на крају тунела итд итд..

"Негативна искуства", са друге стране можда и разумем боље, али и буде знатно снажније емоције, дивљење према снази живота који опстаје и у немогућим ситуацијама, поставља се питање шта је то што човека тера даље итд итд..
Ма јок, то су у суштини најнегативнији филмови; прво те "испразне" а онда те као "теше". Наравно да излаза увек има осим кад то није случај.
Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
...
Култура је само рефлексија свести једног народа, тако да свако иоле нормалан је то одавно баталио и нема никаква очекивања.
...
Ту се разликујемо у поимању. Јер култура је одувек била мотор на боље, оно што је правило разлику између дивљаштва и цивилизације.
Кад "нико иоле нормалан" "нема никаква очекивања" од ње то је предзнак да је оно варварско у нама превагнуло и да је слом близу.

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ми смо кроз ту "катарзу" прошли, сада смо тржишно оријентисани и ти филмови су одлично испраћени, биоскопи пуни, сетимо се лудила "Параде", тражила се карта више.. Неретко сам са само пар особа у биоскопу када се даје неки нормалан филм.
Како сад да кажем а да не увредим ни себе ни наше - да се ово што си приметио дешава зато што нисмо баш нормални?

Sorry Iris, neću više...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 15:49   #5787
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Life of Pi
Najbolji film koji sam gledao u ovoj i prosloj godini.Prelepa prica,odlicna gluma i efekti koji ostavljaju bez daha.Takodje film nosi sa sobom veoma lepu poruku,nada i voju za bolje sutra.
8/10
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
goranmax (2.3.2013), Kidja (2.3.2013), Sayonara (2.3.2013)
Stara 2.3.2013, 16:48   #5788
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
coldboot kaže: Pregled poruke

Ту се разликујемо у поимању. Јер култура је одувек била мотор на боље, оно што је правило разлику између дивљаштва и цивилизације.
Кад "нико иоле нормалан" "нема никаква очекивања" од ње то је предзнак да је оно варварско у нама превагнуло и да је слом близу.

Па то ти ја и говорим
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 20:11   #5789
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Indigo NT kaže: Pregled poruke
Halimin Put

ne znam zasto ali 95% bosanskih filmova su tuzni zesce i vecina je o ratu. Dobar je film ipak.
Pa učili su od najboljih. Svi filmovi su im propaganda.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku noisy na korisnoj poruci:
Crusader88 (11.3.2013), Mac4LiF (4.3.2013)
Stara 2.3.2013, 20:37   #5790
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hajde i ja da se javim u ovoj temi, posle duže vremena.

Odgledao sam nekoliko filmova ovih dana.

Django Unchained - Film mi se izuzetno dopao u skoro svim segmentima. Ono što pobeđuje je svakako muzika. Puštam početnu numeru već ko zna koji put.

Dredd - Prilično puno akcije (ne gledati sa devojkom/suprugom koja ne podnosi pucnjavu i ubistva) ali opet, JA, više nego zadovoljan. +1 preporuka

Headhunters - Polako ću da batalim američke filmove kada odgledam ovako nešto. Bilo je već preporuka ovde, ali evo i još jedna od mene. Odličan norveški film. Napet celom dužinom, sa par vrlo mučnih scena i twistova.

U paketu 2 švedska filma:

The Girl Who Played With Fire i
The Girl Who Kicked the Hornet's Nest
- Odlično! Zamršeno i baš kako treba razmršeno. +2 preporuka

The Impossible - Po istinitom događaju. Petočlana porodica u sred ovog poslednjeg cunamija na Tajlandu. Vrlo dobro.

Wreck-It Ralph - Odavno ga pribavio, ali tek posle ovde napisanih pozitivnih kritika odgledao. Samo ću reći - pridružujem se pohvalama!
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nikola Milosavljevic na korisnoj poruci:
Master_Touch (5.3.2013)
Stara 3.3.2013, 2:50   #5791
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah Flešbek.



Dobar primer onoga što sam pre neki post pomenuo. Gomila teškog njesra za koji kao da je jedino nadahnuće bilo da istim zatrpa gledaoca i honorari za ekipu, naravno. Još ako su dobili pare iz budžeta za ovo(a to znači i iz mog džepa)...

1/10
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2013, 17:00   #5792
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ghost Town

Ukratko, prica jednostavna (sebicni osobenjak nakon operacije dobija moc da vidi mrtve), film odlican! Iskreno ne kapiram ovu nisu ocenu kod publike (jeste niska je!), kao sto ne kapiram ni nisku ocenu za drugi Gervaisov masterpiece Invention of Lying.

I jedan i drugi su kokteli genijalnog Rickyijevog humora i originalne zanimljive price sa paralelnim univerzumima gde se dogodi glitch. Takve epizode Family Guy-a sve od reda dobiju ocenu preko devet, a nisu nista bolje od ova dva filma.

U filmu glumi predivna Tea Leoni koju nisam video jos od Family Man-a, jednog od mojih najomiljenijih filmova, koji isto za podlogu ima glitch u kosmosu, pa se prebogati covek prebaci u paralelnu stvarnost gde je krenuo za srcem a ne za lovom.

Samo za kraj, ovo je najbolji post koji sam napisao i koji cu napisati na ovoj temi. Oni koji nisu odgledali filmove koje sam pomenuo, blago vama. Sta bih dao da resetujem memoriju, pa da ih opet pogledam prvi put!
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
mp3lopov (3.3.2013)
Stara 3.3.2013, 17:44   #5793
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Deux frères (Two Brothers)

Citat:
Two tigers are separated as cubs and taken into captivity, only to be reunited years later as enemies by an explorer (Pearce) who inadvertently forces them to fight each other.
Strašan film. Pomalo naivan, ali odličan. Nije holivudski, što znači da efekti nisu mega, giga ali su tigrovi "odglumili" fantastično.
Velika preporuka.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku noisy na korisnoj poruci:
Iris (3.3.2013)
Stara 3.3.2013, 17:49   #5794
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Life of Pi (2012) - 3D
Avantura, lepa prica, zanimljivi 3D efekti... Ali ne ocekujte nista over the top. Po meni, prica koja ide iza glavne je dobra, ali je u sustini svi vec znamo. Bog, religija, vera, nada - nista mi nije film novo otkrio niti me je podstakao na neko dublje razmisljanje, a imam osecaj kao da je to bio i cilj filma.

Scena kada brod tone (nije spoiler - na tome se zasniva film) me je oduvala iz sedista i ubedljivo je najbolje uradjena scena u filmu. Dobrih 10 minuta ludacke voznje, odlicna kamera i fotografija.

Life of Pi - u mojoj knjizi - jedna malo jaca sedmica. U svakom slucaju - preporuka. Kao avantura sa 3D primesom je sasvim ok.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2013, 18:12   #5795
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Ghost Town

Ukratko, prica jednostavna (sebicni osobenjak nakon operacije dobija moc da vidi mrtve), film odlican! Iskreno ne kapiram ovu nisu ocenu kod publike (jeste niska je!), kao sto ne kapiram ni nisku ocenu za drugi Gervaisov masterpiece Invention of Lying.
Oba su vrhunski filmovi! 101% preporuka za oba (Lying mi je za nijansu bolji, ali to je bukvalno nijansa u pitanju).
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 11:15   #5796
N3n0
Član
 
Član od: 26.9.2009.
Poruke: 268
Zahvalnice: 223
Zahvaljeno 64 puta na 41 poruka
Thumbs up Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jagten (2012)



Radnja se dešava u malom skandinavskom gradiću, gde vaspitač u vrtiću iz relativno mirnog života ulazi u komplikovanu situaciju. U nekim scenama uspeva da izazove burne reakcije kod gledaoca. Film se bavi diskriminacijom u današnje vreme.
Mnogo dobar film.
N3n0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku N3n0 na korisnoj poruci:
batakpudla (5.3.2013), bela lampa (4.3.2013), pentraksil (4.3.2013)
Stara 4.3.2013, 17:38   #5797
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah i fensi naziv za pola jedan tj. Zero Dark Thirty (2012) i mogu da kazem da je mozda i predugacak ali ok ne mari. Ono sto mi je smetalo je to da prvi deo filma je dobar i poceo je sasvim ok ali drugi deo je po meni promasaj a to je onaj deo kad film treba da nam prikaze neku napetost i uzbudjenje ali meni je sve to delovalo kao ok, ok ajde zavrasavajte znam sta se desilo i delovalo mi je skroz vestacki sve do zadnjeg tj. trecek akta koj je uspeo da stvori odredjenu dozu uzbudjenja i napetosti ali i on je malo vise nasminkan nego sto bi po meni trebalo. U sustini sve vreme se vodi jedna prica o devoci/zeni koja krecu u sve ovo sa jednom vrstom energije i entuzijazmon i kako godine odmicu ona sve vise postaje opsednuta i i kako da kazem pocinje da joj pada mrak na oci kao sto sam i siguran da je rediteljka htela da pokaze jer u tom zadnjem delu tesko sta se moze videti od mraka. Ja moguce da gresim i verovatno gresim kad kazem da sam film shvatio kao nepotreban gubitak ljudskih zivota kao i trosenje enormno velikih svota novca a jedino sto se postiglo je obicna osveta, jer cikica u pizami nije aktivan duze vreme i njegovo uklanjanje ne pretstavlja nista drugo do osvete, al kao sto rekoh to je moje vidjenje stvari i sve u svemu film treba odgledati jer nije los a sto se tice Jessice Chastain mogu da kazem da je bila dobra ali je nisam kao vecina riticara dozive fenomenalnom i ne smatram da je trebala da dobije oskar nekako mi je falilo nesto da budem odusevljen, najbolji utisak mi je ostavio Jason Clarke koj je zasluzio makar nominaciju za sporednu ulogu a takodje i Jennifer Ehle je ostavila dobar utisak u moru glumaca kojih ima u ovom filmu i na momente mi je to i smetalo kad krenu da se pojavljuju bez objasnjenja ko je ko ili sa vrlo malo objasnjenja a sve poznati glumci plus one skracenice koje koriste sve je to doprinelo tome da budem zbunjen na momente i umanjilo mi je utisak o filmu.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	image-50ef5fdf3df84.jpeg
Viđeno:	30 puta
Veličina:	95,9 KB
ID:	45660  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
mp3lopov (4.3.2013), pentraksil (4.3.2013)
Stara 5.3.2013, 1:21   #5798
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
n3n0 kaže: Pregled poruke
jagten (2012)



radnja se dešava u malom skandinavskom gradiću, gde vaspitač u vrtiću iz relativno mirnog života ulazi u komplikovanu situaciju. U nekim scenama uspeva da izazove burne reakcije kod gledaoca. Film se bavi diskriminacijom u današnje vreme.
Mnogo dobar film.
Гледао га јуче на ФЕСТ-у. Филм је генијалан. Можда и најбољи који сам гледао у последњих пар година. Микелсен издоминирао човек. Тако је режиран да се публика саживи са ликом и ситуацијом, а најбољи показатељ тога су људи у публици који су бурно реаговали на сцене неправде и малтретирања.
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku batakpudla na korisnoj poruci:
N3n0 (5.3.2013)
Stara 5.3.2013, 2:05   #5799
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Life of Pi (2012) ili kako ja volim da ga zovem Pan's Labyrinth Aqua Fresh Edition - film je lepo poceo a onda je postao uzasno dosadan a na momente i poprilicno iritantan. Solidna 4/10
Heh, ko gleda Ang Lija, a očekuje Umri muški sa osvetom, u pogrešnom je filmu
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 12:41   #5800
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Life of Pi,
lijep filozofski film sa odlicnom kompjuterskom obradom .
8/10

Red Dawn (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1234719/?ref_=sr_1

Kataklizma komunizma !
Veoma los rimejk u odnosu na istoimeni iz 1984 godine.
Ne samo da je gluma citave fele zvucala kao rastimovani klavir Kristine iz Maratonaca. Nego je takodje klasicni u.s.army stipendirani film...predpostavljam da je budjet slaba tacka,kao i scenario.
3/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com